1995 'A c Schiedam West De heer en mevrouw Klein VALK N. Bayirli Huisartsengroep Ketel 7 E. Jongkoen K. L. Ko en Y. Ko-Kwee H. Q. C. Klomp De internisten maatschap van het Schieland Ziekenhuis M. C. Mentink goede gezondheid in 1995 toe D. J. van Gendt A. C. Nijs Betty Franke Ria v.d. Linde van Hulten- van Os Lily en Jan de Kaper gelukkig en gezond 1995 Ben en Margo Muijselaar Annemiek Nijs A. M. Visee H. M. Koumans Fysiotherapie Koerts Psychologenpraktijk Van der Ploeg Fam. W. A. J. Bloot Tandarts Engelkes Zuiderweg Mevr. A. M. Walczynska M. Handana F. W. Wuister wenst iedereen een gezond 1995 H. C. v.d. Nat H. C. v.d. Nat Wij wensen iedereen een voorspoedig de familie J. Lemmens Dierenkliniek Spaland G. in 't Veld een voorspoedig 1995 Een gezond 1995 toegewenst. J. W. BARENDS WOENSDAG 04 JANUARI 1995 1-440 wensen u allen een voorspoedig 1995 allen een voorspoedig nieuwjaar wenst u een gelukkig nieuwjaar tandartsen wenst u in 1995 voorspoed en gezondheid toe en dankt u voor alle ontvangen wensen Praktijk fysiotherapie wenst u een voorspoedig 1995 P.JA. van der Hoek Tandarts wenst mede namens vrouw, kinderen en assistentes, de patiënten en collega 's 'n gelukkig en voorspoedig 1995 Ineke Telder, Denise Meijer, Karin Sehenkelaars- Akkermans wensen al hun patiënten een veelbesproken 1995 u alle goeds voor 1995 G. Blankestijn Wij wensen u een gezond en voorspoedig 1995 voorspoedig 1995 Dhr. en mw. Kortekaas Mw. M. P. v. 't Hoff een gezegend en gezond 1995 toe! een gelukkig 1995 gezegend en gezond 1995 I. de Wilde-Post en echtgenoot voorspoedig 1995 toewensen Wij wensen onze patiënten en oud-patiënten een fysiotherapeuten Kasteelweg 2 De heer en mevrouw Nijkamp en praktijkassistente mevr. Y. Hoppe danken u hartelijk voor de vele goede wensen. Wij wensen u allen een voorspoedig 1995 Lorentzplein een goed en gezond 1995 P. J. van der Burg en J. H. van der Burg een gelukkig en gezond 1995 toe. Praktijk voor fysiotherapie Fam. A. W. van Wingerden psycholoog wenst alle cliënten en collega 's een voorspoedig 1995 dierenartsen Schiedamseweg 41d Schiedam, tel. 4704022 danken voor de vele goede wensen tijdens de jaarwisseling ontvangen en wensen wederkerig ook met uw huisdieren een gezond en voorspoedig nieuwjaar. en echtgenote drs. G. B. M. van der Ploeg, psycholoog drs. M. Oudshoorn, pyscholoog Magda de Haan-van der Ploeg, secretaresse wensen oud-cliënten, cliënten, collega's, verwijzers en bekenden een voorspoedig 1995 Wij danken u voor al uw goede wensen en wensen u een voorspoedig 1995 en zijn assistentes danken voor de vele ontvangen kerst- en nieuwjaarswensen en wensen alle patiënten een gezond en gelukkig 1995 een gezond en gelukkig 1995 wensen u een gezond 1995 L. OSTERHOLT huisarts echtgenote en assistente wensen al zijn patiënten een voorspoedig en gezond 1995 toe. voorspoedig en bovenal gezond 1995 toe. Tandarts wenst patiënten en collega's 'n gelukkig en voorspoedig 1995 een goed en gezegend nieuwjaar toewensen. De heer en mevrouw P. J. van Winterswijk Jantina, Peter, Gabriël en Ruben huisarts bedankt hierbij, mede namens de familie, voor alle goede wensen en Nederveld Tandarts, Hoogstraat 102, Schiedam EEN HEEL GELUKKIG 1995 TOEGEWENST! Dank u voor al die kaarten. Tel. 010-4270428. Dr. I. J. M. v. Hasselt-v.d Mevr. H. E. Hart Dhr. P. v. Dijk Berg Dhr. G. J. Beemster Dhr. C. J. J. Kloos Dhr. G. C. J. M. v. Rooij Dhr. F. M. J. de Rijcke wensen u ook namens de assistentes een voorspoedig 1995 en danken u voor alle goede wensen. een voorspoedig 1995 R. J. van den Berg voorspoedig 1995 Dierenkliniek 'Warande' voorspoedig 1995 een gezond en gelukkig 1995 Seelaar-Elenbaas en Partners voorspoedig 1995 een gezond 1995 gelukkig en gezond nieuwjaar Je denkt, dat je in de wereld leeft, maar de wereld leeft in jou. Bedankt voor alle lieve en goede wensen. Praktijk voor fysiotherapie, manuele therapie en acupunctuur. Willem de Zwijgerlaan 33, 3116 HW Schiedam EEN GEZOND 1995 en dankt iedereen voor hun goede wensen. Dhr. en mevr. Mentink S. Pennock-Mansoer R. Hartgers Tuinlaan 44, 3111 AV Schiedam Tel. 4732700 tandarts en familie bedanken voor de goede wensen ter gelegenheid van de jaarwisseling en wensen Fysiotherapie Marianne van der Drift Mathilde Elink Schuurman Karin Kartodikromo Hans Huysse Anne van Kuik Ron Meijndert huisarts en echtgenote danken alle patiënten voor de vele ontvangen goede wensen voor het nieuwe jaar en wensen hen wederkerig een heel goed en gezond 1995 toe. danken hun patiënten voor de vele goede wensen die wij mochten ontvangen en huisarts Schoolstraat 5 en zijn assistente Cyntia danken u voor, de vele kerst en nieuwjaarswensen en wensen u een gezond en voorspoedig 1995 toe wensen hun patiënten en kennissen veel geluk, voorspoed en een en danken allen voor hun goede wensen. en danken iedereen voor de goede wensen die zij mochten ontvangen. logopedistes Van Bcverenstraal 40 3117 KW Schiedam Tel. 2730787 Huisartsenpraktijk Warande Fam. T. B. Goei Fam. N. J. J. M. de Bont Fam. J. Stolker Assistentes Sylvia, Leeuwen Mevr. Renskers Tiny Verdam danken u voor de vele goede wensen bij de jaarwisseling ontvangen en wensen tandarts Mede namens mijn vrouw bedank ik u voor de vele goede wensen die wij mochten ontvangen. huisarts Swammerdamsingel 43 dankt, mede namens echtgenote, dochters en Dr. A. Sneep voor de goede wensen ontvangen bij het nieuwe jaar en wenst allen een en verloskundigen danken u voor de vele goede wensen en wensen u tevens een voorspoedig 1995 praktijkassistente danken u voor de ontvangen kaarten en wensen patiënten, vrienden, bekenden De heer en mevrouw wensen alle bekenden en danken allen voor de goede wensen die zij mochten ontvangen. bedanken voor alle ontvangen goede wensen. Wij hopen voor u allen en de aan u toevertrouwdè dieren een Wij zullen trachten met u samen hieraan te kunnen bijdragen. Praktijk Jan Steenstraat 39 Fysiotherapeute danken u voor uw goede wensen en willen u wederkerig een Fysiotherapie/logopedie Lorentzplein 2a, Schiedam tel. 4150033 wenst alle patiënten en oud-patiënten Nancy Lodders-Hoppe Kees en Lieselot Reinders Sonja Reynders Marianne van Vliet tandartsen danken voor de vele goede wensen en wensen allen, mede namens familie en assistenten St. Liduinastraat 83 dankt u voor de vele ontvangen kerst- en nieuwjaarswensen en wenst allen een goed en gelukkig 1995 Karei Koerts Mare Schreuder Rob de Klerk Martin de Raaij Marjolein Woord Wil Hoorweg Hanneke Noordzij Monique v.d. Woude Caroline Schamle Marcia de Klerk Marianne de Roon Yvonne v. Herk Annelou Putting Marcilla v. Staveren wensen u allen een heel fijn 1995 De heer en mevrouw Tuinlaan 92 danken u voor de vele ontvangen kerst- en nieuwjaarswensen en wensen allen De heer, mevrouw en de kinderen en bedanken u voor de kerst- en nieu wjaarswensen huisarts en haar assistente, wensen alle patiënten een A. J. Mosk en C. C. Mosk-van Omme Mevr. M. de Korte tandartsen danken u hartelijk voor de vele goede wensen die wij tijdens de jaarwisseling mochten ontvangen. Wederkerig wensen wij u allen veel goeds voor 1995 en dankt iedereen voor de goede wensen die hij mocht ontvangen. Allereerst willen wij onze patiënten bedanken voor al de persoonlijke wensen die wij dit jaar mochten ontvangen. Tevens willen wij alle patiënten en echtgenote wensen, mede namens hun medewerker W. v.d. Heuvel, patiënten en oud-patiënten en danken voor de vele goede wensen die wij van u mochten ontvangen. Instituut voor fysiotherapie Parkweg 71, Schiedam Tel. 4736583 Tandarts bedankt hierbij, mede namens echtgpnote en assistentes, zijn patiënten voor de vele kerstkaarten en wenst al zijn patiënten, collega's, vrienden en kennissen een wenst alle cliënten en hun huisdieren een Dierenartsen: I. van Toor L. J. van den Ham N. de Kruif en assistentes Warande 99, Schoolstraat 7, Schiedam Hogenbanweg 122a, Rotterdam Tandarts wenst, mede namens zijn echtgenote en assistente, zijn patiënten en relaties. Singel 118 3112 GT Schiedam Tel. 4263338 Fysiotherapie fysiotherapie, manueltherapie, acupunctuur haptonomie Wij danken u voor uw goede wensen en willen u wederkerig een Praktijk voor fysiotherapie, manuele therapie en sportfysiotherapie wenst alle patiënten en dankt u voor al uw goede wensen Praktijk Bernard Zweersplein 33 Schiedam-Groenoord bedankt iedereen voor de vriendelijke wensen en wenst u een Dierenarts J. Veltenaar, echtgenote en assistentes. arts dankt mede namens zijn echtgenote voor de vele blijken van belangstelling bij de jaarwisseling ondervonden en wenst allen wederkerig toewensen L. J. Barends-Hengeveld J. W. Barends J. C. Elenbaas I. Haleplioglu-Maarschalk F. E. den Hoed L. M. v.d. Vlugt-de Kort D. J. van Marle R. Quadt E. L. van Scherpenzeel A. Seelaar-v.d. Corput E. Seelaar H. Smith C. J. M. Speyer-Heetkamp G. van der Wees N. A. J. Westhoeve Y. A. M. Wils J. Hoppstein A. G. Veninga-Loode M. Kamta P. Pirsouw

Het Nieuwe Stadsblad | 1995 | | pagina 2