BELOOFD: SFC en Martinit verder als SMC KSVY niet verder dan tweede plaats Tentoonstelling in 't Paard Musis Sacrum derde met 5-mans formatie Speelvoorzieningen Verzetsheldenbuurt WÈÊÊÊê Nederlandse titels voor Noorduin en Waqué Zaalvoetbalkampioenschap is terug van weggeweest Erker zoekt vrijwilligers Kennismaken door voetbal Aanrijding Snelle dief Aanrijding op fietspad TEHWI Jeugdhengeldag in Beatrixpark RWV wandeltocht Korfbaltoernooi gezondheidszorg PV De Vrijheid SCV De Postduif Sander Buckers niet meer op tv Koffieconcert Vernielingen aan schoolgebouw Over 5 minuten staat uw huurauto klaar. HOLY EERSTE KLASSER HET NIEUWE STADSBLAD - VRIJDAG 29 MEI 1992 PAGINA 9 SCHIEDAM - De hengelsport vereniging Schiedam en omstre ken organiseert in samenwer king met de kinderboerderij Beatrixpark op zaterdag 30 mei een dag voor de jeugd. De dag bestaat uit een viswed strijd tussen 10.00 en 12.00 uur. Er wordt gevist in de Polder vaart. De kantnummers kunnen gratis worden afgehaald bij de kinderboerderij. Er zijn drie leeftijdsgroepen: 1-9 jaar, 10-13 jaar en 14 en 15 jaar. Om 12.30 uur is de prijsuitreiking bij de ingang van de kinderboerderij. Alle deelnemers krijgen dan ook limonade en een krentenbol. Om 13.00 uur gaat de dag ver der met een diaserie met uitleg in het lokaal van de boerderij. Tevens krijgen de kinderen uit leg over het maken van een vis- tuigje en is er een wedstrijd werpen met een werphengel. Hierbij zijn leuke prijzen te winnen. Bovendien is op de kinderboerderij een grote vijver gemaakt waarin grote karpers en andere visen zwemmen. SCHIEDAM - De Rotterdamse Wandelvereniging Vereniging (RWV) organiseert zaterdag 30 mei een wandeltocht. De start plaats in de kantine van de voetbalvereniging SFC in sport park Thurlede. De deelnemers kunnen kiezen uit 5, 10, 15, 25 en 40 kilometer in en om Schie dam. De lopers voor de 40 kilo meter moeten tussen negen en tien uur aan hun tocht begin nen. Voor de overige wande laars is het startbureau tot 13.00 uur geopend. De inschrijfgelden variëren van (,50 gulden zonder herinnering tot 4,50 gulden met herinnering. Op de 25 en 40 kilometer krij gen de deelnemers enige verzor ging- In hetzelfde weekend wrden er ook nog wandeltochten georga niseerd over afstanden van 50 tot 200 kilometer met deelne mers uit vijf landen op een ron- deparcours in het Beatrixpark. Inlichtingen over alle afstanden zijn te verkrijgen op de tele foonnummers: 010- 4.77.71.34 of 4.21.58.11. SCHIEDAM - Op het terrein van S.S.C. Harga, in het Harga- park, wordt donderdag 4 juni een korfbaltoernooi voor ge zondheidszorginstellingen ge houden. De organisatie is in handen van de personeelsver eniging van het Schieland zie kenhuis. Aan het toernooi wordt deelge nomen door 20 teams van 16 instellingen uit de regio. Het toernooi wordt gespeeld in twee categorieën: sporters en liefheb bers. De wedstrijden beginnen om 18.30 uur, de finale begint om 22.00 uur. SCHIEDAM - Uitslag van de wedvlucht vanuit Chartres over 438 kilometer. In concours 191 duiven. Lossing 7.00, aankomst eerste duif 13.55 uur, de laatste om 14.35 uur. 1, 2, 3 en 5; F. Bodeving, 4; H. Egberts, 6 'en 10; R. Wijnties, 7 en 8; R. Heinsbroek en 9; Wagteveld Ehinger. SCHIEDAM - SCV De Postduif vloog een wedvlucht vanuit Chartres over 440 kilometer. Noordoostenwind. Gelost 7.00 uur, eerste duif 13.50 uur, laat ste 14.54 uur. Uitslag: J, 3, 4 en 10; J. Triel, 2 en 5; Brouns- Schemkens, 6; H. P. Jansen, 7; Baanvinger - Aarts, 8; L. Tou- tijn Homburg en 9; G. Speijer en dochter. SCHIEDAM - Piet Basti aanse is de nieuwe dam- kampioen van Schiedam, hij werd winnaar in de hoofdklasse. In de laatste ronde speelde Bastiaanse remise tegen Wim Vrij land. Beide spelers eindig den daardoor op 17 pun ten uit elf partijen. Een be ter SB bezorgde Bastiaanse echter de titel, al bedroeg het verschil slechts één punt. De andere partijen in de laatste ronde leverde een remise op tussen Ton Burgerhout en Peter Lansbergen, Frans van der Veer en Leo Mous en Mathieu Smit en Tiny Mous. Door zijn remi se'blijft Smit in de hoofdklasse, terwijl zijn tegenstander Tiny Mous afdaalt naar de eerste klasse, evenals Edwin de Jager. De al gedegradeerde Tom Til- man boekte op de valreep zijn eerste overwinning. Hans Lans bergen was zijn slachtoffer. De laatste uitslag was de overwin ning van Dick van den Kerk hof? die Edwin de Jager ver sloeg. In de eerste klasse werd Ronald van Dijk kampioen door con current Jan Out te verslaan. Han Hommel verloor van Jan Luiten, Henry Cannegieter SCHIEDAM - De nieuwe naam van de fusievereniging SFC en Martinit wordt SMC, SFC Martinit Combinatie. De leden van de twee verenigingen mochten middels een enquete bepalen welke naam de nieuwe vereniging in de toekomst zou krijgen. In totaal kwamen 113 stemmen binnen. Daarvan kozen er 39 voor SV Thurlede. Met 41 stemmen eindigde SMC als eerste. Onder de nieuwe naam SMC zal de fusieclub zich ook bij de KNVB inschrijven. De uitslag van de enquete werd afgelopen weekend tijdens de familiedag bekend gemaakt. Tevens wer den daar de nieuwe clubtenues geshowd. Het nieuwe tenue be staat uit: een wit shirt met een ronde en een blauwe baan on der de mouwen. Rode en blauwe biezen op de (Engelse) kraag en mouwen. Een blauwe broek en blauwe kousen met aan de bovenzijde rode ringels. Dit tenue kreeg van maar liefst 92 stemmers, ofwel 81 procent de voorkeur. Overigens wordt Henk Salari, dit jaar assistent bij SFC, vol gend seizoen de hoofdtrainer van SMC. Hij volgt jan Rotgers op, die onverwachts afzag van de nieuwe baan. Wim Bos, nu nog interim bij Martinit, wordt tweede trainer. klopte Bart Quist. Remise wer den de partijen Lucassen - Wis se en Breman - Broek. Van Dijk en Van der Schalk promoveren naar de hoofdklasse. Lucassen, Hommel en Quist degraderen. In de tweede klasse werd de laatste partij gespeeld. André Kouwenhoven speelde remise tegen Daan van Velzen. Van der Steeg en De Buck promove ren naar de eerste klasse. SCHIEDAM - Het eerste ge mengde team van tennisvereni ging KSW, dat uitkomt in de landelijke derde klasse op zon dag, speelde in Castricum de voorlaatste wedstrijd van dit sei zoen. Tegen de gelijknamige vereniging won KSVV 2-6. Na zes wedstrijden staat KSVV op de tweede plaats met 29 punten. Randenbroek is derde met 28 punten. Koploper Aeo lus Oledo is met 36 onbetwist koploper. „De kloof met Aeolus is niet meer te overbruggen", zegt Just Palm captain over de kampioenskansen. „De eerste plaats hebben we zelfs ver speeld, door in Rotterdam met 5-3 te verliezen". Castricum stond onderaan de ranglijst en door veel punten te halen zou KSVV kans blijven houden om tweede te worden. Bij de herenenkels kwam Mi chel van Straten moeilijk op gang. De eerste set verloor hij dan ook met 6-1. Daarna had Van Straten zijn ritme gevon den met gunde hij zijn oppo nent nog maar één game; 6-0 en 6-1. Andries Coppoolse kon het tegen R. Bontje niet bolwerken; 0-6, 4-6. De dames van KSVV, Luciënne Sigmond en Natasha de Kramer, wonnen zoals bij elke week hun partijen gemak kelijk met respectievelijk 6-4, 6- 0 (K. de Jager) en 7-6, 6-1 (B. Schuurman). De herendubbel van Just Palm en Andries Coppoolse was die dag de spannendste partij. Uit eindelijk ging de winst in twee sets naar de Schiedammers: 7-6 en 7-5, waarbij in de eerste set in de tiebreak een 5-2 achter stand werd weggewerkt. Van de drie andere dubbels werd alleen het tweede gemengd dubbel, Carianne Nieuwstraten en Just Palm, verloren. Door de ruime winst klom KSVV op naar een tweede plaats. SCHIEDAM - In spijs- en dranksalon 't Paard, aan de spoed VOLLEYBALVERENIGING spoed en zoekt daarom heren die op dat nivo willen presteren. Inlichtingen: Nico van Willigen Tel. kantoor 010-4731766 Privé 010-4751337 r- Hoogstraat 126, is tot en met vrijdag 19 juni een expositie te bezichtigen van recent werk van de Schiedamse kunstenares Marja Wijnhorst. Net als bij eerdere exposities in de voormalige Hermandad en de Teerstoof staan ook nu weer 'vogels' centraal in het werk. De uitvoering is echter geheel an ders. De nieuwe aquarellen lij ken op muurschilderingen en bevatten figuren en symbolen uit oude culturen. De expositie is te bezoeken van dinsdag tot en met zaterdag tus sen 11.30 en 01.00 uur en zon dag tussen 15.00 en 24.00 uur. De expositie wordt zondag 24 mei geopend door Dick van Kampen. SCHIEDAM - Na het behalen van het Nederlands kampioen schap in de trio's, heeft bowling vereniging Musis Sacrum ook bij nationale league 5-mans for matie een ereplaats behaald. Tijdens de laatste competitie stelden de Schiedammers de derde plaats veilig. Het Schiedamse team, dat voor namelijk uit Belgen bestaat, had het tijdens de laatste speeldag in Sittard moeilijk met de scores. Het Musis-team was echter net op de juiste momenten bij de les om de derde plaats in de wacht te slepen. In de eerste partij die dag, met Schevingen als tegenstander, werd een 2-1 nederlaag geleden. Het geluk van Musis was dat de concurrentie voor de derde plaats in hun eerste partijen geen enkel punt wisten te beha len. In de tweede partij op deze zeer warme dag was het thuis spelende Primagaz de tegen stander. Musis werkte deze wedstrijd geconcentreerd af en won met 3-0. Door deze zege was de derde plek zeker en in de laatste partij was dat te mer ken: een 3-0 nederlaag tegen Duivendrecht. Teamcaptain Henk van Essen keerde zodoende voor de twee de keer dit seizoen met een be ker terug. Hij kan terugkijken op een geslaagd seizoen. De Meent uit Lelystad werd lands kampioen, voor titelverdediger Biocor uit De Lier. SCHIEDAM - De Schiedammers Willem Noorduin en Feike Waqué hebben tijdens de open Nederlandse kampioenschap pen atletiek voor gehandicapten een flinke slag geslagen. Beide Schiedamse atleten behaalden op drie onderdelen een Neder landse titel. Het NK, dat werd afgewerkt in Breda, kende een sterk deelne mersveld met atleten uit onder ander België, Zweden, Duits land, Schotland, Ierland en Engeland. Junior wheeler Feike Waqué, uitkomend in de handicapklasse T-4, werd op drie afstanden junior kampioen. Op de 200 meter was hij met 31.37 sec. de snelste. De 400 meter legde Waqué af in 1.01.15 min., deze tijd was niet alleen goed voor goud, maar betekende tevens een nieuw juniorenwereldrecord. De derde ti tel die de jonge Schiedammer veroverde was op de 10 kilome ter. Zijn winnende tijd: 27.47.00 min. Willem Noorduin, uitkomend bij de senioren in de klasse CP- 5, behaalde op drie technische nummers het Nederlands kam pioenschap. De kogel stootte Noorduin naar de winnende af stand van 11.75 meter, met de discus kwam hij als enige tot 31.18 meter en de speer Jiet hij na 24.26 meter de grond raken en die afstand was eveneens goed voor goud. Met de resultaten uit 1991 en zijn prestaties tijdens de vier voorgaande wedstrijden dit seizoen en dit voor hem succesvol le NK heeft Willem Noorduin ruimschoots voldaan aan de li mieten voor uitzending naar de Paralymics in Barcelona, in september dit jaar. Noorduin neemt in de Spanje deel aan de onderdelen kogelstoten en discuswerpen. SCHIEDAM - Het Schiedams zaalvoetbalkampioenschap is te rug van weggeweest. In de zo mer van 1991 werd het toernooi, dat daarvoor altijd door WK werd georganiseerd, vanwege de hoge kosten niet verspeeld. Dit jaar heeft zaalvoetbalvereniging Groenoord besloten de organsia- tie op zich te nemen. Dit was mede mogelijk door een bijdrage van de diest sport en recreatie van de gemeente Schiedam. Bo vendien hoopt Jack van Ever- dink, secretaris van Groenoord, dat er voor de komende jaren een sponsor gevonden kan wor den om meer armslag te krijgen. Aan het kampioenschap de meeste bekende Schiedamse voetbalverenigingen mee, maar ook UFO, dat niet onder de vlag van de KNVB maar van de NCS speelt, en het Schiedamse ambtenarenteam, dat Neder lands kampioen is. De grote af wezige is de kampioen van 1990 Smith Holland Hermes DVS. De inzet van het kampioenschap is de Jan Bijloo-wisseltrofee. De tien deelnemende teams zijn: (poule 1) DEMOS, ge meente Schiedam, HBSS, Schie damse Boys, WK, (poule 2) DRZ, Groenoord, PPSC, SPVS (politie), UFO. Het kampioenschap wordt op drie avonden afgewerkt. De eer ste wedstrijddag is vanavond al, 29 mei. Op donderdag 11 juni worden de verdere poulewed strijden gespeeld. Op vrijdag 19 juni volgen de halve en finales. De nieuwe kampioen krijgt be halve de eerder genoemde beker een ereplaats tijdens de huldi ging van de Schiedamse kampi oenen op vrijdag 27 november. SCHIEDAM - Het bestuur van de Vereniging Eigenaren Ver zetsheldenbuurt Schiedam heeft vorige week gesproken met me dewerkers van de afdeling Plantsoenendienst. Onderwerp van gesprek was de speelgele- genheid in de wijk. Hoewel de heren van de Plant soenendienst aangaven dat de financiële armslag ontbreekt om grote verbeteringen in de speel voorzieningen aan te brengen, kreeg het V.E.V.S.-bestuur toch een aantal toezeggingen mee naar huis. Binnenkort zal het speelpleintje aan de Boezemanstraat iets worden vergroot. Het klimto rentje en het duikelrekje wor den verplaatst naar de achter kant, waar enige beplanting zal moeten plaatsmaken. Op de plek van het torentje komt een zogenaamde 'kliederbak'. Het speeltuintje aan het A.J. de Haasplein wordt uitgebreid met een klimrek en glijbaan. Op voorspraak van de V.E.V.S. wordt ook nagedacht over de vestiging van een hondentoilet op dit plein. Hierover zal bin nenkort een enquete worden ge houden onder de omwonenden. De V.E.V.S. hoopt de nieuwe speelvoorzieningen zaterdag 27 juni feestelijk in gebruik te kun nen nemen tijdens een Buurt feest. SCHIEDAM - Wijkcentrum De Erker heeft dringend behoefte aan bestuursleden en barmede- werkers. In het bestuur zijn twee functies vacant. Deze functies moeten zo snel mogelijk worden ver vuld, zodat het nieuwe seizoen met een volledige bezetting kan worden gestart. Van de be stuursleden wordt een actieve betrokkenheid verwacht bij het beleid en de uitvoering hiervan. Hiervoor moet men de beschik king hebben over enige vrije tijd. Voor het nieuwe seizoen zoekt De Erker ook barmedewerkers. Zij werken een ochtend (8.30- 13.00 uur), middag (13.00-17.00 uur) of avond (19.00-23.00 uur) per week. Zowel het bestuurs- als barwerk is geheel vrijwillig. Voor meer informatie kan men zich wen den tot wijkcentrum De Erker, Jan van Avennesstraat 32, tele foon 4267767. WATERWEG NOORD - Leer lingen van de groepen 7 en 8 van de Schiedamse basisschool Groenoord en de Vlaardingse Ericaschool meten hun krachten woensdag 3 juni tijdens een on derling voetbaltoernooi. Het bijzondere van deze ont moeting is dat de Ericaschool een onderwijsinstelling voor zeer moeilijk lerende kinderen en verstandelijk gehandicapten is, terwijl Groenoord een regu liere basisschool is. Ieder jaar nodigt de Ericaschool enkele 'gewone' basisscholen uit om de leerlingen onderling kennis te laten maken. Het voetbaltoernooi vindt plaats in de gymzaal van de Eri caschool. SCHIEDAM - De politie tast nog in het duister over de toe dracht van een verkeersongeval, dat maandagmiddag rond 12.35 uur plaatsvond aan de Aleida- straat. Een 55-jarige Schiedamse automobilist reed een 66-jarige fietser aan, die vervolgens voor behandeling naar het Schieland ziekenhuis moest. SCHIEDAM - In het korte ogenblik dat hij maandagmid dag zijn vuilniszakken buiten zette, is een bewoner van de Van Dalsumlaan zijn porte monnee met inhoud kwijt ge raakt. De man liet even de voordeur open staan, waarna een onbekende de portemonnee uit de woonkamer wegnam. SCHIEDAM - Op het fietspad naast de Vlaardingerdijk, ter hoogte van de A4, kwamen af gelopen maandag een bromfiet ser en een fietser met elkaar in aanraking. De fietser, een 80-ja- rige Vlaardinger, nam plotseling een bocht naar links, waardoor de bromfietser, een 17-jarige Vlaardinger, hem niet meer kon ontwijken. De fietser werd voor onderzoek naar het Holy zie kenhuis vervoerd. SCHIEDAM - Schiedam's eni ge televisiester verdwijnt na aanstaande zondag definitief uit beeld. Sander Buckers (19) maakte zeven maanden lang deel uit van het groepje van ze ven jongeren, die voor het eerst op kamers gingen wonen. Hun belevenissen werden wekelijks op zondagavond uitgezonden in het KRO-televisieprogramma 'Nummer 28'. Aanstaande zondag (van 18.30 tot 18.40 uur op Nederland 1) wordt de laatste aflevering uit gezonden. Daarna kiezen de ze ven 'televisiesterren' weer hun eigen, anonieme weg. SCHIEDAM - Zelden zal een gemeentelijke maatregel zoveel hebben losgemaakt bij de Schie damse bevolking. De redactie van Het Nieuwe Stadsblad wordt overstelpt met reacties van honde(n)bezitters op de maatregelen ter bestrijding van de overlast van hondepoep. Nog eenmaal een bloemlezing: „Maandag 18 mei. Bij het val len van ae schemering in het Sterrebos verschijnt plotseling op het voetpad een onmiskenbaar femarkeerde politie-auto, die reeduit over voetpaden het park aan de ene kant inrijdt en ver der op weer uitrijdt. Nog nooit zoiets gezien en om je aood te schrikken als voetganger, toch wel levensgevaarlijk in de sche mering. Verder niets van onraad te be speuren in het park, behalve wat lieve mensen, die met hun hond wandelen. Dat is het dus: de eer ste dag van de zojuist geopende jacht op hondenuitlaters en -uit- laatsters! Het bureau van politie onmid dellijk gebeld; weigert elk com mentaar, behalve aat de politie zich niet aan de verkeersregels hoeft te houden en het ons als burgers van Schiedam verder niet aangaat dat de politie over de paden van onze parken rijdt. Democratische controle? Hoezo, dat is een kwestie van Den Haag. Zo, en dat weet u dan ook al weer. Wie Het Nieuwe Stadsblad leest, kan niet aan de indruk ontkomen dat in Schiedam in braken, aanrandingen en andere geweldplegingen op straat, open gebroken auto's en gestolen fiet sen aan de orde van de dag zijn. Ook weten we uit de krant aat maar een relatief klein deel van de zaken ooit opgelost wordt, la ten we over preventie maar niet eens spreken. Gebrek aan perso neel en tijd worden gewoonlijk als oorzaken genoemd. Je zou dus zo denken dat het vinden van een oplossing daarvoor de burgemeester en zijn staf slape loze nachten moet bezorgen. Hondenbezitters en -bezitsters moeten natuurlijk de hondepoep achter zich opruimen, net zo foed als de rest van ons de lege likjes, flessen, zakjes etc. Maar het wordt toch waarachtig tijd dat we eens goed de prioriteiten stellen: de politie gaat achter cri minelen aan en ae hondenbezit ter achter de poep van zijn eigen huisdier. Zijn we allemaal een beetje gelukkiger als burger van Schiedam en kunnen ae hon denbezitters weer gewoon spelen met hun troeteldier, zonder het leven van automobilisten, men sen en honden in gevaar te bren- fen op onbeschermde groenstro- en langs drukke wegen". Een geschokte Schiedammer. De familie Volgers uit Spaland heeft een lange brief geschreven aan burgemeester Scheeres, waarin de bezwaren tegen de maatregelen in felle bewoordin gen uiteen worden gezet. „Het besluit lijkt te zijn geno men zonder een gedegen inven tarisatie van de voor- en nade len en een evenwichtige, welo verwogen besluitvorming in deze", menen de briefschrijvers. „De maatregelen zijn genomen zonder onderscheid te maken naar verschillende gebieden". De familie Volgers stelt dat in dien een studie zou zijn ge maakt naar 'het ruimtelijk voorkomen en verspreiding van de hondedrol; een kwantitatieve analyse' duidelijk zou blijken dat de overlast van hondepoep lang niet overal aanwezig is. „Door de maatregelen worden honden en hondenbezitters uit niet-centrale stadsdelen als Woudhoek en Spaland-West discriminatoir belast". In dat licht bezien zetten de briefschrijvers ook vraagtekens bij de voorgenomen aanschaf van een mechanische honde- poepruimer, op voorspraak van bewonersvereniging Schiedam- Oost. „Natuurlijk, de vervuiler betaalt. Het is alleen de vraag of een dergelijke investering in de eerste plaats dient te worden af gewenteld op Mie hondenbezit ters in Schiedam. En kunt u ons in de tweede plaats, als klaar blijkelijk de hondenbelasting een doelbelasting is, inzicht ver schaffen op welke wijze de afge lopen jaren de oprbengsten van deze belasting zijn besteed?". Over de vier aangewezen los loopgebieden is de Spalandse familie duidelijk: te weinig, te klein, te gevaarlijk in verband met de nabijheid van druk bre- den wegen en te ver weg. „We vrezen dat het uiteindelijke re sultaat zal zijn dat honden min der zullen worden uitgelaten dan waar ze als hond recht op hebben". Het gevolg zal volgens de briefschrijvers zijn dat de dieren ongepast gedrag - gaan vertonen en daardoor uiteinde lijk in Hargahoeve terecht zul len komen. „Er zijn echter alternatieven ge noeg om honden los te laten lo pen: omheinde speelvelden in het centrum, een andere lokatie in het Beatrixpark, park Kethel, het voetpad ten noorden van Spaland, 'bospaden' langs Har- reweg en Noordeinde, etc. etc.". „Waarschijnlijk zal de poep niet zo heet worden geverbaliseerd als hij wordt gedeponeerd, maar de mobiele drollenbrigade ter handhaving van de nieuwe spel regels zijn onzes inziens hier mee, hoe spijtig ook, gedegra deerd tot een stelletje flapdrol len", aldus de familie Volgers. SCHIEDAM - De Schiedamse musici Ellen Metaal (fluit) én Bas van Houte (piano) geven woensdag 3 juni een koffiecon cert in de aula van het Stedelijk Museum. Zij brengen werken ten gehore van Chaminade, Doppler en Mozart. Het concert begint om 12.30 uur en de toe gang is gratis. SCHIEDAM - Onbekenden hebben het afgelopen weekeinde vernielingen aangericht aan een school aan de Fahrenheitstraat. Op het dak werden diverse orit- luchtingskapjes kapot getrapt. Singel 41-45 3112 GJ Schiedam. Telefoon 010-4262428. Piet Bastiaanse de nieuwe damkampioenvan Schiedam Piet Bastiaanse werd door een beter SB dan Wim Vrijland Schiedams damkampioen. Michel van Straten kwam moeilijk op gang. Na verlies van de eer ste set, gunde hij zijn opponent in de twee volgende sets slechts één game. BLIJFT, DANKZIJ GUNSTIGE SPELING VAN HET LOT Ook jeugdspelers zijn en blijven natuurlijk hartelijk welkom. ys. „Maatregelen zonder onderscheid naar de verschillende gebieden"

Het Nieuwe Stadsblad | 1992 | | pagina 9