Zolang er nog fijnproevers zijn. I iCi BERGERAC WIJNEN DRANKEN Oproep Algemene Vergadering van de Rabobank Schiedam-Vlaardingen aardige attentie kadof sinds 1797 KRtyMBORG Gemeente Schiedam Rabobank WOENSDAG 12 JUNI 1996 24-441 Ze zijn van alle tijden. Levensgenieters met durf en esprit. Met smaak voor smaak. Gevoel voor de goede dingen van 't leven. Voor hen brengt iCi de rijkdom van 2 eeuwen traditie: het onnavolgbare Schavuyt. Een 6-tal klassiekers van Duys Co, distillateurs sinds 1797. Opnieuw gestookt volgens aloude tradities van het ambacht. Neem de onthullende proef op de tong. En kom tot de simpele conclusie: ware klasse is van alle tijden. Schavuyt. Het exclusieve huismerk van iCi. r*MË Winkelcentrum Woudhoek, Frans Rietveldpad 2, Schiedam, tel. (010) 470 44 61 Schiedam-Vlaardingen De Kreymborg dameskollektie heeft nu ook een Michèl Valérie Maxi kollektie in de maten 46 t/m 54. Bij een minimale besteding van 100,- op de gehele kollektie ontvangt u bij Kreymborg in Schiedam een aardige attentie kado! TERRAS OP PONTON LANGE HAVEN 26 VERGUNNINGAANVRAAG HORECA WESTFRANKELANDSESTRAAT 42 BOUWZAKEN WET RUIMTELIJKE ORDENING VRIJSTELLING ARTIKEL 18A - LELIENDAAL BEKENDMAKING 254E WIJZIGING VERKEERSBESLUIT Oud Nieuws <.RAANJ!;\Kïfg| ij: ICi Ikrrcnhurg Itcxwiljcni-vir longi-li-ncw Milile Korrel Vieux De Rabobank is een coöperatieve bank met als doelstelling ledenondernemers te financieren tegen lage rente en gunstige voorwaarden. De Rabobank is een bank met leden. Betrokken mensendie via een geko zen bestuur en de ledenvergadering invloed kunnen uitoefenen op het beleid van hun plaatselijke bank. Zo is gegarandeerd dat bij elke dienst die de Rabobank verleent bet belang van de leden en cliënten zwaar meetelt. Hierdoor roept de Coöperatieve Rabobank Schiedam-Vlaardingen B.A. haar leden op tot het bijwonen van de Algemene Ledenvergadering die gehouden wordt op donderdag 27 juni 1996 om 20.00 uur in het personeelsrestaurant van het hoofdkantoor van de Rabobank aan het Veerplein 106 te Vlaardingen. Verkorte agenda 1Opening 2. Notulen vorige vergadering 3. Jaarrekening 1995 4. Verkiezing leden Bestuur en Raad van Toezicht 5. Mededelingen en rondvraag De volledige agenda, de notulen van de vorige vergadering alsmede de jaarrekening 1995 liggen op het hoofdkantoor van de bank voor de leden ter inzage. Het Bestuur. (T/m 15 juni, of zolang de voorraad strekt.) Aan de ondernemer van de Perrito Caliente Tapasbar is een horeca- vergunning verleend op grond van de Algemene Plaatselijke Verordening en tevens vrijstelling verleend op grond van de Wet op de Ruimtelijke Ordening t.b.v. het exploiteren van een terras op een ponton in de Lange Haven tegenover nummer 26. Afschriften van de besluiten liggen zes weken ter inzage op bureau Algemene Zaken, 's-Gravelandseweg 567, geopend op werkdagen van 8.30 tot 15.30 uur. De besluiten liggen ook ter inzage in het Gemeentelijk Informatiepunt op de 5e etage van het Stadskantoor, Emmastraat 1, geopend op werkdagen van 8.45 uur tot 16.15 uur. Binnen zes weken, gerekend vanaf 13 juni 1996, kunnen belangheb benden tegen de besluiten een bezwaarschrift indienen. Hieraan zijn geen kosten verbonden. In het bezwaarschrift moet staan waarom u het niet eens bent met de besluiten. Tevens moet u aangeven waar om u vindt dat u rechtstreeks in uw belang getroffen bent. Het bezwaarschrift gericht tegen de horecavergunning dient gericht te worden aan de burgemeester van Schiedam, Postbus 1501, 3100 EA Schiedam. Het bezwaarschrift gericht tegen de vrijstelling op grond van de Wet op de Ruimtelijke Ordening dient gericht te worden aan burgemees ter en wethouders van Schiedam, Postbus 1501, 3100 EA Schiedam. Ondertussen blijft zowel de vergunning als het vrijstellingsbesluit gel dig. Als u vindt dat deze besluiten meteen moeten worden ingetrok ken dan moet u daarvoor een verzoek sturen naar de president van de rechtbank Rotterdam, sector bestuursrecht, Postbus 920, 3000 AX Rotterdam. U moet dan wel tegelijkertijd een bezwaarschrift hebben ingediend bij de gemeente. Aan een procedure bij de rechtbank zijn wel kosten verbonden. Voor meer informatie: R.C.J. Elderhorst, bereikbaar via telefoon nummer 246.50.05. Bij de burgemeester is een horecavergunning aangevraagd op grond van artikel 2.3.2 van de APV Schiedam voor de vestiging van een café/bar in het pand Westfrankelandsestraat 42. De gevraagde openingstijden zijn: zondag t/m donderdag van 17.00 uur tot 01.00 uur, vrijdag en zaterdag van 16.00 uur tot 02.00 uur. Er is een terras gevraagd. De sluitingstijd van het terras is 22.00 uur Belanghebbenden kunnen over deze aanvraag hun zienswijze naar voren brengen. Dit kan zowel mondeling als schriftelijk binnen 4 weken. Als u uw mening schriftelijk kenbaar wilt maken dan kunt u dit richten aan de burgemeester van Schiedam, Postbus 1501, 3100 EA Schiedam. De aanvraag ligt vanaf 12 juni 1996 4 weken ter inzage op bureau Algemene Zaken, 2e etage kantoorgebouw 's-Graveland, 's- Gravelandseweg 567. Geopend op werkdagen van 8.30 tot 15.30 uur. Voor meer informatie: mevrouw A.B. Leemans, bereikbaar via telefoonnummer 246.58.08. Belanghebbenden kunnen over het onderstaande nadere informatie verkrijgen bij de hoofdafdeling Bouw- en Woningtoezicht van de dienst Gemeentewerken, 8e etage Stadskantoor, Emmastraat 1, elke morgen van 08.45 -10.30 uur, telefoon: 2465511 Voor niet-technische informatie en inzage in (archief-)stukken kunt u tot 12.00 uur terecht aan de balie op de 8e etage van het Stadskantoor. Ingekomen bouwaanvragen: M. van Zon Dagpauwooghof 23 en 24 Albrecht Culemborg 's-Gravelandseweg 602 J.C.P. Schoenmakers J. Alphenaar Fam. Grootveld Laagland 41 Oostsingel 116 Tarweakker 5 Heuvelhorst Architekten Kethelstraat 16 Ingekomen sloopaanvragen: woningen vergroten -608 panden verbouwen dakkapel bouwen voorgevel wijzigen serre bouwen woning verbouwen J. Beekers Potgieterstraat 16 a asbest verwijderen Verleende bouwvergunningen: (incl. datum verlening) (datum verlening: 11-06-1996) J. Sparreboom Kinderbuurf 5 E. Yilmaz Beierlandsestraat 11 C.J.M. v.d. Graaf J.A, Alb. Thijmstraat 88 dakkapel bouwen woning vergroten dakkapel vergroten Verleende sloopvergunningen: (incl. datum verlening) (datum verlening: 11 -06-96) Woningstichting Havendijk/Rijnstraat Noordvest J. Beekers Potgieterstraat 16 a verwarmingsketels slopen asbest verwijderen N.B. Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen belang hebbenden tegen een in werking getreden besluit (verleende- /geweigerde bouwvergunning) binnen zes weken na de datum van het verlenen/weigeren van de beschikking een gemotiveerd bezwaarschrift bij burgemeester en wethouders indienen. Burgemeester en wethouders zijn voornemens vrijstelling te verlenen van de strijdigheid met het bestemmingsplan voor het bouwplan Leliendaal 2 (berging bouwen) Het bouwplan ligt voor belangstellenden ter inzage vanaf 13 juni 1996 gedurende twee weken op het Stadskantoor (Bouw- en Woningtoezicht, 8e etage, Emmastraat 1). Belanghebbenden kunnen tegen het verlenen van deze vrijstelling schriftelijk bij burgemeester en wethouders, t.a.v. de chef van voor noemde hoofdafdeling, gedurende de inzagetermijn bedenkingen naar voren brengen. 12 juni 1996 Burgemeester en wethouders. Burgemeester en wethouders van Schiedam maken bekend, gelet op het bepaalde in artikel 26 BABW, dat zij op 5 juni 1996 op basis van artikel 12 BABW in het algemeen belang van het verkeer hebben besloten: 1 de volgende plaatsen aan te wijzen als een invalidenparkeer plaats door het plaatsen van het bord model E6 bijlage I RVV met onderbord: a. Noordvestsingel: voor het pand nr 65 (kenteken: LR-28-FZ) b. Hagastraat: voor het pand nr 121 (kenteken: XT-74-YF) c. Havendijk: voor het pand nr 60 (kenteken: JT-35-ZT) d. Oosterstraat: voor het pand nr 28 (kenteken: TJ-29-JY) e. Boerhaaveplein: voor het pand nr 95 (kenteken: ST-68-YL) f. Boerhaavelaan: voor het pand nr 85a (kenteken: SX-82-GY) 2. de volgende invalidenparkeerplaatsen in te trekken door het ver wij-deren van het bord model E6 bijlage I RVV met onderbord: a. Rotterdamsedijk: nabij het pand nr 266b (kenteken: JX-38-FR) b. Heinsiusstraat: voor het pand nr 19 (kenteken: SG-38-SB) c. Westfrankelandsestraat: voor het pand nr 28b (kenteken: ZV-75-TN) 3, in het gebied, bestaande uit de hierna genoemde straten een maximum snelheid van 30 km/uur vast te stellen en dit aan te geven door het plaatsen van de borden model E10(A1) en El 1 (Al) bijlage I RVV; de straten zijn: Ambachtweg, A.J. de Haasplein (oostzijde), Ary Koplaan, Blikslager- straat, B. IJzerdraatsingel, Bouwmeesterweg, E.C.F. Hellendoornstraat, Frans Rietveldpad (tussen A. Koplaan en B. IJzerdraatsingel), Geelgie- terhof, Gildeweg, George den Boonplein, Geuzenplein, Griendwer- kerstraat, Heelmeesterstraat, Hekelaarpad, Hoefsmidstraat, H.M.H. Coenradistraat, Hoepelmakerhof, Hovenierstraat, Huis te Merwestraat, Huis te Vlietstraat, H. Wielengastraat, J. Eylstraat, Jan Kijnestraat, J. v d Endehof, J.J. Smitpad, J.J.W. Boezemanstraat, J.W. v d Berghpad, Kaarsenmakerhof, Kolenbranderstraat, Kopersla- gerhof, Leendert Keesmaathof, Leerlooierpad, Mandenmakerhof, Muiderslotstraat (tussen Slot Moermondstraat en Huis te Merwestraat), Muiderslotstraat (ten westen van de Slot Loevesteinstraat), Munter straat, N.A. v d Burgsingel, R.B. v d Bordenplein, Schrijnwerkerstraat, Slot Loevesteinstraat, Slot Moermondstraat, Tinnengieterhof, Touwsla gerpad (tussen Hovenierstraat en Leerlooierpad), Wagenmakerhof, Warmoezenierstraat (ter hoogte van de panden nrs 1 t/m 41), Water stokerstraat, Wolkaarderstraat, Zadelmakerhof 4. het stopverbod aan de westzijde van de Hoofdstraat, tussen de Nieuwe Haven en de Dirk Durrerstraat, te wijzigen in een stopver bod aan de westzijde van de Hoofdstraat, tussen de Nieuwe Haven en het pand nr 189, aan te geven met de borden model E2 bijlage I RVV; 5. het parkeren aan de west- en noordwestzijde van de Singel, tus sen Emmastraat en Broersvest, te verbieden door het plaatsen van het bord model El bijlage I RVV; 6. het parkeerverbod aan de zuidzijde van de Singel, voor de pan den nrs 70 t/m 76, in te trekken en de gele streep ex art. 24 RVV) te verwijderen; 7. de algemene invalidenparkeerplaats op de Broersvest, voor pand nr 64, te verplaatsen naar de lokatie voor nr 74; 8. de voetgangersoversteekplaatsen in de Lange Nieuwstraat, ter hoogte van de panden nrs 25 en 103, te handhaven en daarmee het betreffende verkeersbesluit zoals afgekondigd dd. 21 februari 1996 onder punt 1 in te trekken; 9. in de parkeergarage Hof van Spaland, op het onderste parkeer dek, nabij de lift, twee algemene invalidenparkeerplaatsen aan te wijzen, aan te geven door het plaotsen van de borden model E6 bijlage I RVV; 10. de kruising van de Slimme Watering, Zwaluwlaan en de 's-Gra velandseweg aan te wijzen als verkeersplein met verplichte rijrich ting, met voorang voor het verkeer over het plein, aan te geven door het plaatsen van de bordenmodel Dl en Bó bijlage I RVV; 11de hoofdrijbanen en fietspaden vdn de Slimme Watering, Zwaluwlaan en 's-Gravelandseweg aan te wijzen als een voor- rangsweg, aan te geven door het plaatsen van de bordenmodel BI, B2 en B6 bijlage I RVV; 12. de fietspaden langs de Slimme Watering, Zwaluwlaan en 's-Gra velandseweg, tussen de Zwaluwlaan en de Algerastraat aan te wijzen als verplicht fietspad, aan te geven door het plaatsen van het bord model G11 bijlage I RVV; 13. de volgende plaatsen aan te wijzen als voetgangersoversteek plaats: Slimme Watering: - direct ten noordwesten van de Zwaluwlaan - direct ten noordwesten van De Gaarden - direct ten noordwesten van De Vlinderhoven - ter hoogte van pand nr 3 - ca. 173 m. ten osten van De Akkers - direct ten oosten van De Akkers - direct ten oosten van de Harreweg Zwaluwlaan: - ca. 35 m. ten zuiden van de 's-Gravelandseweg - direct ten zuiden van de Moerbeigaarde 's-Gravelandseweg: - direct ten oosten van de Zwaluwlaan de voetgangersoversteek plaats op de Slimme Watering, 190 meier ten noordwesten van de Vlinderhoven, in te trekken; 14. op de Slimme Watering, ter hoogte van pand nr 3 (basisschool) een adviessnelheid van 30 km/uur in te stellen, aan te geven door hef plaatsen van het bord model A4 bijlage I RVV; 15a. de bushalte aan de zuidzijde van de Slimme Watering, tussen de Harreweg en Linzenakker, over een lengte van ca. 100 m. aan te wijzen als een busbaan door het aanbrengen van de markering BUS ex art 1 lid j van het RVV; 15b. de bushalte aan de zuidzijde van de Slimme Watering, ten oos ten van de Harreweg, over een lengte van ca. 100 m. in westelij ke richting gesloten te verklaren voor alle bestuurders door het plaatsen van het bord model Cl bijlage I RVV; 15c. de geslotenverklaring voor alle bestuurders behalve (bromfiet sers op de Harreweg, tussen Laan van Spaland en Scheepvaartweg, in te trekken en het bord model Cl bijlage I RVV met onderbord te verwijderen; 15d. de Harreweg, ten zuiden van de Scheepvaartweg, over een lengte van ca. 20 m„ gesloten te verklaren voor alle verkeer behalve voetgangers, (bromfietsers en lijndienstbussen, aan te geven door het bord model Cl bijlage I RVV met onderbord; 15e. de Harreweg, tussen de Laan van Spaland en het fietspad aan de zuidzijde van de Scheepvaartweg, in beide richtingen geslo ten te verklaren voor alle bestuurders behalve (bromfietsers, aan te geven door het bord model Cl bijlage RVV met onderbord; Wij wijzen u erop dat u op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht tegen deze besluiten binnen zes weken na datum van deze bekend making een gemotiveerd bezwaarschrift bij burgemeester en wethou ders kunt indienen. Indiening van een bezwaarschrift schorst niet de werking van het bes treden besluit. Als u dat wilt bereiken, bestaat de mogelijkheid in geval van onverwijlde spoed en gelet op de betrokken belangen een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening in te dienen bij de president van de Arrondissementsrechtbank, d.t.v, de sector Bestuursrecht, postbus 3981, 3003 BB Rotterdam. Dit besluit is verzonden naar de Rijkswaterstaat, directie Zuid-Holland en diverse belangenorganisaties op het gebied van het verkeer en vervoer. Informatie kan worden ingewonnen bij de heer Braam (tel.nr. 2465404) of de heer Bogerd (tel.nr. 2465616) van de Dienst Gemeentewerken. Het besluit kan worden ingezien op het Gemeentelijk Informatiepunt op de 5e etage van het Stadskantoor, gedurende een termijn van 4 weken na datum van deze bekendma king. 12 juni 1996 Burgemeester en wethouders.

Het Nieuwe Stadsblad | 1996 | | pagina 2