procent rente op een lening voor een scherp geprijsde oldtimer van Pennings. AA financieel economisch medewerk(st)er \Nurth& vMerschoor der 2°»«sc«Iff "Er a fill b. Varia Voorjaar tegemoet met 'n kwast in je hand N A V P A S BROERSVEST 85 Blauwe spiegels en goud op snee 2^ TIJDELIJK EXTRA VEEL EXTRA'S OP DE TIPO TOPLINE. flllflfl Al 35 jaar een naam die staat voor kwaliteit op het gebied van zonweringen en rolluiken. Want als uw tuin uw tweede woonkamer is, dan wilt u meer dan zomaar een tafel met vier stoelen. Bezoek onze stand in de Margriethal tussen 19 en 23 april. Nieuwe Haven 57 Schiedam, telefoon: 010-4262687. Tegen inlevering van bovenstaande advertentie, ontvangt u bij ons 10% korting op de beurs. irti r Verven met ingebouwd gemak Trek dubbel beveiligde deur achter je dicht 16-452 We hebben nu een model met nogal wat sterallures. En terecht, vinden wij. Want de Tipo Topline heeft werkelijk alles om uit te groeien tot een absolute ster onder de middenklassers. Ga maar na: mistlampen, metaallak, centrale portiervergrendeling, elektrische voorportierruiten, in hoogte verstelbaar stuurwiel en bestuurders stoel, toerenteller en checkpanel, velours bekleding, stuurbekrach tiging en airbag. Maar de Tipo Topline heeft nog veel meer wat hem een ster maakt. Kom daarom snel eens bij ons langs. Zo'n kans om nader kennis te maken met een ster krijgt u niet vaak. U rijdt al in de Tipo Topline voor t'. 28.950,-. Uw voordeel is dus f. 3.350,-. Bij 11 J®» Boekhandel J. S. VAN LEEUWEN Weg roest WOENSDAG 19 APRIL 1995 PENNINGS Mazda 323 Hatchback 1,6i-16V GLX nu met bijna 3.000,- voordeel. Plus één van de vier extra's van Pennings. Bij Pennings staan ze tot en met 31 mei aanstaande in de showroom te glimmen: een serie nu al klassiek gelijnde Mazda's 323. Niet één keer gebruikt, niet twee keer gebruikt, nee: ze zijn splinternieuw. Geen kilometer op de teller en toch moeten ze weg. Liefst snel. Daarom zijn de catalogusprijzen van deze 'oldtimers', afhankelijk van het model, 1.500,- tot 4.000,- lager geprijsd dan voorheen. En of dat al niet genoeg is doet Pennings daar nog een behoorlijke schep bovenop. Want u kunt bovendien nog kiezen uit vier wel zéér aantrekkelijke extra aanbiedingen, exclusief voor deze 323-modellen: 1. Financiering tegen slechts 1% rente* effectief op jaarbasis, óf 2. Een HP-special accessoire-pakket" voor nul komma nul gulden, of 3. Uitgestelde betaling van een half jaar*", of 4. De eerste 30.000 km gratis onderhoud"**. Laat deze grandioze aanbiedin gen niet lopen Ze gelden slechts tot 31 mei a.s., of zolang de voorraad strekt. En neem maar vap ons aan dat die niet lang strekt. Klassiekers zijn per slot van rekening nogal gewild. Autobedrijf H. Pennings BV (ook op zondag geopend van 10 - 17 u.), Noordmolenstraat 17, Schiedam, tel. 010 - 426 62 33. TOT EN MET 31 MEI AANSTAANDE: 323-MODELLEN '94 BIJNA TE GEEF. "Maximaal 10 000 - bij een looptijd van 24 maanden. Financieringen komen tot stand via de Ribank N.V. te Nieuwegein. Toetsing en registratie bij het BKR te Tiel. "Lichtmetalen velgen, brede banden, wielsloten, achterspoiler in kleur van de auto, uitla atsierstuk, striping, radio-cassette met afneembaar front. ""Max. 25.000,- met een minimale aanbetaling van 25%. ""Standaard-onderhoudsbeurten, mits binnen 2 jaar na datum deel 1 opgenomen. Leaseprijzen (gebaseerd op full-operational lease, 20.000 km/jr„ 48 mnd., excl. 17,5% BTW) per maand vanaf323 HB 659,-/ 323 Sedan 719,- 323 F 764,-. Officieel Mazda Dealer, Mazda Kroon-occasions, erkend installation voor LPG, alarm en airco. Eigen lease maatschappij (HP-LEASE B.V.). Elke Mazda wordt geleverd met drie jaar Mazda Euro Service, drie jaar algemene garantie (tot een max. van 100.000 km), drie jaar lakgarantie en zes jaar carosseriegarantie. WONINGSTICHTING SAMENWERKING VLAARDINGEN Woningstichting Samenwerking Vlaardingen is een klantgerichte organisatie die in de gemeente Vlaardingen ruim 4100 verhuureenheden beheert en streeft naar een slagvaardige en zakelijke manier van werken. De organisatie bestaat uit 32 medewerk(st)ers en is opgebouwd uit de afdelingen: Verhuur- en Bewonerszaken, Financiële Zaken en Technische Dienst. Op de afdeling Financiële Zaken is de functie vacant van Plaats in de organisatie: Direct onder het hoofd van de afdeling en bewaakt mede de voortgang en de kwaliteit van het werk. Functie-inhoud: - het mede samenstellen van de jaarrekening en meerjarenbegroting; - verzorgt mede managementinformatie; - verzorgt mede in overleg met het hoofd van de afdeling het liquiditeiten- en vermogensbeheer; - ontwikkelt mede en bewaakt administratief organisatorische procedures; - vervangt zonodig het hoofd van de afdeling. Functie-eisen: - minimaal een SPD-1 opleiding aangevuld met kennis op het gebied van de volkshuisvesting; - affiniteit met geautomatiseerde gegevensverwerking; - goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; - leeftijdsindicatie 25-35 jaar. Arbeidsvoorwaarden: Het salaris en de arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO voor woningcorporaties. Inschaling vindt plaats op basis van opleiding en ervaring. Inlichtingen: Voor meer informatie over de inhoud van deze functie kunt u contact opnemen met de heer T. N. Regeling, telefoon 010-4747411 Sollicitatie: .u Belangstellenden voor deze functie worden verzocht hun schriftelijke sollicitatie binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie te richten aan de directie van Woningstichting Samenwerking Vlaardingen, Stadhouderslaan 181, 3136 BM, Postbus 206, 3130 AE Vlaardingen. MIDDENKLASSER MET SïERALLURES. Prijs Incl. BPM/BTW, excl. kosten ri jklaar maken. Wijzigingen voorbehouden. Lichtmetalen wielen tegen meerprijs. Spykerstraat 10, 3125 BZ Schiedam. Tel. 010-462 29 12 Voorjaarsschoonmaak schijnt het eigentijdse vrou wendom er niet meer op na te houden, maar lentetijd, opknaptijd. Zo vergaat het mij tenminste, want opeens zie je van alles in je huis, wat best eens onder handen genomen kan worden. En word je jalours als je je buren driftig ziet klussen. Kent u dat? Dan steken we vandaag op papier even de handen uit de mouwen en nemen dan met name de kwast ter hand Wie daarbij richting plafond kijkt, voorzien van een bruine laag nicotine, vlekken van lek kages, de open haard of ande re ongerechtigtheden, zou het oog kunnen laten vallen op de nieuwe 3in1 plafondverf van Alabastine. Die dekt op tal van plafonds in één keer zonder veóór- en nabehandeling. En dat scheelt werk en in de meeste gevallen geld. 3in1 plafondverf hecht name lijk op bijna iedere onder grond, bedekt blijvend moeilij ke vlekken en is in één keer dekkend wit. Heb je liever een tintje boven je bol, dan kun je daarvoor een universele kleur- pasta gebruiken. Deze 3in1 is erin blikken van 2,5 en 5 liter, waarvoor je resp. f59,95 en f98,95 betaalt. Met die laatste Niet drie keer opnieuw dat plafond gedaan U bent nu van harte wetkom in onze nieuwe winkel op (schuin tegenover de oude winkel) Als openingsaanbieding ontvangt iedere bezoeker een speciaal voor ons herdrukte ansicht van de Broersvest in vroeger dagen. Gedurende maar liefst acht weken verschijnt iedere woensdag een nieuwe kaart. Deze week kunt U de zesde ansicht afhalen. (Zolang de voorraad strekt). Broersvest 85 Schiedam. Tel. 426.81.52. heb je genoeg voor zo'n 35 tot 40 m2, al naar gelang de zuig kracht van je plafond. Zou u het plan hebben een vet keukenplafond met dit nieuwe Alabastine produkt te behan delen, dan schrijf ik er wel even nadrukkelijk bij, dat je eerst dat vet moet weghalen. Want op vet houdt geen enke le verf. Terwijl je op plafonds, die voorzien zijn van witkalk of een veegvaste kalk, die niette min wit op je handen achter laat, ook 'eerst die kalk er af moet wassen hoorde ik bij Alabastine, tel. 04192-19303. Al een tijdje langer en succes vol van hetzelfde merk is er Hammerite, een lak, die je zonder eindeloos schuren, een I 1 Als we RayBan mogen geloven zijn blauwe, spiegelende zonneglazen „hot" de komende zonnige maanden. 'Blue Mirror1 is de naam, dus blauwe spiegels en dat moet ondoorzichtig boeiend zijn zo'n blue boy of girl tegen over je niet aan te kunnen kijken....Goud op snee -zoals op de foto te zien- en dat liefst samen met ovalen glazen is een modenieuwtje in de ladylike vrouwenhoek, die niet altijd gecharmeerd hoeft te zijn van die hippe, ovalen rondjes. primer of een grondverf, direkt op verroest en verweerd metaal kunt zetten voor een duurzame, waterafstotende laag. Slim voor metaal in je tuin, je caravan, boot, je auto velgen, maar binnen net zo goed voor radiatoren. Kan ook op schoon metaal. Prijs vanaf f 13,95 voor 250 ml. voor ver ven met ingebouwd gemak. Kleurtje in de baby/kinderka mer? Bij Histor zag ik daar voor op de vakbeurs 'Sfeer' wenskleuren onder de naam 'Tovertinten'. Met tien combi natielijnen van elk vijf kleuren kies je voor 'Slaap Vaak'. 'Zeemeermin', 'Zonnekind' of wat je maar aardig vindt bij die uitgekiende tovertinten. Eveneens van Histor 'Nuances in wit', dertig mooie, lichte tinten in hoog- en zijdeglans voor net-geen-wit, maar ook geen uitgesproken kleuren. Voor gezinnen met veel aan loop of kinderen, dus de wens muren makkelijk schoon te kunnen houden, toonde Histor (tel. 02975-41911) op die beurs meteen 'Clinet', geschikt voor alle ruimtes in huis. Clinet (schoon en netjes) is zeer goed met een doek af te nemen en kost per twee en een halve liter f31,50. Voor buiten is er de Clinet Plus. Prijs vanaf f 18,90 per liter en 't komt in mei op de markt. Tweeling' strip niet al te moeilijk te monteren. Griezelige cijfers over het toe nemende aantal inbraken leest u al genoeg. Dus zeg ik alleen maar dat sinds kort het de meeste'dieven buiten de deur houdende SecuStrip een ver volgverhaal heeft gekregen met SecuStrip TwinPlus. Dit nieuwe, dubbelwerende 'twee- ling'-systeem is ontwikkeld om doeltreffend naar binnen draaiende deuren extra te beveiligen, waar die deuren zich ook maar bevinden. Als een inbreker er in zou sla gen met een koevoet uiteinde lijk één zijde van het profiel te forceren, dan stuit bij door de dubbele constructie op een tweede hindernis Hij moet dus opnieuw beginnen. Maar of hij dan-net als Lubbers- z'n karwei nog zal willen afmaken is de vraag Waarschijnlijk niet Ook al door de 22 'te nemen' bevestigingspunten. Deze SecuStrip TwinPlus is voorzien van verdekte schroe ven, waardoor verwildering van een compleet profiel prak- Reakties en bijdragen aan deze rubriek sturen aan: Wegener Sijthoff Weekbladen, Postbus 5825, 2280 HV Rijswijk, Telefoon 070 -3190292 tisch onmogelijk is. Volgens de fabrikant (tel. 02526- 20901) is via sleufgaten de montage vrij eenvoudig. De standaardlengte ervan is 205 cm., de kleuren zijn blank, wit en bruin, maar op verzoek kun je elke RAL-kleur krijgen, die je wilt. De prijs per deur komt je op nog geen honderd gul den en dat kun je een boel (emotionele!) ellende bespa ren. Voor de beveiliging van minstens zo kwetsbare achter- tuin-, balkon- en garagedeu ren (geliefd bij 't dievengilde!) tip ik nog even de SecuStrip 3T. Ze zijn al op de markt, zodat met de vakantietijd weer in aantocht je een beveiligde deur achter je dicht kunt trek ken. 16/95

Het Nieuwe Stadsblad | 1995 | | pagina 17