Roel den Hartog, nu speler HBSS, volgend jaar trainer HBSS Douglas Juenke naar WF Schiedam Gebit stuk? Grootscheepse verjonging. Nieuwe start in tweede divisie? BELOOFD: ORANJE Wisseltruc met kratten Vechtende voetballers Sportagenda m TE UW Peter van Dorsen de beste bowler m tc Rijnmond: Duinentocht VERINGMEIER TANDTECHNIEK HET NIEUWE STADSBLAD - WOENSDAG 17 MAART 1993 PAGINA 15 WATERWEG NOORD/ SCHIEDAM - Hij had dinsdagavond willen gaan trainen bij HBSS, maar een plotselinge griepaanval zorgde er voor dat Roel den Har tog zijn dinsdag onder dikke dekens door bracht in bed. Maar als een ware voetbalgek verruilde hij, 's avonds toch de slaapkamer om met een dikke trui aan, een deken flink over zich heengetrokken en enigzins bleekjes vanaf de driezitsbank naar de televisiebeelden van Ajax - Auxerre te kij ken. Ook daar werd hij niet echt vrolijk van. Immers Ajax vloog uit het UEFA-toernooi. Roel den Hartog is de naam. Hij woont weliswaar in Maassluis, maar is dit seizoen en volgend sei zoen voetballend actief in Schiedam. Nog drie wedstrijden speelt de inmiddels 37-jarige slu we spits bij HBSS om die ploeg te behouden voor de tweede klasse. „Dat zal na die twee overwinningen op rij nu wel lukken". Daarna gaat hij aan de slag bij Excelsior'20 als hoofd trainer. „Ze boden me een contract voor twee jaar. Dat streelde mijn ego, toch heb ik maar voor één jaar gete kend". De lijdensweg van Ad Bijl de trainer van HBSS heeft Roel den Hartog voornamelijk van af de zijlijn meegemaakt. De Maassluizer hield het na enke le weken in het nieuwe sei zoen met de nieuwe trainer van de kersverse tweede klas se al voor gezien. „Wat ik nooit begrepen heb is dat Bijl op de eerste training zei; ik ga het heel anders doen dan vorig jaar. Bij een ploeg die glans rijk kampioen is geworden en die bovendien een hele goede band had met de vorige trai ner moet je nooit zo beginnen. Probeer je visie langzaam maar zeker door te voeren", onderwijst de voetballer en trainer. „Ik zeg net visie, maar dat was juist het probleem van Bijl, hij had geen visie. De spelers hebben nooit van hem gehoord hoe hij wilde dat er moest worden gespeeld. Ik heb het gevoel gehad dat ik daar zes, zeven weken voor jo ker, zonder welke vorm van systeem dan ook, heb ge speeld. Toen vond ik het tijd worden om mijn probleem eens aan Bijl voor de leggen en ben ik zelf maar in het der de gaan voetballen". In de basis Want zo ambitieus, of beter gek, van het spelletje is Roel den Hartog nog, dat hij ge woon lekker in het derde ging voetballen. „Ik had bovendien mijn contributie al betaald", zegt hij zuinig. Toen vier vijf weken geleden Ad Bijl zijn biezen moest pakken en Rob van Vliet, voorheen elftallei der, het roer overnam. „Ik had last van een achillespeesbles sure en ik wilde twee weken rust nemen. Juist op dat mo- WATERWEG NOORD/ VLAARDINGEN - Van de 340 deelnemers die tijdens de af delingskampioenschappen bowling de gehele vorige week hebben gestreden, is Peter van Dorsen als beste bowler uit de bus gekomen. Met een gemiddelde van 200 pins was de speler van Kangoeroe bow ling Vlaardingen de sterkste van alle deelnemers. Hij start te zijn zes gamesfinale op de zesde plaats, om uiteindelijk als eerste te eindigen. Wiep Molendijk, eveneens uit Vlaar dingen, behaalde bij de A klasse dames een derde plaats. Met 244 gooide bij de dames de Vlaardingse Joke Kooymans de hoogste game. SCHIEDAM - Personeel van supermarkt Bas van der Heij den aan het Broersveld heeft afgelopen zaterdagmiddag een groepje jongens in de kraag gevat, die een sluwe wissel truc met een krat frisdrank toepasten. De jongens lieten meermalen de krat door de re tourmachine glijden, waarna ze er zelf achteraan kropen om de krat terug te halen. Zo verkregen zij voor het inleve ren van dezelfde krat meerde re statiegeldbonnen. De jon gens zijn overgedragen aan de politie, die hen vervolgens heeft doorverwezen naar Buro HALT voor een alternatieve straf. ment vond de trainerswissel plaats. Daarom deed ik tegen RWH (1-4 verlies) nog niet mee. Ik had me inmiddels be schikbaar gesteld en Rob van Vliet mocht me inzetten hoe hij wilde. Tegen SV'35 zat ik daarom op de bank, Van Vliet begon met Michel van Straten en Leon Klepke voorin. Ik zou invallen indien noodzakelijk. Er werd die wedstrijd zo dra matisch slecht gespeeld, dat invallen geen zin zou hebben. Dat heb ik Van Vliet ook ver teld en bleef ik de hele wed strijd op de bank zitten". Vo rig weekend startte de bewe gingstherapeut op een inrich ting voor verstandelijk gehan dicapten in Monster wel in de basis en prompt won HBSS met 2-0 van het Vlaardingse HVO. Afgelopen zaterdag werd in Voorburg zelfs gewon nen van DEVJO en wederom begon Den Hartog in de basis. Van der Hoek-systeem „Het begon eigenlijk al met de oefenwedstrijd tegen Die Haghe, het weekend na de nederlaag tegen SV'35. Toen speelden we weer op de oude vertrouwde manier, zeg maar volgens het Jan van der Hoek-systeem. Dat was voor iedereen een bekend sy steem, waar we makkelijk en snel op terug konden grijpen. Voor het eerst zat er toen weer lijn in het spel, boven dien was Robert de Jong weer terug. Heel triest overi gens dat hij een week later al na vijftien minuten wederom ernstig geblesseerd uitviel. In die wedstrijd tegen Die Haghe hielden we eindelijk weer eens de 'nul', al scoor den we zelf ook niet. Dat we daarna ineens tweemaal voor de competitie wonnen kwam echt niet alleen door mij. Er werd weer eens geknokt, echt voor elke meter werd gelo pen. Ik moet eerlijk zeggen dat het afgelopen zaterdag tegen DEVJO niet om aan te zien was. Maar de tijd om te voetballen is voor bij, nu telt alleen overleven en dan breekt nood wet". Zwaar programma Door de twee (onverwachte) zeges op rij lijkt HBSS zich in haar eerste jaar in de tweede klasse te kunnen handhaven. Met 15 punten staat HBSS twee punten voor op SC Ever- stein, Oranje wit en SV35 en twee punten achter op ;s Gra- venzande SV. In de drie laat ste wedstrijden moet HBSS nog tegen Barendrecht (thuis), Spijkenisse (uit) en Oranje wit (thuis). „Dat is een zwaar pro gramma, omdat de eerste twee tegenstanders in de race zijn voor het kampioenschap. Maar er zit weer spirit en ge loof in het elftal. Met drie pun ten moeten we het zeker red den. We hebben het voordeel dat we Oranje wit als laatste thuis hebben". Voor Roel den Hartog is dit zeker zijn laatste jaar als ac tief voetballer. Volgend jaar gaat hij zich helemaal toeleg gen op het trainen. Maar is alle inzet bij HBSS dan wel licht voor niets, want behalve Den Hartog stopt ook Tom Gunter zeker?. „Ik denk dat HBSS voldoende kwaliteit be zit om in die tweede klasse mee te kunnen. Als ik zag hoe Sander en Jacco van Tilborg (geen broertjes-red) afgelopen zaterdag speelden, dat was ge woon perfect. In die, maar ook in vele andere spelers, zitten gewoon veel mogelijkheden, alleen hen moet verteld wor den hoe ze die moeten gebrui ken. Hopelijk lukt en doet Ar nold Lobman dat volgend jaar. Verder heeft HBSS een heel sterk tweede, dat kampioen kan worden in de reserve tweede klasse. Maar dat is een heel gezellig elftal en ik moet zeggen dat het eerste dat de laatste twee, drie weken ook weer is". Voorzitter Hoewel hij nu nog helemaal bezig is met HBSS en natuur lijk Blauw zwart uit Wasse naar, de zondag derde klasser, waar hij als hoofdtrainer voor het derde seizoen werkzaam is, heeft Roel den Hartog in middels een contract gete kend bij het Schiedamse Ex celsior'20. Hij wordt daar de opvolger van het technisch duo Ed van der Roer (coach) en Theo van Deventer (trainer en volgend seizoen weer twee de trainer). De afgestudeerd Cios-student voetbal (hij is daarom in bezit van het oude oefenmeester B-diploma waar mee hij als assisent coach be- taaldvoetbal mag werken) kende Excelsior'20 slechts als tegenstander toen hij nog trai ner was van SC Feyenoord. Het was nota bene algemeen voorzitter Ed van der Hoeven himself die Den Hartog bena derde voor de functie van hoofdtrainer bij de veel te laag spelende vierde klasser. „Ei genlijk wilde Blauw zwart met me door, maar ik kon hen geen zekerheid geven. Ik zou namelijk een cursus gaan vol gen en ik wist nog niet of daardoor nog wel voldoende tijd zou hebben om te blijven trainen. Blauw zwart wilde half januari zekerheid, ik kon hen pas half februari meer vertellen. Daar wilden zij niet opwachten en toen kwam Ex celsior'20", vertelt de gewezen Amsterdammer, die ooit zelfs in Ajax-C speelde. Structureel verkeerd Den Hartog had echter nog een andere sollicitatie lopen, maar koos uiteindelijk voor de Schiedamse vierde klasser. „Ik heb trouwens wel een tijd je lopen dubben over Excel sior'20. Het is tenslotte vierde klasse en ik zou daar aan iets nieuws moeten gaan bouwen. Maar in de gesprekken met het bestuur werd me duidelijk dat er visie binnen de vereni ging was. Een visie die over eenkwam met die van mij. Ex celsior'20 is net als Blauw zwart een grote vereniging met grote jeugd, die al goed is gestructureerd. Ik hoef me daar alleen bezighouden met de bovenbouw en weet dat er voldoende aanwas is vanuit de jeugd. Ook wil Excelsior'20 aanvallend voetbal spelen en dat is ook mijn tactiek. Nog liever 3-4-3 dan 4-3-3", is Den Hartog al op de hoogte van zijn toekomstige werkgever. Verder staat hij bijzonder blanco tegenover de enigzins tobbende grootste voetbalver eniging van Schiedam. Im mers Excelsior'20 speelt met alle jeugd elftallen op het hoogste niveau, maar het eer ste seniorenteam vertolkt een absolute anonieme rol in de vierde klasse. „Ik begrijp daar ook niets van. Er zit blijkbaar iets structureels verkeerd tus sen junioren en senioren, al heb ik begrepen dat de over gang op zich goed is, maar het vervolg blijkbaar niet". Verantwoordelijkheid De laatste jaren gaat het steeds minder met Excel sior'20, dat enkele jaren gele den nog in de tweede klasse speelde. Hoewel de Schie dammers vorig jaar in de vierde de ommekeer leken te vinden, ging het dit seizoen weer aardig mis. Een rol van betekenis was niet weggelegd en even dreigde zelfs een gevecht tegen degradatie. Zou Roel den Hartog na Hans Schinkel, John Corver, John Kloppers en Ed van der Roer/ Theo van Deventer deze neergaande spiraal eindelijk eens kunnen ombuigen? „Ik heb gehoord dat Excelsior'20 een moeilijke vereniging is, waar feesten en dan vooral carnaval de boventoon voert. Ik kan daar nog niet over oordelen. Excelsior'20 is voor mij een voetbalclub met be paalde pretenties, namelijk hogerop voetballen. Dat gaan we proberen en daar moet ook iedereen zijn verant woordelijkheid voor nemen. Feesten is prima, zelf speelde ik ooit bij Verburch en daar was het elke maand wel een keer groot feest, maar zondag werd er wel gepresteerd. Dat bedoel ik met die verant woordelijkheid. Wie die ver antwoordelijkheid niet aan kan moet maar lager gaan spelen. Ik vind 's avonds een vent, 's ochtends een vent". WATERWEG NOORD/ SCHIEDAM - De selectie van de honkbalafdeling van Wilton Fijenoord Schiedam wordt ko mend seizoen versterkt met Douglas J. Juenke. De 26-jarige uit California Amerika afkomstige honkballer speelde vorig seizoen bij het Rotterdamse Sparta. Bij de uit de hoofdklas se gedegradeerde Rotterdammers was hij dit seizoen niet meer nodig. Juenke speelde in Amerika nooit bij één van de 26 Major League-organisaties, toch speelde hij op niveau in het mekka van de honkbalsport. Op San Francisco State University noteerde hij schoolrecords neer wat betreft home runs en honkslagen. Tevens werd hij uitgeroepen tot de meest waardevolle speler. Later speelde hij vier jaar in Canada en één jaar in Australië. Douglas Juenke is links en rechtshandig en kan op alle posities spelen. Volgens Ton Benningshof, de coach van WF Schiedam, gaat Juenke in het Hargapark spelen als werper en catcher. Het is tevens de bedoeling dat de 'sfeermaker' gaat functioneren als trai ner/ coach van het honkbal inter-regio-team van Schiedam. Dit is een team met talenten van 15 tot en met 21 jaar. SCHIEDAM - De politie moest er afgelopen zondagmiddag aan te pas komen om een groep vechtende voetballers en hun supporters te schei den. De knokpartij vond plaats tijdens een wedstrijd tussen teams van SVDPW en RET. Met nog 7 minuten te spelen en een stand van 1-2 in het voordeel van RET, gingen de spelers op de vuist na een overtreding. Ook de toeschou wers lieten zich niet onbe tuigd. De politie heeft de par tijen gescheiden, waarna van beide kanten aangifte van mishandeling werd gedaan. De wedstrijd is gestaakt. WATERWEG NOORD - De fietstoerclub Rijnmond orga niseert op zondag 21 maart de Katwijkse duinentocht. Deze tocht heeft een lengte van 100 kilometer. Deze tocht voert de deelnemers naar het westen, om via Hoek van Holland het Zuidhollandse duinlandschap te bereiken. Onderweg wor den plaatsen aangedaan zoals Ter Heide, Kijkduin en Sche- vingen om in Katwijk nabij het strand een rustpauze te houden. Daarna gaat de route verder via Valkenburg, Leiden en Leidschendam en uiteinde lijk het Delflandgebied. Via Nootdorp en Delft arriveert het peleton weer terug in Schiedam. De tocht wordt begeleid door ervaren fietsers. Zij kennen de route en dragen er zorg voor dat de gemiddelde snel heid de 25 kilometer per uur niet overschrijd. Tevens hel pen zij bij pech. De deelname staat voor ieder een open. Gezien de afstand en snelheid waarmee wordt gefietst, is het verplicht deel te nemen met een trim- of ra cefiets. De start is 's morgens om 9.00 uur bij de kantine van de wie lerbaan Schiedam aan de Olympiaweg in sportpark Har- ga. De deelnemers worden om ongeveer 14.00 uur terugver wacht. Er kan van 8.15 tot 8.50 uur worden ingeschreven op het startadres. De kosten be dragen 4,50 gulden per per soon. Voor meer informatie kan ge beld worden naar: Bert Roe- ling: 010- 4.74.28.83 of Bert de Mik: 01899 - 192.30. WATERWEG NOORD/ VLAARDINGEN - Dat de handballers van WIK zich zondermeer nog kunnen handhaven in de eerste divisie is na de nederlaag, afgelopen zondag, tegen Bevo Hei dia Combinatie (19-17) verleden tijd. Een serie beslissingswedstrijden, of nog erger recht streekse degradatie is het lot van de hoogst spelende handballers in deze regio. „Als we zou den degraderen zou dat niet zo erg zijn", zegt doelman André Olst- hoorn. „Want gebeurt dat dit jaar niet, dan degraderen we volgend jaar zeker omdat we enorm moeten gaan ver jongen". Eigenlijk diende de neergaan de spiraal zich vorig jaar al aan bij de eerste divisionist. Toen acteerden van de man nen van trainer/ coach Jan Helsloot voor het eerst in de onderste regionen met daad werkelijk degradatienood. Aan het einde van dat kommervol le seizoen haakten daarom meerdere oudgedienden af: Arjan Witte, Harry Rieken, Ger Prins, Ruud Beuman en doelman Johan van Fessem. André Olsthoorn werd door het afhaken van Van Fessem de echte eerste doelman. Dat betekende dat hij zijn speel tijd niet meer met Van Fes sem hoefde te delen. „On danks dat we een slecht sei zoen doormaken qua resulta ten, is het voor mezelf het bes te seizoen tot nu toe. Dat komt voornamelijk omdat ik heel veel heb gespeeld. Ik heb daardoor veel krediet en ver trouwen opgebouwd bij trai ner Jan Helslooot, ik speel nu veel hele wedstrijden. Vorig seizoen speelde ik sowieso een halve wedstrijd omdat Johan er nog was. Of ik dan goed of slecht speelde, dat maakte weinig uit", weet de 23-jarige doelman, die inmiddels aan zijn zesde seizoen in WIK's hoofdmacht bezig is. Aalsmeer 2 In tegenstelling Olsthoorns goede seizoen maakte WIK een heel slecht jaar door met als gevolg dat komende zon dag tijdens de laatste speeldag alleen rechtstreekse degrada tie afgewend kan worden. De stand in de eerste divisie B spreekt voor zich: 8; PSV (24 punten), 9; NOAV (21 punten), 10; WIK (21 punten), 11; Groe ne Ster (19 punten) en 12; AAC (reeds gedegradeerd). De twee onderste ploegen dalen rechtstreeks af naar de tweede divisie. De nummers negen en tien spelen samen met de nummers negen en tien van de andere eerste divisie om twee plaatsen in de eerste di visie. Aan één punt heeft WIK voldoende om die extra serie wedstrijden af te dwingen. Slagen de Vlaardingers daar niet zelf in, dan kan een ge lijkspel of een nederlaag van nummer elf. Groene Ster, het verblijf in de eerste divisie ook nog rekken of zelfs ver lengen. De tegenstander aan staande zondag van WIK is Aalsmeer 2. WIK speelt dan niet in de Westwijkhal (daar is het badmintonkampioen schap), maar in de Maassluise Olympiahal. „Het zal moeilijk zijn om dat puntje te vergaren om niet afhankelijk te zijn van Groene Ster", zegt André Olsthoorn. Aalsmeer kan na melijk soms een beroep doen op spelers die ook met het eer ste in de eredivisie spelen, dan hebben we weinig kans tegen de nummer vier van de huidige ranglijst". Scheidsrechters De opnvang (kwalitatief en kwantitatief) van het eerder 'genoemde -lijstje spelers die het eerste vaarwel zeiden is volgens Olsthoorn niet de ech te reden van de tegenvallende prestaties. „We hebben er best enkele goede spelers voor te rug gekregen, zoals Martin van Tilburg, die van Roda kwam. Waarin we achteruit zijn gegaan is ervaring. Zeker in een seizoen waarin veel te genzit is het voor onervaren spelers niet makkelijk, dan gaat het eigenlijk dubbel op. Het is dit jaar ook voor het eerst gebeurd dat we in wed strijden echt zijn 'afgescho ten', dikke nederlagen leden. Maar vaker kwamen we onno dig op achterstand en dan gin gen de koppies snel omlaag. Bovendien kampten we met blessures van enkele belang rijker spelers, die door de smalle basis weer niet goed opgevangen konden worden. We zijn te vaak dit seizoen nipt onderuit gegaan. Jan Helsloot gaf dan vaak de scheidsrechters de schuld, maar dat klopt gedeeltelijk. Omdat we zelf in de slotfase een voorsprong weggaven kon de tegenstander op gelijke hoogte komen. Door toedoen van matig leidende scheids rechters verloren we die wed strijd dan ook nog. In principe zat de fout dan toch eerst bij ons", verdedigt André Olst hoorn zijn eigen standpunt. Oude ploeg Dat André Olsthoorn niet op ziet tegen een stapje terug, komt voornamelijk omdat hij al weet dat volgend jaar de tweede lichting oudgedienden het eerste verlaat. Zeker is nu al dat Chris Dobber, Rob Mooy, Michel Mooy en Mare Parlevliet niet meer voor het eerste team zullen uitkomen. Daarmee is op Marco Rieken na de gehele ervaren basis van WIK verdwenen. „We kunnen dan helemaal op nieuw gaan opbouwen, iets dat eigenlijk eerder had moeten gebeuren. We zijn toendertijd ook met een rela tief oude ploeg gepromoveerd naar de eerste divisie. De meeste spelers waren toen al tegen de dertig jaar en speel den al vele jaren in het eerste. Als het dan een seizoen tegen valt, zoals vorig jaar en ook dit jaar, haken er veel af. Ik ga voorlopig nog door, ik ben nog veel te fanatiek en te jong om af te haken. Gelukkig met mij nog enkele andere jonge spe lers, die inmiddels al een paar jaar meelopen zoals Ton Vley". Jan Helsloot Of Jan Helsloot de trainer/ coach ook in het rijtje van vertrekkende WIK'kers gezet moet worden is nog niet be kend. Zelf is Helsloot er vaag over. „Het hangt af van wat WIK volgend jaar wil", zegt hij. Zijn eigen mening wil hij voorlopig nog niet wereld kundig maken. Feit is dat Helsloot al aan zijn zesde sei zoen bij WIK bezig is en dat is lang. „Het was natuurlijk de bedoeling dat onze tweede trainer, Wil Plugge, het van Jan zou overnemen. Maar hij zag de bui al hangen dat we misschien zouden degrade ren en heeft inmiddels een contract met Westlandia, dat al is gepromoveerd", uit Olst hoorn kritiek op de voormali ge coach van HVC. Die inder daad de schijn tegen heeft liever in het gespreide bedje van Westlandia te willen stappen, dan met WIK weer iets moois op te bouwen. „Het maakt mij eigenlijk niet uit of Jan blijft, al besef ik wel dat we met een jonge nieuwe ploeg en een nieuwe hopelijk jonge ambitieuze trainer een prima kans heb ben om weer aan iets nieuws te gaan bouwen om zo snel mogelijk terug te keren naar de eerste divisie", aldus Olst hoorn, die daarbij een voor liefde heeft voor Peter van Haasteren, de voormalige jeugdtrainer van WIK en la ter succesvol bij DWS. „Maar laten we eerst het seizoen maar eens afmaken, wie weet handhaven we ons. Ik zal in elk geval mijn uiterste best doen om dat te realiseren". Over 5 minuten staat uw personen- of bestelauto voor de verhuur klaar. Bokelweg 80-90 Schiedam Tel. 010-4621015 Jonge jenever Oranje Vieux Oranje t Verknocht aan Schiedams voetbal Roel den Hartog, nu nog met HBSS verwikkelt in een strijd om tweede klasserte blijven, volgend als trainer van Excelsior'20 op weg naar de derde klasse? seizoen Reparatie klaar terwijl u wacht Dagelijks van 09.00-16.00 uur en na telefonische afspraak Nieuwe Haven 131 Telefoon 010-4261417 Zaterdags volgens afspraak WIK aan vooravond vernieuwingen André Olsthoorn, de doelman van handbalvereniging WIK. Komend weekend wordt duidelijk of hij met WIK zal degraderen of dat beslissingswedstrijden alsnog tot een verlenging van het eerste divisieschap kunnen leiden. KNVB voetbal zaterdag: 1 A: Excelsior M. - Vitesse Delft 15.00 RVB voetbal zaterdag: Hl'd.kl.A: ZW HSC 14.30 Hfd.kLA: DZB/ Zevenkamp - WK 14.30 Hfd.khA: Leonidas - GTB 14.30 Hl'd.kl.B: Unicum - TSB 14.30 RVB voetbal zondag: Hl'd.kl.A: Hillesluis - MSV71 14.30 Hl'd.kl.A: RKWIK - Tediro 14.30 Hl'd.kl.B: HSC - Ursus 14.00 1 A: Progress - DEMOS 14.30 1 B: SVDPW Rockanje 14.30 1 B: RET - Schiedam 14.30 Dames voetbal zaterdag: le kl RVB: Zwaluwen - CW Zwerver 11.30 le kl RVB: DBGC - DVO'32 14.30 2 B RVB: PPSC - Capelle 16.15 Dames voetbal zondag: le kl RVB: Alblasserdam - MSV71 12.00 2 A RVB: VFC - Rockanje 12.00 Zaalvoetbal maandag: Hfd. kl: Ursus/ Sentges - MSV71 20.30 (Margriethal) Hfd. kl: Hermes DVS - SC Hoogenboom 21.00 (Margriet hal) Hfd. kl: HBSS - SC Kralingen 20.00 (Margriethal) le kl B: Groenoord - Leonidas RKSV 22.00 (Margriethal) le kl B: DRZ SV Ommoord 19.00 (Margriethal) Bekerzaalvoetbal donderdag: Hermes DVS - LMO 20.30 (Mar griethal) Ursus Sentges Spartaan'20 21.30 (Margriethal) ASB - MW27 21,15 (Wielewaal) Zaalhandbal dames zondag: Erediv: V en L - Luk/ UVG 14.35 (Geleen) 2e div: EMM - DWS 13.30 (Mid delburg) 3e div: DSO - WIK 13.30 (Zoeter- meer- afd: HVC - Oliveo 11.20 (Mar griethal) Zaalhandbal heren zondag: le div: WIK - Aalsmeer 2, 15.00 (Olympiahal, Maassluis!!) 2e div: EMM - DWS 14.45 (Mid delburg) 3e div: Luk/ UVG - HVC 15.00 (Margriethal) afd: HVC 3 - Unitas 12.30 (Mar griethal) Hockey dames zondag: Creayenhout - Spirit 12.45 Asvion - Push 12.45 Capelle Pollux 12.45 Hockey heren zondag: Wageningen - Asvion 14.30 Forescate - Evergreen 14.30 Forcial - Pollux 14.30 Volleybal heren zaterdag: le div B: VCL - Rijnmond 16.30 (Landgraaf) le kl. B: Holy - Ibis vrij. 19.45 (Westwijkhal) le kl. B: MVC - Schovocoma 2, 15.45 (Welh. Smithal) 3e kl. F: MVC 2 Shell 15.45 (Weth. Smithal) Volleybal dames zaterdag: 2e div C: Cito - Rijnmond 16.00 (Zeist) le kl. A: MVC - Flits 14.15 (Weth. Smithal) 2e kl. D: Ervea 2 - Holy don.18.45 (Rotterdam) 3e kl. D: Lekkerkerk 3 - Shell 16.00 (Lekkerkerk) Basketbal zaterdag: Juventus - BV Alphia heren 17.45 (sportzaal Oost) Waterpolo heren zaterdag: De Walrus - Raket 18.30 ('t Keerpunt) DSZ - VZC 19.45 (Den Haag) Shell - Kempvis 3, 19.30 (Kolpa- bad) SZC BZPC 20.20 (Sportfond- senbad) Waterpolo dames: De Walrus Barracuda zon. 14.45 (Kolpabad) LZ'86 - VZC zat. 19.00 (Leiden) VZC 2 - Shell 20.50 (Kolpabad) Tafeltennis heren: The Back Hands 2 NOAD vrij.20.00 (St. Willbrord) De Korenbeurs - Swift (D) zat. 18.00 (De Korenbeurs) Softbal: WF Schiedam - Zwijndrecht 13.00 (dubbele oefenwed).MD- BO/ SLIJTERIJ/WIJNHANDEL 'n borrel van klasse voor een lage prijs per liter 16.95 bij 12 flessen m /j r-f\ per liter I O.OU per liter 16.95 bij 12 flessen -| Cf\ per liter I O.OU U belt, wij bezorgen! Oranjestraat 8-10-12-14 Telefoon 4265997

Het Nieuwe Stadsblad | 1993 | | pagina 15