Grootse opening vrijdag 10 maart BP Matlingeweg Matlingeweg 30,3044 EW Rotterdam, telefoon 010 - 462 27 30 Van 16 t/m 19 uur HAPPY HOUR met live jazzmuziek! 4* Gratis tanken bij BP? Gratis Truck voor beginners Verkoper van BP Produkten WOENSDAG 08 MAART 1995 10-449 Cola Light... Voor niks! Je wordt er niet dik van... Elke bezoeker krijgt op vrijdag 10 maart een gratis blikje. Daarna zolang de voorraad strekt. Gratis beertje, na 2 stempels. Spaar ze alle twaalf! Na twee keer tanken heeft u al een beertje gratis! Zes keer cola voor nog geen zes guldeti! Een six-pack Coca Cola voor een bijzondere prijs: slechts 5,25. Da s heerlijk voor onderweg. Dus: eerst even langs BP! Gratis wijnglas* na 4 stempels. Deze aktie loopt tot 15 mei 1995. Zolang de voorraad strekt. *Let op: de aanbiedingen gelden alleen op de aangegeven datum, zolang de voorraad strekt. Het lijkt er vrijdag 10 maart wel op. Als u bij BP Matlingeweg tankt, dan kunt u één van de gelukki gen zijn die een gratis volle tank brandstof krijgt. Op vrijdag 10 maart a.s. kunt u bij BP Matlinge weg wel héél erg in de prijzen vallen! Als u tussen 11.00 en 19.00 uur bij ons tankt, krijgt u na betaling bij de kassa een sleutel. U loopt naar de schatkist toe en probeert of de sleutel past... Past de sleutel en gaat de deksel van de schatkist open, dan vindt u in de kist een waardecheque waarmee u op vertoon van uw kassabon het zojuist betaalde bedrag aan brandstof van BP Matlingeweg terug ontvangt. U heeft dan helemaal gratis getankt! Dus beproef uw geluk op 10 maart a.s. bij BP Matlingeweg en grijp de kans om uw tank op kosten van BP te vullen! Een heuse BP Mercedes Benz Truck met een elektromotor van maar liefst 150 watt. Goed voor een snelheid van 4 kilometer per uur. Natuurlijk uitgevoerd in echt BP groen. Weet u een leuke naam te verzinnen? Dan neemt u hem mee naar huis! :/(T Duyvis als er een fuif is! Met een gratis zakje Duyvis-noot- jes merkt u wel dat er vrijdag 10 maart bij ons een fuif is. Een minimars kado. Kom maar halen op vrijdag 10 maart van 11 tot 19 uur. Gratis Donut! Van vrijdag 10 maart t/m 17 maart gratis donuts van 6 t/m 9 uur. (1 per persoon). Gratis koffie met koek. Geniet even op z'n Hollands op vrijdag 10 maart van 11 tot 19 uur. Nieuw BP station.Bestaande premiepunten. Een nieuw station, waar u 'n betere service krijgt. En wat is gebleven? Gratis premiepunten! Voor waardevolle, en fraaie cadeau s. Gratis tanken bij BP Matlingeweg in Rotterdam? »y!j ^Duyvis|

Het Nieuwe Stadsblad | 1995 | | pagina 13