y\|eke# /ang afaeprijsd» I ^|ij w///e# fuimtO/ 'I vJvooArfee i Kom «nel! Ruim 430 textielSupers in 4 landen. U ZOU WEL GEK 1UN AIS U MEER BETAALDE. Als jij van aanpakken houdt... H R Opmaken: prima, maar dan wel naturel ari O -met- vaak maar niks Doe mee aan de aktie Zuinig Stoken ENERGIENOTA TEGENGEVALLEN?? DEKBEDSETS. KINDER SOKKEN. BABY PAKJES. DAMES JACKS. HYACINTHBOL OP GLAS. STOMPKAARS. KINDER TRAININGSPAKKEN. KINDER BROEKEN. DAMES NACHTHEMDEN. BADHANDDOEKEN. DAMES PANTALONS OOK BIJ U IN DE Tot ziens! Kleurtje in de winter 1|#f 11 §f Van der Moezel B.V. Open Dag Delft Open Dag Dordrecht Open Dag Rotterdam Gel en water lekker luchtig Surh tiwi maken HET NIEUWE STADSBLAD - WOENSDAG 3 NOVEMBER 1993 PAGINA 18 1 -Persoons 2-Persoons, met 2 slopen Uni en streep. 1.4?S Ï.SO Warm gevuld. Haal het voorjaar in huis. 3 Kleuren Crincle nylon. Maten 104 t/m 164. 13 cm I hoog. Spijker en corduroy. Vlug komen! Alle maten Tricot. 100% Katoen. Bakken vol. Klassiek, ook grote maten. Schiedam Mgr. Nolenslaan Hoogvliet Rotterdam (11x) Vlaardingen POLYTECHNISCHE F A C U I. T E I T Hoger Laboratorium Onderwijs Hoger Technisch Onderwijs Delft Dordrecht Hoger Technisch en Hoger Nautisch Onderwijs Rotterdam 'k Smeer weer. De zomer was niet zó bie, het oppervlakkige zonnebruin is -althans bij mij- bijna kompleet verdwenen, dus zoeken we onze toevlucht tot een tintje uit een flacon of een potje. Ik voel me gewoon lek kerder als ik een beetje ben op gemaakt. iTwi I j - Bent u er ook zo een, maar hoeft u er nog niet zo vol tegen aan, dan heb ik een nieuw smeerseltje in de aanbieding. Nou ja, aanbieding, het kost al tijd nog ƒ41.- maar het zorgt wel voor een heel natuurlijke uitstraling. Je hebt wat op, dat weet je en dat zie je, maar je voelt je absoluut niet opge maakt. Ik heb het over Maqui- mat Ultra Naturel, dat kersvers eind vorige maand door Lancö- me is uitgebracht. De vloeibare make-up werkt heel gemakkelijk uit en voorziet je ge zicht van een ragfijn natuurlijk ogend laagje kleur, gelijkmatig, mat en toch levendig. Er zijn vijf tinten in, drie voor het koelere kleurtype, twee voor de warme re. 'n Maandje eerder kwam Lancö- me (tel. 02940-80400) al met Ma- quidoceur, dat -iets rijker is van samenstelling- een drievoudige werking heeft. Het in een glazen pot zittende Maquidouceur dekt fraai egaal, pakt meteen de vochtbalans aan en heeft een fris, glanzend effekt. Is met 52.- meteen een tikkeltje duurder. Ook hier vijf tinten. Natuurlijke look bij make up. (Lancóme) Voor nog zwaarder geschut zorgt Lancaster (tel. 020- 681884)via Suractif Treatment Make-up, waarbij een goed op gemaakt gezicht samengaat met een intensieve huidverzorging. Beschermende filters (BF15) en Gel is in opkomst. Vooral bij jon geren. Die houden vaak niet van die 'zware' crèmes, waarvan ze soms de indruk hebben, dat ze de huid 'overvoeren'. Luchtig en ademend, dat moet het zijn. Zeventig procent van ogen op. Logisch. Want schil tussen ogen vrouwen maakt de lijken kan nu beschikken over uiorar, een uiterst zachte mascara van Dior met een exclusieve borstel. Dn recnra- sclw hoogstandje van Christian Dior (fel. 0104524677) waarbij zes tinten Aqua, zeg maar water, zeg maar vocht, is ook in. Want een goede vochtbalans houdt je huid soe pel, dus jong. Daarom heeft Ellen Betrix met feeling voor zulke tijdsverschijnselen een komplete verzorgingsserie gemaakt op gel-basis: Aqua Care met maar liefst zes produkten. Een gel voor de dag en voor de nacht, een milde voor rond de ogen, een speciale vochtverzorgende, een 'repair' als opbouwde gel voor de veeleisende huid en zelfs een gekleurde voor een make up tintje zacht. Parfum, kleurstof fen, emulgatoren of vet kom je er niet in tegen, wél een reeks aktief werkende stoffen met als uitein delijk doel de normale, gemeng de, maar ook vette huid in zo'n goed mogelijk staat te bengen en te houden. Gemiddelde prijs 29,95. Ellen Betrix zit op 036- 5320600. kleur. 1 Kost 39,50. Al even geraffineerd van t zelfde merk is oe nieuwe oog schaduw Just Duo. In ieder doosje zitten een matte oog- schaduw.(twaalf kleuren!) met een erbij horende irtserenoe highlighter. Die •oplichter' geeft de oogscMweenertect- voHe sprank straling in parelkleur en dat isopzn minst apart, 't Kost je 49.- De knipoog van Lancome naar onze ogen omvat een mas cara, die met keratine er in niet alleen de haartjes gezono houdt, maar-1 laatste nieuws- de wimpers ook bescnermi tegen UV-stralen en luchtverontreiniging, De prijs is 31-, de naam Kéracüs Excellence. Daarin] een zeer sprekend oogopslag met Lancomes Artüner, een zacht ejemr pen seel met een elastische vilttlp, omhuld door wnshaartje^. om perfekt een intens matte Hjn tegen de ratio van oe wim pers te kunnen trekken. Drie kleuren, prijs f 37.- allerlei uitgekiende ingrediënten zijn verantwoordelijk voor verbe tering van de weefselopbouw, de juiste vochtbalans en bescher ming tegen allerlei irritaties. Bo vendien vult het geen lijntjes en rimpels op, dus noem het maar gerust een foundation voor de volwassen huid, zonder dat je het gevoel hoeft te hebben zo'n zware make-up te dragen! De prijs, 87,- is al even volwassen. Tegenhanger Als tegenhanger voor deze toch niet kinderachtige bedragen, tip ik dan maar meteen een kom pleet nieuwe kosmetikalijn met van alles er op en er aan voor je ogen, je nagels, je huid en je mond. Gemey Paris is de naam en wie een beetje Frans is geo riënteerd kan -terecht- denken: dat heb ik meer gehoord. Klopt. Gemey Paris bestaat als zeventig jaar en is in heel wat landen be kend om z'n goede, geavanceer de produkten. L'Oreal (tel. 01720-46560) haalde Gemey naar Nederland en komt er deze novembermaand mee in de win kels. Om u een prijsindruk te ge ven: een langhoudende lipstick kost 12,95, een getinte dagcré- me (Teint clair fluid) voor de dro ge en gevoelige huid 14,95 Over gevoelig gesproken: wie gauw problemen heeft met make-up, omdat de huid snel al lergisch reageert, zou het kun nen proberen mer Ultra Sensitive Make Up van Sans Soucis (tel. 043-633042). Dat is een getinte dagcrème, die speciaal voor ge voelige velletjes is gemaakt. Drie kleuren, prijs 29,95. Gel is in. Reakties en bijdragen aan deze rubriek sturen aan: Sijthoff Pers Weekbladen, Postbus 5825,2280 HV Rijswijk, Telefoon 070-3190292 Op 31 oktober is de aktie Zuinig Stoken van start gegaan. Deze aktie is een jaarlijks terugke rend initiatief van de energie bedrijven in Zuid-Holland en uw krant. Vorige week heeft u de speciale meterstandkaart ontvangen maar doet u ook al mee? Door mee te doen aan de aktie krijgt u inzicht in wat u aan gas verbruikt en leert u bewust en zuinig met energie omgaan. Dit scheelt niet alleen in uw portemonnee maar het milieu is er ook bij gebaat. Bovendien zijn er leuke prijzen te winnen in de rebuswedstrijd als u meedoet aan de aktie Zuinig Sto ken. Redenen genoeg dus om aan de aktie mee te doen. Hoe doet u mee? De aktie Zuinig Stoken loopt van 3t oktober tot 27 maart en mee doen met de aktie is heel een voudig. Op de meterstandkaart noteert u wekelijks de stand van de gasmeter. Het streefverbruik wordt iedere week in uw krant vermeld in een speciale tabel met streefverbruikcijfers voor gas. Deze tabel staat ook op pa gina 516 van teletekst en u kunt de cijfers opvragen via telefoon nummer 06 - 8122255 (40 cent per minuut). Ook dit streefver- bruikcijfer vult u in op de meter standkaart en u vergelijkt het met uw eigen verbruikcijfer. Wanneer uw verbruik lager is dan het streefverbruik, dan strookt u zui nig en bespaart u. Op de meterstandkaart kunt u ook uw elektriciteitsverbruik in vullen, Streefverbruikcijfers voor elekriciteit worden echter niet in de krant vermeld. U zit goed wanneer u wekelijks ongeveer dezelfde heoveelheid elektriciteit verbruikt, hoewel met het korter worden van de dagen het ver bruik voor verlichting wel wat ho ger zal liggen. Wat levert het op? Door mee te doen aan de aktie krijgt u inzicht in wat u tijdens de aktiemaanden aan gas verbruikt. De ruim 1 miljoen Nederlandse huishoudens die al jaarlijks mee doen, besparen gemiddeld 5 procent op hun energieverbruik. Deze besparing ontstaat omadat de deelnemers veel bewuster met energie omgaan. Per huis houden scheelt het wel zo'n 75,- op de jaarlijkse energie kosten! En door minder energie te verbruiken wordt ook de uit stoot van C02 verminderd. Bij het opwekken van energie ontstaat er namelijk kooldioxide (C02) door verbranding van fossiele brandstoffen zoals steenkool, aardolie en aardgas. En dit C02- gas is de grootste veroorzaker van het schadelijke broeikasef fect. Dus als een een steentje bij wil dragen aan het beschermen van ons milieu, is meedoen aan de aktie Zuinig Stoken een goed begin. Aktie Zuinig Stoken met de PC Met de speciale 'stookflop' kunt u de aktie ook per computer vol gen. Deze diskette bevat behalve een programma voor het invullen van u meterstanden ook vele energiebesparingstips. U kunt de stookflop bestellen door 9,95 over te maken op girore kening 49300 ten name van RED Dordrecht en onder vermelding van AKtie Zuinig Stoken. Ver meld u dan ook of u een 3,5 of een 51 /4 diskette wilt ontvangen, En vergeet niet uw naam en adres duidelijk te vermelden. Heeft u vragen? Op de meterstandkaart staat de belangrijkste informatie over de aktie. Mocht u toch nog vragen hebben, dan kunt u altijd terecht op een service-centrum van het GEB bij u in de buurt. De tele foonnummers en adressen van deze service-centra staan in de Gouden Gids en in het telefoon boek Doe meel! Uw portemonnee èn het milieu profiteren ervan! Waterbesparing van 50 tot 75% Slimline handdouche VERVANG NU UW OUDE C.V.-KETEL C.V.-KETEL INRUILAKTIE KLOKTHERMOSTAAT KADO TECHNISCH INSTALLATIE BUREAU 24-uurs servicedienst - Tel. 010-2200888 fjaat door too 3995 1.00 Pak dan nu je agenda en noteer de data van de Open Dagen van de Polytechnische Faculteit. Want dan kun je alvast kennismaken met jouw toekomstig doe-beroep. Doen dus! Vrijdag 12 november 1993 1 5.00 uur tot 1 9.00 uur Opleidingen: Analytische Proces-en Laboratorium- instrumentatie (Ai'i.i) Analytische Chemie Milieukunde Organische Chemie Biochemie Biotechnologie Planten- biotechnologie Biomedisch (zoölogie) Medische Microbiologie Klinische Chemie Ook iiAvo-ers met scheikunde en wiskunde worden toegelaten tot de Hi.O-studies. Hoger Laboratorium Onderwijs Delft Kluyverweg 4, 2629 ht Delft Telefoon (015)61 00 3 i Hogeschool Rotterdam Omstreken Zaterdag 13 november 1993 10.00 uur tot r 4.00 uur Thema van de Open Dag: 'De Betuwelijn' Opleidingen: Economische Bedrijfstechniek'1 Industrial Sales Logistiek Management Technische Natuurkunde Besturingstechnologie Chemische Technologie Chemjsche Milieutechnologie Civiele techniek Milieutechniek Werktuigbouwkunde Hnergiekunde Hogere Installatietechniek Ook toelating met wiskunde en economie Hoger Technisch Onderwijs Dordrecht Oranjelaan 262, 33 12 gm Dordrecht Telefoon (078) 32 42 00 Vrijdag 19 november 1993 16.00 uur tot 19.00 uur Graag bij aanvang aanwezig zijn Opleidingen o.a.: Bouwkunde Architectuur Stedebouw- kunde Elektrotechniek Technische Computerkunde Hoger Informatica Onderwijs (hio)8"1 Computer Integrated Manufacturing (cim) Werktuigbouwkunde Produktie-automatisering Maritieme Bedrijfsvoering'1 I uchttransportmanage- ment* Maritiem Officier Scheepsbouwkunde 11 Ook toelating met wiskunde en economie 11 ''Ook toelating zonder natuurkunde Hoger Technisch en Hoger Nautisch Onderwijs G.J. de Jonghweg 4-6, 3015 gg Rotterdam Telefoon (010) 4 36 62 44 AhmBt 44/93 de douchekop geeft bij het douchen een neveleffekt, waardoor het waterverbruik met maar liefst 50 tot 75% wordt teruggebracht Want het nieuwe stookseizoen staat weer voor de deur Wanneer u door ons uw ketel laat vervangen, ontvangt u tijdelijk een 1Wij leveren alle bekende merken zoals: Vaillant - Nefit Radson - Agpo/Ferroci Econforte - Intergas enz. tegen scherp concurrerende prijzen 2. Met ons onderhouds- en servicekontrakt bent u 365 dagen per jaar verzekerd (ook zon- en feestdagen) 3. Wij verzorgen ook al uw loodgieters- en dakbedekkingswerk 4. Tevens verhuur van div. gereedschappen Fortunaweg 8 - 3113 AN Schiedam - 010-4732077

Het Nieuwe Stadsblad | 1993 | | pagina 18