as Marokkaanse deelnemers winnen prijs y Carnaval in de komende week Carnaval in Oost Brillen gestolen Overval op gokhal TEMPEL OPTIEK bij Sjoelers gezocht as BOUMAN De SieMatic keukenstudio! BOUMAN WOONNIEUWS februari sprokkelmaand, nu meubelinruilmaand. Collecte voor indianen Babykleertjes van de waslijn RENAULT Auto vernield Kleding- en speelgoedbeurs Pandabus bij 't Windas Vrijwilligers kinderinstuif Retrofilms in Filmhuis Pastoor Vismans Zwarte Schaap Meer dan 50 modellen Mozartlaan 334, Maassluis, 01899-20.200/20.209 Harry, wanneer kom je werken? HET NIEUWE STADSBLAD - WOENSDAG 26 FEBRUARI 1992 PAGINA 3 SCHIEDAM - In de week van 14 tot en met 20 februari. Geboren: Edwin z.v. Prins- Ooms; Shanice d.v. Esbach; Je roen F. z.v. Schenkelaars-Ak kermans; Bram M. z.v. Van Leeuwen-Schut; Vincent J. z.v. Brummer-Kuipers; Muhammed z.v. Kalayci-Kalayci; Rick M. C. z.v. Goncalves-de Winter; Stéphanie H. d.v. De Rond-Sit- ters; Angela d.v. Van der Reij- ken-Westdijk; Jarvi z.v. Fabrie- Maat; Umran d.v. Saki-Saki; Rosalieke P. A. d.v. Van Hal van Deursen; Danielle d.v. Nieuwenhout-van Oudheusden; Jorden z.v. Van de Water-de Haas; Jay L. z.v. Van Omme ren-van der Meulen. Ondertrouwd: R. A. Prins 30 jr. en R. M. Garcia Illera 22 jr.; D. Schneider 32 jr. en A. M. Broe- re 30 jr.; M. S. Arroyo 20 jr. en J. W. Klepke 28 jr.; J. C. Boer 27 jr en E. A. Rabbelier 22 jr.; M. Dal 29 jr. en C. Harms 34 jr.; J. C. Fister 29 jr. en S. No tenboom 28 jr.; H. H. M. Geul 25 jr. en B. M. A. van Dijk 25 jr.; E. J. A. Lapré 27 jr. en K. J. den Hartog 26 jr.; H. van Leeu wen 34 jr. en E. Schut 31 jr.; G. Olivier 53 jr. en A. J. M. Lous 49 jr.; J. N. Tielens 33 jr. en M. J. van Druten 33 jr. Gehuwd: I. R. de Kort 27 jr. en M. T. van der Heijden 26 jr.; A. Kuffour 34 jr. en P. Andoh 32 jr.; C. P. Gravestein 24 jr. en Y. van Schaardenburgh 30 jr.; R. Feteris 23 jr. en M. J. Bonefaas 23 jr.; C. W. Bosman 34 jr. en C. J. Lasee 33 jr. Overleden: J. C. de Ruiter vr., 69 jr., geh. gew. met A. Stout; A. Kalkhoven man, 62 jr.; C. Graper vr., 103 jr., geh. gew. met H. Krabbendam; T. Bos, man, 73 jr.; J. W. E. Ju man, 75 jr.; M. Duvé vr., 92 jr., geh. gew. met J. de Zwart; S. I. van Meel, vr., 46 jr.; J. J. Gouka man, 83 jr.; D. Korving vr., 80 jr., geh. gew. met M. Vrolijk; A. Dirks, vr., 56 jr., geh. gew. met S. Hendriks ook genaamd Mod derkolk; A. van den Heuvel man, 66 jr.; J. W. Blom vr., 78 jr., geh. gew. met L. J. Scheffers; K. J. van den Berg, man, 66 jr.; H. H. Vastenhout, man, 80 jr. SCHIEDAM - De Turkse en Marokkaanse deelne mers aan de carnavalsop tocht keken afgelopen za terdag wat onwennig om zich heen. In het kader van de campagne 'Schie dammers van overal en nergens' waren ze door Carnavalsvereniging De Rietzeilers uitgenodigd om dit jaar deel te nemen aan de optocht. De animo on der de allochtonen bleek echter niet groot, want twee weken voor de op tocht had De Rietzeilers nog geen enkele respons binnen. Gemeente-ambte naar en lid van de campag- neraad Rob Wark moest er aan te pas komen om de allochtonen over de streep te trekken. Dit leidde uit eindelijk tot de deelname van een Turkse, een Ma rokkaanse, een Spaanse en Antilliaanse groep. De traditionele carnavalsop tocht werd voorafgegaan door een plechtige ontvangst in het oude stadhuis aan de Grote Markt. Prins Harry de Eerste nam voor elf dagen de stads- sleutel over van burgemeester Reinier Scheeres en daarmee heet de Brandersstad weer tijde lijk 'Brandersgat'. De burgemeester vond het hele maal niet erg om de stadssleutel even uit handen te geven. „Nu heb ik mooi even de tijd voor iets anders. Je kan wel raden wat. Alaaf!", lachte Scheeres. Het is immers een publiek ge heim dat de Schiedamse burge meester ieder jaar zijn 'eigen' carnaval viert in het Brabantse Tilburg. Zijn nauwe betrokken heid bij het carnaval is overi gens in den lande niet onopge merkt gebleven. De Federatie SCHIEDAM - Carnavalsvereniging De Rietzeilers beleeft druk ke tijden. De komende dagen organiseert de vereniging tal van feestelijke activiteiten. Vrijdagavond 28 februari brengt De Rietzeilers, onder aanvoe ring van Prins Harry de Eerste, een bezoek aan verpleeg- en re activeringscentrum DrieMaasStede aan de Voorberghlaan 35. De Marokkaanse jongerenorganisatie 'El Chabab' zorgt voor de muzikale omlijsting. Zaterdag 29 februari begint om 14.00 uur de Seniorenmiddag in De Blauwe Brug. Hieraan wordt muzikale medewerking ver leend door het 'Panklare Fanfare Orkest' van Huize Frankeland en de Turkse vereniging. Bovendien treedt een revuegezelschap op. 's Avonds wordt, eveneens in De Blauwe Brug, het Prinsenbal gevierd. Het feest begint om 20.00 uur. Tijdens het Prinsenbal wordt bekend gemaakt, wie tot 'het Witte Schaap' is gekozen. Bovendien wordt een prijs uitgereikt aan degene, die de fraaiste carnavalsuitdossing heeft aangetrokken. Muziek wordt verzorgd door onder meer de Spaanse vereniging. De Blauwe Brug vormt zondag 1 maart het decor voor het Jeugdcarnaval, dat om 14.00 uur van start gaat. Ook hier zorgt de Spaanse vereniging voor de muzikale noot. Om 20.00 uur begint het Carnaval Tropical, met live muziek van de Schiedams/Antilliaanse muziekgroep Volume-Time en een disco. Het Schiedamse carnavalsfeest wordt dinsdag 3 maart afgesloten met het Finalebal, wederom in De Blauwe Brug. De festiviteiten beginnen om 20.00 uur. Aan het einde van de avond krijgt bur gemeester Reinier Scheeres de stadssleutel terug van Prins Har ry de Eerste. 'Brandersgat' heet dan weer gewoon Schiedam. SCHIEDAM - Buurtcentrum Trefpunt Oost, aan de Celsius- straat 2, staat het komend weekeinde bol van de carnaval sactiviteiten. Vrijdag 28 februa ri wordt een lampionoptocht voor de kinderen uit de buurt georganiseerd. De optocht be gint om 19.00 uur en deelname is gratis. Zaterdag 29 februari wordt een groot carnavalsfeest -voor de kinderen georganiseerd. Het feest begint om 13.00 uur. De toegang is gratis, maar de kin deren moeten wel verkleed zijn. Het volwassenencarnaval vindt zaterdagavond plaats. De zaal is vanaf 20.00 uur open en de toegang is gratis. Maar ook hier geldt de verplichting om ver kleed te komen. SCHIEDAM - Uit een winkel in winkelcentrum Hof van Spa- land werden vrijdagmiddag rond 14.00 uur drie brillen, met een gezamenlijke waarde van ongeveer tweeduizend gulden, weggenomen. Van de dader ont breekt ieder spoor. SCHIEDAM - Tijdens het Brandersbal maakte carna valsvereniging De Rietzei lers bekend, wie dit jaar is uitgeroepen tot 'Het Zwarte Schaap'. Die eer is te beurt gevallen aan pastoor P.M. Vismans van de Liduina Basiliek aan de Singel. Pastoor Vismans werd ge kozen vanwege zijn, tot nog toe vergeefse, inspanningen om geld bijeen te krijgen voor de zo broodnodige res tauratie van zijn kerkge bouw. van Europese Narren reikte Scheeres hiervoor zaterdag zelfs een onderscheiding uit. Maar ook De Rietzeilers had een decoratie voor Scheeres in petto. Terwijl een koude wind rond het stadhuis blies, gelastte Prins Harry de Eerste de burge meester zijn ambtsketen, over jas en colbert (Scheeres: „verder ga ik niet") uit te trekken en te vervangen door een blauwe boerenkiel en een medaille. Optocht Nadat Prins Harry de Eerste zijn proclamatie had voorgedra gen, gaf hij het startsein voor de optocht. Vooraf had de carna valsvereniging voorspeld dat de animo voor deelname aan de optocht extra groot zou zijn, omdat het feest vorig jaar (in verband met de Golfoorlog) niet was doorgegaan. Die voor spelling kwam uit. Circa dertig eenheden gaven acte de présèn- ce. De optocht beperkte zich dit jaar voor het eerst louter tot de binnenstad. Op verzoek van di verse deelnemers uit vorige edi ties is de route ingekort, waar door het westelijk stadsdeel niet meer wordt bezocht. Een goede keuze, zo bleek, want de publie ke belangstelling langs de route was - ondanks de gure wind - behoorlijk. De creatieve geesten onder de deelnemers hadden zich weer flink uitgesloofd. Tot de leukste creaties behoorden zonder meer de heksen, die zo levensecht waren, dat menig kind ver schrikt terugdeinsde. Heel bij zonder was ook de deelnemer, die op het kale chassis van een auto een viertal dranghekken had geplaatst en zo rondreed in een soort 'gemotoriseerde kin derbox'. Het zal niemand heb ben verbaasd, dat ook de kreet 'Foutje, bedankt' in de stoet voorbij trok. Allochtonen De inbreng van de allochtonen was zeer wisselend. Terwijl de Schiedams/Antilliaanse muziek groep 'Volume-Time' zonder twijfel de meest swingende bij drage leverde, presenteerden le den van de Turkse vereniging een 'zittend tafereeltje'. Het uit bundige karakter van het carna valsfeest leek aan hen echter voorbij te gaan, getuige de iet wat gelaten uitdrukkingen op de Turkse gezichten. De Marok- kanse inbreng was wat vrolijker, vooral door de aanwezigheid van een grote, vervaarlijk zijn tanden ontblotende, bruine beer. Brandersbal 's Avonds organiseerde De Rietzeilers een groots Branders bal in haar residentie De Blau we Brug. Hier werden de win naars van de optocht bekend gemaakt. In de categorie 'parti culieren' ging de eerste prijs naar de heksen, terwijl de da- mesgroep Europa 1992 de ge meentelijke wisselprijs in de wacht sleepte. In de categorie 'bedrijven' koos de jury het 'Olympisch sneeuwfeest' van Nicoverken BV en Aann. bedr. Brussé tot winnaar, terwijl on der de noemer 'verenigingen' de eerste prijs was bestemd voor jeugdvereniging Eldos. Wethou der Bart de Leede had echter nog een extra prijs in petto voor de Marokkaanse deelnemers, waarmee de buitenlandse deel name toch nog enig cachet kreeg. Niets aan de hand, de Reddertjes zijn in aantocht Het Nieuwe Stadsblad SCHIEDAM - Twee nog onbe kende mannen hebben afgelo pen zondagochtend omstreeks 11.30 uur een gewapende over val gepleegd op een gokautoma- tenhal aan de Hoogstraat. De daders wachtten een personeels lid van de gokhal, een 23-jarige Schiedammer, op toen hij vanaf de Lange Haven naar de Bok- kensteeg liep. Het personeelslid werd gedwongen de rolluiken voor het pand omhoog te doen, waarna hij, onder bedreiging van een vuurwapen, twee klui zen moest openen en het daarin aanwezige geld moest afgeven. Vervolgens werd de werknemer opgesloten in het toilet. Nadat zij nog enkele gokkasten hadden opengebroken, gingen de daders ervandoor met een aanzienlijk geldbedrag. De politie zoekt getuigen van de overval. Van de daders is be kend dat één van hen van Turk se afkomst is, de ander is Ne derlander. De Turkse man droeg een donkergrijze, wollen jas (lang model). De Nederlan der was een breed gebouwde man en droeg een zwart leren jack. Bovendien had hij een zwart wollen mutsje op. Wie de mannen zondag 23 fe bruari rond 12.00 uur heeft ge zien in de omgeving van de Lange Haven/Hoogstraat, wordt verzocht contact op te nemen met de recherche, tele foon 4494491. Bij Tempel optiek is met lenzen van alles mogelijk of het nu gaat om sport, gekleurde, dag- en nacht, harde-zuurstofdoorlaatbare, (Quantum II) zachte of speciale lenzen (bifocaal), lensplannen, lease lenzen, niets is Tempel te gek om je de perfecte gezichtsscherpte te geven. Kom eens langs en laat je informeren over de vele mogelijkheden. Tot ziens bij Broersvest 50, Schiedam. Tel. 010-4735919. SCHIEDAM - Aan het Broers- veld 178-180 is sinds kort Ita liaans restaurant/pizzeria Villa Adriana gevestigd. Kok Mario staat hier garant voor exclusieve Italiaanse gerechten, maar ook voor een goede pizza. Villa Adriana is eigendom van een beheersmaatschappij, die onlangs een nieu\ye horeca-af- deling heeft opgezet. De bedoe ling is om in de nabije toekomst een keten van restaurants te ex ploiteren en Villa Adriana is de eerste. „We kwamen toevallig in Schie dam terecht, omdat hier een ge schikt pand vrij kwam", vertelt de heer Labeur van de beheers maatschappij. „Eigenlijk wilden we eerst een Italiaanse ijssalon beginnen, maar dit pand bleek zich uitstekend te lenen voor de vestiging van een romantisch restaurant". Villa Adriana heeft de beschik king over twee ruimten. Bene den is een bar ingericht, terwijl hier ook vijf tafels staan. Het romantische gedeelte is geves tigd op de eerste etage. Hier treft men circa veertig zitplaat sen, gerangschikt rond een ge zellige open haard. Bovendien wordt hier ieder weekeinde een live-optreden verzorgd door zanger Tony Damon. Iedere vrijdag biedt Villa Adria na een exclusief visgerecht, dat wordt gezien als de specialiteit van de kok. Maar de uitgebrei de kaart biedt nog veel meer Italiaanse specialiteiten, waar onder een keuze uit zo'n twintig soorten pizza. Deze kunnen desgewenst ook worden afge haald. Villa Adriana is geopend van dinsdag tot en met vrijdag van 12.00 tot 22.00 uur. Zaterdag gaat het restaurant om 14.00 uur open en zondag om 16.00 uur. Op maandag is Villa Adri ana gesloten. SCHIEDAM - De Nederlandse Organisatie voor Internationale Ontwikkelingssamenwerking NOVIB houdt in de week van 8 tot 14 maart een collecte voor de indianen in Latijns-Amerika. Vijfhonderd jaar geleden ont dekte Columbus Amerika. Een mijlpaal in de geschiedenis, die met name Europa geen windeie ren legde. De indianen in La-, tij ns-Amerika denken daar ech ter anders over. Door de komst van de Europeanen verloren zij een groot deel van hun cultuur, grond 'en zelfstandigheid. Bo vendien brachten de nieuwe overheersers ziekten, chaos en armoede met zich mee. Ook nu nog leeft de indiaanse bevolking in Latijns-Amerika in achterstandposities. NOVIB steunt de indianen in hun strijd voor het behoud van hun oor- 40% tot 50% korting op showroommodellen. SCHIEDAM - Dat het ambt van een Prins Carna val een tijdrovende bezig heid is, werd afgelopen za terdag duidelijk tijdens de optocht van Carnavalsvere niging De Rietzeilers. Tus sen de tientallen deelne mende groepen reed ook een versierde auto van Loodgie- tersbedrijf Bek. Achterop de auto stond de tekst 'Har ry, wanneer kom je weer werken?', een vraag van het personeel aan directeur Harry Bek, die dit jaar is verkozen tot Prins Harry de Eerste. Door deze ere-func- tie lijkt zijn dagelijks werk in het gedrang te zijn geko men. spronkelijke leefgebied, de re genwouden. Maar ook wil NO VIB projecten opzetten op het gebied van scholing, voedsel voorziening en gezondheids zorg. Voor de collecte zoekt NOVIB collectanten. Belangstellenden kunnen zich wenden tot Martin Swart, telefoon 4709646 (na 18.00 uur). SCHIEDAM - Onbekenden hebben dinsdagochtend een gro te hoeveelheid babykleertjes ge stolen van de waslijn van een woning aan de Talmalaan. SCHIEDAM - De sjoelclub van Kluphuis Oost, aan de Galileï- straat 86, is de laatste maanden flink uitgedund. Daarom is de club op zoek naar versterking. Er moeten minimaal tien vaste spelers zijn, wil de sjoelgroep haar partijtjes kunnen voortzet ten. De sjoelers spelen iedere don derdag van 19.30 tot 22.00 uur. Voor meer informatie kan men bellen, telefoon 4735435. re produce. by KENNETH FELD Een fantastische show voor het hele gezin v.vA" 45,- 35,- 30,- 20,- fsNEjd SCHIEDAM - Onverlaten heb ben zaterdagmiddag flinke ver nielingen aangericht aan een auto, die stond geparkeerd aan de Sportlaan. Over de gehele auto werden talloze krassen en deuken aangetroffen. SCHIEDAM - Buurthuis Nieuwland organiseert vrijdag 28 februari een kleding- en speelgoedbeurs aan de Albarda- straat 65. Mensen, die overtollige kleding en/of speelgoed willen verko pen, kunnen tot en met donder dag 27 februari bellen voor een verkoopnummer. De goederen kunnen vervolgens, geprijsd en genummerd, vrijdag tot 9.45 uur worden ingeleverd. De verkoop vindt plaats van 10.00 tot 14.00 uur. Tien pro cent van de opbrengst komt ten goede aan het Foster Parents^ Plan. Voor meer informatie kan men bellen, telefoon 4738671. SCHIEDAM - De Panda Na- tuurbus van het Wereld Natuur Fonds staat donderdag 27 fe bruari de gehele dag geparkeerd bij openbare basisschool 't Windas aan de Nachtegaallaan. Deze doe- en ontdekbus bevat de rijdende tentoonstelling van het WNF, waarbij leerlingen van de basisschool kunnen er varen dat werken met de natuur heel leuk kan zijn. Met behulp van Panda Natuur- kisten gaat, na afloop van het bezoek van de Pandabus, een natuurproject van start in 't Windas. Met spelletjes, boeken, een dia-serie en knuffelbeesten kunnen de kinderen op een speelse manier kennismaken met planten, dieren en de na tuur. SCHIEDAM - Buurtcentrum Trefpunt Oost zoekt vrijwilli gers voor de kinderinstuif. Deze instuif voor kinderen van vier tot dertien jaar wordt iedere woensdagmiddag gehouden van 13.30 tot 15.00 uur. Belangstel lenden kunnen zich wenden tot Trefpunt Oost, Celsiusstraat 2, telefoon 4621066. SCHIEDAM - Het Filmhuis presenteert vrijdag 28 en zater dag 29 februari het zesde retro- weekend ter gelegenheid van haar tienjarig bestaan. Deze keer worden twee films vertoond uit het seizoen '87/'88. Vrijdag 28 februari wordt de film 'Letter to Brehznev', van regisseur Chris Bernard, ge draaid. Elaine en Tracy wonen in de Li- verpoolse volksbuurt Kirkby. Tracy werkt in een kippenslach terij en Elaine is werkloos. Om wat afwisseling te brengen in hun troosteloze bestaan, gaan ze regelmatig stappen. Op een avond ontmoeten ze twee Rus sische zeelieden. Elaine wordt verliefd op één van hen, Peter. Als zijn schip vertrekt, is ze wanhopig. Ze wil nog maar één ding: zo spoedig mogelijk naar de Sovjet-Unie. Ten einde raad schrijft ze een brief naar Breh znev... Zaterdag 29 februari verschijnt 'Children of a lesser God' op het projectiescherm. De film is geregiseerd door Randa Haines en de hoofdrollen worden ge speeld door William Hurt en Marlee Matlin. De briljante leraar James Leeds wordt aangesteld op een school voor doven en gehoorgestoor den. Vanaf de eerste dag raakt hij geïntrigeerd door de ver schijning en houding van Sarah Norman, schoonmaakster in de school. Zij was daar vroeger een begaaftl leerlinge, maar heeft door omstandigheden niet ver der willen studeren. Ook wei gert ze te leren liplezen. James wordt verliefd op haar en ze be ginnen een hartstochtelijke rela tie. Zijn pogingen om haar te le ren spreken, zorgen echter voor problemen. Beide filmvoorstellingen begin nen om 21.30 uur en de toe gangsprijs bedraagt vijf gulden. Het Filmhuis is gevestigd aan de Nieuwstraat 12. Uw oude meubelen zijn bij aankoop van nieuwe meubelen veel geld waard. Aankoop - taxatie - levering - inruil, alles in één keer geregeld. Inruilaktie t/m 29 februari. iiOMJU HEEFT 'T SOWIESO i Alaaf in Brandersgat Burgemeester Reinier Scheeres heeft de Stadssleutel overhandigd aan Prins Harry de Eer ste. UW THUISKRANT VERSCHIJNT IN: SCHIEDAM, KETHEL. ROTTERDAM WIJK OUD MATHENESSE, WITTE DORP KANTOOR: Dam 2 Postbus 257 3100 AG Schiedam Telefoon 010-4732877 Telefax 010-4735818 EDITIECHEF: Mevr. J. M. I. van Bracht Privé 015-622213 VERTEGENWOORDIGER: R. Spierings Privé 010-4715104 INZENDTERMIJN ADVERTENTIES: Tbt dinsdag- en donderdagmiddag 16.00 uur op het kantoor RUBRIEKSADVERTENTIES. Tot dinsdag- en donderdagmiddag 16.00 uur op het kantoor REDAKTIE: Nick van Dien, Gerjan de Waard, Arne v. d. Zande EINDREDAKTIE: Ruud van Houwelingen Telefoon 010-4344022 Privé 010-4265764 HOOFDREDAKTIE: W. A. Buijteweg Telefoon 070-3190290 INZENDTERMIJN RED AKTIE-KOPIJ: Tot maandag- en woensdagavond op het kantoor UITGEEFSTER: Drukkerij v. d. Drift BV, Postbus 5825, 2280 HV Rijswijk, telefoon 070 - 3190955, ingeschreven K.v.K. nr. 96375 algemene verkoopvoorwaarden, gedeponeerd ter griffie van de Arrondissementsrechtbank te 's-Gravenhage d.d. 16-07-87 nr 97/1987 SERVICELIJN BEZORGING: Heeft u deze krant niet ontvangen? Belt u dan onze servicelijn 010-4796199 van 09.00 - 17.00 uur 01-01-92 A De romantische bovenzaal van Italiaans restaurant Villa Adriana. Romantisch tafelen ii Villa Adriana Spektakel in de krokusvakantie! PRIJZEN Loge (genummerde plaatsen) Tribune Volw. Kind./65+ Congresgebouw Den Haag Dinsdag 3 maart Woensdag 4 maart Donderdag 5 maart Vri|dag 6 maart Zaterdag 7 maart Zondag maart 19.00 12.30- 16.00 12.30- 16.00 14.00- 19.00 12,00- 15.30 19.30 12.30- 16.00 KAARTEN VERKRIJGBAAR BIJ Nederlands Congresgebouw 070-3520304 (van 10.00 -15.00 uur) Bespreekburo Haagsche Courant 070-3656806 Alle VW bespreekburo's 070-3546200 Landelijke Reserveerlijn 070-3617710 (tot 22.00 uur) GENUMMERDE LOGE PLAATSEN alleen verkriigbaar bij het Congres gebouw en het Bespreekburo Haagsche Courant, GROEPSBOEK- INGEN alleen bij het Congresgebouw. NEDERLANDSE PREMIERE DINSDAG 3 MAART 19.00 UUR Loge"/ 35. Tribune 17.50 (voor volwassenen en kinderen) HOMEVIDEO WQflyi ROTTERDAM 1 IJsselmondselaan 175. Rotterdam-Kralingseveer. 010-4508 033 Openingstijden: Maandag 13-17.30 uur: Dinsdag t/m donderdag 9.30-17.30 uur; Vrijdag 9.30-21 uur. Zaterdag 9.30-17 uur. Nieuwe dagelijkse busdiensten naar Bouman: bus 34 iedere 20 minuten vanaf metrostation Capelsebrug; bus 30 ieder half uur vanaf metrostation Kralingsezoom.

Het Nieuwe Stadsblad | 1992 | | pagina 3