DIENST SPORT EN RECREATIE N, COLOFON INFORMATIE Sportwijzer Schiedam Woensdag 6 september 1995 Activiteiten Sportvelden Sportzalen Sporthal Zwembad Zuid tel. 246 55 05 tel. 246 55 09 tel. 246 55 08 tel. 470 07 91 tel. 426 16 82 Inhoud Voor u ligt de Sportwijzer voor het seizoen 1995-1996. In deze sportkrant, die dit jaar alweer voor de vierde keer verschijnt, vindt u volop informatie over de activiteiten die de Dienst Sport en Recreatie het komende seizoen organi seert. We hopen dat de Sportwijzer, net als in de voorafgaande jaren, een groot succes zal worden. I!Ü ml Jan van Vugt Uitgave: Dienst Sport en Recreatie gemeente Schiedam Redaktie: Dienst Sport en Recreatie i.s.m. Bureau Voorlichting en Kabinet Foto's: Roel Dijkstra en Jan van der Ploeg Druk: Sijthoff Pers Sporten voor jeugd basisonderwijs - snuffelpas en sportdag groep 7 - achtpas groep 8 Kennismakingscursussen voortgezet onderwijs - tennis - klimmen - kanovaren Schoolsportkalender Sport- en spelinstuiven voor vrouwen, volwassenen, 50-plussers en triminstuif Fietsen en wandelen voor ouderen Bowls Sport tijdens Brandersfeesten Sport-O-Theek - Huldiging kampioenen Sport- en Evenementenhal Margriet - klimwand - huren van accommodaties - vergadermogelijkheden Activiteiten Zwembad Zuid - zwemles - overlevings-, zwangerschaps-, baby/kleuterzwemmen - aquasteps en aquajogging Meer bewegen voor 50-plussers Sport- en Recreatiebad Groenoord - banen zwemmen - aquarobic - aquafit - senioren fit - aanstaande moeders feesten en partijen. SPORTKRANT VOOR SPORTIEVE SCHIEDAMMERS Ook dit jaar is het doel van de krant alle inwo ners, van jong tot oud, te informeren over en enthousiast te maken voor de activiteiten van de Dienst Sport en Recreatie. Het aanbod is niet gering. heeft de keuze uit diverse takken van sport. Activiteiten voor senioren krijgen in het komende seizoen nadrukkelijk aandacht Bowls is met name voor deze groep een ge schikte vorm van sport. Aan deze in Nederland nog 'jonge' sport wordt in Sporthal Groenoord vormgegeven. Het aquafitness, aquajogging en aquasteps worden dit sportjaar in Zwem bad Zuid verder uitgebouwd. Verder zal weer de nodige aandacht worden besteed aan het kanoën en de buitensport activiteiten. Voor wie op zoek is naar een nieuwe sportuit- daging is de indoor-klimwand in Sport- en Evenementenhal Margriet aan te raden. In sa menwerking met de Nederlandse Bergsport vereniging zijn nieuwe klim-parcoursen uitge zet. Voor de groepen 7 en 8 van het basisonder wijs zullen het komende seizoen respectievelijk de snuffel- en achtpas worden geïntrodu ceerd. En tot slot ligt het in ons voornemen het komende jaar met de sportactiviteiten de ver schillende wijken in te gaan. De Dienst Sport en Recreatie biedt u de moge- mm1,wfffmmmfft lijkheid, tegen een laag tarief, vrijblijvend kennis te maken met bovenstaande en andere vormen van sport. Tijdens het sporten kunnen bovendien nieuwe contacten worden gelegd. Wij hopen dan ook veel mensen enthousiast te maken en te verwelkomen in een van onze ac commodaties. Mocht u na het lezen van deze sportkrant be hoefte hebben aan nog meer informatie dan kunt u contact opnemen met de Dienst Sport en Recreatie. De Dienst is gevestigd op de eerste étage van Sport- en Evenementenhal Margriet, Nieuwe Damlaan 5, telefoon 010 - 246 5555. Veel sport- en leesplezier, Jan van Vugt Directeur Dienst Sport en Recreatie SEIZOEN '95/'96 MMÉ

Het Nieuwe Stadsblad | 1995 | | pagina 9