Meivin Tjin Tjoen Lim van hoofdklasser naar Geen titel voor Schiedam honkbal Klimwand in Margriethal Triatleten snel op diverse plaatsen Brandersloop moet spektakel worden Gebit stuk? Groots jubileum STC Spieringshoek mi 1c on mode w Rijnmond opent seizoen Goed debuut Stefan Fruneaux Deze week EK softbal in Hargapark m Uitslag driebanden Klaverias- toernooi voor ouderen Feike Waqué snel in Schotland maar rolstoel zoek Spektakel bij 't Snuffelhuis Sportagenda :v;il VERINGMEIER TANDTECHNIEK HET NIEUWE STADSBLAD - WOENSDAG 15 SEPTEMBER 1993 PAGINA 21 WATERWEG NOORD- /SCHIEDAM - Afbouwen wil Meivin Tjin Tjoen Lim zijn overstap van hoofdklasser Tonegido naar derde klasser SW niet noemen. Daarvoor is de toch al 29 jaar oude rechterspits nog veel te ambitieus. „Ik wil met SW nog een paar goede jaren heb ben. En met name kam pioen worden en naar de tweede klasse pro moveren". Daarmee heeft hij dezelfde ambi tie als zijn trainer Hans Schinkel, die hem wist te overtuigen en naar Harga haalde. Het is niet voor het eerst dat de in Suriname geboren Mei vin Tjin Tjoen Lim (de Chine se naam stamt van verre voor ouders) bij SW speelt. In de tijd dat er op Harga nog be taald voetbal werd gespeeld, maakte de thans Leidschen- dammer deel uit van het C- team van SW. Zijn jeugdo pleiding volgde de in Rotter dam opgegroeide voetballer echter eerst bij Excelsior, tot aan de B'tjes, en later bij Fey- enoord. „Bij Feyenoord ben ik heel dichtbij een C-contract ge weest", haalt Meivin Tjin Tjoen Lim herinneringen op. „Ik heb daar een heel mooie tijd gehad. We werden een keer Nederlands jeugdkampi oen. In de finale speelden we Ajax echt helemaal van de mat. In dat Ajax speelden toen WATERWEG NOORD - Bij volleybalvereniging Rijnmond wordt zaterdag 18 september het seizoen geopend met ver schillende activiteiten, 's Och tends start om half tien in de Vlaardingse Westwijkhal het traditionele openingstoernooi voor de districtsteams. In de hoogste klasse (prom/eerste klas) omtmoet de tweede da- mesploeg van Rijnmond on der andere MVC uit Maas sluis, en Alcom Capelle. Rijn- monds vijfde herenteam, ko mend seizoen het hoogst spe lende districtsteam bij de Schiedamse/ Vlaardingse com binatie neemt het onder ande re op tegen Rivo uit Ridder kerk, Libanon uit Rotterdam en het derde team van Alcom- /Capelle. Om tien uur spelen de dames van Rijnmond in sportzaal Oost in Schiedam een tweede divisie vierkamp tegen Ek- spalvo uit Dordrecht, het Delftse Delta en WA uit Am sterdam. 's Avonds wordt in de kantine van sportzaal Oost na een Chinese maaltijd het volleybaljaar muzikaal geo pend door Rijnmonds huis band The Eternial Band. jongens als Marco van Basten, Stanley Menzo en John van 't Schip". SW Zo voortvarend verliep de carriere van Tjin Tjoen Lim niet. Na Feyenoord ging*hij weer terug naar Excelsior om, toen het daar ook niet lukte, het bij SW te proberen. „Ook daar kreeg ik geen contractual scheelde het weer heel weinig. Ik had telkens net niet het beetje geluk om zo'n contract ih de wacht te slepen. Ik heb er in die tijd echt alles voor gedaan en kan mezelf niet verwijten een kans te hebben laten liggen". TONEGIDO Na zijn vergeefse poging door te dringen tot het Walhalla van het vaderlandse voetbal, ging de vertegenwoordiger in promotie textiel bij HION spe len. De Rotterdamse club, die toen nog eerste klasse speel de. Na een jaartje maakte hij de overstap naar Xerxes zon dag. „Een mooie tijd, maar we wonnen geen enkele prijs", al dus Tjin Tjoen Lim, die van wege zijn werk en vrouw ver huisde naar Leidschendam. De overstap naar het Voor- burgse TONEGIDO (de mooi ste afkorting die er bestaat: Tot Ons Nut En Genoegen Is Deze Opgericht) was dan ook een beetje logisch. Die vier seizoenen in Voorburgse dienst waren de mooiste jaren uit zijn voetballoopbaan. „We werden in die vier seizoenen twee keer kampioen en pro moveerden zo van de tweede klasse naar de hoofdklasse. Zoiets maak je natuurlijk maar zelden mee, zeker op dat topniveau". Afgelopen seizoen maakte Meivin Tjin Tjoen Lim zijn de buut op het allerhoogste ama teurniveau in Nederland. „Dat is prachtig om eens mee te maken, spelen in de hoofd klasse. Maar het driemaal trai nen in de week ging me een beetje tegenstaan". Zwager De komst van Meivin Tjin Tjoen Lim naar SW was een samenloop van omstandighe den. Gert Jan Pleysier, geko men van het uit de hoofdklas se gedegradeerde DCV, had overschrijving aangevraagd naar SW. Pleysier is de zwa ger van Tjin Tjoen Lim met wie hij heel goed omgaat. Zo goed zelfs dat de twee, met hun vrouwen - die zussen zijn - jaarlijks op vakantie gaan. „Bovendien kende ik Jan Kö- nemann nog uit mijn SW-tijd en die kende Gert Jan weer uit zijn DCV-tijd. Zo vroeg Gert Jan mij een keer te ko men praten met trainer Hans Schinkel. Daar waren ook Hans Loovens en voorzitter Frans de Vos Burchart bij. De ambitie die zij allen uitstraal den sprak me enorm aan. Bo vendien had Hans" Schinkel een spits nodig met ervaring om zijn as in het elftal com pleet te maken. Die as bestaat nu uit Eric Tanis in het doel, Hans Loovens als laatste man, Gert Jan als middenmid en ik in de voorste linie. Een opti male samenstelling en dan missen we nog Jan Köne- mann, die in de eerste oefen wedstrijd in de voorbereiding geblesseerd raakte". Bovenste plaatsen Die ervaring was ook nodig bij SW want de meeste overige spelers zijn jonge jongens met talent maar hen ontbreekt nog de ervaring. „Ik denk dat we nu een behoorlijk uitgebalan ceerd elftal hebben met vol doende routine en voldoende jong en snel talent; een elftal dat naar de tweede klasse kan promoveren. Of dat dit sei zoen ook lukt weet ik niet, maar we zullen zeker om de bovenste plaatsen spelen". Niettemin startte SW met twee gelijkspelen. Thuis tegen Sparta werd het 1-1 en afgelo pen zondag maakte Zwervers een 0-2 achterstand ongedaan. „En mochten we uiteindelijk nog blij zijn dat we niet met 3- 2 verloren. Al moet ik daar wel vertellen dat een zuiver doel punt van Erik van den Bos, de bal was echt een halve meter over de doellijn, werd afge keurd toen we met 0-2 voor stonden. Twee minuten nadat moment werd het 1-2. Dat gaf Zwervers vertrouwen en bij ons knakte er even iets", al dus Tjin Tjoen Lim, die zich zelf in het SW voornamelijk ziet als aangever voor nu spits Erik van de Bos. Want Fusil Olivera-Lima is voorlopig ge passeerd. „Ik heb begrepen dat hij vorig jaar goed was voor zo'n 25 doelpunten", is het enige dat Tjin Tjoen Lim weet van de tijdelijk verban nen goaltjesdief. Loopt niet lekker Komende zondag speelt SW tegen DRZ, een inmiddels er varen derde klasser. „Die te genstander zegt me helemaal niets. Ik denk dat elke wed strijd in deze klasse moeilijk is", blijft Meivin Tjin Tjoen Lim nuchter over de ophef die wel in de kleedkamer na de training wordt gemaakt over de komende opponent. „Ik weet in elk geval wel dat het nog niet helemaal lekker loopt bij SW. We spelen nog onder ons kunnen. Dat komt misschien ook omdat we in de voorbereiding weinig met een compleet elftal hebben kunnen spelen. Daar was ik trouwens met Gert Jan ook debet aan, want wij zijn twee weken lang samen op vakan tie geweest", aldus de rech terspits die ooit tot een pro ductie van twaalf doelpunten in een seizoen bij Xerxes kwam. „Ik hoop er zelf dit seizoen tussen de tien en vijf tien te maken". Voorlopig staat hij op één na zijn tref fer tegen Sparta. Over één ding heeft Meivin Tjin Tjoen Lim zich tot nu verbaasd bij SW. „De gezelligheid ont breekt nog een beetje. Ik be grijp best dat enkele jongens de andere ochtend weer naar school moeten, maar ik ben een voorstander van veel ge zelligheid. Is er gezelligheid rondom het team dan draagt dat bij aan een betere sfeer in het veld en daarmee aan de prestaties", besluit Meivin Tjin Tjoep Lim, terwijl hij het flesje Palm bier nog maar eens aan de mond zet. WATERWEG NOORD/SCHIE DAM - De Schiedamse half- zwaargewicht bokser Stefan Fruneaux heeft zijn eerste wedstrijd gewonnen. De 24-ja- rige leerling van bokstrainer Wim de Haan won in de acht ste finale van het Zuidhol lands kampioenschap op pun ten van Van Egmond, die uit komt voor de Haagse boks school Kristelijn. Fruneaux bokst pas zo'n acht maanden bij Wim de Haan en gaf aan graag ook wedstrijden te wil len boksen. Omdat boksschool De Haan geen lid meer is van de Nederlandse Boks Bond kwam Fruneaux maandag avond in de Haagse sporthal Oranjeplein uit voor de Haag se vereniging Houwaart. „Ik ben zeer tevreden over zijn manier van boksen", aldus De Haan over zijn pupil die uit kwam bij de nieuwelingen. Over twee weken moet de ver pleger zich in de kwartfinale wederom waarmaken, dan in de Rotterdamse zaal Palace. WATERWEG NOORD/SCHIE DAM - Alles had WF/Schie- dam er dit jaar aangedaan om de honkbal-afdeling van een nieuw elan te voorzien. Het eerste team was behoor lijk versterkt met onder an dere de Amerikaan Douglas Juenke, die voorheen bij hoofdklasser Sparta speelde. Maar de opzet om de over gangsklasse van het district Zuid te verlaten middels een kampioenschap, is niet ge lukt. Twee nederlagen tegen Spijkenisse zorgde ervoor dat de titel naar die ploeg ging. Afgelopen zondag speelde Schiedam haar laatste wed strijd op eigen veld tegen Spij kenisse. Omdat beide ploegen met evenveel punten aan de leiding gingen, zou de win naar de kampioen zijn. Schie dam moest, evenals in de heenwedstrijd - toen 3-1 -, het WATERWEG NOORD- /SCHIEDAM - Vanaf af gelopen zaterdag kan er in de Margriethal ge klommen worden aan een klimwand. De Rot terdamse afdeling van de nederlandse berg sport vereniging heeft de wand gerealiseerd. Het was wethouder Bart de Leede, van onder an dere sportzaken, die de klimwand opende. Staand op een hoogwer ker knipte hij op grote hoogte een lint. Vrijwilligers van de vereni ging hebben de afgelopen zo mermaanden doorgewerkt om deze nieuwe klimlokatie te re aliseren. Voorheen had de NBV Rotterdam haar klim- muur in Ridderkerk staan. De nieuwe wanf is tien meter hoog en heeft een klimopper- vlak van 180 vierkante meter. De vereniging wil deze opper- vlakt zo snel mogelijk uitbrei den. Overhang De nieuwe wand biedt vol doende mogelijkheden voor beginnende klimmers. Boven dien is er elke maand de mo gelijkheid om onder begelei ding van ervaren instructeurs met deze tak van sport kennis te maken. Ook ervaren klim mers kunnen zich uitleven op de muur, die een overhang en enkele achteroverhellende ge deelten kent. Deze hindernis sen kunnen alleen met de juiste hoeveelheid spierkracht en behendigheid overwonnen worden. Klimmers die zich willen voorbereiden op echte rotswanden hebben veel baat bij het instrctie-plateau. Touw- technieken kunnen op deze muur op een makkelijke en vooral veilige manier worden hoofdbuigen. Ditmaal was de nederlaag 6-11. Volgens trai ner/ coach Marcel Bennings- hof was dit de slechtste wed strijd van het seizoen. „We hebben dit duel meer dan ver diend verloren", aldus de oud- Spartaan. .Alleen heb ik nog steeds het gevoel dat we wel de beste ploeg van deze afde ling waren. Aan de andere kant hadden we het plan om binnen drie seizoen terug te keren naar de hoofdklasse van het district Zuid en dit was pas ons tweede seizoen", rela tiveert Benningshof het mis sen van de titel. Overigens weet Benningshof nog niet of hij ook volgend jaar de trai ner/ coach zal zijn van Schie dam. Europa cup softbal Vanaf vandaag wordt er op het terrein van Schiedam in sport park Harga het Europa cup softbal voor bekerwinnaars af gewerkt. De organiserende vereniging Schiedam werd vo rig jaar in Praag tweede tij dens hetzelfde toernooi, maar degradeerde datzelfde seizoen echter uit de hoofdklasse. On danks deze degradatie, waar door het eigen team niet kan deelnemen, werd Schiedam gevraagd om de organisatie van het toernooi op zich te ne men in samenwerking met de Europese softbalbond. Aan het toernooi doen elf teams mee uit tien landen: Sokol Krc (Tjechië), COS Savigny (Frankrijk), Banditz softbal club (Engeland), CUS Genova Coopsete en softbal club Mar- cheno (Italië), Staller Terras vogels (Nederland), Gardema- rin (Moldavië), Flying Pan thers Trnava (Slowakije), Atle- tico Democraticas (Spanje), Stockholm BSK (Zweden), Flyers BST Therwill (Zwitser land). Deze teams spelen in drie poules. De poulewedstrij den worden woensdag en don derdag afgewerkt. Vanaf vrij dag volgen de kruis-, halve en hele finales. Het toernooi wordt zondag afgesloten met om twee uur de finale. De toegang tot het complex van Schiedam is alle dagen gratis. WATERWEG NOORD - Tradi tioneel wordt de kwarttriath- lon van Spijkenisse aan het einde van het seizoen gehou den en vormt zodoende de af sluiting van het jaar. Zaterdag werd deze wedstrijd voor de zevende keer gehouden en ging over 1,5 km zwemmen, 40 km fietsen en 10 km lopen. Van triathlonvereniging De Watervrienden uit Schiedam waren onder andere van de partij Sonja Jansen uit Schie dam en van het Ola-team Remco Vitscher (Schiedam) Carlo van den Bergh en geoefend. Verder organiseert de vereniging jaarlijks diverse cursussen indoor- en rots- wandklimmen voor zowel be ginners als gevorderden. Meer informatie hierover zijr>v ver krijgbaar bij L. Kivit: 010- 2.65.06.83. De openingstijden van de klimwand zijn maan dag en vrijdag van 16.00 tot 23.00 uur, dinsdag, woensdag en donderdag van 9.00 tot 23.00 uur, zondag van 10.00 tot 23.00 uur. De toegangsprijs bedraagt 7,50 gulden per keer. Voor 67,50 gulden is een deci- kaart te koop, terwijl een jaar kaart 270 gulden kost. WATERWEG NOORD/SCHIE DAM - De twee Brandersloop, die aanstaande zondag wordt gehouden, lijkt een groter van opzet te worden dan de eerste editie. Dit door de sponsoring van De Sportarca- de. De Brandersloop is een onderdeel van de Branders feesten, waaraan vorig jaar zo'n 300 lopers deelnamen. Dit jaar zijn er al 100 voorin schrijvingen. De enkele vlekjes die vorig jaar op de organisatie rustten zijn ditmaal door de organise rende vereniging De Water vrienden verholpen. De start en finish zijn verlegd naar de Lange Nieuwstraat, alwaar twee tribunes worden ge bouwd. Het gehele parcours is WATERWEG NOORD - In het Vlaardingse café De Kroon werd afgelopen weekend de fi nale driebanden derde klas biljarten gespeeld. H. Steen- hoek van bv Tonegido won met 14 punten. Zijn moyenne was 0.434. De overige zeven fi nalisten eindigden als volgt: Vermaat (De Kroon, 10 pun ten, 0,423), 3; Klos (WVA, 8 punten, 0,416), 4; Van Hoek (De Griffioen, 8 punten, 0,356), 5; Van de Vliet (De Griffioen, 8 punten, 0,328), 6; De Nooyer (S en V, 4 punten, 0,345), 7; Snij ders (BOG, 2 punten 0,327), 8; Leo van der Lubbe (DVK'73, 2 punten, 0,295). dankzij de medewerking van de politie geheel verkeersvrij. Hierdoor is er ditmaal ook een aparte 10 kilometer wedstrijd voor rolstoelatleten. Die 10 ki lometer is dit jaar een wed strijd- en een prestatieloop ge worden. De overige afstanden zijn de 1 kilometer jeugdloop, met daarin opgenomn de scholen wedstrijd, start 12.00 uur. Om 12.20 uur gaat de 5 kilometer prestatieloop van start. De wheelers over 10 kilometer vertrekken om 13.00 uur, drie kwartier later beginnen de an dere deelnemers aan deze af stand. Op de 10 kilometer zijn er ere-prijzen en een grote geldprijzenpot. Verder is er een verloting op startnummer. Op de 1 kilometer is er voor de jeugd een medaille, op de overige afstanden krijgen de lopers een T-shirt met een door de Schiedamse kunste naar Jan Peter Hemminga ontworpen afbeelding. Voor de jeugdloop moet een rijksdaal der worden betaald, de twee andere deelnemers betalen 12,50 gulden. Aan de tien kilo meter wedstrijdloop doen be kende atleten mee, zoals de broers Erik en Robin Punt, de Belg Theo van de Abeele en de Vlaardinger Wim Koning. Giel Gouka, vorig jaar win naar, is favoriet bij de vetera nen 1 en in de veteranen 2 klasse gaat Marius de Snaaijer als kanshebber van start. Voor inlichtingen kan worden gebeld met: 010- 4.70.46.57 of 4.70.19.87. (Vlaardingen). Norbert Vering- meijer had op het laatste mo ment afgezegd wegens ziekte. Van de Nederlandse top was alleen Jan van der Marei aan wezig. De Nederlandse kam pioen hele triathlon, de titel die hij vorig weekend in Al- mere veroverde, kwam naar Spijkenisse voor de overwin ning. Hij was dan ook de eni ge triatleet die Carlo van den Bergh te snel af was. Van den Bergh kwam als vijfde uit het water met in zijn kielzog Van de Marei. Na vijf kilometer fietsen lag Van de Marei al ruimschoots eerste en pro beerde de Vlaardinger hem te volgen. Dat lukte tot de dertig kilometer goed. Achter Van den Bergh was inmiddels een groot gat gevallen. Het ver schil bij het wisselen van fiet sen naar lopen bedroeg 1.40 in Van den Berghs nadeel. Sonja Jansen had na het zwemmen een achterstand van drie mi nuten op de snelste zwemster. Zij boog deze achterstand om in een voorsprong tijdens het fietsen. Remco Vitscher begon als 24e aan het lopen en kon deze plaats vasthouden. Uit eindelijk werd Jan van de Ma- rel eerste in 1.59.57. Carlo van den Bergh kwam na 2.03.19 over de streep. Van TVR werd Michel Rutten knap vijfde in 2.09. Remco Vitscher werd 24e in 2.15.48 en Arjo van Vliet (TVR) had 2.16 nodig. Bij de dames won Sonja Jansen in 2.19.29. Ruud Huisman kwam op de recreatieve afstand tot 2.05. In Rotterdam werd het Neder lands studentenkampioen schap gehouden. TVR atleten Dennis van der Worp en Rob Visser werden hier 15e en 17e met beiden 2.06 uur. Michel Kok zette een tijd neer van 2.20 uur. Tevens werd er een recreatieve triathlon gehou den, waarbij het zwemmen met 200 meter was ingekort vanwege het .koude water. Joke Ritman besloot hier haar eerste en succesvolle seizoen door met een voorsprong van twintig minuten als eerste da mes aan te komen (2.06 uur). Bij de heren was het Rob van Zanten die de tweede plaats voor zich opeiste met twintig seconden achterstand op de winnaar in 1.52 uur. De overi ge TVR-atleten Sebastiaan Vermaas 2.05, Cees Jansen 2.07, Gerard Oomen 2.09 en Peter van Embden 2.10 uur. WATERWEG NOORD/SCHIE DAM - De Schiedamse tennis club Spieringshoek, opge richt 20 september 1968, viert maandag 20 september 1993 het 25-jarig bestaan in het Proveniershuys te Schiedam. De STC Spieringshoek is een vereniging die bewust klein worden gehouden. Momen teel telt de vereniging 90 le den. Het voordeel van een kleine vereniging is, dat ie dereen elkaar kent en met el kaar tennist. De nadruk bij deze vereniging ligt dan ook op gezelligheid, al ontbreekt het niet aan sportieve aspira ties. Twee van de vier ge mengde competitieteams spelen volgend seizoen vierde klasse zaterdag. De vereniging draagt dezelfde naam als het park waarop wordt gespeeld, Spierings hoek. Dit is geen toeval, om dat park eigenaar Jan van der Torre in het grijze verleden enige enthousiaste bespelers van zijn park heeft geïnspi reerd tot het oprichten van een vereniging. De keuze van een naam lag toen voor de hand. Tegenwoordig wordt er gespeeld op kunstgras en niet meer op gravel, terwijl de meeste banen voorzien zijn van verlichting. Het aantal ef ficiënte speeluren is daardoor sterk toegenomen. Het vijfde lustrum wordt, zo als gebruikelijk bij Spierings hoek, uitgebreid gevierd. In april was er een openingstoer nooi in de stijl van de jaren '60. In juni konden de leden deelnemen aan een puzzel wandeltocht in Delft, gevolgd door een sportief programma in de Delftse Hout met een barbecue tot besluit. Op 20 september vindt de re- SCHIEDAM - In het ka der van het Europees Jaar van de Ouderen or ganiseert de ANBO, in sa menwerking met de stichting ACCU, maan dag 26 september een klaverjastoemooi voor 55-plussers. Het toernooi wordt gespeeld in wijk centrum De Blauwe Brug, aan het Baehplein 590. De wedstrijden be ginnen om 13.36 uur. De inschrijfkosten bedra gen twee gulden per per soon en men kan zich tot vrijdag 1? september aanmelden aan de balie van het wijkcentrum. Voor meer informatie kan men bellen, telefoon ceptie plaats, waarbij we reke nen op hoog bezoek. De lu strumactiviteiten worden in oktober afgesloten met een di ner en een feest in La Duches- se te Schiedam. WATERWEG NOORD/SCHIE DAM - Feike Waqué nam afge lopen zondag deel aan de be roemde internationale Prin cess Street Mile in het Schot se Edinburgh. Samen met de Zwitser Heinz Frei, met 1.27.00 uur wereldrecordhou der op de marathon, en de En gels kampioen David Holding streed Feike over de Engelse mijl. Aan de 'mile' voor lopers deed onder andere Olympisch kampioene op de 800 meter Ellen van Langen mee. Onder uitstekende weersomstandig heden werd de wedstrijd afge werkt. Na zo'n 900 meter ging Heinz Frie er vandaar. Feike lag toen zesde en begon aan een opmars. Op 300 meter voor de finish lag hij al twee de, maar op de meet moest hij de Engels man Holding net voor laten gaan. Feike Waqué werd zodoende derde in een nieuw persoonlijk record van 3.25.21. Zijn oude record was 15 seconden langzamer. Tij dens de terugreis de rolstoel van Feike zoekgeraakt, zodat het onzeker is of hij komende zondag kan deelnemen aan de Brandqrsloop. SCHIEDAM - 't Snuffelhuis, aan de Grote Markt 35-39, or ganiseert tijdens de Branders feesten een aantal shows en demonstraties van beren- en poppenhuizen, treinen, model banen, automodellen en com puterspelen. Van 18 tot en met 23 septem ber worden zo'n vijftien pop penhuizen en vierhonderd be ren getoond, waaronder de vrij zeldzame Canterburybeer. Van 24 tot en met 26 septem ber kan men aan de Grote Markt een grote modelbaan bezichtigen. Voorts staan een mobiele modelbaan en een grote modelauto-show met cir ca 2000 modellen opgesteld. Vrijdag 24 september en zater dag 25 september wordt bo vendien een spectaculaire di gitaalshow gepresenteerd, ter wijl zaterdag tevens de Nin tendo Roadshow present is. M In week 38 verschijnt bij dit huis-aan-huisblad de bijlage In deze special worden op creatieve wijze de nieuwste trends ge- presenteerd. Wilt u uw nieuwe wintercol lectie onder de aan dacht brengen? Bel dan voor nadere informatie over de adverteermogelijkheden met uw contactpersoon bij Sijthoff Pers. ADVERTENTIEBEDRIJF no a Meivin Tjin Tjoen Lim de erva ren aanwinst van SW op de rechtsbuitenpositie. Wethouder Bart de Leede opende afgelopen zaterdag middels een hoogwerker de klimwand in de Margriethal. Reparatie klaar terwijl u wacht Dagelijks van 09.00-16.00 uur en na telefonische afspraak Nieuwe Haven 131 Telefoon 010-4261417 Zaterdags volgens afspraak KNVB voetbal zaterdag: 1 A: Volendam - Excelsior M. 15.00 2 B: HVO - Vitesse Delft 14.30 3 A: MW27 - De Jodan Boys 14.30 3 B: HBSS - Rijsoord 14.30 3 B: DSVP - PPSC 14.30 3 B: Groote Lindt - Deltasport 14.30 3 B: Zuidland - Zwaluwen 14.30 4 C: Heinenoord - DVO'32 14.30 4 C: HSC - SC Botlek 14.30 KNVB voetbal zondag: 2 A: Hermes DVS - LENS 14.00 3 D: VFC - Sparta 14.30 3 D: DRZ - SW 14.30 3 D: Germinal - Fortuna 14.00 3 D: HOV - DHS 14.00 3 D: VDL - Zwervers 14.00 4 E: RKWIK - DJSCR 14.30 4 G: Alexandria'66 - Excelsior'20 14.00 4 G: SMC - ONA 14.30 RVB voetbal zaterdag: Hfd.kl.A: WK - Flakkee 14.00 Hfd.kl.A: Unicum - GTB 14.30 Hfd.kl.A: ZW - Cion 14.30 Hfd.kl.B: TSB - GSS 14.30 RVB voetbal zondag: Hfd.kl.A: Hillesluis MSV71 14.00 Hfd.kLA: Tediro - HSC 14.00 Hfd.kl.B: Steeds Volharden - Ursus 14.00 1 A: DEMOS - Jai Hind 14.00 1 A: Schiedamse Boys - HION 14.00 1 B: SVDPW - Harvards 14.30 1 B: Kralingen - Olympus Schie dam 14.00 Dames voetbal zaterdag: Hfd.kl. A KNVB: MKV'29 - HBSS 14.00 Veldkorfbal zaterdag: le kl. G: IJsselvogels - ODO 15.30 2e kl. G: Maassluis - GKV 15.30 3e kl. N: Oranje Nassau - Zuid westers 15.30 3e kl. O: ONDO - Spirit 15.30 afd: ODI - THOR 16.00 Veldkorfbal zondag: le kl. E: Trekvogels - Vlaardin gen 14.30 afd: Harga - Hoekse 14.30 Veldhandbal dames zondag: DWS - Westlandia 13.45 Hercules - HVC 14.40 Actief - WIK 13.45 Hollandiaan - Oliveo 10.00 Helius - Unitas 13.15 Veldhandbal heren zondag: DWS - Rijnstreek 12.30 Roda - HVC 13.00 DIOS - WIK 14.40 Hollandiaan - Saturnus 2, 11.15 Unitas - HVOS 2, 13.45 Hockey dames zondag: Tempo - Asvion 12.45 Liberty - Pollux 12.45 Evergreen - Etten Leur 12.45 Hockey heren zondag: Cartouche - Asvion 14.30 Warande - Evergreen 14.30 Pollux - Olympia 14.30 'IC

Het Nieuwe Stadsblad | 1993 | | pagina 21