w Spanning stijgt in damkampioenschap Spelers en trainers lopen weg na aanstelling Jan Bouman praat mee op negen mei! SVV viert dit weekend 90-jarig bestaan groots Receptie Holy tennis voortvarend Sportagenda genoeg van stank, stof en lawaai? Alsnog promotie WIK heren Penaltybokaal PPSC meisjes HET NIEUWE STADSBLAD - WOENSDAG 4 MEI 1994 PAGINA 15 WATERWEG NOORD- /SCHIEDAM - SMC was zondag wel erg optimis tisch over de goede af loop in het duel tegen het Haagse BTC, dat nog vocht tegen degra datie. Al om half twee, een half uur voor aanvang van de wed strijd, liet manager Aad Gudde de bestelde dri- ve-in show al weten zijn apparatuur alvast maar te gaan opzetten. Gud de kreeg gelijk, want nog geen uur later, vijf tig minuten om precies te zijn, leidde het supe rieur spelende SMC al met 0-5 en was de titel binnen. Na negentig mi nuten won SMC met 1-6 en kon het kampioen schap worden gevierd. Daarmee is de hoofd prijs binnen, maar SMC wil meer. „We willen ei genlijk alle negen prij zen die we kunnen win nen, ook winnen," stelt trainer Henk Salari. Eigenlijk een jaar later dan gepland is SMC dan uit de vierde klasse. Ging het vorig seizoen in de slotfase mis, toen werden vier punten ver speeld en dwong SW de titel na twee promotiewedstrijden af, nu heerste SMC van de eerste tot de laatste dag. Al moet die laatste dag nog ko men, want de ploeg van trai ner Henk Salari moet nog twee duels afwerken tegen HW en Naaldwijk. Wat een streep De doelpuntenregen van SMC in Den Haag werd ver oorzaakt door Dick Sparre- boom, Joey Tavares, twee maal Ron Berveling en Harry van Kapel voor rust. Na rust maakte Toontje Wolters de zesde treffer. Volgens Henk Salari maakte zijn gewezen SW-maatje Van Kapel de mooiste. „Wat een streep vanaf de rand van het zes- WATERWEG NOORD/SCHIEDAM - Op 8 mei is het negen tig jaar geleden dat de Schiedamse voetbalvereniging SW werd opgericht. Terugkijken in het verleden kan worden gesteld, dat SW pieken en dalen heeft gekend. Pieken wa ren ondermeer het landskampioenschap in het seizoen 1948-1949, kampioen eerste divisie en promotie naar de ere divisie in het seizoen 1968-1969 en recent het kampioen schap van de eerste divisie en de promotie naar de eredivi sie in 1990-1991. Als een dal kan het wegtrekken van de be taald voetbal organisatie naar Dordrecht worden gezien. Daardoor moest de inmiddels opgerichte amateurtak op ei gen benen leren staan. Hoewel dit in het begin onwenning ging, is snel de draad opgepakt. Thans strijd het eerste voor promotie naar de tweede klasse KNVB en er is zelfs nog een kleine kans op de titel. Indien dat lukt is dat voor het tweede achtereenvolgende jaar. Voorzitter Frans de Burchart stelt dan ook; „SW leeft weer. Dat is te merken aan diverse activiteiten die worden geor ganiseerd en aan de manier waarop het eerste elftal en jeugd zich manifesteren op het veld. Hieruit blijkt dat SVV inmiddels misschien hoogbejaard is, maar dat in werkelijk heid niet is." Om die springlevendheid te tonen staat het komend week end in de viering van het 90-jarig bestaan. Vrijdag wordt de spits afgebeten door de jeugd vanaf twaalf jaar met een grootse hous-party in de feesttent op het SVV-complex in het Hargapark. Een dag later wordt er voor de jeugd tot twaalf jaar een speldag/ tienkamp worden georganiseerd met diverse leuke prijzen. Tevens zijn er 's middags in de kantine videobeelden te zien over het SW van heden en verleden, 's Avonds is er vanaf 19.00 uur een receptie voor genodigden. Dan wordt ook het eerste exemplaar van het SW jubileumboek uitgereikt door voorzitter De Vos Bur chart. Aan wie hij het boek zal overhandigen blijft tot zater dagavond geheim. Aansluitend is een groots feest voor le den, ex-leden en genodigden met als grote attractie een op treden van de groep Timeless, die momenteel in de top vijf tig staat met de hit 'Where is the love'. tienmetergebied," loofde Sa lari Van Kapel. Uiteindelijk scoorde BTC in de slotfase nog tegen. „We speelden die eerste twintig minuten prachtig voetbal, daarna was het uitspelen. Het was daarna ook geen goed voetbal meer. Ik vind daarom dan ook dat onze wedstrijd tegen Exvel- sior'20 onze beste wedstrijd van het seizoen. We wonnen toen 2-0 en speelden ruim tachtig minuten heel goed. Dat de score niet grote uit viel, lag natuurlijk aan de sterke tegenstander," aldus Salari. Geen nederlaag SMC heeft dit seizoen voor een uitzonderlijke prestatie reeks gezorgd. Van de twintig gespeeld wedstrijden werden zestien gewonnen en slechts viermaal werd een punt afge staan. Derhalve leden de Schiedammers geen enkele nederlaag. Qua doelsaldo ook klinkende cijfers: zeventig voor en slechts twaalf tegen. Door die sterke reeks heeft SMC ook al de eerste en tweede periodetitel en lijkt de derde ook naar Thurlede te gaan. Eerder dit seizoen werd SMC Schiedams voet balkampioen en werd de su percup tegen de Vlaardingse kampioen Fortuna ook ge wonnen. „Met de twee peri- doetitels en het kampioen schap zitten we nu op vijf prijzen. Er zijn er nog vier te winnen. Allereerst de derde periodetitel. Verder staan we 17 punten voor in het klasse ment van de Radio Rijnmond club van het jaar. We staan ruimschoots aan de leiding van het topscorersklasse ment van de Havenloods en in de strijd om de RD-cup zijn we inmiddels doorge drongen tot de laatste zes tien. Als we zondag winnen van Voorwaarts, ook een vier de klasser, zitten we bij de laatste acht," somt Salari de nog te winnen prijzen op. Trainingsweekend Vooral het winnen van het Radio Rijnmondklassement staat hoog genoteerd. „Als we de beste zondagclub worden, spelen we op neutraal terrein tegen de winnaar op de za terdag en dat wordt waar schijnlijk Stellendam. De hoofdprijs is een trainings weekend in Port Zeelande en dat lijkt ons wel aardig," lacht Salari. Over de toekomst maakte de trainer zich geen zorgen. „Als we deze ploeg bij elkaar kun nen houden, en waarom niet?, denk ik dat we een aar dige rol kunnen gaan spelen in de derde klasse, die vol zal zitten met Schiedamse clubs." WATERWEG NOORD- /SCHIEDAM - Om het kampioen nogmaals te viereh geeft het bestuur van voetbalvereniging SMC vrijdag I mei een receptie. Tussen 18.00 en 19.30 uur zal deze recep tie plaatsvinden op het sportcomplex Thurlede. WATERWEG NOORD/SCHIE DAM - In de hoofdklasse van het damkampioenschap van Schiedam 1994 is de strijd spannender dan ooit. De kampioen van de twee vorige jaren, Piet Bastiaanse, moest het opnemen tegen de huidi ge koploper Wim Vrijland. Bij verlies zou Bastiaanse wellicht zelfs degradatiezor- gen hebben gekend. De partij werd echter afgebroken in een stand met drie schijven voorsprong voor Bastiaanse. De afloop is onbekend, al staat wel vast dat Bastiaanse in geen geval meer zal win nen. Ton Burgerhout en Mathieu Smit speelden remise na een partij waarin eigenlijk niets is gebeurd, want beide spe lers wilden een punt en kre gen die ook. Dirk van Schaik sr. won van Ronald van Dijk, die in het eindspel een 1 om 2 L WATERWEG NOORD- /VLAARDINGEN - De jubileumweek van For tuna zal de geschiede nisboeken ingaan als een zwarte week. Trai ner Jan van der Laan scheurde tijdens één van de jubileumactivi teiten zijn achillespees en zijn werkzaamheden werden niet zoals con tractueel vastgelegd waargenomen door zijn assistent Jur de Rond. Jan Bouman, die juist was weggewerkt, werd interim-hoofdtrainer. Op zijn beurt haalde Bouman Ed van der Lugt en Robert Boxem terug, die door Van der Laan uit de selectie wa ren gezet. Het gevolg hiervan was weer dat aanvoerder Peter Bos huizen na negen jaar bedankte bij Fortuna en op zoek gaat naar een andere club. Ofwel bij Fortuna is flink stront aan de knikker en tot overmaat van ramp is een tweede degradatie op rij bijna onafwend baar. Het begon allemaal woensdag avond tijdens de wedstrijd van Fortuna tegen het Vlaardings elftal. In de slotfase had For- tuna-trainer Jan van der Laan geen wisselspelers meer en besloot hij zelf in te vallen. Na vijf minuten te hebben ge speeld scheurde hij zijn achil lespees finaal af. Diezelfde avond lag hij op de operatieta fel in het Holy-ziekenhuis. Maandag keerde hij terug naar huis met zijn linkerbeen tot aan de knie in het gips. Voorlopig zal hij nog wel met zo'n klomp aan been blijven lopen. Volgende week woens dag krijgt hij zes weken loop- gips en daarna nog eens voor zo'n periode. „Twee weken eerder had ik ook al last van mijn achillespees, maar dat is toen weer over gegaan. Toen ik op de operatietafel lag, zag de chirurg dat de pees al eerder behoorlijk beschadigd was. Volgens hem had het net zo goed bij een andere belas ting kunnen gebeuren, bij voorbeeld als ik op de fiets was gestapt," aldus wijkagent Van der Laan vanaf de huise lijke bank. Duidelijk is dat Van der Laan met die blessure geen trainingen kan geven. Zijn assistent Jur de Rond zou, zo was bij zijn aanstelling twee maanden geleden be paald, Van der Laan vervan gen. Maar toen De Rond (43) donderdag op Fortuna aan kwam werd hem door voorzit ter Theo de Vree verteld dat Jan Bouman als interim-trai ner zou gaan werken. Afspraak „Ik kwam om mijn taak, zoals vastgelegd, uit te voeren. Het trainen van het tweede èn eer- ste elftal," vertelt De Rond en kele dagen later. „Toen ik hoorde dat Jan Bouman was aangesteld, heb ik gezegd dat dat niet de afspraak was. En afspraak is afspraak en ik ac cepteerde dat niet. Er viel niet over te praten. Het ergste vond ik eigenlijk nog, dat er woensdagavond een spoedver gadering is geweest om te pra ten over hoe het verder moest nu Van der Laan geblesseerd was. Ik ben niet uitgenodigd voor die bespreking, terwijl ik tot tien uur op het complex ben geweest en ook betrokke ne ben. Als mij toen was voor gesteld om voor deze con structiele kiezen, had ik daar waarschijnlijk wel mee inge stemd, gezien mijn korte ver blijf bij Fortuna en de situatie op de ranglijst," aldus De Rond, wiens zoon Ramon dit jaar de overstap maakte van RKWIK naar Fortuna. „Na dat gesprekje met De Vree ben ik boos naar huis gegaan. Ik pik te het niet," aldus De Rond, die jarenlang in de hoofd macht van RKWIK speelde. Het contract van De Rond met Fortuna loopt nog een jaar door. Vandaar dat hij zegt: „Ik wacht nu rustig af wat het be stuur gaat doen." Door alle commotie rondom Jur de Rond verloor 'zijn' tweede zondag met 1-3 van Zwervers en werd daardoor geen kam pioen. Kapot van Jan van der Laan is zeer ont stemd over de hele gang van zaken. „Ik ben het niet eens met de aanstelling van Jan Bouman en ik ben kapot van wat er allemaal is gebeurd. Ik heb verder weinig zin om er over te praten. Bij iedereen was bekend hoe de technische lijn was uitgezet en daar wordt nu vanaf geweken. Ik vraag me af hoe dit heeft kunnen gebeuren. Ik durf wel te zeg gen dat Fortuna zondag had gewonnen als ik er bij was ge weest (nu speelde Fortuna 2-2 tegen Zwervers - red)," aldus Van der Laan, wiens contract nog een seizoen doorloopt. Na twaalven Theo de Vree de voorzitter wil zelf niet reageren en laat dat over medebestuurslid Jasper Quak. „We hebben Jan Bou man gevraagd omdat Jur de Rond pas sinds anderhalve maand bij ons werkzaam is en zich eigenlijk nog aan het in werken is. En gezien onze po sitie op de ranglijst is er nu geen tijd om te experimente ren. Jur de Rond was niet bij het overleg, omdat dat plaats vond nadat hij al naar huis was. De beslissing over het aanstellen van Bouman vond plaats na twaalven en toen vonden we het niet wijselijk De Rond daarover te bellen. Terwijl Jan Bouman nog wel aanwezig was", aldus Quak, die er zelf woensdagavond ook niet bij was. Volgens Quak gaat het bestuur binnen af zienbare tijd praten met Jan van der Laan over de ontstane situatie. Saboteurs Toen Jan Bouman woensdag avond heel laat werd aange steld was aanvoerder Peter Boshuizen daar ook van op de hoogte. De aanvoerder ging akkoord met deze optie. Echter niet met de terugkeer van Ed van der Lugt en Ro bert Boxem, die sinds vier competitiewedstrijden niet meer in het eerste speelden. „Binnen vijf minuten is de uitgezette lijn kapot ge maakt. Van der Lugt en Boxem zijn uit de groep ge zet omdat zij er alles aan hebben gedaan om de boel te besodemieteren. Drie maan den hebben ze alles lopen verzieken. Saboteurs zijn, al lebei. En met dat soort jon gens wil ik niet voetballen," is de 26-jarige aanvoerder duidelijk. Boshuizen is 21 jaar lid van Fortuna en speelt sinds zijn 17e in het eerste. Daar zal geen wed strijd meer bijkomen als het aan hem ligt. „Ik ga weg bij Fortuna. Ik heb al zo vaak binnen Fortuna duidelijk proberen te maken waar het aan schort, maar niemand luisterde. Ook andere jon gens denken daar zo over en spelen nu onder protest. Zo wilde Eric Teunisse zondag geen aanvoerder zijn. Of Jan van der Laan volgend jaar nog door zal gaan? Nu de poppen aan het dansen zijn, denk ik dat er een onwerkba re situatie is ontstaan," aldus Boshuizen, die in elk geval op zondag wil blijven voetbal len. Ed van der Lugt heeft een soort verbond gesloten met Robert Boxem. Beiden willen niet uitwijden waarom ze niet meer in het eerste speelden. „Laat ik het er ook names Ro bert ophouden, dat het niet klikte. Met Jan Bouman klikt het wel. Met hem hebben we altijd goed kunnen samenwer ken," is de korte reactie van Van der Lugt. Degraderen Uit de defae klasse D degra deren drie ploegen. VFC en HOV zijn reeds gedegra deerd. Fortuna staat nu op de derde degradatieplaats met evenveel punten als Sparta. DHS uit Schiedam staat één plaats hoger met één punt meer. DHS speelt Hemelvaartsdag tegen stads genoot DRZ en gaat drie da gen later op bezoek bij VFC. Fortuna speelt nog tegen con current Sparta en besluit de competitie tegen nummer twee SW. Relatief gezien heeft Fortuna de minste pa pieren om zich te behouden voor de derde klasse. WATERWEG NOORD- /VLAARDINGEN - De handbalheren van WIK zijn alsnog teruggekeerd naar de eerste divisie, die vorig seizoen werd verla ten. Vorig weekend speel de de mannen van trainer/ coach Jan Helsloot al een vierkamp voor een promo tieplaats, maar toen ein digden drie teams gelijk. Daarom werd er afgelopen weekend wederom een driekamp georganiseerd. Ditmaal won WIK beide wedstrijden en promo veerde. In de eerste reeks wed strijden was al één team afgevallen en de drie res terende clubs streden om slechts één plaats in plaats van twee. Want vrij dag 29 april had Hermes uit Den Haag te kennen gegeven hun tweede team niet terug te trekken uit de eerste divisie, waardoor er slecht één plekje over bleef. In Breda won WIK de eerste wedstrijd tegen Laren met 19-17. In de tweede wedstrijd werd Sit- tardia 2 in een goede wed strijd verslagen met 23-15. WIK won zodoende de driekamp. Zondag 8 mei kan het suc ces van de herenafdeling kompleet worden als het tweede herenteam in een beslissingswedstrijd tegen Quintus promotie kan af dwingen naar de derde di visie. Het duel wordt in sporthal De Pijl te Naald wijk gespeeld om 10.30 uur. weggaf en verloor. Dirk van Schaik Jr. speelde tegen Dik van den Kerkhoff en ook deze partij werd afgebroken. Kleine Dirk lijkt zijn eerste nederlaag de gaan lijden, maar wellicht zit er nog een remise-gaatje in de stand. Leo Mous won ver rassend van Edwin de Jager, die superieur kwam te staan, veel te snel speelde en zich zelf de das om deed door Leo een kettingstelling te laten in nemen. De stand is nu 1; Wim Vrijland (7-10 1 afg.), 2; Ton Burgerhout (8-10), 3; Tiny Mous (7-9), 4; Dirk van Schaik sr. (8-9), 5; Piet Bastiaanse en Mathieu Smit (7-8 1 afg.), 7; Van Schaik jr. (6-6 1 afg), 8; Dik van den Kerkhoff en Leo Mous (7-6 1 afg.), 10; Edwin de Jager (9-6), 11; Hans Lans bergen (6-4 1 afg.) en 12; Van Dijk (7-4 1 afg.) Na het uitspelen van de afgebroken partijen zouden er weieens vier koplopers kunnen ko men: Vrijland, Bastiaanse, Burgerhout en Smit met allen 10 uit 8. Tiny Mous staat er met 9 uit 7 misschien nog wel beter voor. In de eerste klasse heeft Jan Lucassen zich uit de strijd te ruggetrokken. Er werd één partij ingehaald: Ronald Wisse en Henry Cannegieter braken hun partij af. In de tweede klasse speelde de 12-jarige Dieter Mous een keurige remise tegen Joop Smit, die blunderde en nog net tot remise kon afwikkelen. Rinus Neijndorff kwam tegen Maarten van Erkel dik voor de staan, hij verzuimde schijf winst te pakken, brak eigen handig zijn mooie stelling af en verloor uiteindelijk zelfs. Jan Breman en Hans de Buck braken hun partij af, die uit slag wordt waarschijnlijk re mise. De stand: 1; Van Erkel (8-12), 2; Joop Smit (7-10), 3; Rinus Neijndorff en Breman (8-8), 5; De Buck (9-8) en 6; Mous (8-2). Bij de jeugd won Dick David Bockweg van concurrent Mar cel Bazen. Vincent Bazen ver loor van Irene Mous. En Hans Neijndorff pakte twee punten van Amber Mackay. Amber verraste later door een over winning op Irene. De stand aan kop is nu: 1; Dick David Bockweg (15-28), 2; Irene Mous (15-22), 3; Marcel Bazen (14-20), 4; Hans Neijndorff (14- 18) en 5; Vincent Bazen (13- 12). WATERWEG NOORD/SCHIE DAM - Voetbalvereniging PPSC organiseert dinsdag 10 mei voor meisjes pupillen en junioren een penalty-bokaal. Het gaat om een open in schrijving. De meisjes-afde ling van PPSC bestaat uit twee teams. Door de huidige groei zal er volgend seizoen wellicht een derde team gaan spelen. De strijd om de penal ty-bokaal wordt gehouden voor meisjes vanaf vijf. Ook meisjes die geen lid, of lid zijn van andere verenigingen mo gen meedingen naar de cup. Vanaf 18.00 uur kunnen de meisjes zich inschrijven. Om 18.30 uur wordt begonnen met de penalty's. Finale driebanden Van der Kooijbokaal WATERWEG NOORD- /VLAARDINGEN - In biljart café De Kroon aan de Vlaar dingse Hoogstraat wordt ko mend weekend de finale ge speeld van de Van der Kooij bokaal, een driebanden-toer nooi. De acht finalisten zijn (vereniging): Jan Bouter (DVK), Mar Vermeulen (Boer- have), Geert Kloppenburg (Apollo), Richard Kramer (De Kroon), Anl Sluimer (S(O)S), Gerard Waardenburg (DVK), Piet van der Knoop (WVA), en sponsor Sjaak Verhoeven (DVK), die evenals vorig zich plaatste voor de eindstrijd. Vrijdag 6 mei wordt begonnen om 19.30 uur en zaterdag wordt om 18.00 afgestoten en zondag vanaf 12.00 uur. De or ganisatie is handen van bil jartvereniging De Kroon. Ank Sluimer is de eerste vrouw die doordrong tot de finale. Zij be reikte de eindstrijd door te winnen van Cock Neenhorst, die toernooi winnaar van vorig jaar. WATERWEG NOORD- /VLAARDINGEN - Het eerste gemengde team van tennis vereniging Holy boekte zon dag een klinkende 7-1 over winning op Unicum uit Lei den. Alle vier enkelspelen werden gewonnen, waarbij Anniek Swets, Annemarie van Assendelft en Enrico de Boer makkelijk in twee sets won nen. Anniek Swets speelde te gen Mirjam Siemerink, de zus van topper Jan Siemerink. Al leen Sander Penning had drie sets nodig voor winst. De eni ge partij die in het verdere verloop verloren ging was het damesdubbel. Na 7-6 winst in de eerste set, gingen Swets en Van Assendelft in de tweede en derde set met 4-6 ten on der. Het herendubbel en de beide gemengd dubbels wer den eenvoudig in twee sets ge wonnen. Holy won al eerder een wedstrijd met 8-0 en speelde een keer gelijk (4 pun ten), zodat zij nu een totaal van 19 punten. Omdat geen enkel team in de poule van Holy tot nu toe alles heeft ge wonnen, geeft het puntento taal uiteindelijk de doorslag voor het kampioenschap. Het eerste herenteam is weer een stapje dichterbij het kam pioenschap. Oudenbosch werd met 2-4 verslagen. De Holy heren staan al sinds het eerste weekend aan de leiding. Al leen Hans Slagboom moest tweemaal (in zijn single en in de dubbel met Kleinlugten- belt) zijn meerdere erkennen in Frank Vermeer, een gewe zen A-speler. De vier overige partijen werden winnend afge sloten. SMC heeft de hoofdprijs, maar wil negen prijzen SMC viert in op haar eigen ter rein in Schiedam het behaalde kampioenschap. Zwarte jubileumweek Fortuna Fortuna-voorzitter Theo de Vree liet zijn mede-bstuurslid Jasper Quak optreden als woordvoerder. Tussen Ed van der Lugt en Jan van der Laan klikte het niet, wel met Jan Bouman. Vandaar dat Van der Lugt zondag mee speelde tegen Zwervers. Jan Bouman is aangesteld als interim-trainer bij Fortuna. Peter Boshuizen zal Fortuna na 21 jaar, waarvan negen jaar als eerste elftalspeler verlaten. KNVB voetbal zaterdag: 1 A: Excelsior M. - Katwijk 15.00 2 B: HVO - Spijkenisse 14.30 3 A: MW'27 - Xerxes 14.30 3 B: Zuidland - Deltasport 14.30 4 C: HSC - DVO'32 14.00 KNVB voetbal zondag: 4 G: BTC - Excelsior'20 14.00 RVB voetbal zaterdag: Hfd.kl.A: Cion - ZW 14.30 Hfd.kLA: Flakkee - WK 14.30 Hfd.kLA: GTB - Unicum 14.30 Hfd.kl.B: GSS - TSB 14.30 RVB voetbal zondag: Hfd.kLA: RFC - MSV'71 14.30 Hfd.kLA: Animo H. - HSC 14.30 Hfd.kl.B: Ursus - SIOD 14.30 1 A: Schiedamse Boys - Bolnes 14.30 1 A: Activitas - DEMOS 14.30 1 B: SVDPW WOH 14.30 1 B: Olympus Schiedam - RK Wico 14.30 Dames voetbal zaterdag: Hfd.kl. A KNVB: Ter Leede - HBSS 14.30 le kl: Deltasport - Zwart wit'28 2, 14.00 2e kl A: DVO'32 - Leiden 14.30 3e kl A: Zwaluwen - Semper alt. 11.00 3e kl A: SVOW - MW'27 12.00 4e kl A: St. Volharden - PPSC 14.30 Dames voetbal zondag: 3e kl B: Cabauw - MSV'71 11.30 4e kl C: Hermes DVS - Hille- sluis 2, 12.00 5e kl B: VFC - Duindorp 14.30 Zaalvoetbal maandag: 2e kl D: RKWIK Elect, data 19.00 (Margriethal).MDBO/ Veldkorfbal zaterdag: 3e kl. N: Oranje Nassau - Storm vogels afd: Fluks - ODI 15.30 Veldkorfbal zondag: afd: Actief - Harga 14.30 Hockey dames zondag: Evergreen - Groen geel 12.45 Kieviten - Asvion 12.45 Oude Maas Pollux 12.45 Hockey heren zondag: Leidse Stud. - Asvion 14.30 Evergreen - Roomburg 14.30 Pollux - Rapid 14.30 Tafeltennis heren zaterdag: Pecos 4 - NOAD 15.30 (Oest- geest) De Korenbeurs - Treffers 18.00 (De Korenbeurs) De Korenbeurs - US dames 18.00 (De Korenbeurs) Honkbal zondag: Ducks - Holy 14.30 Cricket zaterdag: Excelsior'20 - Kon. UD 11.00 (terrein Spirit) Kampong - Hermes DVS 11.00 Cricket zondag: Sparta - Excelsior'20 11.00 Hermes DVS - VOC 11.00 kom naar de discussieavond van de Zuidhollandse Milieufederatie in Delta Hotel, Maasboulevard 15, Vlaardingen, vanaf 20.00 u. Toegang vrij.

Het Nieuwe Stadsblad | 1994 | | pagina 15