Caravancentrum Bos b.v. legt nadruk op eerlijk advies m 4- hsl vJüürdliJc)^jj ZIEKENVERZORGENDE/ BEJAARDENVERZORGENDE INVAL-/OPROEPKRACHTEN PC-TRAININQEN hei medewerker algemene dienst m/v LEERLING ZIEKENVERZORGENDE IETS VOOR JOU? BOUW JE MEE AAN EEN GOEDE ZORGVERLENING? WüOTOito Verzorgingstehuis Vaartland A. een ergotherapeut (m/v) B. een aktiviteiten begeleider (m/v) Persoonlijk Computergebruik VAARTLAND vJüLirdJjJCjajJ HET ZONNEHUIS- VLAARDINGEN Schomper's Horeca Service vof SCHILDERSBEDRIJF G.P. Gerhardt SCHIEDAM - VLAARDINGEN HET ZONNEHUIS-VLAARDINGEN Eén, twee of drie katten... het maakt niet uit! Biokat's werkt subliem. Deze test zegt meer dan 1000 woorden! Verkrijgbaar in 10 en 20 kilo verpakking in de dierenspeciaalzaken. HET NIEUWE STADSBLAD - VRIJDAG 16 OKTOBER 1992 PAGINA 8 de heer P. van Woerden 1 - lotus zoekt voor direkt: part-time voor hotel in Schiedam. (Alleen ochtenduren). Voor inlichtingen en sollicitatie 079-164539 van 13.00 tot 17.00 uur. s-GRAVENZANDE - Henk van den Bos (50) geboren en ge togen 's-Gravënzander is eigenlijk bij toeval in de caravans gerold. Ais tuinderszoon was hij voorbestemd om kweker te worden. Dat werd hij ook. Toch stroomde er veel meer han- delsbioed door zijn aderen. Begon de associatie met cara vans door stallingsfaciliteiten, een ernstig ongeluk, dat leidde tot beenamputatie, veranderde zijn wereld op slag. Met enorm veel doorzettingsvermogen en grandioze ondersteu ning van zijn vrouw werd in 's-Gravenzande een caravancen trum opgericht, dat nu in 1992 absoluut toonaangevend is in Zuid-Holland. Telefoon 4751285 of 4704720 Nieuwe Waterweg Een 1993-model van Hobby Het Zonnehuis-Vlaardingen is een gekombineerd verpleeghuis met plaats voor 170 somatische en 90 psycho-geriatrische patiënten/bewoners en heeft een afdeling dagbehandeling met 19 plaatsen. In onze opleiding tot ziekenverzorgende, die op 1 maart 1993 start, is plaats. Leren, werken en geld verdienen ZONDER schoolgeld te betalen. Op 22 oktober a.s. om 13.30 uur hebben we jeen wervingsmiddag voor leerling ziekenverzorgenden waarvoor jij je telefonisch kunt aanmelden, telefoon: 010- 4747922, toestel 187. De opleiding bestaat uit een voorbereidende periode van zeven maanden, gevolgd door twee leerjaren waarin theorie en praktijk elkaar afwisselen. In de voorbereidende periode krijg je een bruto zakgeld van 495,- per maand. Daarna ontvang je een salaris. Dat bedraagt minimaal 1.434,- per maand in het eerste leerjaar en 1.693,- in het tweede leerjaar. Om toegelaten te worden tot de opleiding moet je aan de volgende eisen voldoen: - minimum leeftijd van 16 jaar en 8 maanden; - in het bezit van één van de volgende diploma's INTAS, MAVO, 4-jarige LHNO (minstens twee theorievakken op C-niveau, waaronder Nederlands); - of een overgangsbewijs naar het vierde jaar HAVO of VWO; - woonruimte in de personeelsflat is beschikbaar. Voor nadere informatie kan kontakt worden opgenomen met de opleidingskoördinator mevrouw B. de Roos-Koks (op maandag t/m donderdag tussen 08.30 en 12/00 uur, toestel 182). Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht aan de heer E. J. Bennik, hoofd personeelszaken van: Dillenburgsingel 5, 3136 EA Vlaardingen. Tel. 010-4747922. Uitgaande van de Christelijke Vereniging „Het Zonnehuis" met verpleeghuizen te Amstelveen, Beekbergen, Doorn, Vlaardingen, Zuidhorn en Zwolle. Alhoewel vanaf 1972 schoorvoetend met de verkoop van caravans werd begon nen ('s winters verkopen en 's zomers nog Spaanse pepers telen) komt de gro te doorbraak in 1980. Het tuindersbedrijf verdwijnt. Kassen worden grotendeels af gebroken en er verschijnt een functioneel bedrijfsgebouw van 3500 m2. Een schit terende showroom voor nieuwe cara vans. Occasion-caravans vinden een pri ma'onderkomen in 2500 m2 kasruimte. Zo'n dubbele ruimte is ook broodnodig als er continue 200 stuks nieuwe en ge bruikte, tourcaravans voorradig zijn. Grootste in de wijde regio Met 6000 m2 showruimte en zo'n doorlo pend aanbod van caravans moet de aan trekkingskracht van Caravancentrum Bos b.v. eenvoudig groot zijn. „Wij verkopen gemiddeld zo'n 550 nieuwe en gebruikte caravans per jaar en hebben sinds wij gestart zijn een klantenkring opgebouwd van meer dan 10.000 relaties. Vanaf het allereerste begin is mijn doelstelling ge weest klanten te maken en geen slacht offers. Onze stelregel is: Doe nou ge woon dat, wat je je klanten toezegt. Vertel geen loze praatjes. Bij ons is ad vies hoofdzaak. Pas als de aspirant-ko per zoveel vertrouwen in je stelt dan wordt de order je gegund en houd je een cliënt voor het leven. Ik heb klanten, die bij ons al hun derde nieuwe caravan ko pen", zegt Van den Bos tevreden. Cara vancentrum Bos b.v. vertegenwoordigt vijf grote merken: Hobby (nummer 1 in Europa), Knaus, Beyerland, Burstner en Award en heeft van de diverse mer ken heel veel caravans op voorraad. „Bij de fabriek is de gemiddelde levertijd 4 a 5 maanden, vandaar onze grote voor raad om toch maar zoveel mogelijk (late) beslissers van dienst te kunnen zijn. Bij zo'n enorm aanbod is deskundig en goed advies een absolute noodzaak. Voordat tot aanschaf van een (nieuwe) caravan wordt overgegaan komen de mensen soms 4 tot 5 keer terug. Eerlijke voorlichting wint altijd. Daarom worden er bij ons nooit fantasie verhalen ver kocht. Bij ons moet een klant zich op z'n gemak voelen. Zo zullen wij bijv. niet gauw een technisch zeer geavanceerde caravan verkopen aan iemand met twee linkerhanden. Pech schuilt soms in een klein hoekje en als je dan in Hongarije staat is dat extra vervelend", zegt direc teur Van den Bos. Introduktieshow '93 modellen In de periode van 16 t/m 24 oktober a.s houdt het bedrijf een speciale introduk tieshow van de gloednieuwe 1993 mo dellen. Zo brengt Award 4 schitterende modellen, waaronder uitvoeringen met een Primus centrale verwarmingssys- zeer exclusieve caravan voor de jaren 2000. Dit model moet iedere caravanlief hebber gewoon zien. Verder is er een winkel met 1001 caravanaccessoires, terwijl tijdens de show demonstraties ge geven worden met compacte schotelan tennes voor de ontvangst van satelliet- t.v. en heetwaterboilers. Mensen gaan hun carayan meer en meer als 2e wo ning beschouwen en kiezen daarom steeds vaker voor dit type accessoires", aldus Bos. Voordeel Voor starters biedt de show ook voor elck wat wils in de vorm van 20 occasion vouwwagens die er al v.a. 950,- zijn en wel 70 caravan-occasions in tal van prij zen. Ook toont Bos een groot assorti ment voortenten, dak- en schuifluifels van alle bekende merken. Daarnaast zijn er tal van aanbiedingen van gloednieuwe caravans model '92, terwijl ook verhuur caravans met duizenden guldens voor deel worden verkocht. Want ieder jaar heeft Caravancentrum Bos b.v. zo'n 60 caravans in de verhuur voor mensen, die met een gering budget willen kennisma ken met caravannen. De werkplaats van Bos Techno teem; heetwaterinstallatie voor aanrecht en luxe badkamer en een oven. Verder een afvalwaterrollbar, om het milieu te sparen en een friswaterrollbar. Beyer land komt met super lichtgewicht, aëro dynamisch gevormde modellen met a.b.s. voorfront en al v.a. 11.900,-. Burstner brengt voor 1993 een geheel vernieuwde modellenrange, terwijl Hob by (als Europa nr. 1) zich natuurlijk ook niet onbetuigd laat. Knaus, Duitsland's Bos Techno Op een apart terrein in 's-Gravenzande (Zanddijk 9a), bevindt zich Bos Techno. Een aparte afdeling waar u terecht kunt voor onderhoud en reparatie aan uw ca ravan en waar tevens plaatschades aan caravans op uiterst professionele wijze worden hersteld. Bos Techno beschikt over de allermodernste apparatuur, waar onder een computergestuurde remmen- testbank, balanceerapparaten en specia le warmtepersen, waardoor plaatschade uiterst deskundig en onzichtbaar kan worden hersteld. „In totaal werken wij met 12 mensen", zegt directeur Bos die in Leo Roessen een uitstekende (verkoop) rechterhand weet. Samen met mijn dochter Jeanette Flikweert, die nu administratie en inkoop verzorgt, vormt hij in de toekomst de di rectie, zodat continuïteit van ons bedrijf verzekerd is. Voor service, onderhoud en (schade)reparatie zijn dagelijks 8 men sen aan het werk om onze totale klanten kring, die zich uitstrekt van Utrecht tot aan Zeeland, naar tevredenheid van dienst te zijn", aldus Henk van den Bos, die veel van de 1993 introduktieshow verwacht en alvast voor iedere bezoeker een leuke attentie heeft klaarliggen. Caravancentrum Bos b.v. Woutersweg 8 - 2691 PR 's-Gravenzande 01748-12683 Tijdens show extra koopavonden: donderdag 22 en vrijdag 23 oktober a.s. tot 22.00 uur. Een overzicht van onze Caravan-showroom Sijthoff Pers 070-3190221 Water Biokat's De Stichting Rusthuizen der Hervormde Gemeente exploiteert het verzor gingstehuis „Vaartland" is een modern en goed geoutilleerd verzorgingstehuis voor be jaarden, waar een kleine honderd personeelsleden en vrijwilligers iedere dag hun uiterste best doen om van een tehuis een „thuis" te maken. Voor de optimale verzorging van 134 bewoners zoekt Vaartland voor de afdeling verzorging: Tevens zjjn er voor de afdeling verzorging (zowel dag- als avonddiensten) nog enkele plaatsen voor: Geboden wordt: - mogelijkheid om full-time of part-time te werken - een moderne werkomgeving - enthousiaste collega's - een dynamische organisatie die zichzelf wil afvragen wat de beste manier is om binnen het wettelijke kader optimale mogelijkheden te creëren voor de bewoners en het personeel - een salariëring volgens de C.A.O. Bejaardentehuizen - een goede sfeer. Verwacht wordt: - het diploma ziekenverzorgende of bejaardenverzorgende - een juiste instelling voor dit werk - een optimale inzet - een bijdrage aan goede sfeer Inlichtingen over deze funkties krijgt u bij de direkteur Dillenburgsingel 9, 3136 EA Vlaardingen. Telefoon: 010-4747444, aan wie u ook uw schriftelijke sollicitatie kunt richten. Het EIC organiseert de volgende praktijk gerichte pc-trainingen Tekstverwerking met WORDPERFECT 5.1 Acht lessen van anderhalf uur Fl. 295,- incl BASISKENNIS PC GEBRUIK Acht lessen van anderhalf uur Fl. 195,- incl. Lokaties: Delft. Hendrick Ido Ambacht, Hoogvliet, Oud-Beijerland, Rotterdam Centrum, Rotterdam-Zuid, Rotterdam-Zevenkamp, Vlaardingen WORDPERFECT MS/DOS DBASE I» en IV SYMPHONY - NOVELL ripeinemers. Bel voor rooster en studiegids 010-426 70 Het Zonnehuis-Vtaardingen is een gekombineerd verpleeghuis met plaats voor 170 somatisch patiënten/bewoners en 90 psychogeriatrische bewoners en heeft een afdeling dagbehandeling met 19 plaatsen. Op één van de afdelingen is een reaktiveringsunit. In het kader van de substitutie verpleeghuiszorg werkt het Zonnehuis-Vtaardingen samen met vijf verzorgingshuizen en de eerste lijn. Wij hebben vakatures voor 29 uur per week en 28 uur per week Informatie vakature A. Ergotherapeut: Funktie-inhoud: - het geven van ADL-instruktie en advisering aan de medewerkers van de verplegingsdienst; - onderzoek en behandelen van patiënten/ bewoners, bezoekers van de dagbehandeling; - adviseren omtrent aanpassingen en voorzieningen; - deelname aan substitutie-projekten; - uitbreiding tot 40 uur per'week eventueel mogelijk. Funktie-eisen: - diploma ergotherapie met bewijs van bevoegdheid; - zowel individueel als in teamverband kunnen werkèn; - bij voorkeur ervaring met en affiniteit tot de ouderwordende mens en reaktivering. Inlichtingen: - bij mevrouw C. Koedood, ergotherapeute, toestel 134, ma. t/m do. van 08.00-10.00 uur. Informatie vakature B. Aktiviteitenbegeleider: Funktie-inhoud: - de afdeling bestaat uit een hoofd en 14 medewerkenden; - de begeleiding van de patiënten/bewoners vindt zowel plaats in een centrale ruimte als op de (verpleeg)afdelingen, individueel en groepsgericht; - werktijden volgens rooster; in principe van maandag tot en met zaterdag; - een mogelijke uitbreiding van 4 uur in verband met substitutie; - de vakature is op de psycho-geriatrie met de bereidheid ook op de somatiek te werken. Funktie-eisen: - het bezit van het diploma MBO-AB of een gelijkwaardige opleiding; - goede kontaktuele vaardigheden; - individueel en in teamverband kunnen funktioneren; - bij voorkeur ervaring in het omgaan met somatische en psycho-geriatrische patiënten/ bewoners; - bereid om incidenteel in wisselende diensten te werken, ook weekenden, avonden en feestdagen; - het kunnen begeleiden van vrijwilligers. Inlichtingen: - bij mevrouw R. D. D. Lie, hoofd aktiviteitenbegeleiding of de heer A. Gelderblom, hoofd dienst welzijn, tussen 09.00-17.00 uur. Wij bieden: - een goed arbeidsklimaat; - de arbeidsvoorwaarden en salariëring volgens de CAO Ziekenhuiswezen; - opname in het P.G.G.M. pensioenfonds; - de mogelijkheid tot kinderopvang. Voor gehandicapten, mits goed inpasbaar in de funktie, hanteren wij een voorkeursbeleid. Voor deze funkties geldt dat u kunt instemmen met de protestants-christelijke signatuur van ons verpleeghuis. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u, onder vermelding van vakature A. of B., binnen 10 dagen richten aan de heer E. J. Bennik, hoofd personeelszaken van Dillenburgsingel 5, 3136 EA Vlaardingen. Tel. 010-4747922 Uitgaande van de Christelijke Vereniging ,,Het Zonnehuis" met verpleeghuizen te Amstelveen, Beekbergen, Doorn, Vlaardingen, Zuidhorn en Zwolle. TT iEDUKATIEF CENTRUM g dit jaar (december 1992) van start de informatica-theorie, programmeren, tekstverwerken en andere pakketten, netwerken, praktijkverkenning, presentatie en sollicitatietraining. 110 maanden 3 tot 3V dag per weet 5.00 uur (Plaatselijk Edukatief Centrum) oor herintr ordende vrouwen vanaf 25 jaar die beschikken liveau en enige 'ypëvaardigheid. Voorkennis van informatica functioneren in een baan met instrueren van gebruikers van ide bedieningsproblemen ïningen en planningen. Voor meer informatie en/of aanmelding kunt u bellen naar de Schoolstraat 3 3116 HJ Schiedam Tel 010-4261555 STICHTING tttOEPSEDUCATIE If WWAT I6 W f G ADVERTORIAL Zoals uit diverse tests (o.a. in deze krant) is gebleken, is Biokat's wel heel erg zuinig in het gebruik. Na zes weken is de zak van 10 kilo (prijs ca. 13.-) nog steeds niet leeg. Kortom een aantrekkelijk produkt, ook voor mensen met meerdere katten: minder gesleep, stofarm, sterk absorberend en goed voor het milieu, want de klontjes kunnen zonder problemen op de composthoop. De importeur: Warmako in 's-Gravenzande, tel. 01748-21866 stuurt u op aanvraag gratis een kattebakvullingbericht toe. Giet een kopje met Biokat's in een bord en vervolgens evenveel water. U zult vaststellen: het water wordt door Biokat's volledig geabsorbeerd. en vergelijkt u nu eens of andere kattebakvulling dit ook presteert. .-4\

Het Nieuwe Stadsblad | 1992 | | pagina 8