Loco en Joop Braakhekke openen grootste keuken- en badkamercentrum van regio Doorbraak voor betere nachtrust 010-2731222 WILT U LEKKER SLAPEN??? L_ Meubelfabriek Modern Zuiver polymeer vormt zich naar het lichaam SCHIEDAM-CENTRUM DU DOK HAV RESIDENTIE Atta Makelaars 'S GRAVENLANDSEWEG 634 SCHIEDAM VRAAGPRIJS 137.500.- K.K. BRAAKENSIEKSTRAAT 131 SCHIEDAM VRAAGPRIJS 123.500.- K.K. WOENSDAG 6 DECEMBER 1995 49-451 Dinsdag 12 december zal mevrouw De Koning- -Pierens, loco-burgmees ter van Papendrecht, om zes uur aan de Burge meester Keijzerweg twee nieuwe bedrijven offi cieel openen: Karwei Bouwmarkt en KBC Pa pendrecht. Beide bedrij ven zijn een initiatief van Kees van Vugt, te vens eigenaar van Kar wei Bouwmarkten in Dordrecht en Hoogvliet. Met 38 keukens en 46 bad kamers. riant opgesteld in de ruime en overzichtelijke showroom is KBC Papen drecht de grootste keuken en badkamerspeciaalzaak van de regio. KBC Papen drecht speelt in op de trend dat mensen steeds meer waarde gaan hechten aan hel interieur van de woning en op de groeiende badkamercultuur. Vanaf woensdag 13 december ne gen uur kan het publiek kennismaken met het bre de aanbod van KBC Pa pendrecht: van enkele spoelbak lot tweepersoons whirlpool, van modern sa nitair tol de nieuwste lijn in Country-keukens. Feestelijke openingsvierdaagse KBC Papendrecht begint met een feestelijke ope- ningsvierdagse die tol za terdag 16 december duurt. Menkanvolopprofi- teren van attractieve aan biedingen en iedere dag zullen er bijzondere activi teiten plaatsvinden. Bezoe kers kunnen deelnemen aan een prijsvraag en ma- Efi jtunrmra ken daarmee kans op di verse prijzen, waaronder een geheel verzorgd week end voor twee personen naar 's lands mooiste kuur- en verwenparadijs. Ook voor kinderen is er tijdens de openingsvier- dagse van KBC Papen drecht van alles te beleven. Joop Braakhekke Eén van de hoogtepunten van de openingsvierdaagse wordt een kookdemon stratie door TV-kok Joop Braakhekke. Op de extra koopavond, donderdag 14 december, vertoont hij bij KBC Papendrecht vanaf half acht zijn kunsten in één van de modelkeukens. Dit culinaire optreden wordt doorspekt met heel wat humor en natuurlijk kunnen de bezoekers meesmuilen. Uitsluitend maatwerk KBC Papendrecht levert uilsluitend maatwerk. Iedere keuken en badka mer bestaat uit vele losse delen die elk afzonderlijk geprijsd zijn. Dat geldt na tuurlijk ook voor de in- bouwapparatuur. De klant ziel meteen wal hel voor zijn portemonnee uit maakt als hij er iets aan toe voegt of iels laat vervallen. KBC Papendrecht werkt niet met standaardindelin gen. De klant krijgt precies wal hij wil. i Een belangrijke door braak in zuivere poly meer-technologie door Zwitserse wetenschap pers zorgt voor een revo lutionaire benadering van een betere nacht rust. De fabricage en het ontwerp van Integra, een nieuw visco-elastisch materiaal, maakt dat iedereen kan profiteren van een ideaal slaapop- pervlak. Mensen die rugklachten hebben zullen er welkome verlichting vinden en hel resultaat van een eventuele medische behandeling kan blijvend worden. Jaren lang hebben mensen met rugklachten een onderbro ken slaap gekend en vaak zijn ze wakker geworden doordat ze gedurende de nacht meer klachten kre gen. Hun problemen wor den vaak verergerd door een te harde matras, waar op ze niet comfortabel lig gen, of door een te zachte matras die niet de juiste steun geeft. Artsen weten dal veel van hun werk te niet wordt gedaan zodra de patient naar bed gaal. vooral wanneer hem of haar was aangeraden een harde matras of zoge naamd orthopedisch bed aan te schaffen. Nu blijkt dat dergelijke adviezen verkeerd waren. Integra is een produkl dat is ontworpen en ontwik keld door wetenschappers en dal de basis is voor een serie produklen zoals ver vangende matrassen, op- legmalrassen. kussens en steunen. Zorgvuldige labo ratoriumtesten, waarbij gebruik gemaakt werd van hel Ergo-check computer- meetsysteem hebben be vestigd dat deze produklen opmerkelijk doelmatiger zijn. omdat ze op de juiste plaats steun geven of de druk verlichten. Hoewel hel materiaal koel aanvoelt is het warmtege- voelig en wordt het soepe ler door lichaamswarmte. Naarmate het zachter wordt voegt het zich naar de natuurlijke vorm van het lichaam, ook als de sla per beweegt. Het unieke ontwerp van het open cel polymeer van Integra houdt in dat het reukloos is, natuurlijk ventilerend, licht in gewicht en wasbaar is en dat de mijl. oorzaak van vele allergische reac ties. zich er niet in vestigt. Bij oudere polymeer-gene raties wordt gebruik ge maakt v*an olie om de flexibiliteit te verbeteren. Daardoor wordt hel mate riaal zwaar en kan een on aangename geur ontstaan. Het materiaal wordt te warm en kan slechts ten dele de juiste spier- en ske- letsteun geven. Integra's Polymeer is gefa briceerd met gebruikma king van medische erva ring. Hel is een zuiver po lymeer. zonder toevoegin gen. hel heeft een open cel- -struetuur, waardoor zelf-ventilerende eigen schappen gegarandeerd zijn. De lichlgewichtma- trassen zijn ideaal voor ouderen en veilig voor kin deren. Integra geeft steun terwijl hel lichaam gerief lijk op temperatuur blijft. Het materiaal heeft in Eu ropa tot uitstekende testre sultaten bij patiënten ge leid die last hebben van een holle of scheve rug. bolonlkalking, slapeloos- hied en nekklachten. Alle patiënten die aan de testen deelnamen wensten de ma tras aan te schaffen. Het materiaal wordt reeds op grote schaal gebruikt in ziekenhuizen en klinieken en er slaat verder onder zoek op stapel, waarbij vooral de nadruk ligt op onderbroken slaap en sa mendrukking van de rug- gegraat. Verkwikkend 'Slaap zou een totaal her stellende en verkwikkende ervaring moeten zijn', zegt Bill Ancell van Medical Agency Systems (Europa) Ltd.. die verantwoordelijk is voor het wereldwijd op de markt brengen van In tegra. 'Veel mensen wor den niet goed uitgerust wakker. We bewegen alle- naal tijdens de nacht maar als het aantal keren dat iemand beweegt wel 150 maal is. dan is dit een on rustige slaap. Een juiste steun voor de rug door middel van een Integra matras leidt ertoe dat men gedurende de nacht slechts 20 keer beweegt en zo doende ten volle profileert van een goede nachtrust. 'Slaapleslen tonen aan dat mensen die pijn lijden een nachtrust hebben die va rieert van een diepe slui mering tot een ondiepe slaap', zo vervolgt hij. 'Hoewel ze niet daadwer kelijk wakker worden, krijgen ze niet voldoende slaap. Integra zorgt voor hel juiste slaap-oppervlak en geeft de noodzakelijke steun aan het lichaam. Door een betere nachtrust voelen ze zich beter'. 'Onze wervelkolom is een prachtig scharnierend sys teem'. zegt hij. 'dat wordt omgeven door een inge wikkeld stelsel van spieren en bindweefsel, waardoor men kan bewegen en deze bewegingen kan beheer sen. Als we op middelbare leeftijd zijn worden de pe zen en bindweefsel korter. Hierdoor wordt de bewe ging beperkt, hetgeen van invloed is op het hele lichaam'. Hierbij nodigen wij u uit om a.s. zaterdag 9 december tussen 1 3.00 en 16.00 uur een kijkje te nemen in het bijzondere gebouw DUDOK HAV RESIDENTIE In dit monumentale pand van de befaamde en eigenzinnige architect DUDOK, worden 35 appartementen gebouwd op eigen grond. Er zijn diverse indelingen. U heeft de keus uit 2, 3 en 4 kamerappartementen met een terras, serre of patio, geheel afhankelijk van de ligging. Doordat het gebouw in een U-vorm is gebouwd, kunt u zelf het uitzicht bepalen. U kunt kiezen voor het uitzicht op de rustieke Tuinlaan; de gezellige bedrijvigheid van de Gerrit Verboonstraat of schitterend zicht op de Buitenhaven. Een uitgebreide brochure is op aanvraag verkrijgbaar bij een van de onderstaande adressen. KOOPSOMMEN: Vanaf 163.500,- tot 332.000,- V.O.N. Graag ontmoeten wij u aanstaande zaterdag voor een rondleiding in dit artistieke gebouw. U bent van harte welkom! Een projekt van: Breur Appartementenbouw B.V. MAKELAARDIJ RUBENSPLEIN BV Rembrandtlaan 2 3117 VJ Schiedam Tel. 010-273 12 22 MAKELAARDIJ RUBENSPLEIN BV Rembrandtlaan 2 Schiedam SCHIEDAM BUITENHAVENWEG 132-140 TEL. 010-4268815 Als u eens aan een andere slaapkamer toe bent, kom dan eens een bezoek brengen aan onze speciale slaapkamerafdeling. Wij hebben een grote keus in diverse stijlen. Verder kunnen wij u melden dat wij ook dealer zijn van Rawi matrassen en bedbodems (zie laatste Consumentengids). Ook hebben wij natuurlijk 2000 m2 showroom met zowel eiken als grenen meubelen. Dus voor bankstellen - salonkasten - tafels - stoelen en slaapkamers naar meubeltoonka- mers Modern op de Buitenhavenweg 132 in Schiedam. P.S. wij hebben altijd voordelige toonkamer- modellen in de opruiming!!! KOM en OVERTUIG uzelf. Stofferen doen wij ook, vraag prijsopgave. Riant 3/4 kamerappartement in een door de WE uitstekend verzorgde flat nabij het centrum van Schiedam. - Hal met toilet - Zeer grote, doorgetrokken woonkamer (ca. 40 m2!) - 2 Slaapkamers (2x3) en (4x3) met balkon - Badkamer met ligbad - Verzorgde keuken De woning heeft aan de voor- en achterzijde dubbel glas. Aan de achterzijde zijn er kunst stof kozijnen. Het appartement wordt ver warmd middels C.V. Er is een ruime berging in de onderbouw. WE 375,- p/m incl. stookkos ten en erfpacht. Schitterend 3/4 kamerappartement op de 10e etage met een schitterend panoramisch uitzicht over Schiedam e.o. - Hal met toilet - Ruime woonkamer (38 m2) met een terras op het westen - 2 Slaapkamers waarvan 1 zeer grote (4.5x4) - Ruime verzorgde keuken (2x4) - Badkamer met douchegelegenheid - Ruime berging op de begane grond De woning wordt verwarmd middels C.V. en heeft dubbel isolatieglas. Veel groenvoorzie ning en ruime parkeergelegenheid voor de deur. Oplevering: per direkt WE 230,- p/m Ö3ZHE i-thlHIUd y HIHtlWH sLOQQoni ilk 'V, -y, Y''-'-.'j'v-. /V'-:

Het Nieuwe Stadsblad | 1995 | | pagina 19