tcccm DE VOORDELIGE STARLET. HEEL TOYOTA Skoda Felicia als Combi S* d&Jt tC Nieuwe club voor oude Cadillacs Mercedes Sprinter 'Van of the Year' TOYOTA M. POLDERMAN TOYOTA M. POLDERMAN Uw vriendelijke Toyota dealer voor Rotterdam, Schiedam en Vlaardingen Rotterdam-Zuid B.V Schiedam B.V. Showroom: Aristotelesstraat 22, Vwy Laan van Bol'es 2, Schiedam, tel.: 010 - 432 35 55 tel.: 010 - 470 38 00 Onder de naam Vintage Cadillacs zijn een aantal enthousiaste mensen een club gestart speciaal voor auto's van dit exclusieve Amerikaanse merk. Anders dan de reeds bestaande Cadillac Club richt Vintage Cadillacs zich uitsluitend op auto's van 35 jaar en ouder, wat betekent dat iedere Cadillac van 1960 of daar voor van harte welkom is. Uiteraard kunnen mensen met een exemplaar uit de jaren zestig sympathisant worden. Ieder jaar immers wordt weer een extra bouwjaar welkom gehe ten. De jonge club heeft een aantal activiteiten in gedachten. Zo kunnen bij voorbeeld onderdelen besteld worden uitsluitend voor de bij de vereniging ingeschreven auto's. Verder zal in dit oprich tingsjaar een tourrit en ledenbijeenkomst worden gehouden en zal het ver enigingsblad 'The Cadillac Cronical' worden uitgegeven. Er wordt gestreefd naar vier num mers per jaar. Eigenaren van oude Cadillacs betalen per jaar f.50,- of f.25,- als men na 1 juli lid wordt. Mensen die een jongere Cadillac hebben of iemand die 'gewoon' geïnteres seerd is, kan sympathisant worden voor de helft van deze bedragen. Voor meer informatie over Vintage Cadillacs kunnen liefheb bers bellen met Eric van Spreuwel, tel. 013- 358282. De door de TUV, een Duits keuringsinstituut, als betrouwbaarste auto in zijn klasse uitge roepen Starlet in nu ook de voordeligste. Want u kunt al voor 195,- per maand Starlet rij den. En dan te bedenken dat de XLi en de GTSi gratis stuurbekrachtiging hebben en u op alle modellen 3 jaar Totaal-garantie heeft. Kom snel naar onze showroom en wij vertellen u alles over dit fantastische aanbod. Er is al een Starlet vanaf f 22.990,-. Onlangs onthulde Skoda getrokken. Ook is de de opvolger van de achterzijde van de auto Forman, de vijfdeurs sta- langer dan bij de vijf- tionwagon op basis van deurs. De Combi is maar de Favorit. Vanaf okto- liefst 35 centimeter ber zal deze Felicia gegroeid tot 4,20 meter. Combi op de Met neergeklapte achter- Nederlandse marlet lever- bank kan zo een bagage- baar worden, volume van 1365 liter Uiteindelijk zal het pro- worden verkregen, gramma maar liefst vier In eerste instantie komt motoren omvatten, ter- de Felicia Combi wijl vanaf de GLXi-ver- beschikbaar met de twee sie extra's leverbaar wor- bekende 1.3 liter moto den als ABS en een ren van 54 en 68 pk. Kort airbag. De vernieuwde daarna volgt de 1.6 liter lijnen van de Felicia zijn VW-motor van 75 pk, natuurlijk ook op deze terwijl vanaf februari stationcar terug te vin- 1996 ook de 1.9 liter die den. De achterklep staat sel van Volkswagen een echter veel rechter op en plek in de Felicia zal krij- de daklijn is verder door- gen.# Geheel verdient en ver wacht is de nieuwe Mercedes-Benz Sprinter bestelauto uitgeroepen tot de 'Van of the Year'. De jury van deze verkie zing bestaat uit bedrijfs autojournalisten uit 13 Europese landen. De Sprinter kreeg van hen 78 van de 91 maximaal haalbare punten. Hoog scoorde de nieuweling op het gebied van het hoge uitrustingsniveau, de prijs-kwaliteit-ver- houding, lage verbruiks cijfers en de lage onder houdskosten per kilometer. Hoge ogen gooide ook de nieuw ontwikkelde direct ingespoten dieselmotor. Dat ook de markt zeer positief op de Sprinter reageert, blijkt wel uit het feit dat sinds de introductie in ons 1700 exemplaren zijn ver kocht. Hierbij is de 208 D het meest gewild, gevolgd door de 308 D en 212 D. De nieuwe Sprinter neemt in zijn kielzog nog andere Mercedes bestelauto's mee. De oude Tl if inmiddels volledig uit verkocht, terwijl de ver koopcijfers van d( MB 100 en T2 aanzien lijk zijn toegenomen. Consumentenprijs j Aanblaling/inruil 22990- 22 990 - 9.200.- 9.200- Kredietsom 13.790 - 13.790- Looptijd 48 maanden 36 maanden Kredietvergoeding 4.760.88 3564 - Electieve rente op jaarbasis 10,7% 10.7% Termijnbedrag per maand 194,81 226.50 Slottermijn 9.200- 9.200- Prijs bij verkoop op afbetaling" 18 550.88 17.354,- "Exclusief de aanbetaling/inruil. Finaciering wordt verstrekt op huurkoopbasis (niet-doorlopend krediet) volgens de gebruikelijke voorwaarden van Toyota Finacial Services (T.F.S.) Alle Krediet aanvragen worden getoetst bij het Bureua Krediet Registratie (B.K.R.) te Tiel

Het Nieuwe Stadsblad | 1995 | | pagina 21