WOONBON Voor de onderstaande woningen kunt u deze week de woonbon invullen Liesbeth List"Nu weet iedereen dat Chien Pu Wan werkt.' K na OOMS MOOISTE PLEKJES WINKEL/KANTOOR ^Seicè^ Chinese kruidenpil tegen spier- en gewrichtsproblemen toont ware kracht op televisie Liesbeth List: "Ik weet zeker dat Chien Pu Wan goed is tegen stramme en stijve VEEL BEKIJKS DOET SNEL VERKOPEN Gemeente Schiedam 2-KAMER PORTIEKFLAT 3-KAMER PORTIEKFLAT 3-KAMER MAISONNETTE 4-KAMER EENGEZINSWONING 4-KAMER PORTIEKFLAT 4-KAMER GALERIJFLAT 4 Deze artikelen zijn in Schiedam verkrijgbaar bij: Reformhuis Delicatesse H. Hofland, Hof van Spaland 26 Hoflands Reform- en Natuurvoedingszaak, Broersveld 159 Te koop op één van de van Schiedam aan de Dam tegenover de „Korenbeurs". Tel. 01899-15458 (ook 's avonds) PAGINA 5 HET NIEUWE STADSBLAD - VRIJDAG 18 SEPTEMBER 1992 Van mei tot en met oktober 1992 wordt in Schiedam een ander systeem om woonruimte te verdelen uitgeprobeerd. Tijdens dit experiment worden de meeste woningen op de bestaande manier (vla het urgentiepuntensys teem) verdeeld. Woningzoekenden kunnen, als zij dat willen, ook aan het experiment meedoen. Dat kan door de woonbon voor één van de wonin gen uit deze advertentie in te vullen. Vele honderdduizenden Nederlanders hebben onlangs op ie televisie kennis kunnen maken met de ongelooflijke tracht van de Chinese kruidengeneeskunde. In het veelbe keken weekendprogramma "Tineke'besteedde de sympa- hieke presentatrice ruimschoots aandacht aan Chien Pu Wan. Een wonderbaarlijke kruidenpil. die een opvallende /erlichting kan brengen bij mensen die problemen hebben net het bewegingsapparaat in al haar verschillende ver- ;chijningsvormen, zoals stramme gewrichten, stijve spie- en en ochtendstijfheid. Het wordt ook veel gebruikt door enioren met soortgelijke klachten. H WIJ NEMEN ÓÓK GRAAG UW HUIS IN DE VERKOOP NVM Over het experiment om woonruimte te verdelen is een folder verschenen die kan worden afgehaald bij de balies van Bureau Huisvesting ('s-Gravenlandse- weg 567, tel. 4732111), Gemeentelijk Woningbeheer (Noordvest 18, tel. 4739166) en de Woningbouwvereniging Schiedam (Kerklaan 33, tel. 4709444). Heeft u vragen over het invullen van een bon of over het experiment, belt u dan tussen 08.30 en 12.00 uur. HUURWONINGEN IN SCHIEDAM Ik heb belangstelling voor een woning uit de advertentie. Nummer vóór de woning in de advertentie: Probeert u via de woonbon aan een an dere woning te komen dan moet u zich aan een aantal regels houden. De be langrijkste zijn: - u moet ingeschreven staan bij Bureau Huisvesting: - u moet voldoen aan de voorwaarden die bij de woning in de advertentie worden gesteld; - u kunt slechts èèn bon per week invul len; - onvolledig of onjuist ingevulde bonnen worden niet behandeld; - de bon moet uiterlijk dinsdagmorgen 07.30 uur bij Bureau Huisvesting, Ge meentelijk Woningbeheer of de Wo ningbouwvereniging Schiedam binnen zijn. Per post versturen kan: Gemeente Schiedam, Bureau Huisvesting, Post bus 1501, 3100 EA Schiedam. Bij sommige woningen staat dat ze voor "inwonenden" of voor "zelfstandig wonen den" zijn. Inwonenden wonen nog bij hun ouders thuis of op kamers. (In het experi ment worden woningzoekenden uit koopwoningen, uit de particuliere huur sector of van buiten Schiedam ook tot inwonenden gerekend.) Zelfstandig wo nenden hebben in Schiedam een huurwo ning van Gemeentelijk Woningbeheer of de Woningbouwvereniging Schiedam en laten die bij verhuizing weer achter voor verhuur. Als voorwaarde wordt bij de woningen genoemd: bruto inkomen max. Het gaat dan om de het bruto inkomen van de degene in uw huishouden die het meest verdient. In de woonbon moet u het "nummer voor de woning in de advertentie" invullen. Daarmee wordt het schuin en vet gedruk te nummer bedoeld dat in de advertentie staat voor de naam van de straat. Stuurt u de bon in dan is er een kans dat uw huidige woning volgende week in deze advertentie staat. Dat gebeurt dan om te zien wie er naar uw woning zou kunnen verhuizen. Op deze manier wordt geprobeerd zoveel mogelijk mensen die een andere woning nodig hebben te la ten verhuizen. Uitsluitend als u een woning krijgt toege wezen dan krijgt u schriftelijk bericht. Als u geen woning krijgt toegewezen, dan ont vangt u geen bericht. Aan onderstaande tekst kunnen geen rechten worden ontleend. Adres van de woning die ik wil: Naam voorletters: Naam eventuele partner: Inschrijfnummer Bureau Huisvesting: Huidige adres yj Mijn huishouden, dat in de hierboven ingevulde woning wil wonen, be staat uit: man(nen) vrouw(en) kind(eren) Ik ben momenteel O inwonend O zelfstandig wonend Aantal kamers huidige woning: Deze woonbon moet voor a.s. dinsdagochtend 07.30 uur ingeleverd zijn bij Bureau Huisvesting, Gemeentelijk Woningbeheer of Woningbouwvereniging Schiedam. Versturen per post kan ook: Gemeente Schiedam, Bureau Huis vesting, Postbus 1501, 3100 EA Schiedam. Voorwaarden: - huishoudensgrootte: 1-2 personen - bruto inkomen max. 2800- - leeftijd min. 32 jaar of medische urgentie voor laaggelegen woning 2001 Dr. Wibautplein even huisnrs., Nieuwland, huurprijs 294.-, 1e verdieping, geen lift, geen c.v. Voorwaarden: - huishoudensgrootte: 1-2 personen - bruto inkomen max. 2800.- 2002 Burgemeester van Haarenlaan tussen nrs. 1285-1365, Nieuwland, huurprijs 339.-, 3e verdie ping, geen lift, geen c.v. 2003 Klaas Katerstraat oneven huisnrs., Nieuwland, huurprijs 348.-, 4e verdieping, geen lift, geen c.v. 2004 Heinsiusstraat even huisnrs., Nieuwland, huurprijs 350.-, 2e verdieping, geen lift, geen c.v., leeftijd min. 28 jaar. Voorwaarden: - huishoudensgrootte: 1-3 personen - bruto inkomen max. 3500.- 2005 Gerstakker oneven huisnrs., Spaland, huurprijs 572.-, 3e verdieping, c.v. geen lift Voorwaarden: - huishoudensgrootte: 1-3 personen - bruto inkomen max. f 4000.- 2006 Bernardus IJzerdraatsingel even huisnrs., Woudhoek, huurprijs 686.-, 1e en 2e verdie ping, c.v., geen lift. Voorwaarden: - huishoudensgrootte: 3-5 personen - bruto inkomen max. 5000.- - alleen zelfstandig wonenden kunnen reageren - leeftijd min. 21 jaar 2007 Leendert Langstraathof even huisnrs., Woudhoek, huurprijs 819.-, begane grond, c.v., tuin. Voorwaarden: - huishoudensgrootte: 2-4 personen - bruto inkomen max. 2800.- 2008 J. C. van Markenstraat even huisnrs., Nieuwland, huurprijs 409.-, 4e verdieping, c.v., geen lift. 2009 Van Hogendorpstraat oneven huisnrs., Nieuwland, huurprijs 329.-, 3e verdieping, geen lift, geen c.v. 2010 Henri Polakstraat even huisnrs., Nieuwland, huurprijs 370.-, 3e verdieping, geen lift, geen c.v. 2011 J. C. v. Markenstraat oneven huisnrs., Nieuwland, huurprijs 359.-, 3e verdieping, geen lift, geen c.v. Voorwaarden: - huishoudensgrootte: 2-4 personen - bruto inkomen max. 3800.- 2012 Willem Andriessenlaan oneven huisnrs., Groenoord, huurprijs ƒ521.- incl. stookvoor- schot 85.-, 3e verdieping, c.v., geen lift. Voorwaarden: - huishoudensgrootte: 2-4 personen - bruto inkomen max. f 2800.- 2013 Klaas Katerstraat tussen nrs. 2-64, Nieuwland, huurprijs 372.-, 4e verdieping, geen lift, geen c.v. 'Sinds mijn pensionering heb ik tst gekregen van arthrose. Als ik s morgens opsta, dan ben ik heie naal stijl. Al mijn gewrichten zit- en vast en dan duurt het zeker en uur voordat ik me weer een jeetje behoorlijk kan bewegen, /anal het moment dat ik Chien 'u Wan ben gaan gebruiken, is mijn gezondheid met sprongen vooruit gegaan. In een korte periode van ongeveer twee weken kon ik duidelijk voelen, dat mijn spieren en gewrichten weer soe peler werden. Ik heb nu geen problemen meer als ik 's morgens uit mijn bed wil stappen", aldus het venhaal van Dhr. Snijders, "Ik weet zeker dat Chien Pu Wan werkt oudgemeentesecretaris van Oister- wijk. Erkend produkt In de uitzending vroeg Tineke aan importeur Thomas waar de- grote kracht van Chien Pu Wan nu eigenlijk in schuilt. Hij vertel de dat hij als zakenman zeer f* f f - fc, öwis?fcü4i fül i Til 100% natuurlijk stimuleertdeorganen bevordert afbraakurinezuur geeftelastische spieren geeft soepele gewrichten zuivert het bloed Verkrijgbaar bij drogist, apotheek en reformwinkel regelmatig landen als Taiwan, China en Japan bezoekt. Daar ontdekte hi j dat Chien Pu Wan al sinds mensenheugenis een door de overheid erkend produkt is te gen arthrose en andere reumati sche klachten. "Omdat mijn schoonmoeder reuma-patiënt is, ben ik altijd zeer gespitst op produkten die- baat kunnen brengen bij deze- aandoening. Toen mijn schoon moeder met Chien Pu Wan in een opvallend korte tijd Hink was op geknapt, besloot ik om dit pro dukt naar Nederland te halen," vertelde de heer Thomas tegen Tineke. 'Het produkt bevat 20 verschillende Oosterse kruiden, die elk een specifieke werking hebben. Volgens de visie van de Chinezen wordt ons bewegingsmechanisme 'bestuurd' door de organen. De nieren doen dat met het beender- gestel, tie milt met de spieren en de lever met de pezen. Om reu ma. arthrose en andere spier- en gewrichtsproblemen met succes te behandelen, is het belangrijk dat deze organen' gestimuleerd, gereinigd en gereguleerd worden. Op basis van een diepgaande kruidenkennis, die al eeuwenlang van vader op zoon wordt overge dragen, weten de Chinese artsen heel exact welke kruiden zij hier voor moeten gebruiken' Hindernissen Liesbeth List heeft wel een heel bijzondere ervaring met Chien Pu Wan gehad. In de uitzending van 'Tineke' vertelde zij het ver haal van een fan uit Haarlem, die zich alleen nog maar met een stoellift tussen de etages van haar huis kon voortbewegen. Sinds de ze vrouw Chien Pu Wan gebruikt, hoeft zij geen gebruik meer te ma- kën van deze stoellift. In de uitzending vertelde Lies beth List: "Tijdens een vakantie in het Verre Oosten werd ik in de gelegenheid gesteld om dokter Ling te ontmoeten. Deze man is als medicus verbonden aan de fa briek waar Chien Pu Wan wordt gemaakt. Hij vertelde mij dat de ze kruidenpil al eeuwenlang in de ze landen wordt toegepast bij mensen die problemen hebben met het bewegingsapparaat in al haar verschillende verschijnings vormen, zoals stramme gewrich ten, stijve spieren en ochtend- stijlheid. Het produkt wordt ook veel gebruikt door senioren met soortgelijke klachten. Ik zat gelijk op het puntje van mijn stoel, om dat ik moest denken aan die- gehandicapte bewonderaarster uit Haarlem. Dokter Ling nodig de mij uit om de volgende dag sa men met hem een bezoekje te- brengen aan ele fabriek.' De kruiden worden in een steriele omgeving gewassen, gedroogd en verpulverd. Vervolgens worden de kruiden op basis van een ge heim recept vermengd. Dokter Ling legde zijn uit Nederland af komstige gast uit, dat Chien Pu Wan een 100 zuiver natuur- produkt is. waaraan geen andere middelen zijn toegevoegd. Geen wonder dat er geen bijwerkingen van Chien Pu Wan bekend zijn. Bekende Nederlanders "Terug in Nederland heb ik gelijk een paar doosjes Chien Pu Wan bij mijn fan langs gebracht. Na een paar weken belde zij dolen thousiast naar me op met de me dedeling, dat ze voor het eerst sinds jaren weer zellstandig trappen kon lopen. Ze was zelfs voor het eerst weer in haar eentje gaan winkelen. Haar gewrichten zaten niet meer op slot. Ze kon zich elke dag weer meer en beter bewegen. Dat is voor mij het bewijs dat Chien Pu Wan echt werkt", zei Liesbeth List. Volgens de heer Thomas is Lies beth List niet de enige bekende Nederlander die de ware kracht van Chien Pu Wan van heel dicht bij heeft gezien. Ook hebben andere bekende Nederlanders persoonlijk in hun directe om geving ervaren, dat Chien Pu Wan daadwerkelijk verlichting brengt bii reuma, arthrose en andere spier- en gewrichtspro- problemen. Chien Pu Wan is verkrijgbaar bij de drogist, apotheek en reform winkelier en is herkenbaar aan de blauwe verpakkingen het origine le Chinese kwaliteitszegel. Schiedam /Vloordingen Broersvest 127, 3111 EE Schiedam Tel. 010-2730102 Fax 010 - 2730009 ca. 130 m2 er souterrain eveneens ca. 130 m2 (waarvan 60 m2 verhuurd voor ca. 4500 - p.jr. ex. BTW). Rond 1900 was hier „café de Beurs" gevestigd. Nu is het een zeer fraai en modern kantoor voorzien van alle comfort. Ook als woonruimte zou u er iets unieks van kunnen maken. De prijs is 235.000.- k.k. Oplevering in overleg. VASTGOED BV

Het Nieuwe Stadsblad | 1992 | | pagina 5