méér huurwoningen op de hiernavolgende pagina "~Ti8iigi" Hoe zoekt u een huurwoning EGELS Hoe vult u de woonbon in? O D O" O D X Huursubsidie? De weg van de woonbon I I' J I Géén krant ontvangen? Kijk in de begrippenlijst Weet u de woonduur niet? "i HET NIEUWE STADSBLAD - WOENSDAG 3 AUGUSTUS 1994 PAGINA 13 Groenoord galerijflat 31013 31014 portiekfiat Groenoord benedenwoning 31015 Groenoord benedenwoning 31016 Nleuwland benedenwoning 31018 Groenoord galerijflat 31021 ƒ630,* 80,- 31019 galerijflat 80.- Groenoord galerijflat 31022 Bij Burgerzaken van de gemeente Schiedam kunt u uw woonduur opvragen (bevolkingsregister). ƒ630.- Groenoord galerijflat 31020 ƒ80,- 31017 galerijflat Groenoord galerijflat 31023 Oost portiekflat 31025 West maisonette 31028 Centrum galerijflat 31031 Woudhoek maisonette 31027 1 2 woonbon 630,- De woning(en) waarvoor ik belangstelling heb: Woningnummer: Woningnummer: Kenmerken van de woning Adres: Bachplein, flat 2. Subsidiabele huurprijs: 548/* Totale huurprijs: ƒ620.- Stookkosten: 55,- Woonlaag, aantal kamers: le verd., 2 kmrs.. kamers gelijkvloers. Voorzieningen: c.v., lift. Bijzonderheden: n.v.t. Eigenaar: W.B.S. Voorwaarden Woning is bestemd voor: doorstromer. Aantal personen: 1-2. Leeftijd: min. 55 jr. Inkomen: zie regel C van de huur- inkomen tabel. GrnonnnrH vlUÖI lUUtU Kenmerken van de woning Adres: Obrechtstraat, tussen nrs. 6-32. Subsidiabele huurprijs: ƒ580- Totale huurprijs: 693,- Stookkosten: 100,- Woonlaag, aantal kamers: 3e verd., 4 kmrs. kamers gelijkvloers. Voorzieningen: c.v. Bijzonderheden: n.v.t. Eigenaar: W.B.S. Voorwaarden Woning is bestemd voor: starter. Aantal personen: 2-4. Leeftijd: min. 18 jr. Inkomen: zie regel B of C van de huur-inkomen tabel. Het Nieuwe Stadsblad verschijnt elke week. In principe ontvangt iedereen die in Schiedam woont deze krant. Heeft u een sticker tegen ongewenst drukwerk op uw deur, dan ontvangt u geen krant. U kunt de krant dan afhalen op de volgende adressen: - Gemeentelijk Woningbeheer, Noordvest 18 - Woningbouwvereniging Schiedam, Kerklaan 33 - Stadskantoor, Emmastraat 1 - Bibliotheek, Lange Haven 131 - Wijkcentrum Blauwe Brug - Dienstencentrum De Woudhoek, Heijermansplein 35 - Dienstencentrum De 4 Molens, Nieuwe Damlaan 766 - Rookshoppie, Voornsestraat la - Ron's Tabakshop, Hoogstraat 164 - Koornneef Supermarkt, Nolenslaan 516 - Tabakspeciaalzaak "De Woudhoek", Geuzenplein 17 Kenmerken van de woning Adres: Cornelia v. Zantenplein, tussen nrs. 1-49. Subsidiabele huurprijs: 586,- Totale huurprijs: 668.- Stookkosten: ƒ80,- Woonlaag, aantal kamers: beg. gr.., 3 kmrs. kamers gelijkvloers. Voorzieningen: c.v. Bijzonderheden: geen tuin. Eigenaar: G.W.B. Voorwaarden Woning is bestemd voor: doorstromer. Aantal personen: 1-3. Leeftijd: min.55 jr. Inkomen: zie regel C van de huur- inkomen tabel. Kenmerken van de woning Adres: Bart Verhallenplein, tussen nrs. 108-140. Subsidiabele huurprijs: Totale huurprijs: ƒ712,- Stookkosten: Woonlaag, aantal kamers: le verd.., 4 kmrs., kamers gelijkvloers. Voorzieningen: c.v. Bijzonderheden: n.v.t. Eigenaar: G.W.B. Voorwaarden Woning is bestemd voor: doorstromer. Aantal personen: 2-4. Leeftijd: min. 28 jr. Inkomen: zie regel D van de huur- inkomen tabel. Grnonnnrrl wl vvl IvUi si Kenmerken van de woning Adres: Dirk Schaferplein, tussen nrs. 66-98. Subsidiabele huurprijs: Totale huurprijs: ƒ712,- Stookkosten: Woonlaag, aantal kamers: 2e verd., 4 kmrs. kamers gelijkvloers. Voorzieningen: c.v. Bijzonderheden: n.v.t. Eigenaar: G.W.B. Voorwaarden Woning is bestemd voor: doorstromer. Aantal personen: 2-4. Leeftijd: min. 18 jr. Inkomen: zie regel D van de huur- inkomen tabel. Kenmerken van de woning Adres: Dirk Schaferplein, tussen nrs. 66-98. Subsidiabele huurprijs: ƒ630,- Totale huurprijs: ƒ712,- Stookkosten: 80,- Woonlaag, aantal kamers: 3e verd., 4 kmrs., kamers gelijkvloers, Voorzieningen: c.v. Bijzonderheden: hoekwoning. Eigenaar: G.W.B. Voorwaarden Woning is bestemd voor: starter. Aantal personen: 2-4. Leeftijd: min. 18 jr. Inkomen: zie regel D van de huur- inkomen tabel. Kenmerken van de woning Adres: Henriette Bosmansplein, tussen nrs. 66-98. Subsidiabele huurprijs: Totale huurprijs: ƒ712.- Stookkosten: 80,- Woonlaag, aantal kamers: 2e v erd., 4 kmrs., kamers gelijkvloers. Voorzieningen: c.v. Bijzonderheden: n.v.t. Eigenaar: G.W.B. Voorwaarden Woning is bestemd voor: starter. Aantal personen: 2-4. Leeftijd: min. 18 jr. Inkomen: zie regel D van de huur- inkomen tabel. Kenmerken van de woning Adres: Dirk Schaferplein, tussen nrs. 15-49 Subsidiabele huurprijs: 586,- Totale huurprijs: 668.- Stookkosten: Woonlaag, aantal kamers: beg. gr.., 3 kmrs.. kamers gelijkvloers. Voorzieningen: c.v. Bijzonderheden: geen tuin. Eigenaar: G.W.B. Voorwaarden Woning is bestemd voor: doorstromer. Aantal personen: 1-3. Leeftijd: min. 55 jr. Inkomen: zie regel C van de huur- inkomen tabel. firnpnnnrH Wl UCI lUvl U Kenmerken van de woning Adres: Jaques Urlusplein, tussen nrs. 64-96. Subsidiabele huurprijs: ƒ600,- Totale huurprijs: 682,- Stookkosten: 80.- Woonlaag, aantal kamers: 3e verd., 4 kmrs.. kamers gelijkvloers. Voorzieningen: c.v. Bijzonderheden: n.v.t. Eigenaar: G.W.B. Voorwaarden Woning is bestemd voor: starter. Aantal personen: 2-4. Leeftijd: min. 18 jr. Inkomen: zie regel B of C van de huur-inkomen tabel. Kenmerken van de woning Adres: Dirk Schaferplein, tussen nrs. 66-98. Subsidiabele huurprijs: ƒ630.- Totale huurprijs: ƒ712.- Stookkosten: 80,- Woonlaag, aantal kamers: 3e verd., 4 kmrs. kamers gelijkvloers. Voorzieningen: c.v. Bijzonderheden: n.v.t. Eigenaar: G.W.B. Voorwaarden Woning is bestemd voor: starter. Aantal personen: 2-4. Leeftijd: min. 18 jr. Inkomen: zie regel D van de huur- inkomen tabel. 1. Het Team Woonruimteverdeling ontvangt alle ingestuurde woonbonnen. 2. Het Team Woonruimteverdeling contro leert de woonbon op de toelatingsvoor waarden die bij de advertentie zijn ver meld. Ook wordt nagegaan of de bonnen juist zijn ingevuld. Aan de toelatingsvoor waarden moet worden voldaan om voor de woning in aanmerking te kunnen komen. 3. De volgorde van de kandidaten wordt be paald aan de hand van de selectiecriteria. 4. De persoonsgegevens worden gecontro leerd. 5. De woonbonnen worden doorgestuurd aan de verhuurders. De verhuurder nodigt de hoogst geselecteerde woningzoeken de uit. Deze moet een inkomensbewijs en identiteitsbewijs overleggen. 6. De toegewezen woningen worden gepu bliceerd in het Nieuwe Stadsblad. Privacy gevoelige gegevens worden niet vermeld. U KRIJGT ALLEEN BERICHT ALS U IN AAN MERKING KOMT VOOR EEN WONING! Team Woonruimteverdeling ontvangt woonbon Beoordeling woonbon op correcte inzending en toelatingsvoorwaarden voldoet NIET aan voorwaarden voldoet WEI aan voorwaarden WOONBON WORDT NIET VERDER BEHANDELD n Volgorde bepaling kandidaten op selectiecriteria Starter: - leeftijd Doorstromer: - schaarse woning - woonduur 4 Controle van de persoonsgegevens 5 Aanbieding woning door corporatie lil! Publicatie toewijzing woning in het Stadsblad Kenmerken van de woning Adres: Henriette Bosmansplein, tussen nrs. 66-98 Subsidiabele huurprijs: Totale huurprijs: ƒ712,- Stookkosten: 80.- Woonlaag, aantal kamers: 3e v erd., 4 kmrs.. kamers gelijkvloers. Voorzieningen: c.v. Bijzonderheden: n.v.t. Eigenaar: G.W.B. Voorwaarden Woning is bestemd voor: starter. Aantal personen: 2-4. Leeftijd: min. 18 jr. Inkomen: zie regel D van de huur- inkomen tabel. In de krant staan de leegkomende huurwoningen van het Gemeentelijk Woningbeheer en de Woning bouwvereniging Schiedam. Ook vindt u een woon bon op deze pagina. Door middel van het invullen van de woonbon kunt u reageren op 2 woningen per week. De huurwoningen staan per wijk vermeld, de wonin gen met een lage huur eerst. De vrije sector wonin gen (boven 963.75 per maand) staan apart ver meld. Wie kan reageren? ledereen van 18 jaar en ouder die in Schiedam of de stadsregio Rotterdam woont of werkt kan reageren op de huurwoningen in de krant. Tot de stadsregio Rotterdam behoren: Albrands- waard, Barendrecht, Bergschenhoek, Berkel en Ro denrijs, Bernisse, Bleiswijk, Brielle, Capelle a/d IJssel, Hellevoetsluis, Krimpen a/d IJssel, Maassluis, Ridder kerk, Rotterdam, Rozenburg, Schiedam, Spijkenisse, Vlaardingen en Westvoorne. Een uitzondering wordt gemaakt voor woningzoe kenden van buiten de stadsregio Rotterdam die be horen tot de volgende groepen: gepensioneerden, ernstig invaliden, langdurig werklozen, vluchtelingen, gescheidenen en diegenen die vanuit het buitenland terugkeren naar Nederland. Ook zij kunnen reage ren op een huurwoning in de krant door middel van het invullen van een woonbon. Voordat u gaat zoeken Bij iedere woning staan voorwaarden vermeld waar aan u moet voldoen om in aanmerking te kunnen komen voor die woning. Voordat u gaat zoeken moet u eerst bepalen: - uw inkomen; - met hoeveel personen u in de woning wilt wonen; - of u een doorstromer of starter bent Inkomen Via de huur-inkomen tabel op de vorige pagina kunt u bepalen voor welke woning u in aanmerking komt, gezien uw (gezamenlijk) inkomen. Het gaat dan om het gezamenlijke belastbare inkomen van alle ge zinsleden, met uitzondering van uw inwonende kin deren, pleegkinderen en kleinkinderen van 26 jaar en jonger. Leeftijd Bij iedere woning staat de minimum of de maximum leeftijd aangegeven die u moet hebben om in die woning te mogen wonen. Hierdoor worden bepaal de woningen speciaal bestemd voor diegenen die ze het hardst nodig hebben. Bijvoorbeeld een mini mumleeftijd bij traploze woningen voor ouderen. Huishoudensgrootte Bij iedere woning staat aangegeven het minimum en/of maximum aantal mensen dat in die woning mag wonen. Doorstromer of starter Bij iedere woning staat aangegeven of deze woning bestemd is voor een doorstromer of een starter. Doorstromers zijn woningzoekenden die een zelf standige huurwoning achterlaten in de gemeente Schiedam (ook alle particuliere huurwoningen in Schiedam) Starters zijn woningzoekenden die geen zelfstandi ge huurwoning in de gemeente Schiedam achterla ten. Dit zijn ook alle mensen die buiten Schiedam wonen, of die in Schiedam een koopwoning achter laten. Wie krijgt de woning toegewezen? Bij starters wordt de woning toegewezen aan de kandidaat met de hoogste leeftijd. Bij doorstromers wordt de woning toegewezen aan de kandidaat met de langste woonduur. De woon duur wordt berekend vanaf de datum waarop de kandidaat in het bevolkingsregister op het huidige adres is geregistreerd Doorstromers die een schaarse woning achterlaten (zie begrippenlijst) en die willen verhuizen naar een niet-schaarse woning komen mèt voorrang voor de woning in aanmerking. Het Team Woonruimteverde ling bekijkt of uw huidige woning een schaarse woning is van het Gemeentelijk Woningbeheer of de Woningbouwvereniging Schiedam. Indien dit het geval is, zorgt het Team Woonruimteverdeling dat de door u ingevulde woonbon - voor een niet-schaarse woning - met voorrang behandeld wordt Zijn er meerdere kandidaten die een schaarse woning ach terlaten, dan geldt ook hier de langste woonduur. Hoe kunt u reageren? Heeft u belangstelling voor een bepaalde woning en voldoet u aan de voorwaarden, vult u dan de woon bon in. Per keer kunt u één woonbon insturen, waar mee u op maximaal twee woningen kunt reageren. Alleen correct en volledig ingevulde bonnen worden in behandeling genomen. Indien u in één week op meer dan twee woningen reageert, dan worden alle in die week door u ingestuurde woonbonnen niet in behandeling genomen. Op tijd insturen Zorgt u ervoor dat uw woonbon uiterlijk voor 8.30 uur op maandag na het verschijnen van de krant binnen is. U kunt uw woonbon inleveren en/of opstu ren naar het Woningbeheer, de Woningbouwvereni ging of naar het Team Woonruimteverdeling. Houdt u hierbij rekening met de postbezorging. Te laat ontvangen bonnen doen niet mee. Krijgt u de woning aangeboden? Als u de woning krijgt toegewezen, dan ontvangt u zo spoedig mogelijk bericht van het Woningbeheer of de Woningbouwvereniging en kunt u de woning bekijken. Aan u wordt dan gevraagd uw (gezamen lijke) inkomensgegevens en een identiteitsbewijs mee te nemen. Zijn de gegevens juist en accepteert u de woning, dan krijgt u het huurcontract aangebo den. Hoort u niets, dan komt u niet in aanmerking voor de woning waarop u heeft gereageerd Zelf kansen inschatten In deze krant vindt u steeds het overzicht 'Resultaat vorige krant(en)'. Daarin wordt het aantal reacties, de woonduur of leeftijd bekend gemaakt van diegene die als eerst geselecteerd is voor de woning. Zo kunt u zelf uw kansen inschatten. Bij 1 en 2 vult u het woningnummer en het adres in van de woning(en) die u graag wilt. U kunt per week op maximaal twee woningen reageren. Vervolgens vult u uw naam en adres in, en wel het adres waar u volgens het bevolkingsregister woont. Heeft u een correspondentie-adres, dan kunt u dat daaronder vermelden. Om te bepalen of u aan de voorwaarden uit de woning-advertentie voldoet, dient u enkele persoons- en inkomensgegevens in te vullen. De persoonsgege vens worden bij de gemeente gecontroleerd. Als u de woning daadwerkelijk krijgt toegewezen, dan dient u ter controle uw inkomensgegevens mee te nemen. In de begrippenlijst staat vermeld wat bedoeld wordt met woonduur en (gezamenlijk) belastbaar inkomen. In de huur-inkomen tabel kunt u aflezen voor welke huurprijs u minimaal of maximaal mag huren, gezien uw inkomen en huishoudensgrootte. Kruis aan of u doorstromer of starter bent. Zie hier voor ook de begrippenlijst. Kruis aan of (één van de) vermelde uitzonderingssi tuaties op u van toepassing is. Zie hiervoor ook de begrippenlijst. Krijgt u de woning toegewezen, dan dient u deze uit zonderingssituatie wel te kunnen bewijzen. Genoemde kenmerken en voorwaarden in de adver tenties onder voorbehoud van zet- en drukfouten. Invullen met blokletters a.u.b. I Naam en voorletters: Adres: Geboortedatum; Man/vrouw: (volgens het bevol kingsregister) Straat en huisnummer: Postcode en woonplaats: Correspondentie straat en huisnummer- Correspondentie postcode en woonplaats: Telefoonnummer (thuis/wérk): Huishoudensgrootte (Gezamenlijk) belastbaar jaarinkomen: Aankruisen wat van toepassing is: starter doorstromer, woonduur fop adres wonend sedert dag/moand/joar): Uitzonderingssituaties, alleen aankruisen indien van toepassing; echtscheiding cq, verbreking samenwoning in de gemeente Schiedam ik laat een koopwoning in de gemeente Schiedam achter ik behoor tot de speciale categorie woningzoekenden buiten de regio Ondergetekende verleent toestemming om de hierboven vermelde persoonsgegevens te laten registreren en controleren Datum invullen woonbon; Handtekening; Bon toesturen of inleveren bij: Team Woonruimteverdeling Gemeentelijk Woningbeheer Woningbouwvereniging Schiedam Postbus 3004 Noordvest 18 Kerklaan 33 3101 EA Schiedam 3111 PH Schiedam 3121 KC Schiedam Wilt u in de linkerbovenhoek van de enveloppe "woonbon" vermelden. De woonbon moet maandag voor 8.30 uur 's-ochtends zijn ontvangen. Onvolledig ingevulde of te laat binnengekomen bonnen kunnen helaas niet in behandeling worden genomen.

Het Nieuwe Stadsblad | 1994 | | pagina 13