o Gratis receptenboekje Ecosym: HET BOODSCHAPPENSPEL 96 - 350.220.05 T\g| Champignon salade En de winnaar is... Meer eer van uw werk O Vanilla Fields verrast alle moeders van Nederland 0 0 O %m CINZANO GilleHe Sês- veiliger en gemakkelijker natscheren met Gillette Sensor Excel for women De Boodschappenlijn WEDSTRIJD UITSLAG HUISHOUD TIP Actie O Suggestie O Nieuw ACTIE NIEUW NIEUW Lekker fris met vernieuwde Fa Veilig sporten in de zon met Piz Buin Sport Uwaardappels voortaan lekker anders met Aardappel Anders ovensaus van Calvé 4 ACTIE Origineel presenteerblad gratis bij Cinzano omdat smaken verschillen NIEUW het nieuwe systeem voor gebits reiniging I ACTIE Ontdek de 'magie' met Orangina NIEUW PRINCESS kLEDINd STOMER - HSB Stadsomroep tot over 14 G.A. Woensdregt Alles wat u wilt weten om goed en voordelig boodschappen te doen. Dat vindt u in De Boodschappen- Krant. Gebruik het snelle opzoeksysteem. De rode bolletjes staan voor aantrekkelijke voordeel-acties, de blauwe bolletjes voor nieuwe produkten en de gele bolletjes verwijzen naar interessante suggesties. ff enigst PIZ BUIN K0S)J| for Women Het Boodschappenspel O 1. Koffie, thee, cacao O 2. Koffiemelk O ,3. Melk O 4. Margarine, mayonaise O 5. Vleeswaren O 6. Kip en gevogelte O 7. Vis O 8. Groente en fruit O 9. Brood, beschuit, toast O 10. Broodbeleg O 11. Ontbijtprodukten O 12. Pasta O 13. Maaltijdschotels 9 14. Ovensaus O 15. Yoghurt O 16. Vla O 17. Slagroom 9 18. Likeur 9 19. Frisdrank 9 20. Vermouth O 21. Snoepen chocolade O 22. Drop O 23. Snacks en zoutjes O 24. Toiletpapier O 25. Keukenpapier O 26. Luiers 9 27. Gebitsreiniger 9 28. Verzorgingsprodukten 9 29. Lichaamsverzorging 9 30. Zoncosmetica 9 31. Cosmetica O 32. Gezondheid Kijk ook naar de BoodschappenBeurs PRESENTATIE: MARTIN RUDELSHEIM in de Nederlandse keukens worden champignons veel gebruikt als smaakmaker In soep, sauzen en roerbakge rechten. Toch kunt u cham pignons ook goed gebrui ken als basis voor een frisse salade. Boodschappenlijstje (2 pers.): 250 gr. champig nons, 1 teentje knoflook, 3 eetl. olie, 3 eetl. citroensap, 1 eetl. vloeibare honing, zout, peper, 1/2 komkom mer, 75 gr. zachte geiten kaas en 15 gr. verse munt. Bereiding: Snijd de champignons en de (gepelde) knoflook in dunne plakjes. Klop de olie, citroensap en de honing tot een sausje. Breng deze op smaak met zout en peper. Knijp de munt blaadjes fijn boven de saus (houd er wel twee achter voor garnering). Schep nu de champignons en de knoflook door de saus. Daarna de geitenkaas verkrui melen en ook deze door de saus scheppen. Zet het geheel een uur afge dekt in de koelkast. Schaaf in tussen de komkommer in dun ne plakjes. Serveren: Komkommerplakjes in cirkel op bordjes leggen. Salade erover verdelen. Garneren met takjes munt. Eet smakelijk! Het BoodschappenSpel Hoe gemakkelijk en snel kunt u een prijs winnen bij het Bood- schappenspel? Dót heeft C.A. woensdregt uit Amsterdam inmiddels ontdekt! Dankzü de deelname aan het Boodschap penSpel heeft Henny de eerste prijs gewonnen en mag nu gaan genieten van een Babyliss Mal- lorca 10-lamps zonnehemel. De winnaars van de handige Princess Cool Touch brood rooster krijgen hun prijs zo snel mogelijk toegezonden. Wilt ook u een prijswinnaar zijn? Doe dan mee aan het Bood schappenSpel op deze pagina! Een zelfgemaakte taart of cake is niet alleen lekker, maar het is ook leuk om te doen. Vooral als het eindresultaat bij iedereen in de smaak valt. U heeft meer eer van uw werk als u onderstaande tips in het ach terhoofd houdt. - Als u stijfgeklopt eiwit nodig heeft is het raadzaam om de kom en garde in te smeren met een beetje citroensap. Hier door maakt u deze gebruiks voorwerpen namelijk vetvrü en dit zorgt voor een beter effect. - Bestrijk de zelfgebakken cake zodra hjj uit de oven komt met een dun laagje abrikozen jam. Hierdoor gaat de cake mooi glanzen èn extra lekker smaken. - Wilt u langer genieten van uw zelfgebakken koekjes? Leg dan een paar suikerklontjes in de koektrommel. De koekjes blijven dan langer vers. BK-W18 RVU b.v. De duidelijk herkenbare vanille- geur van Vanilla Fields, omringd door bloemachtige oriëntaalse accenten, is bij veel moeders ge liefd. De fraaie, bladvormige fla con Eau de Toilette van wit ge matteerd glas is nu speciaal voor moederdag samen met een Va nilla Fields bodylotion of shower gel verpakt in een mooie mand met feestelijke strik. En extra voordelig. Want voor de Vanilla Fields Eau de Toilette van 15 ml. met 75 ml. showergel betaalt u nietfl. 26,90 maar slechtsfl. 16,95. Ook bij de 30 ml. flacon Eau de Toilette in combinatie met een 75 ml. bodylotion geldt een ac tieprijs. Deze kost normaal fl. 34,90, maar mag u nu voor slechts fl. 24,95 voor moeder mee naar huis nemen. Fa heeft zijn assortiment bad- en verzorgingsprodukten ingrijpend vernieuwd. Niet alleen de ver pakking werd aangepast, ook werden de recepturen verrijkt met diverse extracten uit de na tuur. De douche- en badproduk- ten bevatten nu bovendien het Hydro-Balance-System. Dit be schermt de huid tegen uit drogen en zorgt dat de huid zacht en soepel aanvoelt. Er zün nu: Fa Douche, Fa Douche Shampoo, Fa Bad en Fa deo dorant. Fa deodorant is nu te koop in vijf nieuwe frisse geu ren. Bovendien is er nu Fa Deo Balsam, een zachte deodorant die direct na het ontharen ge bruikt kan worden en Fa dry dat effectief is tegen transpiratie- vocht zonder het proces van trans pireren te blokkeren. Alle produkten zijn in de winkel herkenbaar aan de nieuwe Fa kleuren. Piz Buin heeft al vijftig jaar er varing met de ontwikkeling van zonnecosmetica. Voor actieve sportliefhebbers introduceert Piz Buin nu het Piz Buin Sport gamma. Deze zonbescher- mers blijven ook werken als u hevig transpireert. Verder be vatten ze een extra lange wa terbestendige bescherming, waardoor u maar liefst 80 mi nuten op het water kunt blijven De produkten zijn bovendien niet vet en lopen niet uit. Alle produkten uit het Piz Buin Sport gamma zijn der matologisch getest en bevat ten uitstekende UVA/UVB-filters en vitamine E. Door de hydra- terende werking voorkomen ze afschilvering en behoudt uw huid de bruine kleur een stuk langer. smaak^akerSAai^ap^tAndereer'l^enieuWe ovensaus, waarmee.7™ een rom'9e heerlijke aardappel ovemrhn?^ Wjze 6611 Aardappel Anders is erin maakt Calvé UI, Kruiden-Knoflook en Kaas Bacon" voor4 pereonen5 600 nf mjjfukkerK Schil - deze in plakjes en verdeel ze far^awelensnijd Aardappel Anders erover X, J?" ovenschaal. heel in een voorve^Z^9 6ten en het de- kwartier later kunt u qenieten p,aatsen- °he SPORT - ij* i6 cinZano Bellini Amaretto, Bellini Tiramisu, Blue Bay Pina Colada, Corkhill Whisky Cream en Mühlbach Ap- fel zün vijf heerlijke li- korettes met bestaande populaire internationale smaken. Ze zün verkrijgbaar bij de supermarkt of slijter. Een fles kost ongeveer fl 9,95- De likorettes drinkt u puur.metüsofindemix. Ook kunt u er heerlijke gerechten mee maken. Daarom ontvangt u tijde- lük bü aankoop van een fles een gratis recepten boekje. Ook voor gebitsprothesedra- gers is een verantwoorde ge bitsverzorging van het grootste belang. Sinds kort kan dit met Ecosym, een nieuw natuurlijk, biologisch afbreekbaar reini gingssysteem voor kunstgebit en prothese. Ecosym zorgt voor een zorgvuldige en intensieve reiniging. Ook tandsteen en ni cotine-, wijn- en koffieaanslag verwijdert u moeiteloos. Daar door gaat uw prothese langer mee zonder poreus te worden. Bovendien irriteert Ecosym uw slijmvliezen niet. Ontdek het zelf! Ecosym isverkrijgbaar bij drogist en apotheek en wordt aanbevolen doortandprothetici. Natuurlijk Ecosym Cinzano de authentieke Itali aanse Vermouth, heeft een uniek aanbod. Gratis een origineel presen teerblad met de afbeelding van de Cinzano 'pin-up girl" poster uit 1950 van de beroem de Italiaanse ontwerper Franco Mosca. Van het origineel, wat in het historische Cinzano museum te bewonderen is, heeft Cinzano in een beperkte oplage een uniek presenteerblad laten maken. Hoe u dit originele presen teerblad tot 1 september (of zolang de voorraad strekt) gra tis in uw bezit kunt krijgen leest u in het actielabel op de Cin zano flessen in de winkel. Orangina bevat niet alleen heel veel sap en écht vruchtvlees, maar vanaf 6 mei zün vier weken lang alle literflessen Orangina voorzien van een halshanger met daarin een 'magie' viltje. Als u wilt zien wat er zo 'magie' aan dit viltje is, moet u er wel even een glas Orangina opzet ten. Zorg ervoor dat het glas ijs koud is. Anders werkt het niet! Er zijn vier verschillende viltjes. U herkent ze aan de kleur van de halshanger. Spaar ze alle vier! Orangina. Even schuddenvoor de smaak Steeds meer vrouwen kiezen voor natscheren om benen en oksels glad te krijgen Met Gil lette Sensor Excel for women gaat dit nu nog makkelijker en comfortabeler dan u al van Gil lette gewend was. Zo biedt de nieuwe anti-slip grip u een perfecte controle over het apparaat. Micro-ribbels die voor de dubbele mesjes zün geplaatst masseren uw huid en tillen elk haartje zachtjes op, zodat u zich moeiteloos scheert. Ook werd de strip met voedingscrème en glij middel breder gemaakt. Dat maakt het scheren nog makke- lüker en wordt irritatie van de huid voorkomen. HetCillette Sensor Excel for Wo- men-apparaat met twee mesjes en opbergsysteem kostfl. 12,95. Ter introductie betaalt u tijdelük slechts fl. 9,95. Het Boodschappenspel zet u in het zonnetje. Want iedere beller of in zender met de juiste antwoorden maakt kans op een schitterende Ba- Byliss Mallorca 10-lamps zonne hemel. Bovendien ligt voor iedere honderdste beller of inzendereen handige compacte lichtgewicht Prin cess kledingstomer klaar. ROtiSfHOlO APPLIANCES A Babyliss Mallorca 10-lamps zonnehemel Deelname aan het Boodschappenspel is een voudig. Beantwoord onderstaande vragen: 1. Bij welke drank krijgt u tijdelijk een gratis receptenboekje? 2. Wie verwent moeder met moederdag? en bel uw antwoorden door naar: (100 c/m) (U kunt uw antwoorden binnen een minuut inspreken.) Of stuur uw oplossing op een brief kaart (voorzien van uw naam, adres, postcode en woonplaats) naar: Postbus 1980, 3000 BZ Rotterdam De winnaars ontvangen schriftelijk bericht. EURO V donderdag op Euro 7 om 10.50,13.50 en 15.20 uur ROTTER donderdag en vrijdag op Stads-TV Rotterdam om 17.45,19.45,uur r U T R V t C H T J donderdag op Stadsomroep utrecht vanaf 18.30 uur elk uur t/m 0.30 uur AMERSFOORT woensdag op Omroep Amersfoort om 17.00,19.00 en 21.00 uur woensdag, donderdag en vrijdag op AT 5 woensdag 17.45 en 24.00 uur donderdag 17.45 en 0.30 uur vrijdag 17.45 uur

Het Nieuwe Stadsblad | 1996 | | pagina 24