FD AH is rnjna maar voor Jij ook? i(t AetPur^\ DIT ZEGT NIETS OVER LEIDINGGEVENDE CAPACITEITEN Afwijkende sluitingstijd Burgerzaken/Huisvesting Supermarkten KENNISMAKINGSCURSUS KANOVAREN Gemeente Schiedam VERKEERSMAATREGELEN OP HAVENMUZIEK- EN MOLENFESTIVAL Gemeente Schiedam WERK? GEHANDICAPTEN DOEN NET ZO GOED MEE HET NIEUWE STADSBLAD - WOENSDAG 12 MEI 1993 PAGINA 26 Begin juli 199^ opent ons nieuwe filiaal Hof van Spaland te Schiecfam haar poorten. Voor dit filiaal Zijn wij op zoek naar jonge enthousiaste medewerkers zowel full-timers, part-timers als hulp krachten voor de funkties: - kassière - verkoopmedewerk(st)er vers - verkoopmedewerk(st)er vleeswaren - verkoopmedewerk(st)er D.K.W. - verkoopmedewerk(st)er A.G.F. Met name voor schoolverlaters is dit een uitstekende kans om snel een plek op de arbeidsmarkt te veroveren. Ben je geïnteresseerd, kom dan op donderdag 13 mei a.s. op onze informatie-avond in het Edah-filiaal Nieuwland- plein te Schiedam, waar bedrijfleider, groepsmanager en personeelsfunktionaris aanwezig zijn om uw vragen te beantwoorden. Tussen 19.00 uur en 21.00 uur ben je van harte welkom. Je kunt ook schriftelijk reageren. Schrijf een brief aan Edah per soneelszaken, antwoordnummer 65005, 5000 VG Tilburg. Wie Tijd Kosten Duur Start Gemeente Schiedam BERGINGEN SOMMELSDIJKSESTRAAT BOUWVERGUNNINGEN EN -MELDINGEN Plaatselijk Educatief Centrum Computerboekhouden met EXACT Tel.: 010-460 01 02 REMBRANDTLAAN 16a Verkeersmaatregelen Gemeente SCHIEDAM ONTEIGENING TEN BEHOEVE VAN BOUWPLAN IMELDAPASSAGE C.A. Bel Cebt-co 020-62423' 6 en informeer naar het effect van Co-adverte'en Verhoog da werking v«n uw reclamegiiden i INTEGRATIE ,L,.*SU- xJl Jl V i PH- 18-01- Nederland is en waterrijk land met mooie wateren. Ook Schiedam en omgeving weet hiervan mees. te praten. Kijk maar naar de bloeiende watersportverenigingen die de stad rijk is. Het kanovaren is nog niet zo bekend in Schiedam. Daarom organiseert de Dienst Sport en Recreatie een leuke en interessante cursus kanovaren. De deelnemers leren de fijne kneepjes van het kanovaren. De cursus wordt gegeven in kayaks met dubbelbladige peddels. Er wordt gestart vanuit de accommodatie van watersportvereniging „De Fuut" in Vlaardingen. De deelname per cursus is beperkt. De deelnemers moeten kunnen zwemmen. Regenkleding is aan te bevelen. Geen zwemvest en geen spatzeiltje. Cursusdata 16 jaar en ouder dinsdag of donderdag 19.00-22.00 uur 75.- per persoon 4 weken week 21 dinsdag 25 mei, 8, 15 en 22 juni donderdag 27 mei, 10, 17 en 24 juni Opgeven en nadere informatie: Dienst Sport en Recreatie Schiedam Afdeling Activiteiten: tel. 4275505 De afdeling Algemene en Burgerzaken is op donderdag 13 mei a.s. vanaf half twee gesloten (normaal half vier). Het betekent dat o.m. de bureau's Bevolking, Burgerlijke Stand, Huisvesting en Algemene Zaken die middag niet bereikbaar zijn. De dienstverlening op de afdeling (in gebouw 's-Graveland, aan de 's-Gravelandseweg 567) gaat vrijdag 14 mei gewoon vanaf half negen tot half vier verder. Gemeente Schiedam Burgemeester en wethouders van Schiedam maken bekend dat vergunning is aan gevraagd voor de bouw van 4 bergingen aan de Sommelsdijksestraat. Het bouwplan is in strijd met het geldende bestemmingsplan „Bebouwingsvoor schriften voor de Bebouwde Kom", doch in overeenstemming met de in voorberei ding zijnde herziening van dit bestemmingsplan, waartoe de gemeenteraad in haar openbare vergadering van 15 maart 1993 heeft besloten (voorbereidingsbesluit). f Burgemeester en wethouders overwegen om met gebruikmaking van het bepaalde in artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, de gevraagde vergunning te verle nen, nadat van Gedeputeerde Staten van de provincie Zuid-Holland een verklaring van geen bezwaar is ontvangen. De bouwtekeningen liggen daartoe vanaf 13 mei 1993 tot 4 juni 1993 voor een ieder ter inzage op het Stadskantoor, 12de etage (kamer 12.11), Emmastraat 1. Gedurende deze termijn kan een ieder tegen het voornemen tot het verlenen van vrijstelling van de bestemmingsbepalingen bij de directeur van de dienst Gemeente werken, Postbus 61, 3100 AA Schiedam schriftelijk bezwaar indienen. Schiedam, mei 1993. Burgemeester en wethouders voornoemd, de secretaris, A. G. H. Gorissen. de burgemeester, R. Scheeres. Ingekomen bouwaanvragen en -meldingen Amstelland Vastgoed B.V., Spaland/Midden Delfland, 79 woningen bouwen Frans Moret Zonen B.V., Philippusweg, opslagloods kant.ruimte PPSC/SMC, Sportpark Thurlede, kleedlokaal bouwen Hristic, A., Koekoekslaan 31, serre aanbouwen Nol Heuvelhorst, Dam 7, verbouwen van woning Schneider Beheer Maatschappij, Groenelaan 45-49, uitbreiden showroom S. W. de Waard, Atalantahof 52, berging bouwen P. N. M. Niemantsverdriet, Westlander 21, dakkapel plaatsen J. P. van 't Hof, C. Pothuisstraat 22, plaatsen dakkapel Tennisvereniging Los Bigotes, Pr. Bernhardlaan 102, bouwen oefenkooi A. v.d. Kruit, Singel 130, plaatsen dakkapel DGW, Nachtegaallaan 2, 2 lokalen bouwen Vliegerbedrijf de Paddestoel, Vlaardingerdijk 5a-7a, 2 winkels tot 1 winkel Verleende bouwvergunningen en bouwtoestemmingen Woningbouwvereniging Schiedam, Nieuwe Maasstraat 52-68, 21 woningen bouwen Tiemstra-West, Singel-Noord, 31 woningen bouwen D. N. Hart, Schie/Groenweegje 86/61-63, panden verbouwen A. H. van Zandvliet, Kerklaan 19, pand vergroten P. Schneider, Charlotte de Bourbonstraat 33, dakkapel aanbrengen W. Eshuis, Koekoekslaan 33, woning uitbreiden J. Scholten, Rembrandtlaan 42a, achtergevel E. van Bodegom, Kinderbuurt 6, dakkapel zolderverdieping J. Verhagen Timmerbedrijf, De Vlinderhoven 49, dakkapel plaatsen P. J. M. Hersbach, Oosterstraat 63, schutting met deur plaatsen W. van Eijk, Mieriksveld 35, plaatsen van berging Belanghebbenden kunnen over het bovenstaande nadere informatie verkrij gen bij de dienst gemeentewerken, hoofdafdeling Bouw- en Woningtoe zicht, 8e etage van het Stadskantoor, elke morgen van 8.30-10.00 uur, tele foon 010-4275511. N.B. Op grond van de Wet administratieve rechtspraak overheidsbeschik kingen kan tegen een beschikking binnen 30 dagen na de dag van publica tie een gemotiveerd bezwaarschrift bij het college van burgemeester en wethouders worden ingediend. EDUKATIEF CENTRUM Dag: woensdagavond Duur: 5 maal 3 uur Startdatum: 2 juni 1993 Kosten: 300.- (inclusief materiaal) Voor meer informatie en aanmelding Er wordt van uitgegaan dat men boekhouden beheerst. Gemeente Schiedam Gemeld is dat het voornemen bestaat tot het plaatsen van een berging (vervanging) achter de woning Rembrandtlaan 16a. Deze melding geldt tevens als een verzoek om toepassing te geven aan artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening. Op grond van deze bepaling kunnen burgemeester en wethouders voor het bouwen van een meldingplichtig bouwwerk als bedoeld in artikel 42 van de Woningwet vrijstelling verlenen van de strijdigheid met-het bestemmingsplan. Het bouwplan ligt in verband hiermee vanaf 13 mei 1993 gedurende 14 dagen ter inzage bij de dienst gemeentewerken, hoofdafdeling Bouw- en Woningtoezicht, 8e etage, Stadskantoor Emmastraat 1. Een ieder kan bij burgemeester en wethouders (d.t.v. de direkteur van de dienst Eemeentewerken, hoofdafdeling Bouw- en Woningtoezicht, postbus 61, 3100 AB chiedam) tegen het verlenen van deze vrijstelling ten behoeve van dit bouwplan schriftelijk bezwaren indienen, zolang het bouwplan ter inzage ligt. Schiedam, 12 mei 1993 de burgemeester van Schiedam, R. Scheeres In de Schiedamse binnenstad zal op zaterdag 15 mei a.s. het Havenmuziek- en Molenfestival worden gehouden. Deze publikatie informeert u over de verschillende verkeersmaatregelen, die genomen worden om de veiligheid van bezoekers en deelnemers zoveel mogelijk te garanderen. De samenwerkende organisaties vragen uw mede werking en uw begrip voor het ongemak dat u misschien ondervindt. Op zaterdag 15 mei a.s. zijn er diverse muzikale optredens en een aantal andere aktiviteiten. Kortheidshalve verwij zen wij u naar het programma-overzicht waarin staat welke aktiviteiten waar en wanneer plaatsvinden. Dit program ma kunt u gratis verkrijgen bij de VW-Schiedam aan de Buitenhavenweg 9 en het Gemeentelijk Informatiepunt in het Stadskantoor. i Voor wat betreft de verkeersmaatregelen maken wij u attent op het onderstaande overzicht. Mocht u nog vragen hebben over de verschillende aktiviteiten dan is de organisatie gaarne bereid deze te beantwoorden. U kunt kon- takt opnemen met het bureau van de Stichting De Schiedamse Molens, telefoon 4261291. Het gebied om en bij de Lange Haven, de Dam en de wegen bij de molens zal op de volgende tijd worden afgesloten voor het verkeer: Zaterdag 15 mei van 08.00 tot 19.00 uur: Lange Haven aan de oostzijde vanaf Koemarktbrug tot Dam en aan de westzijde vanaf Dam tot Griffioenstraat. Verder de Appelmarkt, Walvisstraat, Westvest (gedeelte bij molen De Wal- visch), Korte Dam richting Lange Haven vanaf de Elsenbrug, gedeelte Dam en Oude Sluis tussen Vlaardingerstraat en Achter de Teerstoof, Vellevest, Noordvest vanaf molen De Vrijheid tot Spinhuispad, Noordvest vanaf Spnhuis- pad en St. Anna Zusterstraat vanaf Groenweegje. Op bovengenoemde wegen geldt vanaf 08.00 uur een parkeerverbod. HINDERWET Burgemeester en wethouders van Schiedam brengen ter openbare kennis dat zij naar aanleiding van de aanvraag om vergunning krachtens de Hinderwet op 22 april 1993 onder voorschriften vergunning hebben verleend aan: Van de Water Transport BV om een nieuwe, de gehele inrichting omvattende, vergunning voor een inrichting voor het repareren, onderhouden, stallen en wassen van auto's, eigen aanhangwagens en eigen opleggers (transportbedrijf) aan de Buitenhavenweg 48 te Schiedam (92.24.03.34). De beschikking en alle ter inzage zijnde stukken liggen vanaf 12 mei 1993 tot en met 11 juni 1993 tijdens kantooruren ter inzage bij de DCMR Milieudienst Rijnmond, 's-Gravelandseweg 565, 3119 XT Schiedam. Indien daarom telefonisch wordt verzocht (010-4273414), kan in de bovengenoemde periode de beschikking buiten de kantooruren worden ingezien bij de bovengenoemde dienst. Tot en met 11 juni 1993 kan beroep worden ingesteld door: a. de aanvrager om vergunning; b. de betrokken adviseurs; c. degene, die naar aanleiding van de aanvraag c.q. tegen de ontwerp-beschikking bezwaren heeft ingediend; d. enige andere belanghebbende, die aantoont redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest bezwaren naar aanleiding van de aanvraag c.q. tegen de ontwerp-beschikking in te dienen.. Het beroepschrift moet worden gericht aan de Afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad.van State, Kneuterdijk 22, 2514 EN 's-Gravenhage. Het beroepschrift moet in 2-voud worden ingediend. Indien tegen de beschikking beroep wordt ingesteld, kan overeenkomstig artikel 107 van de Wet op de Raad van State een verzoek worden gedaan tot schorsing van de beschikking dan wel tot het treffen van een voorlopige voorziening. Een dergelijk verzoek moet worden gericht aan de Voorzitter van de Afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State. Kneuterdijk 22, 2514 EN 's-Gravenhage. De beschikking wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Schiedam, 12 mei 1993 Gemeente Schiedam De burgemeester van Schiedam maakt ingevolge artikel 77, lid 3 van de Onteigeningswet bekend dat het bouwplan voor het winkelcentrum Imeldapassage met parkeergarage en woningen nabij het Broersveld met ingang van 13 mei 1993 gedurende een maand ter inzage ligt op het Stadskantoor, Emmastraat 1 te Schiedam (kamer 12.11). Gedurende deze termijn kunnen belanghebbenden schriftelijk bezwaren indienen tegen het plan bij het college van burgemeester en wethouders. Eventueel ingediende bezwaren zullen met het bouwplan worden toegezonden aan het college van gedeputeerde staten van Zuid-Holland. Schiedam, 12 mei 1993 De burgemeester, drs. R. Scheeres adverteren

Het Nieuwe Stadsblad | 1993 | | pagina 26