Het juiste geurtje opent ieder deurtje 't meubelen Meubelhal-Z c a> "5. o Geslaagd voor je VBO of MAVO 9* ZONWERINGS VAKMAN Laat uw hart spreken Valentijnsdag onderstreept vriendschapliefde en genegenheid: <D O) C f zm Mm 14 februari DONDERDAG 8 FEBRUA/\\996 Hoewel het uiten van gevoelens natuurlijk niet aan één dag is gebonden, is 14 februari dè dag om een belangrijk persoon in uw leven een hart on der de riem te steken. Op Valentijnsdag staat de liefde (in welke vorm dan ook) immers centraal. Een liefde die u op verschillende manieren kunt onderstrepen. Met een kaartje, maar ook met een cadeautje. Het aanbod in presentjes is dan ook dit jaar weer groot en gevarieerd genoeg om op 14 fe bruari niet met lege handen aan te hoeven komen. De groeiende populariteit van Valentijnsdag heeft zelfs geleid tot echte Valentijns-ontwerpen. En dat de vorm van een hart daarbij centraal staat, zal u niet verbazen. Valentijnsdag laat harten spreken! 6-485 redactie service weekbladen Wegener Als u op 14 februari verzekerd wilt zijn van suc ces, kan een bezoek aan een parfumerie uitkomst brengen. Voor zowel de vrouwelijke als de man nelijke Valentijn is 'een geurtje' eigenlijk altijd welkom en zo'n cadeau is dan ook een absolute 'binnenkomer'. Om het geurende cadeau nog aantrekkelijker te maken, hebben diverse geurlijnen de afgelopen jaren een spe ciale verpakking aangemeten gekregen. Ook dit jaar hebben ze weer een toepasselijk 'Valentijn-jasje' gekre gen waar - uiteraard - de hartjes vanaf springen. Precies in het midden van februari - statistisch gezien de koudste maand van het jaar - wordt de onaangename buitentemperatuur gecompenseerd door warme gevoe lens. Want hoewel de nadruk van 14 februari, beter bekend als Valentijnsdag, vaak op (stille) geliefden ligt, is deze dag ook een uitstekende gelegenheid om uw genegenheid voor een goede buur, collega, vriend(in) of familielid te onderstrepen. Want hoe u deze genegen heid ook wilt onderstrepen, op Valentijnsdag staat uit eindelijk één boodschap centraal: 'Ik ben blij dat je bestaat'. VAN MUUR TOT KAST In de loop der eeuwen is Va lentijnsdag extra spannend en geheimzinnig geworden door geschenken erybf kaarten ano niem te verzenden. Vooral als u niet zeker bent van de gevoelens eq/of reactie van uw 'Valentijn', is anoni miteit misschien een 'veilige' oplossing om toch te laten weten dat er iemand is die geheime gevoelens voor hem of haar koestert. Deze anonimiteit is echter (in ieder geval in ons land) geen verplichting. Misschien heeft 't te maken van de bekende Nederlandse nuchterheid, maar de praktijk wijst uit dat die geheimzinnigheid in ons land niet echt aanslaat. Hier door hebben we dus eigenlijk onze eigen Valentijns-traditie in leven geroepen. Want ondanks die eerder ge noemde nuchterheid, wordt het uiten van gevoelens ook in ons land (gelukkig) steeds po pulairder. (De hoge kijkcij fers van programma's als 'Het Spijt Me', 'All You Need is Love' en 'De Supriseshow' zijn daar het stille bewijs van.) Een ontwikkeling waar Valentijnsdag uitstekend in past. Zoals gezegd zijn er diverse manieren om uw genegenheid voor die ander(en) te onder strepen. I Eén van de meest bekende (en ook meest tradionele) moge lijkheden is het sturen van een kaartje. Op Valentijnsdag is het immers het gebaar dat telt en een kaartje is een uitste kende manier om even ken baar te maken dat uw Valen tijn in uw gedachten is. Een gebaar van onschatbare waar de, dus. Wie toch een stapje verder wil gaan, kan bij de bloemist te recht voor een echt Valen tijnsboeket. Succes verze kerd! Naast het geven van een (veelzeggend) presentje, kie zen steeds meer mensen voor een apart Valentijn-gebaar: van een uitnodiging voor een romantisch diner tot een 'te goedbon' voor het (tijdelijk) overnemen van huishoudelij ke klusjes waar de betreffende Valentijn een hekel aan heeft. Want dat maakt Valentijns dag nu juist zo leuk: het draait om het tonen van genegen heid; de wijze waarop is niet zo belangrijk. U kunt het dus zo gek, duur eq/of geheimzin nig maken als u zelf wilt. En om u alvast een beetje in de juiste stemming te bren gen, trakteren we u tot slot - als ons Valentijncadeautje aan u - op een gedeelte van een songtekst, waarin de Va- lentijn-gedachte perfekt tot z'n recht komt: s. - Wat kost zo'n THE DOORS kast nu eigenlijk? 1665.- Showroom/Werkplaats Nu profiteren van de laagste prijzen Meubelen met korting oplopend alle stijlen Heer Vrankestraat 60-681 Rotterdam Noord RPOC Rotterdam Tel.: (010) 429 52 44 Toestel 205 wat denk je van verder studeren bij GTI in de: elektrotechniek meet- en regeltechniek centrale verwarmingstechniek pijpenbewerker industriële montage lasser open dag zaterdag 10 febr. 10.00-14.00 uur MONTAGE Aan de invulling van Valentijnsdag is eigenlijk geen spelregels verbonden. Zo kunt u bijvoorbeeld kiezen voor een bijzonder Valentijnsboeket (foto links). Maar deze speciale dag wordt door steeds meer geliefden ook aangegre pen om een grote stap in de relatie te maken. Zo wordt er op 14 februari bijvoor beeld opvallend vaak verloofd en ge trouwd. Maar zelfs als deze stap dit jaar nog iets te groot is, kan Valentijns dag worden aangegrepen om uw ge voelens voor uw Valentijn te onder strepen met een sieraad (foto rechts). Deze pagina werd in opdracht van uw krant vervaardigd door Reacties op of informatie voor deze pagina toezenden aan: Postbui 1830, 3000 BV Rotterdam Tal. 0104.886.725, tax. 0104.886.362 Vèifizflliy f hart- 'Ik ben blij datje bestaat Door Sylvia Honders :tiii; doors W: Feitelijk wordt op Valen tijnsdag de geboortedag van Sint Valentijn herdacht. Zo'n 1700 jaar geleden deelde de monnik, Valenti- nus op zijn verjaardag, 14 februari, bloemen uit aan de inwoners van het dorp dat aan de voet zijn kloos ter was gelegen. Volgens Valentines moest op zijn geboortedag niet hijzelf, maar juist zijn naas ten wat extra aandacht krij gen. Als blijk van naastenliefde bracht hij daarom bloemen rond, die waren gekweekt In de (kassen van de) kloostertuin. Het Valen tijnsboeket is dan ook (naast de Valentijnkaart) het meest traditionele Va- lentijnsgeschenk. En wie vandaag de dag ie mand op een bloemenhul de wil trakteren, heeft het gelukkig een stuk gemak kelijker als Valentinus. Zelf kweken en snijden hoeft niet meer en ook met het samenstellen van het boe ket staat de bloemist graag tot uw dienst. Ook de tijd dat een boeket bloemen een typisch 'vrou- wengeschenk' was, ligt in middels ver achter ons. Dus of de ontvanger nu een dame of heer is: een Valen tijnsboeket is een goede manier om uw (geheime) liefde te onderstrepen. Heeft u de geschikte sa menstelling gevonden? Dan wordt het tijd voor het kiezen van een passend Valentijnskaartje. Dat maakt van de ruikef Immers pas een echt onmiskenbaar Valentijnsboeket. Als u lie ver anoniem wilt blijven, kunt u uw Vafentijnsgebaar extra geheimzinnig maken door het boeket te laten bezorgen. Een beetje verliefd Zeg t met bloemen Een voorbeeld Een 2-deurs front 160 cm breed 1 spiegel- en 1 paneeldeur kamerhoog 1145.- Een hang- en leg-indeling 520.- Uw kastenindeling of -wand bepaalt het aantal deuren 2, 3, 4 of meer Als u langs komt met de maten van uw wand, vertellen wi| precies hoe weinig dat kost Op uw maat gemaakt in onze werkploats Westfronkelandsestraat 10 3117 AR Schiedam Telefoon 010-426 30 93. Telefax 010-273 06 79 Geopend: di. t/m vr. 10.00-17.00 uur, zat. 10.00-16.00 uur. 60% zowel Showroommodellen als Collectiegoederen; Bankstellen, zithoeken, eetkamers, wandkasten, kleinmeubelen, etc. ■u Regionaal Praktijk Opleidings Centrum Haven nr. 2117 bereikbaar met buslijn 67 Fax: (010) 429 00 74 Antwoordnr. 90173 3080 VB Rotterdam met wiskunde minimaal B-niveau ZW Montage B.V. is toonaangevend op het gebied van de montage van bin nen- en buitenzonweringen. Het werkterrein omvat zowel de zakelijke als de partikuliere markt. Door een sterke groei vragen wij voor spoedige indiensttreding een: Wij vragen: ruime ervaring op het gebied van montage van binnen- en buitenzonwering een technische opleiding leeftijd 20-30 jaar en in bezit van rijbewijs bij voorkeur in bezit van een veiligheidscertificaat bereid om ook buiten de normale werktijden te werken een positieve instelling met een goed gevoel voor service Wij bieden: een goed salaris interne en externe opleidingen een zelfstandige en flexibele funktie een goede werksfeer binnen een hecht team Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan: ZW Montage B.V. t.a.v. de heer C. Don, Hoofd Montage Postbus 221 3130AE Vlaardingen

Het Nieuwe Stadsblad | 1996 | | pagina 17