C75 775 150 g KimmjK 17 Er is altijd wel een Bakker Klootwijk bij u in de buurt! SAMEN! ostade 5^} 4 stu 3 Broden Poldervolkoren Polderwitbrood Zachte Meikpuntjes 050 EMS BAKKER BEKIIK 'T Bloedvaten reinigend middel werkt doeltreffend BLOEDVATEN REINIGING en/of één overheerlijke Kersencake Ufflc 6 stuks ADMINISTRATEUR m/v m Zomerhof Muys A LlfflcO 4&5ST Fysiotherapeut ontwikkelde spierolie die binnen 5 minuten werkt AROMEDICA SPIEROLIE Uw voordeel: DONDERDAG 1 FEBRUARI 1996 5-477 mmmmm - I maandag f/iii vrijdag vaste lage prijs bij Bakker Klootwijk 1 Extra voordeel naar keuze: Plaatwit, plaatbruin fijn-, en/of grof volkoren 3 naar keuze: van 3,00 voor gratis gesneden gratis gesneden Bedraagt uw aankoop bij de Beste Bakker 10,00 of meer voor g£|| Gehandicapt? Arbeidsongeschikt? BOND VAN GEHANDICAPTEN EN ARBEIDSONGESCHIKTEN Enthousiaste reakties: Tevreden Samenstelling bouw- en aannemingsbedrijf b.v. i pj AANTREKKELIJK WONEN IN MODERNE STADSAPPARTEMENTEN PROJECT CLAES-WEST, ROTTERDAM-MIDDELLAND-ZUID Als fysiotherapeut en sportmasseur geniet Daniël van der Pluym in Nederland een grote reputatie. Hij heeft een goed lopende praktijk, waar mensen uit het gehele land hem con sulteren. Maar toen zijn eigen vrouw ernstig ziek werd, bemerkte hij tot zijn grote ontsteltenis dat hij juist haar niet kon helpen. Oplossing wmm Onder handen bij Daniël van der Pluym WAARDEBON deze bon ontvangt u van 24.95 nu voor 19.95 Toeval Spierpijn jicht en spit ^iEi Meedoen. Je eigen leven inrichten. Dat kan. Ook als je een handicap hebt of arbeidsongeschikt bent. Je hebt recht op hulp middelen, vervoer, aangepast werk of zo nodig een fatsoenlijke uitkering. Haal dat recht. Samen, met de ANIB. De ANIB is de grootste bond van mensen met een handicap en arbeidsongeschikten. Voor belangenbehartiging en deskundig per soonlijk advies, in meer dan 80 afdelingen door heel Nederland. Vraag de informatie: Antwoordnummer 848, 1940 VG Hee'mskerk. Telefoon (02510) 534 34 Na 1-10-'95: 0251253434 W anib onun VAM r.fWANhlf APTPN FN Uit enthousiaste reakties van gebruikers van Ader-Rein kuur 300 blijkt de effektieve wer king van het preparaat. Ader-Rein kuur 300 maakt de bloedvaten schoon, zodat dicht- slibbing wordt tegengegaan Het middel lost de ptaque op in de bloedvaten, zodat het bloed ge makkelijk door de vaten stroomt Het preparaat bevat naast vita mines en mineralen ook voe dingsstoffen waardoor een regel matige hartslag wordt bevor derd Een van de verheugde reakties was afkomstig van de familie Jansen Schipper uit Rozenburg Na twee hartinfarcten kwam de heer Jansen Schipper op de wachtlijst voor een bypass ope ratie Precies een dag voor het- vooronderzoek was de cardio loog zo tevreden over zijn kondi- tie, dat van verdere stappen werd afgezien Tegen die tijd had de heer Jansen Schipper vier maanden het bloedvaten rei nigende middel gebruikt Ook mevr Van Daalen uit Haar lemss optimistisch gestemd Zij is na hartklachten op vele medicij nen gezet waar zij, naar eigen zeggen, weinig baat bij had Sinds het gebruik van Ader-Rein voelt zij zich geweldig goed Bin nenkort hoopt ze de dosering van haar overige medicijnen te mogen verlagen De Nederlandse leverancier van Ader Rein. Oligo Pharma. wijst er nadrukkelijk op dat het niet om een wondermiddel gaat De schriftelijke dankbetuigingen zijn de weergave van de ervaringen £m Natuurlijk leven van degenen die het preparaat gebruiken Het middel is opgebouwd uit in grediënten als vitamine A C. D E en H vitaminen van het B-complex, foliumzuur choline tien verschillende mineralen en twee specifieke aminozuren Drogisterij Homeopatheek Reform Kruiden Deze uitgebalanceerde mix helpt overigens ook de weerstand te verhogen tegen allerlr. kwaal tjes Voor meer informatie kunt u alles lezen in het boekje van Oh go Health Institute Bloedvaten- reiniging Nu gratis verkrijgbaar bij Harkulo 5-9 3085 MH Rotterdam Telefoon: (010) 48174 54 Hoogstraat 15 311 1MB Schiedam Telefoon: (010) 426 32 80 Spuistraat 6 3201 AR Spijkenisse Telefoon: (0181)62 1118 is een middelgroot bouw- en aannemingsbedrijf dat werkzaamheden verricht op het gebied van woning- en utiliteitsbouw alsmede renovatie- en onderhoudsprojecten. In verband met het bereiken van de VUT-gerechtigde leeftijd van de huidige administra teur vragen wij op korte termijn een: Functie-inhoud: Het zelfstandig voeren van de gehele financiële administratie, (incl. werkenadministratie). Opstellen van exploitatieoverzichten t.b.v. de directie. Vervaardigen liquiditeitsprognoses. Aanleveren loon- en salarisgegevens aan computerservicebureau, alsmede het verzorgen van de periodieke fiscale aangiften. Aanleveren financiële gegevens aan extern accountant. Daarnaast wordt deze functionaris belast met tal van werkzaamheden rond de dagelijkse gang van zaken m.b.t. de bedrijfsvoering. Uw profiel: Ruime en aantoonbare ervaring m.b.t. de administratie van middelgrote bouwonderne mingen. Kennis van lonen en salarissen S.F.B., enige fiscale kennis Flexibele instelling. Opleiding op HEAO/SPD niveau. Ervaring met geautomatiseerde administratie-systemen. Goede communicatieve vaardigheden in woord en geschrift. Initiatiefrijk, accuraat en secuur. Leeftijd circa 30 jaar. Geboden wordt: Een zelfstandige functie met een grote eigen verantwoordelijkheid. Een salaris wat in overeenstemming is met de zwaarte van de functieinhoud. Uw sollicitatiebrief met uitgebreide c.v. kunt u richten aan onze accountant. Klaasse Klaasse Accountants en Belastingadviseurs B.V., Hargplein 103, 3121 VG SCHIEDAM. T.a.v. de heer ing. J. Klaasse FB. Uw reactie wordt strikt vertrouwelijk behandeld. lllif g< ven zullen in totaal ruim 850 nieuwe woningen, kantoorruimtes en parkeergarages verrij zen. Mico is hier gestart met de bouw van 90 sociale en premie koopappartementen. Op dit moment zijn er nog een aantal 3-kamer sociale koopappartementen in diverse types beschikbaar. De koopsom bedraagt 156.000.- v.o.n. Tevens kan er op deze appartementen een fors bedrag aan subsidie verkregen worden. Geïnteresseerd? Bel voor de brochure of een vrijblijvend hypotheekgesprekl Het informatiecentrum aan de Claes de Vrieselaan is op wo. tussen 15.30 en 17.30 uur en za. 11.00 en 13.00 uur geopend. ■■dÉl Makelaar* Taxateur-H "f" ^^rtdrfland-Zutd SHOP Tel. 010 - 207 22 22 wu Hoofdweg 480 3009 AN Rotterdam no Spierpijn verdwijnt terwijl je wacht Door Karei Hooy In 1982 werd mevrouw van der Pluym plotseling ge-troffen door een zware hersenbloeding. Het gevolg was, dat de rechterzijde van haar lichaam geheel verlamd raakte. Tot overmaat van ramp kreeg ze ook nog last van sterke verkram ping van de spieren in haar rechter arm en rechterbeen. De revalidatie van zijn vrouw, die Daniël van der Pluym zelf ter hand nam, werd ook nog eens ernstig bemoeilijkt door de vochtophoping in het onder been. Daardoor kwamen de lymfevaten en de spieren in het been onder een enorme pijnlijke druk te staan. Bij elke aanraking van de huid verging mijn vrouw van de pijn. "Ik wist me geen raad", vertelt Daniël van der Pluym. "Het is ver schrikkelijk om je vrouw zo te zien lijden. Toch moest er iets bedacht worden om het vocht uit haar benen te draineren en om de spie ren soepel te krijgen. Daarom ging ik op zoek naar middelen om mijn vrouw te helpen." Omdat de Budelse fysiotherapeut gespeciali seerd is in aroma therapie, lag het voor de hand dat hij in deze rich ting ging zoeken naar een oplos sing. Bij deze therapie worden ethe rische oliën toegepast, die als eigenschap hebben om snel door «nneHA *7" TICK* INUV8MNO VAN de huid te dringen. Daardoor kan met name het spierweefsel gemak kelijk bereikt worden. Het leek een onbegonnen zaak. Na eindeloos combineren en experimenteren, had hij nog geen middel ge-vonden die bij zijn vrouw het gewenste resultaat gaf. "Ik werd er moedeloos van. Maar op een dag werd ik enthousiast door mijn vrouw geroepen. De vochtophoping in haar been was sterk aan het verminderen. Ook vertelde mijn vrouw opgetogen, dat de pijn praktisch was afgeno men. Ik was sprakeloos. Nog geen vijf minuten daarvoor had ik haar been weinig hoopvol behandeld met een nieuwe experimentele olie. Tot mijn grote verbazing had ik bij toeval een werkzame combi natie van etherische oliën ontdekt", aldus Daniël van der Pluym.Tijdens de revalidatie van zijn vrouw, over trof de werking van Spierolie zoals hij zijn preparaat heeft genoemd, zijn stoutste verwachtingen. Het had precies de werking, die hij met zijn experimenten voor ogen had gehad. Een directe ontspanning van de spieren, een onmiddellijke verbetering van de doorbloeding van het spierweefsel, een vlotte afvoer van vochtophopingen en een snelle vermindering van de pijn. Gedurende de afgelopen jaren heeft Daniël van der Pluym Spierolie toegepast op de meest uit eenlopende soorten spierpijn. In alle gevallen werd binnen vijf minuten resultaat bereikt. Hij ver telt: "Spierpijn ontstaat door over belasting, waardoor de afvalstoffen zich in de spieren ophopen en de toevoer van voedings- en zuurstof rijk bloed wordt afgestoten. Door de doorbloeding van het spierweef sel te verbeteren, heft Spierolie het probleem onmiddellijk op. Ook kan het zijn, dat na ongewone krachtsinspanningen er scheurtjes ontstaan. De pijn wordt dan ver oorzaakt door de ontstane vochtop hoping, die druk uitoefent op de zenuwuiteinden in de spier. Spier olie zorgt voor een snelle afvoer van het vocht, waardoor de druk afneemt en de pijn verdwijnt. Daarnaast heeft de fysiothera peut ook uitstekende resultaten bereikt bij spierpijn, veroorzaakt door ziekten als spierreuma, jicht, artrose en spit. "De pijn zal ver dwijnen, maar de oorzaak van de kwaal wordt natuurlijk niet wegge nomen. Het gaat hier tenslotte om een ziekte. Maar spierolie zal wel een enorme verlichting brengen" merkt Van der Pluym op. Natuurlijk leven Drogisterij Homeopatheek Reform Kruiden Harkulo 5-9 3085 MH Rotterdam Telefoon: (010)48174 54 Hoogstraat 15 3111HB Schiedam Telefoon: (010)426 32 80 Spuistraat 6 3201 AR Spijkenisse Telefoon: (0181)621118

Het Nieuwe Stadsblad | 1996 | | pagina 9