Alleen achter een goede naam staat NVM Meubelfabriek Modern 1 Dop Dop Vastgoed Hypothekengids wijst de weg Vereniging Eigen Huis zet mogelijkheden op een rijtje Luxe douchewand als sieraad voor badkamer MAKELAAR TE KOOP HYPOTHEEK INFORMATIE CENTRUM OPRUIMING IN EIKEN EN MODERNE MEUBELEN. TE KOOP TE KOOP TE KOOP DUPONT MAKELAARS Kleurige winterbloeier ■PI DUPONT MAKELAARS 1 „RESIDENCE STERREBOS" OOK VOOR HYPOTHEKEN EN VERZEKERINGEN «S3 WOENSDAG 30 NOVEMBER 1994 48-447 Modern: 3-2 in stof 895. 3-2 in div. stoff. 1295, Modern wandmeubel 998. 3-2-zits stof 1798. 3-2-zits leder 2798. Komplete eethoek 799. Ronde salontafel 299. Enz. enz. enz. Slaapkamers: ledikant 2 nachtkasten, blank- of donker eiken 790. Modern ledikant 2 nachtkasten 855. Binnenveringmatrassen 140/200 4 95. Eiken: 3-1-1 eiken/leer 3-2 eiken met stof 3-1-1 losse kussens Eiken vitrinekast Massief eiken stoelen p.st. Eiken stereomeubel 3-2-zits stof 3-1-1 eiken met kussens Wandmeubel, opruiming Salontafel massief Blank eiken mimiset Draaifauteuil vanaf 1998. 2295. 1799. 598. 198. 290. 1799. 2295. 1198. 250. 149. 495. Wij hebben teveel om op te noemen, komt eens vrijblijvend een kijkje nemen. Al onze artikelen worden thuisbezorgd!!! Al onze leveringen geschieden met garantie en service SCHIEDAM BUITENHAVENWEG 132-140 TEL. 010-4268815 MAKELAARDIJ RUBENSPLEIN BV Rembrandtlaan 2 Schiedam Schiedam - Centrum ('s-Gravelandseweg) Koopsom ƒ137.500,- k.k. SCHILDEREN, WITTEN en BEHANGEN Het oudste en vertrouwdste adres P. A. v.d. Kruit Tel. 4264432/ 06-52972766 MAKELAARDIJ RUBENSPLEIN BV Rembrandtlaan 2 Schiedam Schiedam-centrum Rotterdamsedijk Koopsom v.a. 68.000.- k.k. MAKELAARDIJ RUBENSPLEIN BV Rembrandtlaan 2 Schiedam Rotterdam Oud-Mathenesse Koopsom 60.000,- k.k. SCHIEDAM 32 luxe 2-/3-4 kamerappartementen 2 royale penthouses APPARTEMENTEN PENTHOUSES KOOPSOMMEN Het is maar hoogst zel den dat men contracten afsluit voor zo'n lange periode als bij een hypo theek. Ook de verplich tingen zijn zelden zo om vangrijk als bij de finan ciering van een huis. Daarbij komt ook nog dat er gekozen moet worden uit een zeer groot aantal aanbieders, die allemaal verschillen de 'produkten' presente ren. Er blijken steeds meer hy potheken op de markt te komen met allerlei 'toeters en bellen'. Uit het jaarlijk se uitgebreide onderzoek van de Vereniging Eigen Huis naar de voorwaarden die de geldverstrekkers hanteren, blijken hypothe ken, waarbij van alles en nog wat mogelijk is, ook als kapstok gebruikt te worden voor de verkoop van allerlei andere finan ciële produkten, zoals - met name - verzekeringen. De resultaten van het on derzoek zijn weergegeven in de nieuwe Hypotheken- gids, met alle belangrijke aanbieders van hypothe ken. De hypotheken wor den vanuit het standpunt van de consument beoor deeld. Daardoor is de Hy pothekengids een volledig onafhankelijk 'adviseur', iets wat niet van alle hypo theekadviseurs gezegd kan worden. Twijfelachtig Met hypotheken lijkt het dezelfde kant op te gaan als met CD-spelers, video recorders en ander elektro nisch apparatuur. Ze zijn rijkelijk voorzien van bij zondere functies en even zoveel knopjes. Mooi om te zien en voor sommigen ook leuk om mee te spelen. Maar of al die extra voor zieningen ook werkelijk zinvol zijn, valt vaak zeer te betwijfelen. Fabrikan ten erkennen dat ook, maar verklaren dat het de produkten beter verkoop baar maakt. Hypotheekfolders en ad vertenties staan tegen- woordig ook vol met kre ten als 'flexibiliteit', 'maat werk', 'bijzondere con structies' en 'optimale fis cale mogelijkheden'. Voor een normaal mens zijn al die extra mogelijkheden niet of nauwelijks te over zien. Als u op het punt staat een hypotheek af te sluiten, kan dit behoorlijk verwarrend zijn. Is een normale hypotheek nog wel een verstandige keuze of loopt u misschien kan sen mis als u niet kiest voor zo'n bijzonder pro- dukt? Een steeds groter wordend leger van advi seurs en bemiddelaars ver dient aan die onzekerheid een dik belegde boterham. Flexibiliteit Bij de aankoop van een huis gaat het om grote be dragen. Tegelijk met de koop van het huis moet u belangrijke keuzes maken: bij welke bank en bij welke adviseur u langdurig klant wordt, bijvoorbeeld. Van daar dat de financiële dienstverleners er alle be lang bij hebben u juist op dat moment als klant bin nen te halen. Voor hen is er geen betere basis voor een langdurige relatie dan een hypotheek. De flexibiliteit, die u in veel gevallen zo nadrukke lijk wordt aangeboden, is heel betrekkelijk. Als ko per zou u natuurlijk het liefst flexibel willen blijven in de keuze van de geldver- strekker of verzekeraar. Dat u dus naar een ander kunt gaan als de huidige contacten niet bevallen. Juist dié flexibiliteit wordt alleen maar minder naar mate u kiest voor extra voorzieningen en bijzon dere constructies. Als u bijvoorbeeld wilt overstap pen naar een andere verze keraar, moeten er een aan tal handelingen worden ui- gevoerd waarbij al snel iets mis kan gaan. Dat kan tot gevolg hebben dat de hy- potheekconstructie niet meer voldoet aan de fiscale voorwaarden. Naarmate de constructie ingewikkel der is, is de kans daarop groter en bent u dus eigen lijk minder flexibel in de keuze van een andere geld- verstrekker. Overzicht Standhypotheken bieden in principe al heel wat flexibiliteit. Met een gewo ne spaarhypotheek kunt bijvoorbeeld desgewenst extra aflossingen doen of extra premies storten, de looptijd verlengen, de po lis eventueel premievrij maken of loskoppelen van de hypotheek en tegen een minimale premie voortzet ten, enzovoorts. Aan de hand van vergelijkende overzichten die in de Hy pothekengids van de Vere niging Eigen Huis zijn op genomen kunt u hypo theekaanbiedingen zelf op die mogelijkheden beoor delen. Ook de overige in formatie in de Hypothe kengids zeer bruikbaar als u een hypotheek wilt af sluiten, een andere hypo theek wilt of de hypotheek moet verlengen. Zo krijgen bijvoorbeeld de verschil lende hypotheekvormen, de voorwaarden, de subsi dies, de werkelijke kosten van de hypotheek en de mogelijkheden bij over waarde de nodige aan dacht. Ook kunt u uitreke nen hoeveel hypotheek u bij uw inkomen kunt krij gen. De informatie in de Hypothekengids is zoda nig gerangschikt dat u aan de hand van dë overzich ten zelf kunt bepalen wel ke hypotheek bij u past. De Hypothekengids kunt u bestellen door ƒ18,50 (voor leden van de Vereni ging Eigen Huis ƒ15,-) over te maken op giro nummer 2665588 van de Vereniging Eigen Huis te Amersfoort, onder vermel ding van 'Hypotheken gids' en eventueel uw lid maatschapsnummer. Om uw tuin en woning te beschermen tegen wind en inkijk, biedt een haag een decoratie ve oplossing. Een win tergroene haag is echter niet alleen een mooie afscheiding, maar tegen zo'n groene wand ko men uw winterbloeiers ook veel beter tot hun recht. Hoewel hulst niet veel als haag wordt toegepast, beschikt deze plant wel over de geschikte eigenschap pen. Groene of scherpe hulst (Ilex aquifolium) is in ons land 'in het wild' te vinden als hoge struik of kleine boom. Hulst kan echter goed tegen snoeien en is daarom geschikt om ondoordringbare, strakke hagen mee te maken. Hulst groeit ta melijk langzaam en is als haag dan ook goed in de hand te houden. Een hulsthaag is in ver schillende variaties mo gelijk: er worden hul sten gekweekt met goudgeel- of zilverbont blad, met gele en rode vruchten en rijk bes- dragend of juist geheel zonder vruchten. Ook de voor kerstversierin gen bekende beshulst (Pyramidalis) is zeer geschikt. Om een hulsthaag te maken, heeft u vijf struiken per 2 m2 no dig. Extra water geven is doorgaans niet nodig als u de struik in winter plant. A3 Bij de inrichting van de Nederlandse badkamers wordt een douche, vaak in verband met ruimte, ge prefereerd boven een bad. Steeds meer kiest men dan voor een afscheiding uit echt glas. Wijnbeek Sani tair te Uitgeest speelt hier op in met de douche-af scheiding Lido Comfort. Lido Comfort is leverbaar als hoekcabine, ronddou- che en badwand. Verder zijn er draaideuren voor een nis met magneetslui ting, een draaideur met vast paneel, vleugeldeur voor nis en draaideur met zijwand met magneetslui ting en stabilisatiestang. De douche-afscheidingen hebben 6 mm veiligheids glas en werken door mid del van het draaideursys teem. Een opvallend detail is dat de scharnieren aan de buitenzijde van de Comfort douche-afschei dingen worden geplaats. Een aantal andere door dachte details zijn het uit- trekbare handdoekhaakje, een speciaal concept voor eenvoudige montage, ab solute waterdichtheid door een perfect sluitmechanis- me. Combineer zelf Met deze doucheafschei ding is iedereen zeker van individualiteit door de di verse fijn geslepen glas soorten en 18 kleuren. Alle leverbare eloxeer- en pro- fielkleuren worden zonder meerprijs geleverd. Omdat er in de badkamer met damp en water wordt ge werkt, komen de vele func tionele voordelen van glas extra tot hun recht: glas is gemakkelijk in het onder houd, hygiënisch, krast niet snel en is niet aan be derf onderhevig. Lido Comfort past op de meest voorkomende gangbare douchebakken en is lever baar via de sanitair vak- handel. Informatie bij: Wijnbeek Sanitair bv, Postbus 2, 1910 AA, Uit geest; tel. 02513-13841. 'N KWESTIE VAN TAXEREN... Taxeren doet iedereen dagelijks, in het verkeer, op het werk of gewoon thuis. Het juist beoordelen van situaties en omstandigheden. Dat is nou juist wat een NVM-makelaar ook doet. Maar dan wel heel specifiek, toegespitst op uw huis. De NVM-makelaar beschikt over kennis van de markt en beoordeelt de bouwtechnische staat van het onroerend goed. Hij houdt nauwkeurig de prijs ontwikkeling in de gaten en kent plaatselijke omstandigheden. De NVM-makelaar komt door alles objectief te beoordelen tot een nauwkeurige taxatie en verwerkt dat in een overzichtelijk rapport. U kunt de NVM-makelaar ook voor een taxatie inschakelen als u om wat voor reden dan ook uw hypotheek wilt verhogen en de bank een taxatierapport verlangt. Doordat wij als NVM-makelaars objectief en onafhankelijk zijn, bent u bij ons aan het juiste adres voor de taxatie van uw onroerend goed. MAKELAARS/TAXATEURS OO gerrit verboonstraat 12 telefoon: 010 4737933 3111 aa Schiedam fax: 010 4271550 ft Lange Haven 9 Grote Markt 5 tel.:010-426.81.35 fax:010-426.73.49 /4NKE BODEWES Rubensplein 8 3117 BK Schiedam Telefoon: 010 426 5200 Fax: 010 426 90 79 Luxe 4-kamerappartement 4e woonlaag; complex met liften en ruime kelderbox. Gunstige ligging in hartje ^centrum nabij openbaar vervoer en rijksweg. Ind.: ruime woonk. en slaapk., 2 slaapk., hal, keuken, badk. m. ligbad en douche, balkon. Gehele woning in prima st. v. onderhoud; nw. bedradingen e.d., cv, V.V.E., 375,- p.m. incl. stookk. en erfp. Info: 010-2731222 na knt.uren 010-4262305 3/4-kamerappartementen Prima ligging en st. v. onderh. Ruime woonk., slaapk., hal, keuken, douche, balkon (z/o), kelderberging, c.v., nwe. bedrading en leidingen. Direkt te betrekken. (incl. V.V.E.) 100% hyp. Maandlast ca. 450- Ook geschikt voor alleenstaanden. Inl. tel. 010-2731222 na knt.uren 010-4262305 (nabij Hoekersingel) Riante 2- kamerwoning (3e). Prima ligging en ruim uitzicht. Ind.: ruime woonk. (m. balkon 6x1 m) en slaapk., (balkon 8x2 m); keuken, bet. doucher., ged. hardh. koz., kelderb., nw. bedradingen enz. enz. Prima st. v. onderhoud. Ook zeer geschikt voor alleenst. en/of studenten. Direkt te betrekken. 110% hyp., maandlast ca. 400,-. Info: tel. 010-2731222 na kantooruren 010-4262305 en Verbouw voormalige Francois Haverschmidtflat, nabij de Willem de Zwijgerlaan/Prins Bernhardlaan te Schiedam. zes verschillende typen, variërend van totaal 81 m2 tot 115 m2 woonkamers vanaf 33 m2 tot 46 m2 met fraai uitzicht ruime slaapkamer en groot balkon aan voorzijde. Zeven appartementen beschikken over een tweede slaapkamer bergingen in onderbouw gelegen op de negende etage totale grootte 210 m2 en 200 m2 woonkamers ca. 69 m2 en 76 m2 een appartement met twee slaapkamers, een appartement met drie slaapkamers halfopen keuken, twee badkamers, ruim terras met schitterend uitzicht T'wee- en driekamerappartementen vanaf 199.000.- v.o.n. Vierkamerappartementen vanaf 265.000.- v.o.n. Penthouses 490.000.- v.o.n. Garages (6) per stuk 35.000.- v.o.n. Namens V.O.F. Sterrebos en Anke Bodewes Makelaardij/Dupont Makelaars, nodigen wij u uit voor een informatiebijeenkomst over het project „Residence Sterrebos" in Schiedam. In deze bijeenkomst, die zal worden gehouden op 6 december a.s. in het personeelsrestaurant (4e etage) van Zorgcentrum Frangois Haverschmidt, Willem de Zwijgerlaan 1, zal door de architect, de makelaar en Gericon nadere informatie over het unieke appartementen-complex worden verstrekt. Ook over financieringsmogelijkheden zal informatie worden gegeven. Gekozen is om twee bijeenkomsten te laten plaatsvinden en wel één om 15.00 uur en één om 19.30 uur. Naast de algemene informatie is er de mogelijkheid om individueel met de architect, makelaar of zorgadviseur te praten. In verband met de beschikbare ruimte verzoeken wij u zo spoedig mogelijk telefonisch (010-4265200/Anke Bodewes Makelaardij) door te geven op welk tijdstip (15.00 uur of 19.30 uur) u aanwezig wilt zijn. 4NKE BODEWES Anke Bodewes Makelaardij o.g. Rubensplein 8, Schiedam. Tel. 010-4265200 Gericon Stadsmolenstraat 101, Maassluis, i Tel. 01899-24466. L. Haven 9/Grote Markt 5, Schiedam. 010-4268135. Dubbele bovenwoning in het hartje van Schiedam boven Iris bloemsierkunst. 1e etage: voorkamer 3.5 mx8.0 m, achterkamer voorzien van parket, zijkamer, moderne keuken met inbouwapp., toilet. 2e etage: slaapkamer 4x5 m, ruime badkamer met ligbad en 2e toilet. Vraagprijs 105.000.- k.k., we 30,- per mnd. Uw adviseur bij aan- en verkoop van o.g. Bekend in uw regio en scherpe tarieven Bergschenhoek, tel. 01892-19900. /A Informatie Onafhankelijk advisering j alle geldverstrekkers Begeleiding Zonder kosten Belastingadvies .010-47^4343 j Fax 4266060 St. Liduinastraat 15 j3117 CN Schiedam j (Ruime parkeergelegenheid) Welke hypotheek past hij de toekomstige kopers van dit huis? Voorbeeld van een luxe douche-wand

Het Nieuwe Stadsblad | 1994 | | pagina 11