Uw nachtstand Korpschef Piet van den Hengel: Bastaardduo is asielhokken beu Beroving Op weg naar Velenje net POLITIEK CAFE uitgesteld tot 26 november Spreekuur belastingen Greep uit de kassa Inbraken Verdachte ingerekend Dievegges aangehouden fDÏOJff Zaterdag open huis in Hargahoeve „Fabeltjes" Man overlijdt na ontploffing Cursussen en rommelmarkt Het Nieuwe Stadsblad is verhuisd Het Nieuwe Stadsblad van donderdag 1 oktober tussen de Schiedamse fractievoorzitters is door omstandigheden Jongerenwerkgroep PvdA Schiedam STICHTING KINDEROPVANG KATJA KINDEROPVANG IN EEN GASTGEZIN HET NIEUWE STADSBLAD - WOENSDAG 30 SEPTEMBER 1992 PAGINA 3 SCHIEDAM - In de week van 18 tot en met 24 september. Geboren: Yentl d.v. Fijten-van der Vlies; Ricardo W. z.v. Si- mons-Jung; Mohammes A. R. z.v. Khan-Kauser; Sanaa d.v. Badi-Tahtah; Charlotte A. d.v. Zwaard-Verbeek; Sander z.v. Van Waardenburg-van der Steenhoven; Sharon d.v. De Groot-van der Nol; Sanne d.v. Korpel-van Rest; René Y. z.v. Kock-Schriel; Romany R. d.v. Van der Moezel-Bruszt; Falco z.v. Van der Wal-Nijveen; Ja son M. z.v. Van Pelt-Bobeldijk; Valentijn z.v. Meulman-van den Berg; Christian J. d.v. Ver sloot-de Hon; Faiza Humayoun Choudry d.v. Hymayoun Ras- hid Choudry-Akmal; Lisa d.v. Florussen-SaadhofT; Mark C. M. z.v. Buis-van Veen; Steven A. J. A. z.v. Boer-Rabbelier; Charlot te d.v. Mirck-Vermeij; Danny W. z.v. Keijzer-Lange; Francies z.v. Hansen-Timmers; Enovwor G.T. d.v. Omajuwa-de Ruiter; Marloes V. d.v. Knuist-Hoppe; Rhowena d.v. Lemmen-van Leeuwaarden; Damiën z.v. Pe ters-Vlasveld; Abdullah z.v. Yi- git-Yigit; Cesar D. z.v. Medina Mejiia-Rodriguez; Shannon K. d.v. Van Deursen- Kramers; Imad z.v. Bousraa- Aberkane; Adriana R. d.v. Van Ewijk-van der Brugghen; Jim my z.v. Rouwit-Huijgen; Mau rice B. D. z.v. Van Wagten- donk-Terwal; Esra d.v. Demir- Demir. Ondertrouwd: R. Klein 34 jr. en S. van Hagen 25 jr.; B. Ram- charan 24 jr. en M. E. Casa- f nas Lozano 28 jr.; C. H. de Ligt 24 jr. en I. V. R. Sanstra 23 jr.; R. Bilici 27 jr. en T. W. Flaaten 29 jr.; R. Koffijberg 35 jr. en J. T. M. Offerman 30 jr.; J. J. Chatelain 28 jr. en B. J. Bergsma 28 jr.; A. P. van Dijk 25 jr. en Y. P. M. Droge 29 jr. Gehuwd: P. J. Maduro 30 jr. en G. L. Farro 24 jr.; R. Otten 28 jr. en S. Bené 25 jr.; E. A. Schraepler 26 jr. en M. Klink 24 jr.; E. Herfst 29 jr. en J. J. Simmers 25 jr.; A. Schemkes 33 jr. en R. E. M. van der Tuuk 21 jr.; R. Wulffraat 28 jr. en M. A. van't Slot 23 jr.; E. van Apel doorn 26 jr. en M. Baanvinger 20 jr.; R. H. Heijster 48 jr. en A. H. J. de Vries 43 jr.; R. B. P. Asmuss 38 jr. en M. Sluijmers 45 jr.; A. W. M. Holierhoek 34 jr. en A. G. M. de Vette 28 jr.; A. van der Haar 25 jr. en I. T. Palsrok 24 jr.; P. J. Harte 28 jr. en A. Steijger 25 jr.; L. Stok 26 jr. en H. M. Mulder 27 jr. Overleden: M. Taal, vr., 88 jr., geh. gew. met D. van Ree; A. B. Osterholt, man, 63 jr.; A. A. Brands, vr., 77 jr., geh. gew. met J. N. Breget; G. J. Huigen, man, 63 jr.; L. van Dam, man, 55 jr.; M. A. van der Fluit, vr., 85 jr., geh. gew. met J. H. Tons; A. Romeijn, man, 82 jr.; J. B. F. Schaap, man, 71 jr.; A. C. van Dijk, man, 94 jr.; J. A. van Vliet, vr., 97 jr., geh. gew. met P. Vermeulen; J. Maassen, man, 45 jr.; C. Ketting, vr., 84 jr., geh. gew. met P. B. Bedeker; E. J. F. Muller, man, 76 jr.; M. H. van Broekhoven, vr., 94 jr.; R. Liesveld, man, 63 jr. Het Nieuwe Stadsblad SCHIEDAM - Op het moderne bureau in zijn ri ante kamer aan het Bij dorpplein staat een prach tig boeket bloemen. Aan het boeket hangt een kaar tje, waarop de afzender hem veel succes toewenst in zijn nieuwe functie. Het is niet de eerste gelukwens sinds afgelopen woensdag bekend werd gemaakt dat hij uit Schiedam gaat ver dwijnen. „Ik word goed bedacht", stelt Piet van den Hengel dan ook trots vast. De korpschef van de Schiedamse politie verruilt binnenkort de Jeneverstad voor Rotterdam-Noord als gevolg van de aanstaande regiovorming van de poli tiekorpsen in Rotterdam Rijnmond. „Ik wil niet zeggen dat ik met bloedend hart vertrek, maar ik had toch graag in Schiedam wil len blijven. We hebben hier in de loop der jaren toch iets goeds opgebouwd", opent de korps chef het gesprek. Toch heeft hij er meer dan vrede mee, dat hij naar Rotterdam Noord ver huist. In het kader van de regio vorming en daarmee de grondi ge vernieuwing van het politie apparaat is het noodzakelijk dat de diverse korpschefs van plaats moeten ruilen. Piet van den Hengel krijgt district 5 onder zijn hoede, dat wordt gevormd door Schiebroek, Hillegersberg en de zogenaamde B-driehoek CXPH (Bergschenhoek, Bleiswijk en Berkel). „Ik ben een kleine twintig jaar in Schiedam werkzaam geweest, waarvan bijna negen jaar als korpschef. Dat is best lang. Ik zie het dan ook als de afsluiting van een schitterende paragraaf en het begin van een nieuw hoofdstuk in mijn carrière. Een nieuwe uitdaging ook". SCHIEDAM - Dierentehuis Hargahoeve presenteert deze week weer twee honden, waar voor een nieuwe baas of bazin wordt gezocht. Bovendien orga niseert Hargahoeve zaterdag 3 oktober een open dag, waarbij een blik achter de schermen wordt geboden. Men kan dan ook een kijkje nemen bij de die ren in het asiel. Bobby is een 7,5 jaar oude bas taard reu, zwart/bruin van kleur. Het dier is gecastreerd. Bobby zit sinds 22 augustus in Hargahoeve, maar heeft daar voor lange tijd doorgebracht in een asiel in Middelburg. Hij kwam in het asiel terecht, om dat de vorige eigenaar te oud was geworden om voor zo'n ac tief hondje te kunnen zorgen. Via een uitwisselingsproject be landde Bobby in Schiedam, waar wordt geprobeerd een nieuw thuis voor hem te vin den. Bobby is lief voor kinderen vanaf ongeveer acht jaar. Jonge re kinderen vindt hij wat te druk. Hij kan ook goed opschie ten met katten, vindt het niet erg om alleen thuis te zijn en kan ook goed tegen autorijden. Tijdens een wandeling vindt Bobby het erg leuk om zelf de honderiem vast te houden. Kortom, een vrolijke hond, die beslist een nieuwe kans ver dient. Wie komt hem halen? Tys is een zwarte bastaardreu van vier jaar oud. Hij werd in Hargahoeve binnengebracht, omdat hij jaloers was op een pasgeboren baby. Kinderen van rond de 10 jaar zijn echter geen enkel probleem voor Tys. Bovendien kan hij goed opschieten met teefjes en katten en vindt hij autorijden erg leuk. Wanneer hij aan zijn nieuwe omgeving is gewend, kan hij ook gerust een paar uur tjes alleen worden gelaten. Tys is niet moeders mooiste. Hij mist een stuk van een oor en van z'n staart. Maar hij is wel erg lief en bijzonder rustig. Wie haalt deze lobbes in huis? Open huis Bobby, Tys en alle andere die ren in Hargahoeve zijn zaterdag 3 oktober te zien tijdens het open huis, dat tussen 10.00 en 15.00 uur in het asiel wordt ge organiseerd. Het open huis maakt deel uit van de Landelij- ke Open Dag van de Neder landse Vereniging tot Bescher ming van Dieren. Het doel van de open dag is imagoverbete ring van de asiels en afrekenen met het beeld dat alleen maar zielige dieren in het asiel zitten. De medewerkers en vrijwilligers van Dierentehuis Hargahoeve staan zaterdag klaar om vragen van het publiek te beantwoor den. Bovendien wordt een prijs vraag georganiseerd en zijn tal van dierenorganisaties aanwezig met informatiestands. Dierentehuis Hargahoeve is ge vestigd aan de Sportlaan 2. De openingstijden zijn dinsdag tot en met vrijdag van 10.00 tot 12.00 uur en van 13.00 tot 16.00 uur. Zaterdag van 10.00 tot 15.00 uur. Hargahoeve is zondag en maandag gesloten. Piet van den Hengel (46) keert met zijn benoeming in Rotter dam Noord terug naar 'zijn roots'. „Ik ben daar begonnen en heb er ook een tijdje ge woond. In 1964 startte ik als jong agentje op buro Bergsingel. Ik had alleen mijn MULO-di- ploma op zak en ben toen direct een avondstudie HBS begon nen. Bijna tien jaar heb ik in Rotterdam Noord gewerkt, voordat ik in 1973 in Schiedam terecht kwam. Ik werd direct in specteur en kreeg achtereenvol gens de surveillance, de ver keerspolitie en bijzondere wet ten op mijn bord. In 1975 werd ik benoemd tot hoofdinspecteur en werd ik belast met een groot deel van de uitvoerende dienst". Van den Hengel werd destijds naar Schiedam gehaald op voorspraak van de toenmalige politiecommissaris C. van der Haagen. „In Rotterdam werd in die tijd wat neerbuigend over Schiedam gedaan. Ik dacht in eerste instantie dan ook: 'Ach, Schiedam. Ik zie wel wat het wordt, maar beslist niet langer dan een jaar of vijf. Nou, dat is dus wat langer geworden, want ik kreeg het hier goed naar mijn zin. Niet in de laatste plaats door mijn goede relatie met Van der Haagen". Korpschef Toch wilde Van den Hengel na vijf jaar weg. Inmiddels was hij opgeklommen tot de top van het Schiedamse korps, maar hij wilde meer. Van den Hengel solliciteerde in twee gemeenten naar de functie van korpschef. „Dat was in 1978, achteraf een heel belangrijk jaar voor mij. Want toen ik net had gesollici teerd, gingen in Schiedam de tweede en derde man van het korps weg. De korpsleiding slonk ineens tot drie man, ter wijl Van der Haagen over een paar jaar moest worden opge volgd. Ik heb hem toen ge vraagd of hij mij zou steunen als ik mij kandidaat stelde als zijn opvolger. Van der Haagen zag het in mij wel zitten en,toen heb ik bewust voor Schiedam gekozen. Dat jaar was beslis send voor mijn verdere carriè re". In 1983 werd Piet van den Hen gel inderdaad de opvolger van korpschef C. van der Haagen. Een promotie, die echter danig werd overschaduwd door de plotselinge dood van zijn voor ganger, die het leven liet bij een auto-ongeluk. Veranderingen Piet van den Hengel stond aan de basis van grote veranderin gen binnen het Schiedamse korps. De interne organisatie werd vernieuwd en is vrijwel identiek aan de organisatie van de naderende regiokorpsen. „Dat is iets waar ik enorm trots op ben. Er is hard aan gewerkt en het resultaat mag er zijn. Ook de goede relatie met de po litiek en met name burgemees ter Scheeres is iets, waarop ik met veel genoegen terugzie. Ik laat voor mijn opvolger Eric van der Horst een goed geoliede organisatie achter". Van den Hengel was ook de grote animator van de bouw van het nieuwe politieburo. Na jarenlang te hebben getobd met de te krappe huisvesting aan de Lange Nieuwstraat, kon twee jaar geleden een zeer modern politieburo aan het Bijdorpplein worden betrokken. „Toen ik ja ren geleden mijn voorstel voor een nieuw buro op tafel legde, stonden velen daar sceptisch te genover. Er werd namelijk al zo lang vergeefs over nieuwbouw gesproken. Dat het toch is ge lukt, heeft daarom veel waarde ring geoogst. We zitten nu dan ook in één van de mooiste poli- tieburo's van het land". Stap terug Wat huisvesting betreft, moet Van den Hengel straks een forse stap terugdoen. Zijn nieuwe dis trict telt maar liefst vier politie- buro's, waarvan er drie van re cente datum zijn of onlangs zijn gerenoveerd. Het vierde buro, aan de Prins Frederik Hendrik straat, is echter een oud ge bouw, waar men met een groot ruimtegebrek kampt. Juist dat buro wordt Van den Hengel's nieuwe standplaats. „Maar er zijn vergaande plannen voor re novatie", zegt hij hoopvol. Piet van den Hengel weet nog niet wat hem precies in Rotter dam Nbord te wachten staat. „Ik heb nog niet de kans gehad om me daarop te oriënteren. Wel weet ik dat het een groot gebied is met veel tegenstellin gen. Villa's in Hillegersberg, het Huis van Bewaring De Schie, Diergaarde Blijdorp, de Prove nierswijk. Ieder deel heeft zijn eigen specifieke problemen. Ik ben mijn politieloopbaan hier weliswaar begonnen, maar er is sindsdien veel veranderd. Aar dig is wel dat mijn schoonvader 25 jaar lang rayonagent in Hil- légersberg is geweest". Kwaliteit Het is de bedoeling dat Van den Hengel zo snel mogelijk naar zijn nieuwe werkplek verkast. „Ik denk dat ik binnen twee a drie weken mijn werkzaamhe den overdraag aan mijn opvol ger Eric van der Horst, een pri ma vent trouwens, waarna ik me definitief ga richten op Rot terdam Noord. Of ik mensen uit het Schiedamse korps mee neem? Dat weet ik niet. In ieder geval niet direct. Maar ik sluit niet uit dat, wanneer er in Rot terdam vacatures ontstaan, die wellicht kunnen worden opge vuld met Schiedammers. Het gaat mij tenslotte om kwaliteit en die is hier in Schiedam in ruime mate aanwezig". SCHIEDAM - De Schie damse korpschef Piet van den Hengel zegt geschrok ken te zijn van de publica ties over een vermeend machtsspel van burgemees ters bij de benoeming van de twaalf districtshoofden in het nieuw te vormen re giokorps. Volgens de be richten zou ook Schiedam's burgemeester Reinier Scheeres zich hieraan schuldig hebben gemaakt. „Fabeltjes", reageert Van den Hengel kort, maar krachtig. „Mij is niets ge bleken van machtsspelle tjes, ik heb nimmer derge lijke signalen opgevangen. Ik geloof er dan ook niets van. Voor Schiedam waren meerdere kandidaten en ik kan gerust zeggen dat mijn opvolger Van der Horst een prima kerel is". Volgens Van den Hengel gaat het hier wellicht om uitlatingen van een teleurge stelde collega, die de boot bij de benoemingen miste. „Als je zulke beschuldigin gen uit, wees dan ook een vent en zeg wie je bent in plaats van anoniem te wil len blijven". SCHIEDAM - Een 31-jari- ge Schiedammer is afgelo pen zaterdagavond bezwe ken aan de verwondingen, die hij had opgelopen na een ontploffing. De explosie vond rond 19.45 uur plaats in een por tiekwoning op de derde ver dieping aan de Van Lim burg Stirumstraat, waarna direct brand uitbrak. Het slachtoffer bevond zich op dat moment in de woning. De brandweer wist het vuur vrij snel te bedwingen, ter wijl het zwaargewonde slachtoffer koel werd ge houden in afwachting van de komst van de GGD. De man overleed een uur later echter in het ziekenhuis. In eerste instantie werd de oorzaak gezocht in een gas ontploffing, maar er werd in de gasleidingen geen lek ge vonden. Het onderzoek wordt voortgezet. WATERWEG llüj De Belas tingdienst/Particulieren Rotter dam begint vrijdag 2 ok8/ér een gratis spreekuur in Schiedam. Iedere vrijdagmiddag van 13,Ötot 17.00 uur kan men met vragen terecht aan het Broers- vel, a+40, het gebouw van het Instituut Sociaal Raadslieden. Tijdens het spreekuur kan men informatie verkrijgen over hef fing en in7!ng van loon- en in komstenbelasting, terw)iU5ö9ü ier ook hulp kan krijgen bij het invul SCHIEDAM - Een nog onbe kende man deed afgelopen vrij dagmiddag een greep in de kas sa van een winkel aan de Mgr. Nolenslaan. De man wilde geld wisselen, wachtte tot de kassala de openging en griste er snel een paar honderd gulden uit. De da der is gevlucht in de richting Burg. Van Haarenlaan. SCHIEDAM - Een nog onbe kende jongeman heeft vrijdag middag rond 14.20 uur gepro beerd twee vrouwen te beroven van een tas. De slachtoffers lie pen op de 's-Gravelandseweg ter hoogte van de ABN-AMRO- bank, toen de man plotseling de tas uit hun handen wilde ruk ken. Daarbij kwam één van de vrouwen ten val en werd een tiental meters meegesleurd, om dat ze de tas bleef vasthouden. De dader vluchtte vervolgens richting Burg. Van Haarenlaan en A. Ariènsstraat. Het signale ment luidt: 20 a 25 jaar, circa 1.80 m. lang, blond haar, ge kleed in een lichtblauw spijker pak en lichtkleurige sportschoe nen. De politie vraagt getuigen zich te melden (telefoon 4494499). SCHIEDAM - Bij een inbraak in een woning aan de Rotter- damsedijk zijn vrijdagnacht een tas, een horloge en een videore corder gestolen. Juwelen vorm den de buit van een inbraak, die zaterdag op klaarlichte dag werd gepleegd in een woning aan de Vlaardingerdijk. Zondagnacht rond 03.00 uur werd ingebroken in een winkel aan de Hoogstraat, waarbij sportkleding en -schoenen wer den ontvreemd. Even later wer den aan de Horvathweg twee mannen aangehouden, die de gestolen spullen bij zich had den. Het betreft Rotterdammers' van 28 en 43 jaar. Uit een bedrijf aan de Aleida- straat verdween het afgelopen weekeinde wat rookwaar, een bedrijf aan de De Nijverheid straat mist na een inbraak een copieermachine, terwijl uit een bedrijfspand aan de Parkweg ge reedschap werd gestolen. SCHIEDAM - Een 37-jarige in woner van Spijkenisse is zater dagmiddag aangehouden, nadat hij in een winkel aan de Nieuw- poortweg enkele gestolen che ques wilde verzilveren. Aan het politiebureau bekende hij dat de cheques afkomstig waren van een woninginbraak. SCHIEDAM - De politie heeft zaterdagmiddag twee Rotter damse vrouwen van 21 en 24 jaar aangehouden. Het tweetal wordt ervan verdacht voor ruim honderd gulden aan kle ding te hebben gestolen uit een warenhuis aan de Broersvest. SCHIEDAM - Bij voldoende belangstelling start in Kluphuis Oost woensdagochtend 7 en donderdagavond 8 oktober een aantal computercursussen. Woensdagochtend van 9.30 tot 11.00 uur en donderdagavond van 19.00 tot 20.30 uur wordt de cursus WordPerfect 5.1 voor beginners gegeven, donderdag avond van 20.30 tot 22.00 uur de cursus WordPerfect 5.1 voor gevorderden. Deelname kost 175,- en er is voor iedere cursist een draagba re PC beschikbaar. Voor inlich tingen en aanmeldingen kan men zich wenden tot Kluphuis Oost, Galileïstraat 86, telefoon 4735435. In de maand oktober gaat in Kluphuis Oost ook een cursus bloemschikken van start. Een maal in de veertien dagen komt men op de donderdag van 14.00 tot 15.00 uur bijeen. De kosten bedragen vijf gulden. Zondag 4 oktober, van 11.00 tot 16.00 uur, wordt in Kluphuis Oost een rommelmarkt gehou den. Belangstellenden kunnen voor tien gulden een tafel hu ren. Voor informatie kan men bovenstaand nummer bellen en vragen naar marktmeester Piet. mm - SCHIEDAM - Nagewuifd door tal van belangstellenden, onder wie burgemeester Reinier Scheeres, is maandagochtend vroeg een tweetal vrachtwagens van Internationaal Transportbe drijf Baartmans BV naar de Schiedamse partnersstad Velen je in Slovenië vertrokken. De vrachtwagens zijn volgeladen met hulpgoederen, die anderhal ve week geleden bijeen zijn ge bracht door de Schiedamse be volking en het bedrijfsleven. Velenje ligt in het inmiddels onafhankelijke Slovenië, maar maakte tot voor kort deel uit van het vroegere Joegoslavië. Slovenië wordt de laatste maan den overspoeld met vluchtelin gen uit Kroatië en Bosnië-Her- cegovina. Die toevloed is zo groot dat inmiddels tien procent van de totale bevolking van Ve lenje uit vluchtelingen bestaat. Hierdoor is een chronisch ge brek aan bepaalde goederen ontstaan, terwijl andere artike len niet meer kunnen worden betaald. Enkele maanden geleden riep Velenje de hulp in van haar partnersteden. Schiedam heeft even afgewacht tot de vakantie periode voorbij was om zoveel mogelijk goederen bijeen te kunnen krijgen. Zaterdag 19 september was het dan zover. Op zestien plaatsen in de stad werd een inzameling van kin derkleding, speelgoed, levens middelen en wasmiddelen ge houden. De Schiedamse bevol king en het bedrijfsleven rea geerden massaal, opdat uitein delijk twee vrachtwagens van zestig kubieke meter konden worden volgeladen. Bovendien leverde een collecte een bedrag van tienduizend gulden op. Het gemeentebestuur zal dit bedrag verdubbelen, waarna het in Slo venië zelf zal worden besteed aan de aanschaf van met name babyvoeding. Afgelopen maandagochtend zijn de trucks naar Velenje vertrok ken, waar ze vandaag, woens dag, worden verwacht. Burge meester Scheeres reist eind deze week af naar Velenje om de goederen vrijdag officieel aan het stadsbestuur van de Slo veense partnerstad te overhan digen. Hoe slaapt u 't liefst? Voeten of bovenlichaam hoog? Onze slaapsystemen geven alle vrijheid voor uw_ persoonlijke manier van slapen. OS LAAPKAMERS Rotterdam Coolsingel Amersfoort Beverwijk Leiderdorp - Utrecht - Veenendaal Zeist UW THUISKRANT VERSCHIJNT IN SCHIEDAM, KETHEL, ROTTERDAM WIJK OUD MATHENESSE, WITTE DORP KANTOOR: Westhavenkade 14 Postbus 52 3130 AB Vlaardingen Telefoon 010-4344022 Telefax 010-4602727 EDITIECHEF: Mevr. J. M. I. van Bracht Privé 015-622213 VERTEGENWOORDIGER: R. Spiering s Privé 010-4715104 INZENDTERMIJN ADVERTENTIES: Tot dinsdag- en donderdagmiddag 16.00 uur op het kantoor RUBRIEKSADVERTENTIES: Tot dinsdag- en donderdagmiddag 16.00 uur op het kantoor REDAKTIE: Nick van Dien, Gerjan de Waard, Arne v. d. Zande EINDREDAKTIE: Ruud van Houwelingen Telefoon 010-4344022 Privé 010-4265764 HOOFDREDAKTIE: W A. Buijteweg Telefoon 070-3190290 INZENDTERMIJN REDAKTIE-KOPIJ: Tot maandag- en woensdagavond op het kantoor UITGAVE: Sijthoff Pers b.v./ Drij. v.d. Drift b.v. Koopmansstraat 9, Rijswijk 070-3190944 Postbus 16050 2500 AA Den Haag SERVICELIJN BEZORGING: Heeft u deze krant niet ontvangen? Belt u dan onze servicelijn 010-4796199 van 09.00 - 17.00 uur ADVERTENTIEBEDRIJF* „Ik laat voor mijn opvolger een geoliede machine achter" Korpschef Piet van den Hengel (midden) werd tijdens de ingebruikname van het nieuwe politieburo verrast met een naar hem genoemd plein op de binnenplaats. „Er wordt nu gesproken over het omdo pen van die naam in 'Piet van den Hengelweg'". i Tys Bobby Om de service zo optimaal mogelijk te kunnen houden zijn de verkooporganisatie en de redaktie van Het Nieuwe Stadsblad verhuisd van de Dam 2 in Schiedam naar Vlaardingen. Voor u betekent dit dat u voor het toezenden van materialen, uw vragen of nadere informatie, kontakt kunt opnemen met; Westhavenkade 14, postbus 52, 3130 AB Vlaardingen Telefoon 010-4344022, Fax 010-4602727 Afhaaladressen voor Het Nieuwe Stadsblad in Schiedam zijn: Ron's Tabakshop, Hoogstraat 164a. Tabakspeciaalzaal „De Woudhoek", Geuzenplein 17. Rooksjoppie René Geeve, Voornesestraat 1a. r; Burgemeester Scheeres tankt de vrachtwagens nog even vol, voordat ze op weg gaan naar Slovenië. Lange Haven 107-109 3111 CD Schiedam Gastouderburo Telefoon 010-4265819 Zoekt u voor uw kind kinderopvang of wilt u bij u thuis 1 tot 4 kinderen opvangen en verzorgen? Gastouderburo Katja brengt gastouders en vraagouders met elkaar in kontakt om kinderop vang voor kinderen van 0 tot 12 jaar in een gezin mogelijk te maken. Het opvangtarief voor een kind bedraagt 3,- per uur. Voor meer informatie kunt u geheel vrijblijvend kontakt opnemen met Joke Bassant van Gastouderburo Katja op dinsdag en don derdag tussen 9.00 en 10.30 uur. Adres en telefoonnummer: zie hierboven.

Het Nieuwe Stadsblad | 1992 | | pagina 3