189. De beste service begint bij Ritman Sports!! mm We gaan weer watergolven Haren sparende produkten net zo belangrijk als de coupe WK I Al sport je voor geen meter... Dit wordt het seizoen van de 'streethiker' Sportschoen al jaren blijvend in de mode IE kan WAi (OUÉöW [M^WSBÏÏB XZuud Clherbout I 8 Prince Power pro Pro Kennex Performer 95.- <21 Knipoog naar Audry Hepburn x f 8 a O Eigen lijn voor Gaston Taument Openingstijden: Rotterdamsedijk 250, tel. 4267057 Graag tot ziens! HET NIEUWE STADSBLAD - VRIJDAG 20 MAART 1992 PAGINA 17 graphite/glasfiber topracket in mid-plus en oversize blad 2SfS~- zeer fraai allround racket voor de beginner tot gevorderde speler mid-plus De grootste keus in rackets, zowel voor de beginner als de ambitieuze topspeler of -speelster. Kom eens kijken naar het eerste asymmetrische racket van Pro-Kennex, Dunlop's nieuwe top 'De Revelation', de spektakulaire Prince Vortex of een evergreen als de Life Sport Magic Grap hite Nieuw zijn de Pro Specs tennisschoenen met het revolutionaire ventilatie-systeem. vrijblijvend testrackets beschikbaar snelle en vakkundige bespanservice Oranjestraat 15 - Schiedam - Tel. 4735445 Australian - Fila - Ellesse - Madison - Prince - Robey - Mëser - Wilson - Joy - Champion Sieraden, joggingstof, tule, vilt, spelden, scharen, knopen, bere-ogen, bere-neuzen, patroonpapier, stof voor leggings en skibroeken, boorden, badstof, vlieseline, textiellijm, schoudervullingen, oorbellen, broches, kussenvulling, patronen, piepschuim eieren en harten, lint, O O kant, applicaties, tailleband, drukknopen, vingerhoeden, elastiek, garen, ritsen, wattine, borg 38 kleuren voering, flanel, knopen, ritsen met ringetjes, klitteband, broderie, diverse kleuren spijkerstof, tricots, baleinenband, pompoenen, terlenka-linnen, bloemetjeskatoen. DR. WIARDI BECKMANSINGEL 1A - VLAARDINGEN TELEFOON 010-4347152 Ze staat bij het net, maar vrije tijd. Het witte jack heeft deze tenniskleding is ook pie- een mooie pasteldruk en vlin- zierig voor andere, ai dan niet ders fladderen op het gestreep- sporiieve momenten tijdens de te shirt. (Luhtase/pyama/) Persoonlijke stijl. Kiezen wat bij je past. Kijken naar jezelf en de eigen mogelijkheden. Dat is aan het begin van deze jaren negentig het belang rijkste als we het over haarmode heb ben. Dwingend voorgeschreven lijnen of uitgesproken trends zijn voor een deel naar de achtergrond verhuisd om plaats te maken voor heel andere waarden. Het haar sparende kaptech- nieken en verzorgende produkten strij den om de voorrang, omdat gezond ogend haar past bij de behoefte aan een natuurlijke uitstraling. De moge lijkheid het kapsel zelf thuis goed te kunnen onderhouden speelt ook dui delijk mee. Dit alles is terug te vinden in en bij de kapsels, die speciaal voor 'Kijk op Mode' zijn gecreeërd in het Technisch Artistiek Centrum van L'Oreal. Hier was dit keer voor deze modebijlage een aan tal kappers uit ons verschijninsgebied aan het werk, kapsels makend met een knipoog naar de jaren zeventig toen lang, golvend haar in het modebeeld zat met voor kortere koppies een coupe, die hier en daar aan Audry Hepburn doet denken. Want mode a la Audry duikt royaal op. Zacht Voor een goede ondersteuning bij de nieuwe modelijnen zorgt de het haar be schermende permanent Dulcia Vital, zeer zacht en lekker soepel en ook ge schikt voor de slagen van ons mannelij ke model. Dia Colour verdiept en verle vendigt de natuurlijke haarlinten. Het is geen verf, ook geen spoeling, maar (zonder dat je uitgroei ziet!) een paar weken durende, het haar niet aantasten de kleuring er tussen in. Ook al haren sparend is...de watergolf! Want die komt weer royaal terug. Zelf klevende rollers, dus zonder beschadi gende speldjes of stekertjes, drogen het haar minder uit dan de warmte van een föhn. Die rollers kunnen (het woord zegt het al) in nat haar, maar een van de kap pers daar bij L'Oreal zette ze in droog haar. Even de föhn er over en dat bleek een prima basis voordat het borstelen, Sportief kapsel, dat vrij lang over het voorhoofd valt met mooi uitlopende 'bakkebaarden' bij de oren. Een goede snijtechniekzorgt vooreen luchtige val ling, de achterkant is in vloeiende lijn opgeknipt. uitkammen en in model brengen kon beginnen. Idee voor thuis misschien, die natte of droge watergolf. De 'winterlengte' van de haren is ge handhaafd bij deze coupe, zodat er na de zomer gemakkelijk voor een ander model gekozen kan worden. De zijkan ten zijn 'balayage'-geknipt, zeg maar met 'veegjes haar', de zacht opgeknipte achterkant heeft een vloeiende lijn. 'n Coupe soieil doet de haren sprankelen. X O a Pt o O O P5 Pt O PS O *a Gevlochten riemen. Die zijn er al een tijdje, maar beloven dit seizoen in tal van kleuren en breedtes een nog grotere modetoekomst tegemoet te gaan... Slagen in je haar! Soepel vallend over het voorhoofd met in laagjes geknipte achter- en zijkanten bij deze nostalgisch aandoende 'watergolf'-look. Een klassieke watergolf zorgt voor de golven en slagen bij deze voorjaar '92- coupe met een knipoog naar de jaren zeventig. f g ■y Potje glansgel onder handbereik? Dan maak je er ineens een ander kapsel van!. O W O 5 O _£2_ W !P^ Exclusief voor 'Kijk op Mode' waren uit ons verschijningsgebied bij L'Oreal aan het werk: Yvette en Ton van Egmond van salon Robert in Zoetermeer, Simone Pols van kapsalon Van Pelt uit Dordrecht, Frank van Idsinga van Helga's Haarmode uit Supervisie Hans Pouieyn. DP MODE - KIJK OP MODE - KIJK OP MODE - KIJK OP MODE - KIJKOI Ze worden al jaren gemaakt voor alle mogelijke takken van sport of sportie ve doeleinden. De 'veredelde gympen', ofwel, de sportschoenen met schok- demping, lucht, pompje er in, speciaal zolenprofiel, laag, hoog en noem maar op. Maar een deel van die aanvankelijk witte en nu in veel meer kleuren ge brachte sportschoenen wordt ook al jaren aangeschoten door mensen, die soms voor geen meter sporten. Het is een heel normale dracht geworden, vooral onder jongeren, in heel veel be roepen, gewoon op straat of -soms zeer belangrijk argument- om dat je 'erbij wilt horen'. Merken en vooral hoeveel je er voor kunt neerleggen, spelen daarbij vaak een stevige rol. Zo'n merk kan soms per schoolplein verschillen. In het ene deel van de stad zweert de jeugd bij L.A. Gear, ergens anders is het opeens Lotto wat de klok slaat. Er is voor importeurs, fabrikanten en de vakhandel zelfs een 'top 10'-lijst voorhanden (moet wel voor betaald wor den) van goed scorende merken. De Wordt het een Reebok of een Nike, aan Adidas of een Lotto, een Bad Boys of een L. A. Gear? Voor de meeste jon geren niet altijd een vraag maar soms heel beslist een weet. (Foto UW THUIS- KRANT, styling Astrid van Es en Anthon Overvoorde) meest recente laat zien, dat Nike koplo per is, direkt gevolgd door Adidas en Lotto. Dan komen L. A. Gear, het vooral door sportbeoefenaren gekozen merk Asics, terwijl bijvoorbeeld het internatio naal grote Reebok in ons land recent de zevende plaats innam. En voor de plaat sen wordt geknokt! Bergachtige Niet alleen op velden en in zalen zijn merken belangrijk, vooral in de 'gewone draaghoek' weet de jeugd als geen an der wat 'in' is. Wat worden dan de favo rieten in voorjaar '92? De 'streethiker', is de directe reactie van Adidas' Piet Korteweg. Dat type trekkersschoen is er ook in nubuck in allerlei (mode)kleuren. Daarnaast merkt Adidas, dat de witte le ren Stan Smith-tennisschoen weer te rugkomt, genoemd naar de destijds zo beroemde tenniscrack. Gewoon wit leer, geen poespas, zelfs geen drie strepen, maar een groen hielstuk, zeg maar: 'back to basic'. Lotto noemt die bergschoenachtige 'streethiker' zelfs 'de straatjongens' en brengt ze in allerlei aardekleuren. Er is, horen we van Lotto's Karin Bijleveld, ook een casual lijn in voor de gewone schoenhandel. Brigitta Veld van Nike gelooft ook heilig in die hoge barrels, maar tipt voor het komende seizoen net zo goed de Air Huarache. Dat is een sok-achtige runningschoen met een nogal apart uiterlijk, vooral geschikt bij hardlopen. Naast die trekkersachtige schoen, ook door Reebok groot ge bracht, weet Reeboks Ed Burghout, dat de 'black top' een runnertje wordt. Dat is een asfalt streetbasketball-schoen. Terwijl tenslotte Nicole Blankwater van L. A. Gear (de schoolagenda's van dit merk waren in no time uitverkocht vorig jaar!) vooral het mode-aspect van die 'streethiker' onderkent. Leuk bij een legging, je spijker- of je skibroek. O *o X w as o o pi S o o O PI Gaston Taument, de bekende spits van Feijenoord en sinds kort ook voetballer bij het Nederlands elftal, heeft zijn eigen lijn! En Adidas zorgde er voor. Nu al te koop is het trainingspak van Helanca, lekker soepel, niet al te duur, ook in kindermaten en in plezierige kleuren, zoals donkerblauw met rood, groen en wit als accenten. Gemaakt in de voetballook kan zo'n Gaston Taument-pak ook best eens 'streetfashion' worden, zoals dat tegenwoordig op z'n Engels moet heten. Zeg maar mode om lekker buiten te dragen. OP MODE - KT EEN ANDER. KAPSEL 5 2EI - IE PAIS cfi 3E EEN STUK öPGERJilMDSR. &P VAKANTIE. o.4'°o>v"" ma. van 13.00 tot 18.00 uur di. wo. vr. van 09.00 tot 18.00 uur do. van 09.00 tot 21.00 uur za. van 08.00 tot 14.00 uur Zoals u weet is er bij HAIRSHOP wat veranderd. Eén van die veranderingen is dat we voortaan in april en in oktober een zeer voordelige aanbie ding hebben. U betaalt in deze maanden slechts 99,- voor iedere permanent. Natuurlijk is bij deze behandeling het knippen, föhnen of water golven, de crèmebehandeling, versteviging gel of foam en de haarlak inbegrepen. Ook de prijs van onze gelpermanent (geen krul letjes maar alleen een slag en volume) is nu ex tra aantrekkelijk. Want voor deze permanent die uitermate geschikt is voor mannen en vrouwen die eens wat anders willen, betaalt u nu slechts 27,50 exclusief overige behandelingen. Wilt u van deze aanbiedingen gebruik maken bel dan tijdig voor een afspraak. ■at—an M T) M I O PI wr V p||| -#■ - f pc PC PC >0 rtairshop

Het Nieuwe Stadsblad | 1992 | | pagina 17