I Zo werkt het keuzepaneel De nieuwe Bondsspaarbank Komt u binnen voor een optimale dienstverlening Nog veel meer service spaarbank m De Bondsspaarbank heeft onlangs haar modernste kantoor geopend, aan de Mgr. Nolenslaan; het winkelhart van Nieuwland. Vooruitlopend op de toekomst zeg maar. Een kantoor getransfor meerd in fraaie en funktionele ruimten; voorzien van geavanceerde kommunicatie- en komputerapparatuur. Gericht op éen nog betere adviesverlening én efficiëntere behandeling van uw bankzaken. Een veilig idee, uw eigen kluis Spreekkamers Veiligheid voor alles A Geld opnemen, dag en nacht HET NIEUWE STADSBLAD - VRIJDAG 17 JANUARI 1992 PAGINA 2 De Bondsspaarbank Een naam met een vertrouwde klank Nu moet u die naam niet al te letterlijk nemen. Want naast het beheren van spaargeld, staan wij ook klaar met kredieten, hypotheken, verzekeringen, vreemd geld, reizen, kluisverhuur kortom, een totaalpakket van financiële diensten. Voor partikulieren én voor het bedrijfsleven. Maarde tijd staat niet stil. Om in te spelen op de eisen die nu en in de toekomst aan een bank worden gesteld, is ons kantoor aan de Mgr. Nolenslaan 690 ingrijpend gemoderniseerd. Snel, efficiënt, komfortabel zo werkt bankieren volgens de nieuwe formule bij de bank met de S. Maak het u gemakkelijk terwijl u even moet wachten. U kunt rustig even plaatsnemen, ons televisiesysteem zorgt voor onderhoudende informatie. Uw waardevolle spullen kunt u voordelig en veilig opbergen in speciaal hiervoor bestemde kluisjes. Wilt u eens heel uitvoerig met onze adviseurs van gedachten wisselen over bepaalde zaken, dan ontvangen wij u graag in één van onze spreekkamers. Zowel voor u als voor onze medewerkers. Het kantoor is voorzien van de nieuwste snufjes op veiligheidsgebied. Naast de camera's die de gebeurtenissen in en om ons kantoor observeren is dit kantoor voorzien van geldkluizen die via een vertragingsmechaniek niet zonder meer te openen zijn. Een veilig idee voor u en ons niet- waar: In ons uiterst moderne kantoor Mgr. Nolenslaan kunnen we u nog beter en efficiënter van dienst zijn. U merkt het al zodra u binnenkomt. Op een keuzepaneel drukt u' een toets in, waarmee u aangeeft hoe wij u van dienst kunnen zijn. Wilt u praten over verzekeringen, een hypo theek, een buitenlandse reis, een kluisloket etc. Door de druk op de keuzetoets worden onze adviseurs op de hoogte gesteld van uw komst en u wordt zo snel mogelijk te woord gestaan. Zo zorgen wij dat u zo snel mogelijk op de juiste plaats bij de juiste persoon terecht komt HlFn iJW StRVrlW'i Ons nieuwe kantoor is gevestigd in het winkelhart van de wijk Nieuwland aan de Mgr. Nolenslaan 690 te Schiedam. Wij staan hier graag voor u klaar van maandag t/m vrijdag van 09.00 uur - 16.30 uur. Donderdag koopavond. Het gemak dient de mens. Dat merkt u meteen wanneer u ons royale kantoor binnenstapt. Verdwenen zijn de rijen wachtenden voor loket ten. U kunt nu via een vernuftig keuzepaneel laten weten waarover u wilt praten. Een komputersysteem geeft deze informatie razendsnel door. Het systeem zorgt ervoor dat uw wachttijd tot een minimum beperkt blijft én dat u te woord wordt gestaan door een medewerker die u terzake kundig adviseert In alle mst en privacy. Het team van kantoor Mgr. Nolenslaan: van links naar rechts Ursula Möhlman, José van Katwijk, Koos Poot, Natasja Feteris, Carina Fons en Machteld Boer. Ons kantoor beschikt als enige bank in Schiedam over twee geldautomaten. Wilt u geld opnemen of zien wat uw saldo op uw privé- rekening is, dan kunt u daarvoor met uw pas en PIN-code hier uitstekend terecht Naast deze geldautomaten kunt u bij alle geldloketten van de Bondsspaarbank terecht met uw pas en PIN- code. spaarbank fcj» If* IK» v* De Bondsspaarbank: een kompl i dienstenpakket voor iedereen De Bondsspaarbank doet meer.

Het Nieuwe Stadsblad | 1992 | | pagina 2