anan aaaa aaaa Tol ziens op onze Paasshow! Y4urth Merschoor b.v. Gemeente Schiedam HOW Gaat u verhuizen? H. VAN DIJKE WIM van DIJKE Zn. 010-426 71 69 Paasshow bij Mazda-dealer Pennings: wees er als de kippen bij f J generaties lang écht verhuizen Nieuw Mathenessestraat 11-13 Schiedam Tel. 010-4260012/4265082 J;: /- Jh ft: Dienst Gemeentewerken Technisch administratief medewerker (v/m) Nadere informatie en sollicitatie: VAN SUIJLEKOM OPEN HAARDEN-FABRIKANT JAN STEENSTRAAT 35 - SCHIEDAM HET NIEUWE STADSBLAD - VRIJDAG 17 APRIL 1992 PAGINA 11 Aan de kinderen hebt u geen kind, deze Pasen, want ook de paashaas is bij ons van de partij. Dat wordt eieren zoeken! Als u met Pasen bij ons uw huidige auto laat taxeren, krijgt u een feestelijk chocolade-ei cadeau. Wie met de paasdagen een kentekenklare Fiat koopt, betaalt pas in 1993. Vraagt u even naar de gunstige voorwaarden? Bij elke occasion die u nu koopt, krijgt u maar liefst één heel jaar garantie! We vertellen u graag alles over de voorwaarden. Koopt u met de Pasen een nieuwe of gebruikte Fiat, dan mag u meteen doorrijden naar 'n Gran Dorado-vakantiepark voor een lang weekend of een midweek met z'n vijven op onze kosten. Veilig rijden leert u gratis op de VVCR-veilig- heidscursus, maar alléén als u met Pasen een nieuwe of gebruikte Fiat koopt. Wanneer u nu een jonge gebruikte auto koopt, hoeft u pas veel later te betalen. Vraagt u even naar de voorwaarden? (Tweede paasdag gesloten.) sfi Ir! lA De gemeente Schiedam streeft naar een perso neelsbestand dat een goede afspiegeling is van de Schiedamse samenleving. Dat geldt voor alle func ties, op elk niveau. Schiedam ontwikkelt zich in snel tempo tot een veelzijdige woon-werkstad in de Randstad, Het ge meentebestuur kiest voor een energieke aanpak op diverse beleidsterreinen. Grote projecten zijn o.a. de "facelift" van het Stadscentrum, het uitbrei dingsplan Spaland (met zo'n 3.500 woningen) en de verbetering van het (leefjmilieu. Momenteel telt Schiedam ruim 70.000 inwoners. Aan het door het gemeentebestuur vorm gegeven beleid gericht op de optimalisering van het woon-, werk- en leefkli maat in Schiedam werken ruim 1300 ambtenaren. De Dienst Gemeentewerken is een multi-func- tionele organisatie waarin zijn ondergebracht de sectoren: Volkshuisvesting/Bouwkunde, Grondbe drijf, Plantsoenen c.a., Stadsontwikkeling, Bouw- en Woningtoezicht, Civiele Werken, Administratieve en Economische Zaken en de stafafdelingen Direc tie-Secretariaat en Personeel.en Organisatie. Bi] de hoofdafdeling Grondbedrijf kan op korte termijn worden geplaatst een: Functie: De functie bestaat in hoofdzaak uit: - secretariaatswerkzaamheden, w.o. het voorbe reiden en notuleren van vergaderingen en be sprekingen; - behandelen van de inkomende en uitgaande post, inclusief de voortgangscontrole op de af doening; - overige ondersteunende werkzaamheden, ondermeer het bewaken van kredieten. Functie-eisen: - M.E.A.O.-secretariële richting of gelijkwaardig niveau; - goede type- en stenovaardigheid en kunnen werken met WP.; - ervaring in een soortgelijke functie; - goede contactuele eigenschappen en redac tionele vaardigheid. Salaris: Het salaris bedraagt afhankelijk van leeftijd, op leiding en ervaring, bij aanstelling maximaal 3.175,- bruto per maand. Doorgroei naar 3.509- bruto per maand behoort tot de mogelijkheden. Inlichtingen over de functie en de sollicitatie procedure kunnen worden verkregen bij de stafaf deling Personeel en Organisatie, telefoon 010- 4275601. Kandidaten wordt verzocht hun sollicitatie bin nen 14 dagen te zenden aan de Dienst Gemeente werken, ter attentie van de stafafdeling Personeel en Organisatie, Postbus 61,3100 AB Schiedam, onder vermelding van vacaturenummer GW 92.002, De gemeente Schiedam voert een actief voor keursbeleid voor vrouwen, leden van culturele minderheden en gehandicapten in het kader van de W.A.G.W., teneinde hun achterstandspositie weg te nemen. Indien zij voldoen aan de functie-eisen worden zij nadrukkelijk uitgenodigd te solliciteren. AUTORIJSCHOOL „NIEUWLAND" erkend en rijksgediplomeerd. Lest met Nissan Sunny Tijdens het lessen extra verzekerd Sinds 1965. Telefoon 4735731. WINSTPAKKER!! Bel dan een verhuizer. Maar wel een goede. Een met vakbekwame ver- huiskrachten. Mensen die met liefde uw kostbare spullen behandelen. H. van Dijke is zo'n verhuizer. Een be drijf met jarenlange ervaring, dat be schikt over een modern wagenpark met een verhuislift. Van Dijke regelt voor u alles naar wens. Zorgt voor het inpakken en eventuele opslag. Al les kan. Snel en zonder zorgen wor den uw spullen tegen konkurrerende prijs verhuisd. Verzekerd natuurlijk. Vraag vrijblijvend prijsopgave. Verhuis zonder probleem mef H. van Dijke Schiedam, Nieuwe Mathenesserstraat 85 Schiedam, telefoon 010-4261224-4268201 Spijkenisse, telefoon 01880-30234 Erkend verhuisbedrijf partikuliere en bedrijfsverhuizingen rijks- en gemeenteregelingen verwarmde en beveiligde opslag van inboedels ERKENDE VERHUIZERS Wim van Dijke Zn. beschikt over het meest moderne wagen park en diverse verhuisliften en verhuismaterialen. U belt... wij komen voor vrijblijvende prijsopgave SCHIEDAM Medio 1988 besloot de heer H. Pennings van het gelijknamige garagebedrijf aan de Noordmolenstraat, Mazda-dealer te worden. Een beslissing die getuigt van vi sie, want anno nu is hij Mazda trendsetter binnen de interna tionale autowereld. En gezien de reklameprijs die kortgele den werd behaald, geldt dit eveneens voor de tv-spotjes van Mazda. Bij Penning heerst dan ook iedere dag volop bedrij vigheid. Dit komt niet in de laatste plaats door de perfekte kombinatie Mazda-Pennings. Iedere automobilist wordt hier altijd serieus genomen en uiterst korrekt behandeld. Dat de klanten dit waarderen, blijkt uit de enorme groei bij Pen nings gedurende de afgelopen jaren. Gewaagde lijn De gewaagde lijn, bewezen kwaliteit en ook de enorme keus aan modellen en types, maken Mazda populair bij de Ne derlandse automobilist. Neem bijvoor beeld de sportwagen. Twee jaar geleden had Mazda hiervan alleen de RX 7. Nu zijn hier maar liefst drie modellen bijge komen: MX 3, MX 5 en MX 6. Nieuw is ook de Mazda 626, met name geschikt is voor zakelijk gebruik. De belangstel ling hiervoor is zo groot, dat hiervoor een levertijd geldt van zo'n zes tot acht maanden. En dit zijn dan nog maar en kele voorbeelden van de oogstrelende Mazda-lijn, die in de showroom van Pennings (welke binnen niet al te lange tijd met maar liefst 750 m2 zal worden uitgebreid). Behalve nieuwe Mazda's heeft Pennings overigens ook een keur aan occasions van alle bekende merken, die natuurlijk met Bovag-Garantie en met de bekende Pennings' service wor den verkocht. Reparatie en onder houd Binnenkort wordt de werkplaats van Pennings uitgebreid met de meest gea vanceerde apparatuur, waardoor men u hier nog beter van dienst kan zijn met reparaties en alle service- en onder houdsbeurten. Pennings gaat dus in alle opzichten met de tijd mee. Bovendien beschikt Pennings over een enthousiast team van ervaren vakmensen, die maan delijks worden bijgeschoold. En vanzelf sprekend kunt u hier terecht voor alle Mazda onderdelen en accessoires. Ver der verkoopt Pennings gecertificeerde auto-alarmsystemen en -telefoons, waarvan men tevens de inbouw ver zorgt. Paasshow Evenals vorig jaar, houdt Mazda-dealer Pennings ook dit jaar weer een grandio ze Paasshow, waarin alle Mazda model len op hun paasbest aan het publiek zul len worden voorgesteld. Datzelfde geldt natuurlijk eveneens voor de occasions. Bovendien is er dan weer een speciale aanbieding. Maar wees er wel als de kippen bij, want het belooft net als vorig jaar weer ontzettend druk te worden tij dens de Paasshow bij: Mazda-dealer Autobedrijf Pennings Noordmolenstraat 17 Schiedam, tel. 010-4266233 Press Service 05496-76525 J® A N AUTO FINANCIERING VERZEKERING Belangrijke berichtgeving voor alle openhaardgebruikers of degenen, die in de toekomst, een open haard gaan aan schaffen. Met de nieuwe en aankomende milieu-wetten, zal het aan passen van stookgedrag en openhaardtechniek veel eisen gaan stellen. Van Suijlekom open haarden werkt hier al tientallen jaren aan en omdat de grootste sfeermaker van het huis niet meer is weg te denken, zullen wij u op de openingsdagen graag van informatie willen voorzien. Wegens enorm succes nog eenmaal op 2e Paasdag! Openhaardkanaal van dubbelwandig r.v.s. en toebehoren aanleggen gratis, bij aankoop van een open haard. Tevens gespecialiseerd in het bouwen van open haarden; in flats, va kantiehuizen en caravans met speciale afzuigsystemen en op gas gestookt. Boterstraat 50, 3111 ND Schiedam tel.nr. 010-4268334/4263872, faxnr. 010-4734947 Openingstijden: van maandag tot en met vrijdag van 9.00-17.00 uur, donderdag tot 21.00 uur en zaterdag van 10.00-16.00 uur. Folders op aanvraag. ADVERTOft

Het Nieuwe Stadsblad | 1992 | | pagina 11