Hans van 't Hul, scheidend trainer van VZC waterpolo: Autoschade komt gegarandeerd weer goed... bij Feike Waqué ook succes in Amerika ORANJE Gebit stuk? Amerikaanse infieldster versterkt WF Schiedam BELOOFD: Spirit voorstopper Matthijs Oomen: 16.50 16.50 Demonstratie peanutbal Van der Kooy biljartbokaal Bowlen om af delingstitel TEHW Autokraken Sportagenda Sterk veld bij Sehiedamse tennisstrijd VERINGMEIER TANDTECHNIEK TFC Maassluis openingstocht Ingrid Langel naar NK dressuur PAGINA 23 HET NIEUWE STADSBLAD - WOENSDAG 10 MAART 1993 WATERWEG NOORD/ VLAARDINGEN - Sinds de waterpoloërs van VZC en De Walrus 'voorheen Viking'60) in ïe derde klasse van de andelijke competitie pelen, ontmoeten ze el- laar zaterdagavond X)or de vierde keer. Tot iu toe won VZC de drie vïorgaande duels mak- lelijk. „Als De Walrus ën keer van ons wil vinnen, dan hebben ze m de beste mogelijk- hïid". Deze uitspraak is vin Hans van 't Hul, de scheidend trainer/ ccach van VZC. „Wij verkeren momenteel in een klein dalletje, ter wijl zij enkele wedstrij den goed gewonnen hebben", verduidelijkt Van 't Hul zijn uit spraak. Het is duidelijk de koude oorlog tussen de twee waterpoloploe- gen is in alle hevigheid losgebarsten. Zaterdag avond om 19.40 uur staat de wedstrijd in het Barendrechtse zwembad 't Keerpunt op het programma. De eerste uitspraak zou Hans van 't Hul tijdens de drie voor gaande jaren die hij nu werk zaam is bij de Vlaardingse Zwem Club nooit hebben ge daan. Toen immers barste de coach en zijn team van de am bitie om hoge ogen te gooien en zo snel mogelijk door te stoten naar de tweede klasse, landelijk. Bij zijn komst van trainer/ coach kende Hans van 't Hul met VZC twee hele suc cesvolle jaren waarin twee maal op rij kinderlijk eenvou dig het kampioenschap werd binnengehaald. „Ik kwam op het juiste moment bij een ploeg die bulkte van de kwali teit", zegt de in Hekelingen (Spijkenisse) woonachtige coach. „Spelers als Lex de Sturler, Hennie van Deurzen en Roberto Brugmans waren na uitstapjes op een hoger ni veau teruggekeerd bij VZC. Zij zorgen voor veel ervaring en kwaliteit. Bovendien had ik het voordeel dat we het eerste jaar zo sterk waren, dat we naar hartelust konden experi menteren met het team, zon der dat dat gevolgen. We won nen toch gewoon alle wedstrij den". In die twee eerste jaren boekte VZC bovendien het unieke succes dat tweemaal achtereen de districtsbeker werd gewonnen. Nooit eerder was daar een ploeg in ge slaagd. De reeks successen werd voortgezet in de derde klasse, want vorig jaar eindig de VZC als debutant zo maar even als tweede. Vette jaren Inmiddels had Van 't Hul al laten weten te zullen stoppen, maar op aandrang van de spe lersgroep plakte hij er nog een („echt mijn allerlaatste") aan vast. Spijt heeft de onderwij zer aan een school voor moei lijk lerende kinderen echter niet van zijn beslissing. Toch moet dit voor hem, en waar schijnlijk heel VZC, het minst leuke jaar zijn. In tegenstel ling tot de spreekwoordelijke zeven vette jaren, kwamen de mager jaren voor VZC al na drie jaar. Toch is het seizoen 1992/ 1993 geen echt mager seizoen te noemen, al steken de resultaten schril af tegen die van de voorgaande jaren. VZC kende voor het eerst sinds lange tijd een bijzonder AUTOSCHADE DRIES SPAANSEPOLDER 0104154540 slechte competitiestart. De eerste en derde wedstrijd wer den verloren en het tweede duel werd gelijk gespeeld. Of wel één punt uit drie duels. Dat was wel eens anders. Zo als zo vaak als de resultaten tegenvallen, verandert de sfeer in een ploeg. „Er kwa men inderdaad wrijvingen in de ploeg. In ons eerste jaar hadden we natuurlijk heel goed gedraaid met die tweede plaats en iedereen dacht dat we dat dit seizoen wel weer even zouden doen. Sommige spelers kwamen daarom al leen trainen wanneer hen dat uitkwam. De meesten dachten er gewoon te gemakkelijk over. Na die serie van drie te leurstellende wedstrijden heb ben we de hele zaak uitge praat. Iedereen was het er over eens dat er meer en fana tieker getraind moest worden" Mijlen verweg Het gesprek miste zijn uitwer king niet en VZC klom weer op. Tot vorig weekend was er zelfs nog uitzicht om een daadwerkelijke strijd om het kampioenschap. Tegen koplo per Stormvogels werd het na melijk 6-6, waardoor het ver schil drie punten in VZC' na deel bleef. „De week daarna, afgelopen weekend dus, had den we geen topper, maar een gewone wedstrijd. Wat ge beurd er. Precies. We verlie zen van WVZ. Het gat met Stormvogels is daardoor nu vijf punten en de titel is mij len verweg", vat Van 't Hul het mislopen van een moge lijk titel kort samen. „We staan nu vierde, maar hebben niks meer te winnen. We zit ten in een dalletje en daar kan De Walrus van profiteren. Toch weet ik zeker dat mijn ploeg er zaterdag zal staan, want zo werkt het nu eenmaal bij een derby. Elke wedstrijd in een seizoen mag verloren worden, maar niet die ene. Het kan daarom spannend worden tegen het o zo onbere kenbare De Walrus", meent en hoopt Van 't Hul, die voor VZC speelde en later coach was bij De Kempvis in Spijke nisse. Wrijvingen Zoals gezegd wilde Hans van 't Hul vorig seizoen al stop pen. Hij vindt een periode van drie seizoen bij een ploeg lang genoeg. Toch ging hij door op verzoek van 'de jongens' en nam er en passant ook nog even de damestraining (en soms ook coaching) bij. „Het is goed als er eens een andere kijk op deze ploeg komt. Als ik nog een jaar doorga, begin ik aan mijn vijfde jaar. Dan raak je op elkaar uitgekeken en is de kans dat we elkaar in de haren vliegen steeds gro ter". Toen er begin dit seizoen wrijvingen waren in het VZC- heren team heeft Hans van 't Hul éénmaal gedreigd tussen tijds op te stappen. „En het team weet als ik iets zeg dat ik het ook doe", aldus de trainer/ coach. Het kwam echter niet zover, omdat de ploeg de men taliteit wijzigde. Het zal voor VZC niet meevallen om een waardig vervanger voor Van 't Hul te vinden. Een man die boven deze geroutineerde ploeg kan staan, maar het ook goed kan vinden met de vaak al jaren voornamelijk voor de gezelligheid spelende poloërs, die echter nog wel ambitieus zijn. „Want ik denk dat deze ploeg in de tweede klasse kan meedraaien. Daarin zal het geen topploeg zijn, maar wel een goede middenmoter. De vraag is alleen hoe lang blijft deze ploeg bijeen? Nu is al be kend dat Lex de Sturler stopt, terwijl er in de jeugd goede spelers aankomen. Die moeten alleen nog zo'n drie jaar rijpen. Zo lang zou dit team dit niveau minimaal moeten vasthouden", regeert Van 't Hul eigelijk een beetje over zijn eigen graf heen. Zelf WATERWEG SCHIEDAM - en met veel omtrend het Schiedammer NOORD/ Bruin verbrand nieuwe kennis wheelen is de Feike Waqué Z7 Jonge Jenever Oranje Vieux Oranje samen met zijn broer terugge keerd uit het Amerikaanse Florida. In het warme zuiden van Amerika heeft de Schie dammer veel gesproken met en geleerd van Eric Nigel. Deze pas 17-jarige wheeler is in Amerika prof en was zo juist op training geweest in Australië. Omdat Eric Nigel prof is lag hij qua training en wedstrijdritme ver voor op de jonge Hollander, die door zijn schooltijden (HAVO 4) maar een uurtje per dag kan trai nen, boven zonder verder alle andere faciliteiten die de jon ge Amerikaanse prof wel heeft. Toch belette dit Feike niet om tijdens drie races goed te presteren. Hij eindig de namelijk telkens als twee de junior, al had hij op de 15 kilometer toch een achter stand van vier minuten. Op zich niet vreemd want hij was in elke wedstrijd de jongste deelnemer. Bij de grote wed strijd in Tampa op 27 februari WATERWEG NOORD/ SCHIEDAM - Op zaterdag 13 maart begint in tenniscen- trum Kethelhage in Schiedam noord voor de zevende keer de strijd om het Schiedams kam pioenschap indoortennis. Het toernooi mag zich zoals de voorgaande jaren weer ver heugen in een grote belang stelling van tennissers uit de hele regio. In totaal doen 350 spelers en speelsters van veer tig clubs mee. Ook bekende namen als Luciënne Sigmond, Karlijn Bokkers, Rebecca Ver beet, Jasper Kwakkelstein, Just Palm en Raymond Barzo- lay hebben zich ingeschreven voor de B-categorie. Naast deze speelsterkte wordt er ook in C, D en veteranen gespeeld. Het toernooi, dat voor veel tennissers als opwarmertje voor het naderende buitensei zoen wordt beschouwd, begint 13 maart en de finalepartijen zijn vastgesteld voor donder dag 18 maart. werd hij in een totaal veld van 150 topwheelers toch nog 41e in een tijd van 45'21. Feike Waqué was met deze tijd ge zien de warmte en de harde wind en zijn net gestarte voor bereiding bijzonder tevreden over. Vanwege zijn goede prestaties en inzet is Feike uitgenodigd voor de Nederlandse wheeler- selectie. Ook in deze selectie is hij wederom de jongste. „Maar ik kan in die selectie weer veel leren", aldus Feike Waqué. WATERWEG NOORD/ SCHIEDAM - Via bemiddeling van Twins coach Greg Montvidas is de softbalselectie van Wil ton Fijenoord Schiedam er in geslaagd om voor het komen de seizoen een Amerikaanse speelster aan te trekken. Ge zien de huidige breedte van de pitcherstaf is ditmaal geko zen voor een infieldster met sterke aanvallende capacitei ten. Haar naam is Kit Alison Schwartzman. Ze is vorige maand 25 jaar geworden en komt uit Redondo Beach, Cali- fornië. Ze speelde hiervoor als infieldster op de Brown uni versity. Schwartzman gooit recht, maar slaat links en rechts. Van 1982 tot en met 1986 was MVP (Most Valuable Player) Inmiddels heeft de selectie de eerste oefenwedstrijden ach ter de rug. De beide indoor-ontmoetingen met hoofdklasser Hoofddorp werden winnend (1-2 en 2-4) afgesloten. Marjolein Berkhout heeft op advies van doktoren haar handschoen in de 'backstop' gehangen. De met een stevi ge knieblessure kampende werpster, was van plan om in het komende seizoen een belangrijke bijdrage te leveren aan de opbouw van een nieuw en jeugdig WF Schiedam. Haar knieblessure belet haar dat. Tot aan 18 april speelt WF Schiedam nog zes dubbele oefen wedstrijden. Daarna moet de ploeg op zaterdag 24 april ge reed zijn om aan een nieuw avontuur in de eerste klasse te beginnen. De eerste opponent op de terugweg naar de hoofdklasse is die dag op eigen veld TIW/Survivors. WATERWEG NOORD/ MAAS SLUIS - Toer fietsclub Maas sluis organiseert zondag 14 maart de eerste toertocht van dit seizoen. Inschrijving kan vanaf 10.30 uur en het vertrek is om 11.00 uur bij 't Wapen van Maeslant (Kerkweg 42). De deelname is voor iedereen met een sport- of racefiets. Zij kunnen kiezen uit een tocht van derig of zestig kilometer. De inschrijfkosten bedragen 3,50 gulden. TFC doet meer dan alleen toertochten organiseren, 's Winters zijn er mountainbike- tochten. 's Zomers zijn er elke dinsdag- en donderdagavond trainingstochten. Op zaterdag of zondag wordt er aan toer tochten deelgenomen. Verder organiseert TFC Maassluis een vierdaagse fietsvakantie in het buitenland en deelname aan toerklassiekers in het bui tenland zoals Luik- Bastena ken- Luik en de Waalse Pijl. Toerfietsen is geen wielren nen, maar fietsen in een rede lijk sportief tempo, waarbij re creatie voorop staat. Voor meer informatie kan ge beld worden met 01899 - 25.236. heeft Hans van 't Hul al con tacten met een andere vereni ging, al wil hij de naam nog niet noemen. „Die vereniging vertoond overeenkomsten met VZC vier jaar geleden. Een jonge ploeg waarmee iets op te bouwen is". Wrijvingen Voor de trainer/ coach is het in elk geval duidelijk dat zijn op volger van buiten de vereni ging moet komen. Een veel gehoorde naam als mogelijk opvolger en niet alleen bij VZC, maar ook De Walrus en SZC schijnen belangstelling voor hem te hebben, is Paul Gast. De Vlaardinger, die al ja ren in het telkens tussen de hoofd- en eersteklasse schom melende Rotterdam speelt, wil na dit seizoen namelijk stop pen. „Ik denk alleen dat elke nieuwe man het hier moeilijk zal krijgen. De ploeg heeft veel successen gehad onder mijn leiding. Daar zal elke nieuwe trainer mee vergele ken worden. Helaas is het al tijd zo dat een trainer met suc ces makkelijker geaccepteerd wordt dan een man die alleen moet proberen te niveau vast te houden. Het bestuur zal daar terdege rekening mee moeten houden, dat er een goede vent komt, want anders zie ik het heel snel inelkaar zakken. Immers de meesten spelen al zo lang, dat ze rustig van de ene op de andere dag er de brui aan kunnen geven". WATERWEG NOORD/ VLAARDINGEN - Al weer voor de 19e keer organiseert de biljartvereniging De Kroon een 3-bandentoernooi, dat de laatste drie jaar onder de naam 'Van der Kooy-bokaal' wordt gespeeld. Het toernooi wordt afgewerkt in café De Kroon aan de Hoogstraat in Vlaardingen. In totaal begin nen 56 biljarters verdeeld in acht poules aan de voorwed strijden op maandag, woens dag, donderdag, vrijdagavond en zaterdagmorgen. De eerste wedstrijden worden maandag 15 maart gespeeld en de voor wedstrijden worden afgesloten op zaterdag 24 april. Van iede re poule plaatsen zich de twee hoogst geklasseerden voor de halve finale. Deze strijd wordt op donderdag 29 april en maandag 3 mei gespeeld. De finale is vastgesteld voor vrij dag 14, zaterdag 15 en zondag 16 mei. WATERWEG NOORD/ VLAARDINGEN - De Vlaar dingse amazone Ingrid Langel heeft zich na twee selectie wedstrijden geplaatst voor de Nederlandse kampioenschap pen dressuur van de NBVR. De amazone van de ruitervere- niging RMO start met haar pard Zarthan in de klasse Z. Het NK is komende zondag 14 maart op het federatiecentrum in Ermelo. WATERWEG NOORD/ SCHIEDAM - Op woensdag middag 17 maart (volgende week) vindt op het grasved bij de Akkers in de wijk Spa- land een peanutbal-demon- stratie plaats. De demonstra tie is in handen van de honk- softbalvereniging Wilton Fij enoord Schiedam. Van 14.00 tot 16.00 uur spelen de pea nuts van de vereniging Schie dam een wedstrijd. Omstan ders, kinderen van zes tot en met twaalf jaar, worden ge vraagd om deze wedstrijd mee te doen. Handschoenen zijn er voldoende. Na afloop ontvangen alle deelnemers een informatiepakket. Peanutbal is een spel geba seerd op honkbal en softbal en is speciaal ontwikkeld voor meisjes en jongens van af ongeveer zes jaar. Slaan, reen, vangen, gooien en fiel den zijn activiteiten die door alle spelers uitgevoerd moeten worden. Een leuk en plezierig spel, waarbij het meedoen belangrijker is dan het winnen. Voor meer informatie kun nen ouders contact opnemen met Wim Meijers: 010 - 4.70.89.62. WATERWEG NOORD/ SCHIEDAM - In bowlingcen trum Musis Sacrum wordt in het weekend van 13 en 14 maart de individuele afde lingskampioenschappen ver speeld. De bowlers uit de regio Rijnmond blijken gebrand te zijn op de titel afdelingskam pioen, want maar liefst 360 bowler-/sters hebben zich aan gemeld. Zij spelen in de perio de van 6 tot en met 14 maart hun voorronden. Zondag 14 maart wordt vanaf 17.00 uur de finale gespeeld. Tevens ne men zij door meerdere games te spelen deel aan het derde lustrumtoernooi, vanwege het 15-jarig bestaan van de regio. WATERWEG NOORD/ SCHIEDAM - Na de 0-2 nederlaag van afgelopen zondag tegen Tempo'34 moeten de herenhockey ers van Spirit zich zor gen gaan maken om hun tweedeklasserschap. De heren van trainer/ coach Geert Visser zakten door de nederlaag naar een negende plaats, waar door evenals vorig jaar de laatste serie wedstrij den in het teken zullen staan van handhaven. „Toen was de nood ech ter groter, omdat dat jaar drie ploegen zouden de graderen. Nu maar twee", zegt Matthijs Oo- men, sinds vijf seizoe nen de voorstopper van Spirits hoofdmacht. Wie de statistieken van Spirit in ogenschouw neemt, komt tot vreemde conclusies. De nummer negen heeft het min ste aantal treffers van alle ploegen uit de tweede klasse gescoord. Aan de andere kant heeft Spirit op koploper Zoe- termeer na de minst gepas seerde defensie. Deze duidelij ke cijfers laten zich verklaren door het feit dat Spirit een ware kampioen is in gelijkspe len. Maar liefst zeven keer kwamen de mannen van de in Schiedam debuterende Geert Visser tot een puntendeling. De meeste keren zelfs zonder te scoren. Slechts éénmaal werd er gewonnen. „Doelpun ten maken gaat ons niet goed af', stelt Matthijs Oomen eu femistisch vast als hij kijkt naar het aantal van acht gescoorde treffers in 13 wed strijden. Strafcorner „Het komt voornamelijk om dat we heel weinig rendement halen uit de strafcorner. De bond heeft de regels dit jaar weer aangepast, zodat de bal nu eerste buiten de cirkel ge stopt moet worden. Direct sco ren uit een strafcorner is er niet meer bij. We hebben in middels wel verschillende va rianten, maar het rendement daaruit is nog heel laag. Overi gens kampen daar heel veel ploegen mee", relativeert hij het manco van het huidige Spirit. Niet om zichzelf als voorstopper op de borst te slaan, wil hij wel benadrukken dat de defensie van Spirit hecht in elkaar steekt. „En dat met een defensie waarin Ran dolph Swinkels, nota bene 19 jaar, laatste man is", zegt de zelf pas 23 jaar geworden voorstopper. Talentvolle lichting Enkele jaren geleden zag het er voor Spirit allemaal heel rooskleurig uit. Een vaste kern ervaren spelers werd aangevuld met een talentvolle lichting jeugdspelers. In die lichting zaten onder andere Matthijs Oomen, Ron Compa- nus, Peter van Beurden en Je roen van Duikeren. Iets eerder waren Menno Bokkers en Dolf Jeager al toegetreden tot het keurkorps. Maar deze lichting heeft nooit de ervaren spelers kunnen doen verge ten. Ron Companus zocht zelfs zijn heil bij de dit sei zoen tobbende overgangsklas- ser Rotterdam en Menno Bok kers is ook gestopt. Er is bij Spirit nog geen opvolgers ge vonden voor bijvoorbeeld de gebroeders Rein en Frans Hengst, van wie de laatste vo rig seizoen afscheid nam. „Frans was een goede speler, met een goede strafcorner. Spirit was namelijk nooit een ploeg die veel velddoelpunten maakte. Bovendien was hun een lekkere rommelaar, die er weieens de beuk ingooide en •goor kon spelen. Spirit stond altijd bekend als een echte zaagploeg, maar tegenwoordig zijn we veel te lief. We hebben eigenlijk een 'klootzak' nodig, zoals onlangs ook over PSV werd gezegd. Zo'n man als Frans Hengst zoeken we weer, maar waar?", vraagt Oomen, overdag werkzaam als groeps leider van een dagcentrum voor geestelijk gehandicapten, zich hardop af. „We hebben één echte routinier. Dat is Paul Brouwer. Hij heeft voor heen altijd in dienst van het team gespeeld, maar hij moet nu eigenlijk ineens de lakens uitdelen. Dat valt voor hem niet mee, maar ook niet voor de anderen omdat te accepte ren". Doorstroom „Vorig seizoen stopte Frans Hengst, Ron Companus ging naar Rotterdam en Joost Hoppstein stopte zo maar. Daarvoor hebben we geen ech te vervangers teruggekregen. Uit het tweede kwamen welis waar Lucas van Ardenne en Sander Dingenouts, maar zij hadden beiden nog nooit één minuut in het eerste gespeeld. Momenteel trainen enkele spelers uit jongens A, zoals Dion Swinkels, Huib Bakker en Tjeerd Poot, met ons mee en mogen ze af en toe inval len, maar dat zijn ook geen vervangers voor de mannen die vertrokken zijn. Het is trouwens binnen Spirit toch een probleem met de heren. We hebben zelfs het derde team moeten terugtrekken vanwege te weinig spelers. Bo vendien heeft het tweede ook spelers nodig die kunnen hoc keyen, want die hebben na hun promotie vorig seizoen, en ook het afhaken van enke le routiniers, een heel zwaar seizoen. Eigenlijk heeft de doorstroom binnen Spirit en kele jaren stil gestaan. Ran dolph Swinkels is eigenlijk de laatste die echt doorge stroomd is. Hij is een goede technicus en kan goed een aanval onderscheppen, maar mist nog de routine en rust als laatste man. Daardoor moeten veel andere spelers, waaron der ikzelf me met andere za ken bezig houden. We gaan dan tegen elkaar en de Over 5 minuten staat uw personen- of bestelauto voor de verhuur klaar. Bokelweg 80-90 Schiedam Tel. 010-4621015 SCHIEDAM - Autokrakers wa ren actief aan de Delflandse- weg (gereedschap), Rotter- damsedijk (jas en cassette bandje), Burg. Knappertlaan (radio) en Hobbemastraat (horloge en mes). Bij de laat ste autokraak werd de dader waarschijnlijk gestoord in zijn werkzaamheden, want een hoeveelheid waardevol ee- scheidsrechter lopen ouwe hoeren en dat bevordert ons spel ook niet. Ik ben zelf nog steeds niet aan goed hockey toegekomen. Ik schakel mijn man uit en daar houdt het vaak mee op". Derde klasse „Geert Visser is een hele en thousiaste trainer met veel kijk op het spelletje. Hoewel hij weinig in het eerste van HDM speelde, hing er hij er wel altijd tegenaan. Hij heeft dus veel ervaring met goed hockey. Hij probeert dat nu op ons over te brengen. We moeten aanvallender hockey en met een goede opbouw van achteruit en veel kaat sen. Niet zoals zo vaak ge beurd de lange klap naar vo ren, daarmee het middenveld overslaand, en maar kijken hoe de bal rolt", aldus Oo men, die ooit door Herman Terra omgevormd is tot een echte voorstopper. „Hoewel het momenteel niet al te goed gaat, weet ik zeker dat we niet in de derde klasse thuis horen. Daar kunnen we veel te goed voor hockeyen", meent de in Vlaardingen woonachtige Matthijs Oo men. „Ditmaal heeft De Walrus de kans ons te verslaan" GARANTIEBEDRIJF SLIJTERIJ/WIJNHANDEL 'n borrel van klasse voor een lage prijs per liter 16.95 bij 12 flessen per liter per liter 16.95 bij 12 flessen per liter U belt, wij bezorgen! Oranjestraat 8-10-12-14. Telefoon 4265997. Reparatie klaar terwijl u wacht Dagelijks van 09.00-16.00 uur en na telefonische afspraak Nieuwe Haven 131 Telefoon 010-4261417 Zaterdags volgens afspraak Hans van 't Hul in de landelijke omgeving van zijn woonplaats Heke lingen. „We zitten in een dalletje daarom heeft De Walrus nu de kans om van ons te winnen". „We zoeken een klootzak" Matthijs Oomen: „We spelen te goed hockey voor de derde klasse" KNVB voetbal zaterdag: 1 A: Excelsior M. - Zwart wit'28 15.00 B: HVO - RWH 14.30 B: DEVJO HBSS 14.30 A: Monster - Zwaluwen 14.30 A: Ter Leede DVO'32 14.30 B: Deltasport SSS 14.30 B: PPSC - Strijen 14.30 A: ADO - MW'27 14.30 C: Cion - GSS 14.30 KNVB voetbal zondag: A: Fortuna - RKAW 14.00 A: HMSH - Hermes DVS 14.00 B: PFC VDL 14.30 D: SSW - VFC 14.00 D: DRZ - Sparta 14.30 F: WCR - Excelsior'20 14.30 G: DHS - Steeds Hooger 14.00 4 G: SMC Aeolus 14.00 4 G: SW - VOC 14.30 RVB voetbal zaterdag: Hfd.kl.A: HSC - Oude Maas 14.00 Hfd.kl.A: WK - OS Badios 14.30 Hfd.kl.A: GTB - DZB Zeverf- kamp 13.45 Hfd.kl.B: OFB - TSB 14.30 RVB voetbal zondag: Hfd.kl.A: MSV'71 RKWIK 14.30 Hfd.kl.B: Poortugaal - HSC 14.00 Hfd.kl.B: Ursus - DEH 14.30 1 A: DEMOS - SVS 14.00 1 B: SVDPW - RET 14.30 1 B: Real Parbo - Schiedam 14.30 Dames voetbal zaterdag: Hfd.kl. A KNVB: HBSS - Rijs- oord 14.30 le kl. I.R: Deltasport - Rijsoord 2, 14.30 le kl RVB: DVO'32 - Zwaluwen 10.00 2 B RVB: MW'27 - Berkel 11.00 B RVB: PPSC - Hillegersberg 16.15 Dames voetbal zondag: 2e kl. I.R: Hermes DVS - Nieuw koop 12.00 le kl RVB: MSV71 - Zwarte Pijl 11.00 2 A RVB: FC Pret. VFC 12.00 Zaalvoetbal maandag: Hfd. kl: SC Kralingen - Ursus/ Sentges 20.30 (Kralingen) Hfd. kl: Neptunus - Hermes DVS 20.30 (Oostervant) Hfd. kl: Rotterdamse Stud. MSV71 21.30 (Woudesteijn) le kl B: Groenoord - EDS 20.30 (Margriethal)712 le kl B: La Pergola - PPSC 21.10 (Terbregge) 2e kl C: Rijnmond/ Hoogvliet - RKWIK don. 21.00 (Hoogvliet) 2e kl D: RFC - WK 20.30 (Ener giehal) 2e kl D: DVO'32 SPSV woe. 22.20 (Westwijkhal) 2e kl D: Excelsior'20 - DHS don. 20.30 (Margriethal) 2e kl D: Schiedam - GSS 21.25 (Margriethal) Zaalkorfbal zaterdag: 3e kl. L: Succes - Velox 19.45 (Margriethal) afd: Harga - USV 20.00 (Mar- griethal) Zaalhandbal dames zondag: 2e div: DWS -Wings 13.40 (Mar- friethal) e div: Bollenstreek - Luk/UVG 2 14.00 (Voorhout) 3e div: WIK - Hermes 2, 13.00 (Westwjjkhal) afd: Hollandiaan - Saturnus 2, 13.00 (Westwijkhal) Zaalhandbal heren zondag: le div: BEVO - WIK 15.00 (Pan- ningen) 2e div: DWS - Wings 15.00 (Mar griethal) 3e div: Hermes 2 - Luk/ UVG 14.50 (Den Haag) 3e div: HVC - Westlandia 12.30 (Margriethal) afd: Hollandiaan - Oliveo 15.20 (Westwijkhal) Hockey dames zondag: Spirit Rapidity 12.45 Rijswijk - Asvion 12.45 Pollux - Alphen 12.45 Hockey heren zondag: Asvion - Kieviten 14.30 Evergreen - Roomburg 14.30 Pollux - Barendrecht 14.30 Volleybal heren zaterdag: le div B: Rijnmond - VTC Woer den 14.30 (sportzaal Oost) le kl. B: Schovocomca 2 - Holy 14.45 (Capelle) le kl. B: Krimpen 2 - MVC 13.45 ((Krimpen) 3e kl. F: Shell - Holy 2, 18.45 (Vijfsluizen) Volleybal dames zaterdag: 2e div C: Rijnmond VC Utrecht 17.00 (sportzaal Oost) le kl. A: Sprengelmeij - MVC 15.00 (Zwijndrecht) 2e kl. D: Holy - MVC 3, vrij. 21.30 (Westwijkhal) 3e kl. D: Shell - Schovocomca 17.15 (Vijfsluizen) Waterpolo heren: VZC - De Walrus zat. 19.40 ('t Keerpunt) SVH - Shell zon. 14.40 (Rotter dam) Hoogwerf - SZC zat. 17.45 (Boet- zelaer) Waterpolo dames: AZL - De Walrus zat. 20.45 (De Fluit) Shell - ZPC zon. 14.40 (Kolpa- bad) Tafeltennis heren zaterdag: De Korenbeurs - Treffers (A) 18.00 (De Korenbeurs) NOAD - Never Despair vrij. 20.00 (De Korenbeurs) II

Het Nieuwe Stadsblad | 1993 | | pagina 23