Waar koopt u een... AUTOSERVICE EjGENRAAM actie Amerikaans nieuws van Honda VW Transporter en Caravelle herzien ultramoderne Peugeot 306 in 3- of 5-deurs uitvoering en met 1.4,1.6 of 1.8 motor; diverse luxe niveaus en meestal met weinig kilometers vanaf 19.500,- Natuurlijk bij... ISSAN MICRA MET GRATIS A I R M I L E S Het Japanse merk Honda produceert auto's over de hele wereld. Het hui dige programma komt nog maar voor een deel uit eigen land, terwijl met name de Civic 5-deurs en Accord in Engeland worden gemaakt. Daarnaast staan er maar liefst drie modellen bij de Nederlandse dealers die in de Verenigde Staten van de band rollen. De Civic Coupé is sinds zijn introductie behoorlijk populair, een prima auto voor mensen die graag een sportief gelijnd model wil len, maar toch de mogelijkheid wen sen om met vier personen op reis te gaan. De Civic Coupéis nu volledig aan de lijn van de nieuwe Civic aan gepast met onder meer de typisch gevormde grote koplampen en de kenmerkende Honda-grille. De nieu we Civic Coupé kan worden geleverd met een 1.6 liter motor van 105 pk, goed voor een top van 190 km/u en acceleratie van 0 tot 100 in 10,1 seconden. Daarnaast is er ook een 1.6 liter VTEC van 125 pk die nog beter presteert. De uitrusting is zeer com pleet met onder meer een dubbele air bag, stuurbekrachtiging, startblokke ring, derde remlicht, centrale ABSURDE KOR vergrendeling met afstandsbediening en een deelbaar neerklapbare rugleu ning van de achterbank. De sportieve 1.6i SR krijgt standaard ABS. De nieuwe Civic Coupé is vanaf april/mei in Nederland verkrijgbaar. Verder presenteerde Honda op de Brusselse salon de vernieuwde 'look' van de Accord Coupé en Aerodeck. De Aerodeck heeft een chroom omlijnde grille gekregen, terwijl de Coupé ook nog eens gewijzigde ach terlichtunits meekreeg. Deze twee vernieuwde varianten worden pas in de loop van dit jaar leverbaar.# Auto Variant levert een compleet pakket aan diensten voor de Nissan-rijder. Van financieringsmogelijkheden en verzekeringen tot grondig onderhoud aan iedere auto. "In ons bedrijf kan de bezoeker de jongste modellen van Nissan bewonderen, waaron der de standaard met airconditioning uitgeruste Almera", zegt Ruurd Corpel van Auto Variant. Tot en met 10 februari houdt Auto Variant Nissan een speciale actie, geldend voor een beperkt aantal Nissan Micra's. is vanaf 21.995,-, exclusief ver wijderingsbijdrage en kosten rij klaar maken. Dus kom snel kijken naar onze actiemodellen. In ieder geval voor of op 10 februari." Airmiles Corpel maakt duidelijk: "Wij heb ben negen Micra's waarvoor de actie geldt. Een aantal daarvan is uitgerust met een glazen schuif/kanteldak en een 1.3 liter motor. De overige Micra's, met 1.000 cc motor, hebben dat open dak niet. Tot zover is er nog niets bijzonders aan de hand. Het actie matige aan deze Micra's is dat de koper ervan gratis 500 airmiles ontvangt. Die zijn samen goed voor een retourvlucht Parijs of London." "De actie duurt zolang de voor raad strekt. Negen Micra's zijn snel weg. Zeker wanneer men zich bedenkt dat er al een Micra met standaard stuurbekrachtiging ORENHOGE INRUILPRIUZE fülSSANf Autobedrijf Pelicar heeft vier merken in huis. Het bedrijf is dealer van Hyundai, Rover, Kia en Daewoo. Dat men goed zaken doet, blijkt niet alleen hieruit, maar tevens uit het grote aantal occasions dat ieder jaar verkocht wordt. De occasions vormen een belangrijk onderdeel van autobedrijf Pelicar. "Meer en meer mensen komen bij ons een gebruikte auto uitzoeken", aldus verkoopleider Willem Veen. "Daarom gaan we er nu mee 'knallen'!" De heer Veen legt uit wat bij Pelicar verstaan wordt onder knal len: "We hebben momenteel zo'n 200 occasions in ons bedrijf. Alle auto's verkeren in perfecte staat, anders vindt men ze niet bij Pelicar. De sortering Hyundai's is riant. Van de Excel tot de Sonata, ieder model is vertegenwoordigd. Wij verlenen één jaar garantie op de auto's. Tevens zijn er 5 jonge Daewoo's en een Kia Sportage met zeer weinig kilometers te bewon deren. Ze wisselen van eigenaar voor een bijzonder scherpe prijs. Diverse jonge demo's van Rover verkopen wij onder de vlag Rover Originales. hiervoor gelden: een garantie van twaalf maanden, een gratis 24-uurs service gedurende een jaar en een gratis inspectie beurt na 1500 kilometer. Bovendien geldt voor onze tweede hands auto's het aanbod: nu halen, over 6 maanden betalen. In de showroom staat ook een honderdtal auto's van een vreemde merken. Deze wagens verkeren in topcondi tie en gaan tegen zeer interessante prijzen van de hand." Lucratief "Wie een perfecte gebruikte auto zoekt, moet beslist bij Pelicar zijn. Wij geven nu absurde inruilprijzen en torenhoge kortingen. De koper van een occasion krijgt voor zijn oude auto maar liefst 2.000,- meer terug van ons dan de koers- lijst van de ANWB aangeeft. Kortingen, daar zijn wij ook niet klein in. Die kunnen oplopen tot 3.000,-. Een bezoek aan autobe drijf Pelicar is kortom buitenge woon lucratief." Onder de naam Transporter brengt Volkswagen een zeer complete reeks bestelwagens die door het enorme leveringsprogramma vrij wel op maat en volledig naar klan tenwens geleverd kunnen worden. De Caravelle is in principe dezelfde auto, maar speciaal bedoeld voor personenvervoer. Om deze twee series nog meer een eigen plaats te geven, zijn diverse uiterlijke wijzi gingen doorgevoerd. De Transporter heeft het front van de bestaande versies behouden, maar is herkenbaar aan een roostertje in het rechtervoorspatbord. Verder zijn er nieuwe lak- en interieurkleu- ren beschikbaar gekomen. Daarnaast onderscheidt de Caravelle zich door een nieuwe neus met andere motorkap en kop lampen. Volkswagen past hier de zogenaamde happy face grille toe, bekend van de Polo en Passat. Verder is het motorenprogramma uitgebreid met ondermeer de 2,5 liter 5-cilinder TDi-motor met een vermogen van 102 pk. Ook komt de 2,8 liter VR6-krachtbron in deze besteller en luxe bus beschikbaar met een vermogen van 140 pk. Met de komst van de gewijzigde Transporter en Caravelle introdu ceert de Nederlandse importeur ook een zeer logische prijsopbouw. Zo geldt voor de lange wielbasis in alle gevallen een meerprijs van duizend gulden. De pick-up is onafhanke lijk van de motorenkeus driedui zend gulden duurder dan de chas- sis-cabine, terwijl bij deze model len een meerprijs van f.2.500,- geldt voor de dubbele cabine. De nieuwe versies zijn direct lever baar inclusief de 2,5 liter TDi- motor. De VR6 volgt in het voor jaar. De prijzen starten bij f.29.995,- voor de gesloten bestel wagen met 2 liter benzine motor of 1,9 liter diesel. Dezelfde auto met de 2,5 liter TDi komt op f.38.495,-. Deze prijzen zijn exclusief BTW. De Caravelle start als 2,0 liter ben zine bij f.68.073,- inclusief BTW en BPM. De TDi kost hier f.80.765,- en de VR6 begint bij f.82.716,-. De duurste Caravelle is de 2,8 V6 met automaat en lange wielbasis in GL-uitvoering voor f.96.708,-. Van Beethovensingel 124 - Vlaardingen - telefoon 010 - 435 79 00 Snel weg Pelicar 'knalt' met occasions •k:.:a^3B8 Wultivon

Het Nieuwe Stadsblad | 1996 | | pagina 38