1.49 14.90 Het winkelcentrum en wij zitten middenin de verbouwing En dat betekent dat we u voorlo pig nog moeten ontvangen in onze noodwinkel. Geen nood. Want we kunnen u daar - zoals u wel gemerkt hebt - heel goed van dienst zijn. En begin april staan we met een schitterende nieuwe winkel voor u klaar. Gratis parkeergemak. Ons parkeerprobleem is trouwens opgelost, want vanaf zaterdag 16 december kunt u gebruik maken van onze nieuwe parkeergarage. Parkeren is er gratis, onze winkelwagentjes staan er al voor u klaar en via 2 ruime liften komt u zó in de winkel. Makkelijker kan niet Zaterdag: parking- en liftboys. Om de parkeergarage in te wijden hebben we zaterdag voor al onze autoklanten een leuke attentie. Bovendien staan er parking- en liftboys klaar om u te helpen en de weg te wijzen. En zware aanbiedingen. Maar daar laten we het niet bij. Want dit is nou een mooie gelegenheid voor een paar extra aantrekkelijke aanbiedingen. En, omdat u de auto toch zo dicht bij onze winkel kwijt kunt maken we daar dan meteen maar extra zware aanbiedingen van. Kijkt u maar: OhKattebakkorrels, Ar klontvormend, zak 5 kilo ChBrouwers bier, A aa krat 24 flesjes a 0.3 liter Bintjes, zak 5 kilo Coca Cola, krat 10 flessen a 1.5 liter 32SÖ Oh Sinaasappelsap, doos 12 literpakken, per QQ pak van 1.79 voor 0.99 Ztfté XX. Aanbiedingen zijn geldig tot en met zaterdag 16 decemder aanstaande en alleen bij: WOENSDAG 13 DECEMBER 1995 50-461 Ons parkeerprobleem is opgelost. Daarom doen we nu wat zware dingen in de aanbieding. Albert Heijn, Hof van Spaland, Schiedam. Oh

Het Nieuwe Stadsblad | 1995 | | pagina 32