John Veldman Ronald de Omscholing van technici fjyyy 'We zitten in een qunstige Poule 'Invallen is al prachtig' ÜbBuöHQBQJ MEDEWERKER VERHUUR/BEWONERSZAKEN m/v met uitzicht op een haan In opdracht van het Regionaal Bureau Arbeidsvoorziening Rijnmond organiseren Zadkine Contract Activiteiten B.V. en Course Care B. V. de volgende opleidingen: ANTWOORDCOUPON WOENSDAG 5 JUNI 1996 23-446 £ClA L: 41.; 2.: In verband met de verdere uitbouw van de afdeling Verhuur/Bewonerszaken zijn wij op zoek naar enthousiaste kandidaten met een grote mate van zelfstandigheid voor de nieuwe functie van: Tot de werkzaamheden behoren onder meer: - verzorging van de debiteurenbewaking en incasso overleg met deurwaarders - bemiddeling bij huur- en bewoningsconflicten - verantwoordelijk voor de afhandeling van huurbeëindigingen - verantwoordelijk voor het wijzigen en afhandelen van (nieuwe) huurovereenkomsten - coördinering van de klachtenafdeling en huurcommissiezaken Voor deze functie wordt gevraagd: - een afgeronde MBO- of HBO-opleiding - juridische en volkshuisvestelijke kennis - goede contactuele vaardigheden - kennis van het NCCW-systeem is een pre - ervaring in een vergelijkbare functie - een zakelijke en klantgerichte instelling Het salaris en de secundaire arbeidsvoorwaarden zijn gebaseerd op de CAO voor personeel in dienst van woningcorporaties. Uw sollicitatie c.v. dient u vóór 21 juni 1996 te richten aan de Stichting Verantwoord Wonen postbus 54, 2910 AB Nieuwerkerk aan den IJssel, ter attentie van de heer D. van Holten. Bij hem kunt u ook informatie over de functie opvragen via telefoonnummer 0180-319022. jPif Ronald de Boer zit vol met 'revanche-gevoelens'. 'Ik heb verschrikkelijk veel zin in dit EK', valt Ronald de Boer maar direct met de deur in huis. De rechtshalf van Oranje wil de titelstrijd in Engeland gebruiken om wat hij noemt de 'slechte herinnering' aan het WK in de Verenigde Staten van zich af te spelen. 'Toen speelde ik absoluut niet naar behoren', stelt hij zelfkritisch vast. 'Ik krijg nu de kans om revanche op mezelf te nemen!' Dat het voetbalseizoen dit jaar voor de 'Ajax-internationals' een buitengewone lengte bezit, hoeft geen beletsel te zijn voor puike optredens aan de andere kant van de Noordzee. Ronald de Boer: 'Er zijn uiteraard heus wel momenten dat je naar het einde snakt, maar je weet ook dat er na het EK een periode van drie weken rust komt. Dat zorgt ervoor dat je scherp bent en blijft.' De 25-jarige Noordhollander dicht het Nederlands Elftal in Engeland goede kansen toe om hoge ogen te gooien. 'Ik denk dat we in een relatief gunstige poule zitten. Schotland is zeker te verslaan. Hun wijze van voetballen is vrij simpel te ana lyseren en ligt Oranje uitste kend. Engeland wordt een aan zienlijk moeilijker opgave omdat zij in hun spel verder zijn en anders dan de club teams daar continentale ele menten hebben ingebouwd. Wat de Zwitsers betreft ver wacht ik geen onoverkomelijke problemen. Het is een tech nisch goed elftal, maar nog niet in staat om ons - mits we de vorm hebben - met een neder laag op te zadelen'. De Boer gaat er vanuit dat hij in het Nederlands Elftal zijn EK als rechtshalf gaat beleven. 'De posities hebben zich inmid dels aardig uitgekristalliseerd.. Mijn plek staat dus ook min of meer vast, of er moeten zich bijzonderheden voordoen. Ik vind het goed zo, want rechts half is mijn favoriete stek'. Hoewel Ronald de Boer in de Oranje-groep een fors aantal Ajaxcollega's aantreft is hij van mening dat vergelijkingen tus sen de Amsterdamse topforma- tie en het vaderlandse keur korps heel moeilijk te maken zijn. Hetzelfde geldt voor de coaches van beide ploegen: Louis van Gaal en ()uus Hiddink. 'Hiddink moet heel anders wer ken dan Van Gaal. Hij heeft een paar weken de tijd om te bouwen aan een elftal dat opti maal moet presteren. Van Gaal kon daarvoor een aantal sei zoenen uittrekken. Bij Ajax heeft die geleidelijkheid geleid tot een team vol automatismen die je bij Oranje vanzelfspre kend minder aantreft. Kan ook niet met zo'n korte voorberei ding. Maar buiten dat moet ik zeggen dat ik Hiddink een uit stekende trainer vind. Wat mij betreft komt hij naar Ajax toe wanneer van Gaal hier ooit vertrekt!' Zijn voortreffelijke seizoen met Sparta is in het voetbalwe reldje niet onopgemerkt gebleven. John Veldman, ooit te licht bevonden en afgeschreven door PSV, slaagde er op het Kasteel van Spangen in om zijn talenten op zo'n wijze te eta leren dat zowel Louis van Gaal als Guus Hiddink nieuws gierig werden en hem binnenhaalden in respectievelijk de Ajax- en de Oranje-selectie! w In april mocht John Veldman voor Nederland debuteren in de met 0-1 verloren vriend schappelijke ontmoeting met Duitsland. De 28-jarige verde diger acteerde niet onverdien stelijk. 'Daarna was het even afwachten of ik voor de defini tieve EK-selectie in aanmer king zou komen. Ik wist dat ik tegen Duitsland niet slecht had gespeeld, maar of dat redelijke optreden genoeg was voor een plekkie bij de beste tweeën twintig voetballers van je land bezorgde me toch best wat onzekere gevoelens'. Tot Veldman's grote opluchting ging 14 mei het licht op groen en werd hij door de bonds coach verkozen boven zijn Eindhovense 'concurrent' Jaap Stam. Juist dat laatste moet oud-PSV'er Veldman goed hebben gedaan. Hij diende immers ooit de club uit de Lichtstad via de achterdeur te verlaten... 'Ik koester geen rancune ten opzichte van PSV. In de perio de dat ik voor die club speelde liepen er verdedigers rond als Ronald Koeman. Ivan Nielsen, Eric Gerets en Jan Heintze. Al met al heb ik een keer of tien in de basis gestaan, meer dan dat zat er niet in. Ik was plaatsver vanger voor Nielsen of Gerets. Wanneer een van de twee weer fit was mocht ik op de bamk plaatsnemen van de toenmalige PSV-trainer Hiddink. Dat diezelfde keuzeheer hem nu heeft uitverkozen om deel uit te maken van de nationale selectie streelt de neo-Ajacied, zo erkent hij. 'Ach, van dit soort dingen kun je alleen maar dromen. Net zoals van mijn transfer naar Ajax. Eerlijk gezegd had ik mijn transfer- kaarten op een Belgische ver eniging gezet. Op een verblijf in de Amsterdam Arena had ik absoluut niet gerekend'. Waar het het Nederlands Elftal betreft wil de (bijna ex-) Spartaan geen wilde uitspraken doen waar het zijn kansen op de basiself betreft. 'Ik ben aller eerst niet in de positie om daar iets over te zeggen, het is al mooi genoeg dat ik meemag naar Engeland, de sfeer van zo'n immens evenement mag opsnuiven. Over wat er verder nog mogelijk is kan ik me nu nog niet drukmaken. We zien wel wat er voor mij is wegge legd. 'Kijk, als je reëel bent weet je dat de elf namen voor Oranje al vaststaan. Er zal dus voor mij niet meer zijn weggelegd dan een mogelijke rol als invaller. Nou, da's op zich al prachtig niet dan?!' t De opleidingen worden gesubsidieerd door hel Europees Sociaal I'onds. De deelnemers kunnen kosteloos en met behoud van uitkering deze opleiding volgen. KOELTECHNICUS Koeling passen we tegenwoordig toe in vrijwel alle sectoren van de samenleving. Een koeltechnisch monteur installeert en repareert koeltechnische installaties. Aan de hand van een tekening worden de installaties in elkaar gezet of onderhou den. Toelating: minimaal LTS electro of gelijkwaardig. TELEMATICA BEHEERDER Communicatie tussen computers is het vakgebied van de Telematica-beheerder. Een Telematica-beheerder installeert, beheert en adviseert over de instandhou ding van het interne en externe datanetwerk (internet, satellieten, telefoon). Toelating: minimaal MBO-niveau of gelijkwaardig. VAKMAN ONDERHOUDSMONTEUR Grote investeringen in de petrochemische industrie leveren werkgelegenheid op voor Vakman Onderhoudsmonteurs. Hij/zij installeert, repareert, aan de hand van tekeningen, werktuigbouwkundige onderdelen van petrochemische installaties. Toelating: LTS mechanische techniek of gelijkwaardig. COMMERCIEEL TECHNISCH ASSISTENT Een commercieel technisch assistent verkoopt technische producten. De functie combineert commercie en techniek. Veel voorkomende werkzaamheden zijn: om gaan met klanten, demonstreren van producten en het maken van offertes. Toelating: LTS met ervaring of afgebroken MTS. WEGEN EN WATERBOUW TECHNICUS Op het gebied van wegen en waterwerken staat Nederland in hoog aanzien. De Wegen en Waterbouw technicus verricht metingen, maakt tekeningen en techni sche berekeningen van onderdelen van bouvyprojecten, met behulp van compu ters. Toelating: Minimaal LTS en enkele jaren werkervaring. De opleidingen starten begin september met een theoretisch deel (100 dagen) en een stageperiode van 100 dagen. De opleiding is bedoeld voor werkloos werkzoekenden die een half jaar staan ingeschreven bij het Arbeidsbureau. Bent u geïnteresseerd in één van deze opleidingen, stuur dan onderstaande cou pon in. U ontvangt vervolgens een uitnodiging voor de voorlichtingsbijeenkomst te Rotterdam op 24 juni a.s. vanaf 13.00 uur. Zadkine Contract Activiteiten B.V. is een dochteronderneming van het ROC ZADKINE te Rotterdam, een Regio naal Opleidingen Centrum met meer dan 1500 bekwame docenten met specifieke kennis. Zadkine Contract verzorgt opleidingen voor bedrijven, instellingen en par ticulieren. Course Care organisatie opleidingen B.V. is een organisatie-adviesbureau op het gebied van scholings- en arbeidsmarkt vraagstukken. De belangrijkste activiteiten zijn met de volgende steekwoorden samen te vatten: project-ontwikkeling, project management, scholing en toelei ding. OTiE uitÜEï Hierbij geef ik me op voor de voorlichtingsbijeenkomst: Naam: Adres: t Postcode: Telefoon: Naast de algemene informatiebijeenkomst kunt u hieronder aangeven voor welke specifieke opleiding(en) u de informatiebijeenkomst(en) wenst bij te wonen (max. 2): Stuur deze coupon in een enveloppe zonder postzegel naar: Zadkine Contract Activiteiten B.V.. t.a.v. mevrouw Y. Lamers Antwoordnummer 1480, 3000 VB Rotterdam. De Stichting Verantwoord Wonen te Nieuwerkerh aan den IJssel is een landelijk werkende toegelaten instelling op het gebied van de volkshuisvesting met een woningbezit van ruim 7000 woningen. Stichting Verantwoord Wonen immmmmqmp n 'Ik krijg nu de kans om revanche op mezelf te nemen' i

Het Nieuwe Stadsblad | 1996 | | pagina 15