HOOFDPRIJS: TWEE TICKETS NAAR FLORIDA Geldtips Eindeloos zangplezier onder de douche Win een LUX-ueuze vlucht naar Florida of een sterrenweekend Kurhaus in onze spetterende douchefoto-wedstrijd Onder (blote) mannenbenen Kurhaus Hotel Nieuw: LUX Douche Top 10 song boek Dol douchefestijn met Lux Comfortsandaal stuk vlugger HET NIEUWE STADSBLAD VAKANTIEKRANT WOENSDAG 7 JULI 1993 PAGINA 9 Deze week brengt LUX een heel bijzonder boek je uit voor onder de douche: het Lux Douche Top 10 song boek. Het watervaste song boek, dat in de doucheruimte kan worden opgehan gen, bevat de teksten van de tien populairste liedjes voor onder de douche. Iedere douche-fanaat kan nu uit volle borst suc cesnummers ten gehore brengen. U kent ze wel, echte meezingers zoals O sole mio, Geef mij maar Amsterdam, We are the champions en Singing in the rain. Vindt u de tekst van het Wilhelmus ook zo moeilijk? Met het song boek in de hand zingt u het volkslied nu moeiteloos. En met extra galm van de doucheruimte klinkt het mooier dan ooit! Misschien denkt u: zingen onder de douche, dat doe ik nooit! Toch is deze manier van lekker on gedwongen zingen volgens zangpedagogen in Ne derland een tamelijk ingeburgerd fenomeen. Zo wel 's ochtends als 's avonds worden er de nodige -al dan niet valse- klanken onder het stromende water voortgebracht. En waarschijnlijk hebt u uzelf ook wel eens betrapt op een stiekum geneu ried melodietje. Ochtend- en avonddouchers De deskundigen maken een onderscheid tussen ochtend- en avonddouchers. Net zoals je 's och tends in de spiegel kijkt, is het ook van belang dat je die ene unieke stem laat horen. De stem is een onderdeel van de per soonlijkheid. Heeft u daar wel eens bij stil ge staan? Daarom is het 'masseren' van de stem heel nuttig. De avonddoucher zingt uit andere overwe gingen. Hier speelt de 'geestelijke reiniging' een rol. Men zingt bijvoorbeeld problemen en moei lijkheden van zich af. Met één uithaal van een aria als O solo mio, worden overspannen reacties op het werk naar de achtergrond verdrongen. Pas dan kan men van een welverdiende rust genie ten... Als u nü Lux douchegel koopt, ontvangt u het verrassende song boek helemaal gratis. Kijk snel in de supermarkt, bij uw drogist of warenhuis! Neem altijd wat contant buiten lands geld mee (naast andere be taalmiddelen) voor onderweg en de eerste dag(en) op uw plaats van bestemming. Wissel in het buitenland nooit bij een niet-officiële instellingen. Zoek altijd een postkantoor, bank instelling of wissel eventueel in uw hotel. Denk eraan dat in het buiten land banken en postkantoren op voor ons vaak vreemde tijdstippen en dagen gesloten zijn. Vraag informatie over in- en uit voer van valuta.' Voor sommige landen geldt een totaalverbod. Al gemene informatie over geldzaken kunt u telefonisch inwinnen bij h<°t GWK (GrensWisselKantoor) via het gratis nummer 06-0566. Neem bij grote bedragen zowel contanten als travelers cheques mee. Travelers cheques zijn volle dig gedekt tegen diefstal en ver lies. Denk ook aan contant geld (ook muntgeld) voor de doorreislanden. Bij terugkomst kunt u uw over tollig geld inwisselen. De GWK- kantoren wisselen ook muntgeld. Jarenlang een hit, toen een tijdje even niks en nu weer helemaal ak- tueel: de bootschoon. Of variaties er op. En dan in naturel. Ze mogen er best een beetje ruig uitzien en vooral bij blote (manneni)benen doen ze het goed onder een bermuda of short. Goeie vakantiedracht dus. Sandalen zorgen voor een luchtig gevoel, de betere hebben een verant woord voetbed en de meest verantwoorde zijn zelfs op orthopedische leest geschoeid. Zagen die er, met uw permissie, tot voor kort soms nog al tuttig uit, het op dit punt bekende merk Birkenstock geeft met de nieuwste colllectie 'Papillio' een kompleet ander visitekaartje af. Leuk, kleurrijk, jong: zeg maar een ander gezicht aan de voet. Ook de com- fortsandalen van Dureau en Clarks kregen een veel vlugger uiterlijk. Met z'n tweetjes in een LUX- ueuze Boeing van Martinair com fortabel vliegen naar het zon overgoten Florida. Of heerlijk genieten van een weekend in het beroemde Kur haus Hotel in Scheveningen, waar vele sterren u voor gingen. Deze hoofdprijzen kunt win nen, als u meedoet met de Lux Zomerfoto Douchewedstrijd. Weldadig genieten van een ver kwikkende douche, bijvoorbeeld met LUX douchegel, wie kent het niet? Deze heerlijke doucheprodukten geven een zijde zacht schuim, dat de natuurlijke schoonheid van het lichaam verzorgt. De subtiele com binatie van dit schuim en fijne parfums maakt elke douche tot een feest voor het lichaam. Niet voor niets kiezen zoveel filmster ren voor LUX. Samen met LUX Douchegel orga niseert uw huis-aan-huisblad in juli en augustus een spetterende zomerfoto-wedstrijd waarin de douche centraal staat. Die van uzelf. Van uw vrienden. Het straaltje op de camping. Of dat ijskoude ding op het strand. Maar we geven u nog een tikkeltje meer speelruimte: een losse douchekop met slang in de achtertuin of op het balkon mag ook. De opdracht is: schiet daar een verrassende foto van! Schiet de origineelste foto! Het belooft een vrolijk festijn te worden, onze frisse zomerwed strijd. Uw orgineelste douchefoto, daar gaat het dus om. Gekke, dol le, dwaze of, waarom niet, ontroe rende tafereeltjes onder de stra len. Gek pak aan? Prima. De hond onder de douche? De kinderen leuk uitgedost? U doet maar. De goudvissen onder de straal? Lek ker toch. De orgineelste foto's val len in de prijzen. Een deskundige jury buigt zich over alle inzendin gen. Een volledig verzorgd week end Kurhaus Hotel voor twee. Of een superdeluxe vliegreis naar Florida... Wie wil daar nou niet even een nat pak voor halen?! Vrijwel overal kunt u dus die ver rassende plaat schieten. Boven dien geven wij naast de hoofdprij zen een schitterend LUX douche assortiment weg aan de vijfig leukste inzendingen. Deze dou chepakketten bestaan uit een dik ke donzige badhanddoek, het LUX Shower-pakket, een massa geborstel en een daverende com pact disc om tijdens het douchen luidkeels mee te galmen. De spelregels Meedoen dus. De spelregels zijn eenvoudig: stuur ons uw origineel ste douchefoto en vermeld op de achterkant uw naam, adres en te lefoonnummer. Eind augustus maken wij de prijswinnaars be kend. De leukste foto's drukken wij af in de krant. Inzendingen moeten binnen zijn voor 27 augus tus 1993. Ons adres: Centrale re- daktie van deze krant, postbus 5825, 2280 HV Rijswijk. Rechtsbo ven op de envelop vermelden 'fo towedstrijd'. Inzendingen worden eigendom van de redaktie. Veel spetterplezier alvast. Martinair Holland Beetje ruig: leuk onder bermuda. (Timberland) STEIGENBERGER Stuur uw gekke, dolle of dwaze douche-foto op en maak kans op schitteren de prijzen!

Het Nieuwe Stadsblad | 1993 | | pagina 37