At Miles: Hoe meer ie spaart, hoe verder ie gaat i \N urth& (&>HYUnDFll Autobedrijf de Pelicar Cenfrum Rottendam M U ontvangt 1 Air Mile per besteding van 25,- Spijkerstraat 10 Schiedam Telefoon: 010-462 29 12 Wij gebruiken uitsluitend shell smeer middelen, daarom ontvangt u óók Air Miles op uw bestedingen in onze werkplaats. Steeds meer dealers geven tegenwoordig Air Miles weg. Het systeem van Air Miles, waarbij op een "ere dit-spaarkaart" punten verzameld kunnen worden waarmee men de leukste vakanties kan maken, blijkt in Nederland een succes te zijn. Maar liefst 80% van de bezitters van een Air Miles-spaar- kaart maakt regelmatig gebruik van de kaart. Reden genoeg voor dealerbedrijven om in de werkplaats ook Air Miles aan te bieden. Stelregel is bij de meeste dealerbedrijven, dat er 1 Airmile wordt gegeven voor iedere 25,- die in de werkplaats wordt besteed. Of u nu komt voor een onderhouds beurt, het snel laten vervangen van banden, een uit laat enz., of een reparatie, dan heeft u bij de dealers op deze pagina recht op airmiles. Een reden te meer om te zeggen: Liever m'n Dealer! Overschieseweg 150, Schiedam (Spaanse Polder) Tel. 010-415 14 11 Op zoek naar een nieuwe ervaring die alles met snelheid en (ont)spanning te maken heeft? Dan is het Indoor Kart Centrum Rotterdam écht iets voor u! Een kennismaking met de wereld van de kleine gemotoriseerde voertuigen en de snelle wijze waarop ze zich over de baan ver plaatsen, heeft ons overtuigd van de funfaktor van het karten. Geinig detail: niet alleen partikulieren, maar ook de deftigste zakenmannen laten het kind in zich boven komen zodra ze plaats nemen in hun kart... ook nog catering bij -van een Hollandse broodmaaltijd tot een diner of een Carabisch buffet- dan kan dat allemaal op maat verzorgd worden. Ontspanning Volgens Peter Cleton van het Indoor Kart Centrum Rotterdam is karten een ontspannend tijdver drijf waar weinig risiko's en veel plezier aan kleven. Cleton: "Bij ons bedrijf staat de veiligheid voorop. Zo wordt er gereden met degelijke helmen en eventueel race-overalls, die aan de kliënten beschikbaar worden gesteld." Hoe opwindend het karten is, wordt duidelijk als we vanuit het restau rant, dat door dubbel glas geschei den is van de kartbaan, naar bene den kijken en een wedstrijd gadeslaan. Snerpend schieten de karretjes voorbij met fanatiek kij kende mannen èn vrouwen achter het stuur. Cleton: "Alle karts zijn technisch identiek. Het komt dus echt op stuurmanskunst aan. Dat is de reden dat er vaak op het scherpst van de snede gereden wordt, door rijders van 8 tot 88 jaar! Loese rijcters of groepssrrsngement Bij het Indoor Kart Centrum Rotterdam is alles mogelijk. Cleton somt op: "Losse rijders kunnen dagelijks terecht van 12.00 tot 22.30 uur. Voor 10 minuten rijden kost dat bijvoor beeld 25,-. Daarnaast is het mogelijk een baan af te huren - desgewenst voor een hele dag of een deel daarvan- voor een groep vanaf 10 personen, wat steeds meer door bedrijven wordt gedaan als bedrijfsuitje. Wil men daar Voor een bedrijfsuitje, kinder feest, vrijgezellenavond of zom aar met een stel vrienden is karten hèt uitje waar nog lang met plezier aan gedacht zal worden." Hij besluit: "Wie kennis wil maken met het opwin dende karten, is van harte wel kom bij het Indoor Kart Centrum Rotterdam." Voor meer info: Indoor Kart Centrum Rotterdam, Schaatsbaan 41-45 (aan de zuid west zijde naast Rotterdam Centraal Station, vanaf Weena gezien achter de witte flats), tel. 010-4665832, fax 010-4667553. Na het inspannende racen ont spannen een glas drinken aan een van de drie bars

Het Nieuwe Stadsblad | 1995 | | pagina 17