VOOR Indira krijgt zakken post voor haar eerste verjaardag mm Vadeka-directeur geniet volop van zijn ploeg Gelukkige prijswinnaars bij ABN AMRO T ennispuzzel Patiënt heeft recht op goede informatie, maar moet wel zeggen wat hij weten wil 3bop GROENE AGENDA laar m 440 Wandelen langs Krabbeplas Het is al vervelend genoeg om ziek te zijn gzh ■RglZtH MILOT REIZEN OIO I **"*4 ij i f»»C«* Fietsmap Rotterdam en wijde omgeving Rotterdam in 2000 'Het Was' deel I, II en III WIJZE VAN BESTELLEN Ja, ik bestel: 10-1004 Dagtochten i.s.m. Milot Reizen Openingsdagtocht Brussel 23.50 Disneyland Parijs125.00 Langlaufen Belgische Ardennen 39.50 Skiën Winterberg 55.00 Düsseldorf 32.50 Keulen 34.00 Essen 32.50 Antwerpen 25.00 Brussel 27.50 Zuid-Limburg 57.50 Vraagtekentocht 65.50 Parijs 52.50 Zwarte Oosterse Markt Beverwijk 19.50 NIEUW!!!!! Dolfijnentocht 69.50 OPSTAPPLAATSEN: Rotterdam CS, Rotterdam-Zuidplein, Spijkenisse, Vlaardingen, Schiedam, Oud-Beijerland, Dordrecht Boekingsadressen: WEGENER SIJTHOFF WEEKBLADEN Wegener stjthoff weekbladen Waterstad arrangement met Spido,.Hotel Inntel en Imax. 1 t/m 31 maart Een schitterende rondvaart van 75 minuten brengt u door de Rotter damse wereldhaven. Vervolgens vaart u naar Hotel Inntel, waar u ge niet van het uitzicht en een heerlijk lunch-buffet. Voor de kinderen zijn er pannekoeken. Na de lunch gaat u naar het Imax. Hier kunt u genieten van een van de spectaculaire Imax- films, vertoond op het grootste pro jectiescherm van Nederland. Normale prijs: volwassen 48,- p.p., kinderen 37,- p.p. Vertrektijden: 10.00, 11.30 uur. Vertrekplaats: met de Spido aan het Leuvehoofd, metrostation Leuveha- ven. Inbegrepen: havenrondvaart, lunch- buffet met koffie, thee of melk en een filmvoorstelling. Reserveren is noodzakelijk, i.v.m. capaciteit van Hotel Inntel en Imax- theater. 15,50 (kinderen 17,-) KORTING OP WATERSTAD ARRANGEMENT Tegen inlevering van deze bon bij de Spido, betaalt u voor volwassenen 32,50 p.p. en kinderen 20,- p.p. KORTING Het kleine olifantje Indira werd afgelopen vrijdag één jaar en dat hebben ze geweten bij Diergaarde Blijdorp. Hon derden verjaardagskaartjes stroomden binnen aan de Van Aerssenlaan na de oproep in deze krant om een originele felicitatie te sturen naar de ja rige 'kleine'. Indira zelf had er geen weet van, behalve dat haar eerste verjaar dag toch een klein feestje werd; ze kreeg rond een uur of tien een grote voetbal om mee te spelen. En dat vindt de peuterolifant een geweldig spel. Ze ging achter de bal aan als een volleerde jeugd voetballer en had dolle pret. De jury (olifantenverzorgster Zita van Adrichem, Blijdorpme- dewerksters Marion Peters en Constance Alderliesten en Ma ria Neele van Wegener Sijthoff Weekbladen) had er de dag vóór Indira's verjaardag een hele klus aan om uit de honderden kaar ten een selectie te maken. Vijftig inzenders kregen een brief met twee vrijkaartjes voor Blijdorp; de drie allerbesten kregen een Vm s? V-I m De post werd voor Indira opgehangen jaarabonnement voor het hele (terwijl deze krant daar niet eens gezin. komt!), er waren vele prachtige Er was zelfs post uit Londen zelfgemaakte kaarten beplakt met glitters, collages, getekend, geschilderd, gevlochten, met stofjes en wol uitgevoerd en zelfs met olifanten in papier maché. Indira kreeg vele gedichten en wensen toegestuurd, zowel op zelfgemaakte kaarten als op zorgvuldig uitgekozen kaarten uit de winkel. Een van de origi neelste 'Indira onthou, wij ge ven onze laatste Rolo wél aan jou!'. Hele families hadden zich bezig gehouden met het verzinnen en uitvoeren van een originele feli citatie, met vrolijke èn ontroe rende resultaten. Ook enkele tientallen scholen hadden ge hoor gegeven aan de oproep in de krant om met de hele klas iets leuks te verzinnen voor de eenja rige olifant. Voor de verrassende creativiteit en de betrokkenheid van de in zenders had de jury grote waar dering. Indira heeft in veler har ten een plaats veroverd, zo bleek uit de kaartjes. Scholen Een van de drie hoofdprijzen ging naar Flora van der Werf uit Rotterdam. Zij maakte een feestmuts voor de jarige, met een passend (dus enorm) elastiek voor om haar 'nekje'. Lucie Ro- zema (4 jaar) uit Berkel krijgt ook een abonnement voor de hele familie voor haar leuke plakwerk en de derde hoofd prijswinnaar is Remi Kareis (10 jaar) voor zijn olifant in reliëf. De winnende scholen zijn de christelijke basisschool Johan Friso uit Dordrecht (groep 2/3), OBS de Bosweide uit Ridder kerk (groep 4) en de chistelijke Koningin Wilhelminaschool uit Hardinxveld-Giessendam (groep 6b). Alle drie de klassen krijgen een videoband over het leven van de olifantenkudde in Blij dorp en de geboorte van Indira, op de Koningin Wilhelmina school in Hardinxveld komt bo vendien een van de olifantenver zorgers van Blijdorp zelf een ver haal vertellen over de olifanten. Alle prijswinnaars van de Blij- dorpkaartjes hebben inmiddels thuis bericht gekregen. De ver jaardagskaarten hangen in de Rivièrahal in Diergaarde Blij dorp. s' i utnetfA tl VADËKA Het Vadeka-team: leider in het Bedrijvenklassement van de ZuiderSter Loopserie Het Vadeka?runnersteam toont zich dit seizoen een klasse apart in de strijd om de bedrijventitel van de ZuiderSter Loopserie. Al meermalen lukte het de vertegenwoordigers vart de Dordte firma collega- -bedrijven en instellingen ver achter zich te laten. „Het grjat wel lekker, he", stek Vadeka-directeur Jan van de Kamp grijnzend vast. „Ik hoor tenmin ste regelmatig positieve berichten. Neem zelf kom ik maar af en toe kijken. Ik leg wel graag grote afstanden af, maar doe dat toch het liefst achter het stuur van mijn auto." Het bedrijf Vadeka is gespecialiseerd in interieuraf werking en bestaat inmiddels bijna vijfentwintig jaar. „We zijn trouwens ook actief in timmerwerk, stofferen, stucadoorswerk, vloeren leggen. Daar naast kunnen we mensen leveren voor bijvoorbeeld loodgieters- en installeteurswerk", vertelt de heer Van der Kamp niet zonder trots. Ook op atletiekgebied heeft zijn bedrijf zich de voorbije jaren van zijn beste kant laten zien. Voor al de Dordte vereniging Parthenon kan daarover meespreken. Van der Kamp: „De laatste zeven jaar fungeren wij steevast als een van de sponsors van Parthenon's wegwedstrijden. De aanwezigheid van Wim Sterrenburg is daar niet vreemd aan. Hij weet mij telkens enthousiast te maken. Toen hij me inseinde over het ZuiderSter Bedrijvenklassement hoefde ik dan ook niet lang na te denken. Vadeka doet natuurlijk mee. Dat we vervolgens de kop van het klassement pakken is uiteraard hele maal prettig. Ik hoop dat we die vooraanstaande positie tot en met de laatste wedstrijd vast weten te houden." Aan de ABN/AMRO Tennis- puzzel, die afgelopen weken in de Wegener Sijthoff Weekbla den en de speciale bijlage ston den, hebben vele honderden mensen meegedaan. Inmiddels hebben de prijswinnaars hun gewonnen toegangskaarten en tennisaccessoires ontvangen. De hoofdprijs, een reis naar Wimbledon met tickets voor het grote toernooi, gaat naar W. Wemelsfelder, Capelle a/d IJssel. De tweede prijs, twee tickets voor de finale van het ABN/AMRO Tennistoernooi en toegang tot het VIP-dorp gaat naar Helma Kranendonk uit Rotterdam. De derde prijs was voor G. Groeneveldt uit Barendrecht. Ook voor de der de prijs waren twee finalekaar tjes gereserveerd. De weekuitslagen zijn als volgt: Prijswinnaars week I. C. Brob- bel, Vlaardingen; Karin Bak ker, Hoogvliet; Fam. Scheer- Mackenbach, Zuid-Beijeriand. Prijswinnaars week 2. H. Kreukniet, Capelle a/d IJssel; Peter Schelling, Rotterdam; Maria Salgado, Rotterdam. Prijswinnaars week 3. A. de Groot, Berkel en Rodenrijs; Mevr. H. de Held, Rozenburg; A. van Gulik, Zwijndrecht. Prijswinnaars week 4. H. Win kelman, Rotterdam; W. Mós, Maassluis; S. de Vries, Nu- mansdorp. De derde wandeling in de serie Er op uit in 't groen...' Doen! van de Groenservice Zuid-Holland en in samenwerking met Wegener Sijthoff Week bladen vindt plaats op zondag 10 maart. Dan wordt er gewandeld langs de Reeuwijkse Plassen. Startpunt is het paviljoen Reeuwijkse Hout. Er zijn routes van vijf en tien kilometer uitgezet. In de wandeling van vijf kilometer zit een puzzel voor de kinderen. Bovendien ontvangt elke wande laar na afloop een leuke attentie. Tussen 11.00 en 15.00 uur kan men opeigen gelegenheid aan de wandeling beginnen. De natuurexcursie met een ervaren gids start om 14.00 uur. Voor deze wandeling hoeft men niets extra's te betalen. Deelname aan de wandelingen kost voor volwassenen f2,-, voor kinderen tot en met twaalf jaar fl,-. HEREN We zijn allemaal wel eens ziek en komen allemaal wel eens bij de dokter. Met de huisarts hebben we een ver trouwensrelatie: met hem be spreken we dingen die niet voor anderen bestemd zijn. Van de arts verwachten we ook dat deze ons precies ver telt wat er aan de hand is. Goed geregeld, dus. Toch is die onderlinge relatie niet zo vanzelfsprekend als het lijkt. Niet iedereen praat even gemakkelijk met een arts. Som mige mensen hebben nog steeds een groot ontzag voor 'de witte jas'. Maar het gaat wel allemaal over uw eigen gezondheid en uw eigen lichaam. Als er dus ie mand moet weten wat er aan de hand is, dan bent u dat zelf. Om de onderlinge relatie tussen pa tiënt en arts goed te regelen, bestaat sinds kort de Wet op de Geneeskundige Behandelingso vereenkomst (WGBO). Die legt de spelregels voor een goede in formatie-uitwisseling tussen u en de arts vast. Het menselijk lichaam zit inge wikkeld in elkaar en de medi sche wetenschap bevat een hele boel moeilijke termen en bena mingen. Het is dus helemaal niet zo raar als u niet meteen begrijpt wat uw arts bedoelt als hij u de nodige uitleg geeft. Daarom vindt uw arts het ook niet vreemd als u om nog meer uitleg vraagt. Doe dat dus ge rust. Net zo lang tot u helemaal begrijpt wat er aan de hand is. En ook wanneer u eenmaal weer thuis bent en bedenkt dat er nog iets niet duidelijk is, kunt u altijd opbellen of opnieuw een afspraak maken. U kunt uw vragen ook vooraf op een brief je schrijven. Als u zich zekerder voelt wanneer u een vertrouwd iemand bij u hebt bij zo'n ge sprek, neem die dan gerust mee. Het kan een familielid zijn, maar ook een goede bekende. Twee weten en horen immers meer dan één! Maar misschien bent u iemand, die het juist allemaal niet zo nauwkeurig wil weten. Ook dat is uw goed recht. U moet dat dan tegen de arts zeggen. U als patiënt moet vooral goede en duidelijke informatie krijgen. Informatie over wat er u aan de hand is, welke onderzoeken moeten plaatsvinden of welke behandelingen mogelijk zijn en informatie over de gevolgen en hoe lang het allemaal gaat du ren. Alleen als u als patijnt weet hoe de vork in de steel zit, kunt u meebeslissen over wat er met u gaat gebeuren. En hoe dat zal gebeuren. Kortom: vraag alles wat u weten wilt. Uw gezond heid is tenslotte een belangrijk goed. Meer hierover kunt u lezen in de gratis folder 'Uw rechten als patiënt', die u schriftelijk kunt aanvragen bij de afdeling Pu blieksvoorlichting van het mi nisterie van Volksgezondheid, Welzijn en Sport (VWS), post bus 5406, 2280 HK Rijswijk, faxnummer 070-3406251. Bloed, een bijzonder medicijn Gerard Cox zingt Jules de Corte j Prijs: 39.95. Ik heb u lief Rotterdam tTï Wegener sljthofF weekbladen ALTIJD IETS TE DOEN IN HETCROEN Wegener sythüFf weekbLaden Za. 23 mrt. Incl. koffie met gebak en rondrit. Speciale prijs, eenmalige aanbieding t.g.v. nieuwe seizoen Incl. entree qq nn Kinderen 3 t/m 11 jrJ/Ï7.UU mrt.: vrij. 8, 22, U bent er de volgende morgen Excl. langlaufhuur Iedere woe., za. en zo. indien sneeuw Excl. skihuur Iedere woe., za. en zo. indien sneeuw Mrt.: woe. 13, 20,27 Mrt.: woe. 13, 20, 27 Mrt.: do. 21 Mrt.: za. 9, 23, di. 19 Mrt.: za. 9, 23, di. 19 Bezoek Drielandenpunt, Vaals en Valkenburg incl. koffie/gebak en diner Mrt.: ma. 11, 25 Incl. koffie/gebak, lunch en diner Mrt.: zo. 10, 24 Iedere vrijdagavond Excl. entree Mrt.: zo. 17, 31 incl. koffietafel, koffie/gebak, bezoek Dolfinarium en Veluwe Mrt.: zo. 17, 31 Rotterdam: Prins Hendrikkade 12-16/ Wijnhaven 20B (Museumschip)/ Dordtselaan 139 Vlaardingen: Westhavenkade 14 Spijkenisse: Uitstraat 44 Oud-Beijerland: Oostdijk 53 Vraag de uitgebreide dagtochtenfolder aan bij onze kantoren of bij: Beljerlandselaan 40, R'dam, S 010-4320366 i.s.m. AfO PROMOTIE POSTBUS 1RW. 3000 BZ ROTTERDAM voor het Waterstadarrangement, maart met Spido, Hotel Inntel en Imax (max. 4 personen) Reserveren/inlichtingen tel.: Hotel Inntel tussen 9.00-11.30. 010-4134139 Imax Theater tussen 13.30-16.00, 010-4048844 Wegener sLjthoff weekbladen Af D PROMOTIE POSTBUS 1MO. 3000 BZ ROTTE ROAM *1 W J 't' <<j M. Foto LEUNIS VERLINDE Foto: RINIE BOON Aan de achtste wedstrijd van de ZuiderSter Loopserie, de derde Ames Drechtstedenloop te Dordrecht, zaterdag 2 maart werd door de ruim 600 atleten deelgenomen De snelste van de wedstrijdlopers die de 20 km voltooiden was Rachid Ben Meziane die met de tijd van 1.04 14, twintig seconden voorsprong nam op de nummer twee Pieter Luijendijk, Turra Elsayi (1.05.21) werd met een blessure nog keurig derde. Bij de dames is Barbara Kartip (1.14.25) eefl'fcfe&sè-apart, de tweede dame die door de finish ging was Karin Ingelse (V35) m 1.21..19 gevolgd door Marianna Knapen (V45) in 1.21.49 Ondanks een stroomstorig, die de computer ontregelde zorgde men toch voor een snelle uitslagverwerking Individueel, overall Punten Tussen haakjes Is het aantal (minimaal 13) gelopen wedstrijden. 1.Niels Koole (5) 1,6 Sporting Walcheren 2.Rachid Ben Meziane (5) 2,4 Delta Sport 3.Pieter Luijendijk (7) 2,7 CAV Energie 4.Turra Elsayi (8) 2,8 AV Parthenon 5.Alex Mutsaars (7) 4,9 AV Sliedrecht 6.Folkert van der Krol (3) 7,3 CAV Energie 7.Michel Doeser (6) 7,5 Typhoon 8.Wim Sterrenburg, (M40) (7) 7,6 AV Parthenon 9.Ruud Onland, (M40) (6) 8,2 AC Llion 10.Charles Timmermans (7) 8,3 Voorne atletiek Punten DAMES Individueel, overall Tussen haakjes ()Jls liet aèntal (minimaal 13) gelopen wedstrijden 1.Barbara Kamp (4) 1,5 PAC 2.Esther Schilt (7) 2,9 PAC 3.Ineke Vis, (V35) (3) 3 De Bataven 4 Petra Sloots (4) 3,5 Loopgroep PK ö.Wilma Korevaar (3) 5,7 Avantri 6.Karin Ingelse, (V35) (6) 8,2 Parthenon 7,Tatjana Maslova, (V35) (3) 8,0 R'dam atletiek 8.lnge Guyt (V35) (4) 8,3 Haag atletiek 9.Martine Lust (5) 8,4 Voorne atletiek 10-Carola Schot (5) 8,6 CAV Energie Verenigingsklassement Tussen is het aantal gelopen wedstrijden, uitgaande van 8 finishers 1.AV Parthenon (8) 2.AV PAC (8) 3.SC Energie (8) 4 Rotterdams Atletiek (6) 5.AV Fortuna (8) Verenigingsklassement Tussen is het aantal gelopen wedstrijden uitgaande van 4 finishers. 1 PAC (8) 2.Voorne atletiek (7) 3.Rotterdam Atletiek (7) 4 AV Spark (7) 5 SC Energie (4) Bedrijvenklassement Tussen is het aantal gelopen wedstrijden' 1.Vadeka Runners (8) 2.PTT Post Dordrecht (7) 3.Esbi Runners (8) 4.EZH lopers (8) 5.Stichting Breath (8) De volgende en negende wedstrijd in de ZuiderSter Loopserie is de achtste Intervamloop, een wedsstijd/prestatieloop over 10km op zaterdag 23 maart te Gorinchem, georganiseerd door de AV Typhoon Voor de jeugd t/m 12 jaar is er een prestatieloop over 1,5 km, die start om 11 00 uur. De starttijd van de 10 km is om 11.30 uur op de atletiekbaan op het complex De Wipmolen, Gr. Schelluinsekade te Gorinchem Voorinschrijving a f6,- voor 19 maart naar Anja Kruis, R Hoogerbeetsstraat 4, 4206 AJ Gorinchem, tel. 1083-621481 Na-inschrijving f8,- tot een half uur voor de wedstrijd, op vertoon van wedstrijdlicentie Jeugdloop is gratis Inlichtingen tel. 0183-621481 tg?* REISTOCHTEN Ook nu weer te koop op onze kantoren, de populaire fietsmap met 4 stafkaarten en een boekje mef 54 beschreven fietsroutes in Zuid-Holland Zuid in een transparant en waterdicht etui. Prijs: f 25,00. Geen verzendkosten! De Belgische cartograaf Norbert Ceulemans maakte een bijzonder kunstzinnige 3-dimensionale impressie van de stad in het jaar 2000. Inclusief Erasmusbrug, de Kop van Zuid en vele andere nieuwe gebouwen. Verkrijgbaar als poster (95x47 cm) voor f 37,50 en als litho (110 x 53 cm) met intensieve kleuren op zwaar aquarelpapier, voor f 175,00. Elke 100ste besteller een luxe lijst t.w.v. f 200,00 gratis. Verzendkosten f 10,00. Dit boek vertelt de geschiedenis van de Rode Kruis Bloedbank Rotterdam met tal van anekdotes. Ook verhalen over de oorlogstijd. De Rotterdamse Bloedbank was de eerste in Nederland. Geschreven door Peter Bulthuis, 96 pagina's, rijk geïllustreerd. Prijs: fl. 24.50, verzendkosten: fl. 5.00 Uit liefde en respect... voor zoveel moois heet de CD die zanger Gerard Cox en producent Robert Long maakten rond hun eigen keuze uit het repertoire van Jules de Corte. Zestien meesterlijke liedjes van de ruim drieduizend die De Corte ooit schreef. Verzendkosten 5.00. Een CD vol prachtige Rotterdamse muziek van verschillende bekende artiesten zoals, Jaap Valkhoff, The Old Stars, Gerard Cox, Peter Blan ker, de Rotterdamse Politiekapel en vele anderen. Te koop bij de Rotter damse kantoren en Vlaardingen. Prijs: fl. 15.-, geen verzendkosten! De succesvolle videoserie „Het Was" Uniek beeldmateriaal over de groei van een Nederlandse metropool: deel II gaat over Rotterdam vóór de oorlog ■j (1920-1940) en deel III over de groei van de haven tot Wereldhaven nummer 1. Ook deel I, over Rotterdam na de oorlog, is weer verkrijgbaar Opgedoken uit tal van archieven, eerder uitgezonden op Stads-tv. Prijs per deel 39.95. Verzendkosten 5.00. Alleen te koop bij de kantoren in Rotterdam en Vlaardingen. Deze artikelen zijn, zolang de voorraad strekt, te koop bij de kantoren van deze krant (in Rotterdam aan de Dordtselaan 139, aan de Wijnhaven 20 B en de Prins Hendrikkade 12-16, in Dordrecht aan de Beverwijckstraat 9, in Oud-Beijerland aan de Oostdijk 53, in Sliedrecht aan de Stationsweg 3 B, in Spijkenisse aan de Uitstraat 44 en in Vlaardingen aan de Westhavenkade 14). Tenzij anders aangegeven. Schriftelijk bestellen kan ook. In de meeste gevallen betaalt u dan verzendkosten. U kunt voor het schriftelijk bestellen gebruik maken van onderstaande bon 0 Ik sluit een volledig ingevulde giro- of bankcheque bij voor het bedrag inclusief verzendkosten. 0 Ik maak het bedrag inclusief verzendkosten over op girorekening 3822953 t.n.v. Wegener Sijthoff Promotie, Postbus 1980, 3000 BZ Rotterdam, onder vermelding van het gewenste artikel Zodra het bedrag binnen is, wordt de bestelling toegezonden Naam: Adres: Postc Woonpl Telefoonnummer: hok|e aankruisen AFD PROMOTIE POSTBUS 1960. 3000 BZ ROTTERDAM Zaterdag 9 maart. Wandeling Park Bwttenoord te Barendrecht Plaats- Ingang Park, Dorpsstraat Oost (bus 140 vanaf Zuidplein, uitstappen halte De Kolk, of 10 min. lopen vanaf station NS Barendrecht). Tijd: 10.00. Inlich tingen: 010 - 479 17 87/0180 - 61 53 74. Organisatie: IVN. Zaterdag 9 maart. Natuurwandeling in het Hoge Bergse Bos. Plaats: par keerplaats tegenover Artihove.Tijd: 14.00. Inlichtingen: 010-418 1031.Or ganisatie: Natuur- en Vogelwacht Rotta. O Zaterdag 9 maart. Natuurwandeling Eiland van Brienenoord. Plaats: Brug naar het eiland aan het Hoendiep (bus 49). Tijd: 10.00. Kosten: f 2,50. Inlichtingen: 010 - 467 05 26. Organisatie: KNNV Rotterdam. Zondag tO maart. Fiets-wandeicafé, Clemens Weerman (efnb) vertelt over lange afstands fietsroutes van Nederland naar o.a. Santiago de Compostella (met dia's). Plaats: NIVON centrum. Dirk Smitsstraat 76, Rot terdam (tram 6 of bus 38). Tijd: 12.00. Inlichtingen: 010-411 88 24. Orga nisatie: NIVON. Zondag 10 maart. Wandeltocht van eindpunt lijn 2 aan Boergoensevliet naar metrostation Marconiplein 12 km). Plaats: Eindpunt lijn 2, Boer goensevliet, Rotterdam. Tijd: 10.15. Inlichtingen: 010 - 411 88 24. Organi satie: NIVON. Zondag 10 maart. Wandeling Reeuwijkse Plassen (5 km. met puzze lopdrachten voor kinderen of 10 km; met natuurexcursie). Plaats: Pa viljoen Reeuwijkse Hout (bus 178 of 179 vanaf NS-station Gouda, halte Oud Reeuwijkse weg). Tijd: Start wandeling 11.00 - 15.00, start excursie 14.00. Kosten: f2,- (kinderen f 1,-). Inlichtingen: 010-460 02 36. Organisatie: Groen service Zuid-Holland. Woensdag 13 maart. Middagwandeling in de Schlebroekse Parken. Plaats: Hoek Larixlaan/Katanjesingel (tram 5 of bus 35). Tijd: 14.00. Inlich tingen: 010 - 418 39 67. Organisatie: IVN. De informatie staat ook op Internet, pagina regionale informatie, adres http://WWW.PBCZH.NL. De Groene Agenda: G.W. Burgerplein 5,3021 AS Rotterdam gemeente werken .ROTTERDAM hollar NATUURVOfDINC OKlEN%\V(HEELS 010-4.767.474

Het Nieuwe Stadsblad | 1996 | | pagina 21