R theaterrctterdam Mini Maxi - Scherzo APRIL 1996 Mini Maxi - Scherzo Mini Maxi - Scherzo di 2 Luxor Theater Bert Visscher - Fijne Nuances Wereldkerstcircus Carré wo 3 Luxor Theater Bert Visscher - Fijne Nuances Mini Maxi - Scherzo do 4 24042 Theater de Teerstoof Comedytrain Mini Maxi - Scherzo vr 5 24052 Theater de Teerstoof Basterd - Complex Mini Maxi - Scherzo zaó 24062 Theater de Teerstoof Marlies Helder - Het Sujet wo 10 Luxor Theater Jasperina de Jong - Lang leve de Opera! do 11 Luxor Theater Jasperina de Jong - Lang leve de Opera! vr 12 24122 Theater de Teerstoof Hakim/René Groothof - (familievoorstelling) Brigitte Kaandorp - En Vliegwerk za 13 24132 Theater de Teerstoof Creme Fraiche - A la minute Brigitte Kaandorp - En Vliegwerk wo 16 Luxor Theater Zzinderella - musical Brigitte Kaandorp - En Vliegwerk do 17 Luxor Theater Zzinderella - musical Hans Dorrestijn - Gesmolten Ijsberen vr 19 24192 Theater de Teerstoof Othello Amateurtoneel (in '94/'95 try-out) za 20 24202 Theater de Teerstoof Othello Amateurtoneel Comedytrain wo 24 Luxor Theater Zzinderella - musiacl André Manuel - Krang do 25 Luxor Theater Zzinderella - musical Ruth Jacott vr 26 24262 Theater de Teerstoof Robert Brouwer - De tocht naar de tegenpool Apollo Toneel Schiedam za 27 24272 Theater de Teerstoof Arthur Umbgrove - Een tekkel met de stok (reprise) Apollo Toneel Schiedam Maarten v. Roozendaal (dubbelvoorstelling) Apollo Toneel Schiedam zo 28 24282 Theater de Teerstoof Teerstoof Taaltheater Apollo Toneel Schiedam Teerstoof Taaltheater MEI 1996 wo 1 Luxor Theater Tineke Schouten - Lach Vegas Postbank Kleinkunst Festival do 2 Luxor Theater Tineke Schouten - Lach Vegas Ruth Jacott vr 3 25032 Theater de Teerstoof Mrs. Einstein - Mrs. Einstein in concert Carmën - musical za4 25042 Theater de Teerstoof Mrs. Einstein - Mrs. Einstein in concert theaterbuffet) Comedytrain ma 6 Luxor Theater Benny Neyman - Alles wat telt Carmen - musical di 7 Luxor Theater Benny Neyman - Alles wat telt Carmen - musical vr 10 Luxor Theater Chess - musical Di Gojim - Noch a sjoh (Klezmermuziek) za 11 Luxor Theater Chess - musical Al Stewart do 16 Luxor Theater Het groot niet te vermijden enz. - Robert Long - nieuw programma The boys are back in town Robert Long - nieuw programma vr 17 Luxor Theater Het groot niet te vermijden enz. - Fred Delfgouw - Momenten The boys are back in town Frits Lambrechts/Aart Staartjes - De Gembo's za 18 Luxor Theater Het groot niet te vermijden enz. - Evita - musical The boys are back in town Evita - musical do 23 Luxor Theater Harrie Jekkers - nieuw programma Wivieneke v. Groningen/Bruun Kruijt - vr 24 Luxor Theater Harrie Jekkers - nieuw programma Dat zien we gisteren wel za 25 Luxor Theater Harrie Jekkers - nieuw programma Pieter de Rijk - Mag ik es met je praten? do 30 Luxor Theater Harrie Jekkers - nieuw programma Teerstoof Taaltheater vr 31 Luxor Theater Harrie Jekkers - nieuw programma Evita - musical The sound of music Ajuinen en Look - De Fiets van Marleen (reprise) Niet Schieten - Een Vlucht Regendruppels Evita - musical Evita - musiacl Comedytrain Sfinx - De Elfstedentocht Paul Pleijsier - De Nationaal Gitarist Evita - musical Purper - Purper 11 Purper - Purper 11 Trio Hasjee Show Genodigden Bart Stultiens - De Vijfde van Stultiens Purper - Purper 11 Frank Boeijen Mathilde Santing - Choosy Beggar Mathilde Santing - Choosy Beggar Bert Klunder - Vette Jus Theo Maassen - Theo Maassen doet zijn uiterste best Seth Gaaikema - Schande! Serpanties - Braaf Niet uit het Raam - Niet Uit Het Raam Zingen Teerstoof Taaltheater Seth Gaaikema - Schande! THEATER WAT >0 3MH3IN

Het Nieuwe Stadsblad | 1995 | | pagina 33