Roger Bradley scoort derde century voor Hermes DVS Rook-team zesde PPSC F1 derde Waqué tweede Zomerbridge Maas verlaat Korenbeurs en Hans Lingen keert terug Honkballers scoren gemakkelijk Beachvolleybal op Costa del Spaland Ontspannen open toernooi TSN met nieuwe wedstrijdleiding Ursus wint alles Excelsior'20 koploper af HET NIEUWE STADSBLAD SPORT WOENSDAG 19 JUNI 199625-1443 SCHIEDAM Na twee duath- lons in Steenwijk en Diever is de derde teamcompetitiewedstrijd van de Nederlandse Triathlon- bond gehouden in Rijkevoort. Ditmaal moesten de deelnemers de eerste kwarttriathlon in de competitie afwerken. Aan de spannende strijd werd deelgeno men door 19 teams. Multec uit Amsterdam werd winnaar en het Schiedams/Vlaardingse Rook- team eindigde als zesde. In de individuele klassering be haalde Edwin van Dort een eer ste plaats in 1.53.17 uur. De atle ten van het Rook-team werden: Miquel van Tongeren (15e in 1.57.08 uur), Carlo van den Bergh (19e in 1.57.51 uur), Rob van Zanten (22e in 1.58.25), Amit de Vogel (25e in 2.00.23) en Jo-An Mudde (30e in 2.02.18). De volgende teamwedstrijd is op 29 juni in Hellevoetsluis. Op zondag 16 juni werd door drie Rook-teamleden deelgeno men aan de kwarttriathlon van Den Haag. Dit was tevens de openingswedstrijd in het Case- ma-circuit, een reeks van vier wedstrijden in Den Haag, Lei den, Wassenaar en Delft. Carlo van den Bergh werd hier tweede in 1.56.00 uur, Richard de Groot werd derde in 1.56.40 en Dennis van de Worp eindigde als 15e in 2.05.31. BEKERSUCCES VOOR DWS De handbalsters van DWS hebben afgelopen zondag succes gehad in de bekerstrijd van de afdeling Rotterdam. Dames 1 won op het veld van Saturnus in Ridderkerk de beker door met 18-13 te winnen van Achilles uit Gorinchem. Bij rust leidde DWS al met 7-4. Bij DWS, dat zich op het veld nipt wist te handhaven in de tweede klasse, werd Jeanet- te Eggelmeijer met zeven treffers topscoorster. DWS verdiende met de beker winst een toegangsbewijs voor de landelijke zaalbeker. Omdat het eerste zaalteam van DWS al mee mag doen aan deze beker competitie, mag de Schiedamse club nu ook het tweede zaalteam inschrijven. Ook het damesjuniorenteam won in Ridderkerk de afdelings beker. De DWS-talentjes, onder leiding van Nel Grandazzi, ver sloegen in de bekerfinale het Rotterdamse Ancora met 22-12. Bij rust stond DWS met 6-5 voor. Geen antwoord In de eerste set zag het er zo gunstig uit voor de kleine, maar stevig ogende Diana van der Nat. Zij nam met resoluut spel een 4-0 voosprong. Dorien Nol- te uit Berkel en Roderijs had meestal geen antwoord op de harde, recht geslagen ballen van de Schiedamse. Maar in de vijfde game, op haar eigen opslag, ver sloeg Van der Nat zich regelma tig op de zachte ballen die Nolte alleen maar terugbracht, want scoren kwam duidelijk niet in haar woordenboek voor. Zo ging het vijf games door, waar- SCHIEDAM Roger Bradley lijkt niet te stoppen. Voor de derde keer dit seizoen kwam de captain van Hermes DVS tot een totaal van boven de honderd runs. Tegen Rood en Wit bleef Bradley met 104 runs not out en bezorgde daarmee zijn team de zesde overwinning van dit jaar. Door de zege zijn de Schiedam mers opgeklommen naar een ge deelde tweede plaats met stadge noot Excelsior'20. Hermes DVS won zondag de toss van Rood en Wit en begon aan bat. Nadat Jasper Beijer sa men met Henk Kornet voor een acceptabele opening had ge zorgd, 40 runs, werd Beijer (13) gebowled door Gary Stead. Ro ger Bradley betrad vervolgens het strijdtoneel om dat pas te verlaten nadat alle 55 overs ge speeld waren. Samen met Henk Kornet (26, 1x6) hield Bradley het niet zo lang uit, 54 voor 2. Maar met Nicky Statham lukte dat wel. Het totaal werd opgekrikt tot 96 runs toen in de 35e over het wicket viel van Statham (15). Met Gary McRae (27) verhoog de Bradley in bijna een uur ver volgens de stand naar 154 runs. John Verwey droeg daarna slechts vier runnetjes bij, waarna Steven Lubbers het karwei sa men met Bradley afmaakte, om uiteindelijk de stoppen op 240 voor 5. Lubbers bleef met 41 not out (4x4. 1x6) en Roger Bradley kwam zelfs op 104 not out (7x4, 3x6), al werd hij nog één keer gemist door Rood en Wit. Brad ley heeft dit seizoen inmiddels al meer dan 500 runs gescoort, 520 om precies te zijn. Daarmee is zijn gemiddeld aan tal runs per gespeelde wedstrijd ook boven de 100 gekomen. Het forse totaal van Hermes DVS, dat wederom dik boven de 200 was op het relatief grote veld, was een te grote opgave voor de bezoekers. Van hen kon alleen Gary Stead indruk maken. Hij verbleef ruim drieënhalf uur op de pitch en produceerde 98 runs voordat hij werd gevangen door Lou Borra- ni. Verder presteerden alleen Pim van Liemt (39) en Bart Kwijlman (16) iets. De verdere batsmen van Rood en Wit hadden niets in de melk te brokkelen tegenover het Schiedamse bowlingsgeweld. Met 211 all out bleef Rood en Wit ver verwijderd van het Her mes DVS-totaal. SCHIEDAM Nadat F1 van PPSC eerder deze maand al be kerkampioen was geworden in het eigen rayon Schiedam, moest er worden gestreden voor de be ker van de afdeling Rotterdam. Dat gebeurde op woensdag 29 mei op het terrein van Zwart Wit'28 in Rotterdam. De Schie damse voetballertjes moesten die dag vijf wedstrijden spelen in de kampioenspoule. Van VDL werd met 0-2 verloren, 1-1 ein digde het tegen Hl ON en Rozen burg, waarna werd gewonnen van Oud Beijerland. Het vijfde duel eindigde in 0-0 tegen Portu- gaal. Door deze resultaten be reikte PPSC F1 de derde plaats. SCHIEDAM Feike Waqué is het afgelopen weekend tweede geworden bij de Omloop van Goirle over tien kilometer. Aan de start vele sterke wheelers on der wie ook stadgenoot Theo Geeve, die tijdens de Rotterdam marathon enkele weken geleden zijn heup brak. Direct na het startschot ging de Belg Steve Orens, de wereldkam pioen op deze afstand, op kop rijden en stond die positie de verdere wedstrijd niet meer af. De strijd om de tweede plaats ging tussen Feike Waqué en de Belg Stan Applemont. De strijd bleef spannend tot aan de finish. Bij het ingaan van de laatste honderd meter nam Waqué een kleine voorsprong en toen hij enkele meters voor de finish om keek zag hij Applemont met hoge snelheid de dranghekken in vliegen. Applemont liep daarbij alleen materiële schade op. Komend weekend doen al deze \yheelers ook mee aan het NK in Utrecht dat eveneens over tien kilometer gaat. Daarna gaat Waqué naar de trails in Parijs om zich daar te plaatsen voor de finale 1500 meter in Atlanta. Na die wedstrijden gaat Feike Wa qué zich geheel storten op de voorbereiding op de Paralym pics in Atlanta, waar ook de Schiedammers Willem Noord uin (kogelstoten en discuswer pen) en zwemmer Jurjen Engels man aan mee doen. SCHIEDAM Samenwerkend met de Schiedamse bridgevereni- gingen organiseert bridgevereni- ging Brandersstad een groot zo- mertoernooi in de maanden juni, juli en augustus op elke maan dag, donderdag en vrijdaga vond. Er wordt gespeeld in apar te lijnen. Elke avond zijn er prijzen en meesterpunten te verdienen. Daarbij kunnen de deelnemers zich ook plaatsen voor de finale, waarin om de Brandersstad bo kaal wordt gestreden. Cursisten en beginnende brid gers spelen in een aparte lijn. Aanvang van elke speelavond is 20.00 uur. De locatie: denksportcentrum Brandersstad, Boterstraat 6, Schiedam. Telefoon: 4726466. SCHIEDAM Het eerste herenteam van tafeltennisvereniging De Korenbeurs zal in de najaarscompetitie, die medio september van start gaat, ingrijpend worden gewijzigd. Routinier Ron van der Wijk doet een stapje terug en gaat in het derde team spelen. Zij plaats wordt overgenomen door Mark Heemskerk, een 19-jarige speler van DOV uit Heerhugowaard dat het afgelopen seizoen met zijn team kampioen werd in de tweede divisie. Verder heeft Danny Maas zeer onlangs De Korenbeurs laten weten dat hij is ingegaan op een aanbieding om te gaan spelen bij eredivisionist GKB/Salamanders. Dit doet hij ondanks een eerdere mondelinge toezegging om komend seizoen wederom voor De Korenbeurs uit te komen. De Korenbeurs heeft het probleem echter snel opgelost, want de Schiedamse tafelten nisvereniging vond Hans Lingen bereid het eerste team volgend seizoen te completeren. Lingen, die vorig seizoen uitkwam in de eerste divisie voor Pecos uit Oegstgeest, speelde voorheen ook voor De Korenbeurs. De Korenbeurs is blij dat Nermin Smajic, de sterkste speler van het team, wel blijft. Zodat Korenbeurs 1 komend seizoen zal bestaan uit Hans Lingen, Mark Heemskerk en Nermin Smajic. Het team speelt wederom in de eerste divisie. Zowel het tweede als derde herenteam zal volgend seizoen in de tweede divisie spelen, dankzij het kampioenschap van het derde team. Het eerste damesteam van tafeltennisvereniging De Korenbeurs is niet gewijzigd en zal blijven bestaan uit Daniëlle Maas, Carola Thalen en Sylvia Waterreus. Ondanks de degradatie is er door het wegvallen van enkele teams een goede kans dal de damesploeg toch weer in de derde divisie kan spelen. SCHIEDAM De honkballers van Schiedam hebben afgelopen zondag wederom een reuze overwinning behaald. Ditmaal moest Zwijndrecht er met 2-24 aan geloven. In de eerste inning zette Schie dam direct de toon. Michel Ver- vloet kwam door een slechte aangooi van de korte stop naar de eerste honkman op het twee de honk. Leslie Gerkema sloeg een lag in het rechtsveld. waar door Vervloet het eerste punt scoorde; 0-1. Koen Breed veld bracht zichzelf op één en Gerke ma op het derde honk. Douglas Juenke's in het binnenveld gesla gen bal bracht Gerkema binnen, Ö-2. Eelco Hoeksema was de eer ste nul door een vangbal, hier door kwam Breedveld wel een honk verder. Met drie en één bezet kwam Casper van der Toorn aan slag. Hij legde een stootslag neer, waarop Breed veld scoorde, 0-3. Robert Meij- ers bracht Juenke, die binnen kort in het huwelijk treedt, bin nen en Van de Toorn en zichzelf op één en twee; 0-4. Nadat Ed win Nieuwstraten aan slag was geweest waren alle honken be zet. David Gerkema werd de tweede nul, maar door zijn actie kwam Van de Toorn wel binnen; 0-5. Michel Vervloet kwam deze inning voor de tweede keer aan slagen bracht Meijers en Nieuw straten binnen; 0-7. Ook Leslie Gerkema kwam weer op het honk, maar Breedveld was de derde nul door een actie van de derde naar de eerste honkman. Douglas Juenke was zondag de pitcher en hij moest in de gelijk makende slagbeurt drie mensen op het honk dulden, waaruit één punt werd gescoord door de eni ge veldfout die Schiedam maak te; 1-7. Na een korte twee inning bouw de Schiedam in de derde inning door voorsprong uit, want er kwamen maar liefst 15 spelers aan slag. Edwin Nieuwstraten opende de rij met een stootslag. David Gerkema sloeg een base hit en bracht Nieuwstraten op drie. Michel Vervloet was ook goed voor een basehit en daar mee scoorde Nieuwstraten 1-8. Gerkema en Vervloet schoven een honk op door een wilde worp. Leslie Gerkema sloeg zijn tweelingbroer binnen 1-9 en be reikte zelf één. Door goed stelen arriveerde hij veilig op twee. Met twee en drie bezet produceerde Koen Breedveld een twee honk- slag, waarop Vervloet en Gerke ma scoorden; 1-11. Op dat mo ment verving Zwijndrecht zijn pitcher. Douglas Juenke ging uit op een actie 5 naar 3, maar sloeg met zijn klap wel Breedveld bin nen 1-12. Eelco Hoeksema be reikte dankzij een fout van de korte stop het eerste honk. Met een basehit van Casper van der Toorn en geraakt werpen (de Zwijndrechtse pitcher gooide in totaal vijf geraakt werpen) van Robert Meijers waren weer drie honken bezet. Edwin Nieuwstra ten, de beste Schiedamse slag man zondag, kwam in deze in ning voor de tweede keer aan slag en was ditmaal goed voor een drie honkslag in het links- veld. Waarna Hoeksema, Van de Toorn en Meijers de stand lieten oplopen naar 1-15. David Gerkema was de tweede nul, maar Nieuwstraten kwam wel binnen; 1-16. De inning is nog altijd niet afgelopen, want Mi chel Vervloet haalde het eerste honk veilig na een slecht aange gooide bal. Leslie Gerkema kwam eveneens door een slechts verwerkte bal. En Koen Breed veld was het tweede slachtoffer van geraakt werpen. Breedveld raakte geblesseerd aan zijn bee- n'err zou na deze beurt worden vervangen door Dennis van der Gaag. De derde nul viel toen Douglas Juenke de bal op de korté stop af sloeg en deze met behulp van de tweede honkman Breedveld uit tikte. In de vierde inning kon Schie dam 'slechts' twee puntjes laten noteren, waarmee de stand op I - 18 kwam. In de gelijkmakende beurt maakte Zwijndrecht één puntje; 2-18. In de twee volgende innings liep Schiedam telkens een puntje uit, zodat Schiedam bij het ingaan van de zevende inning met 2-20 leidde. Douglas Juenke werd direct aan het begin van deze beurt het vierde slacht offer van de Zwijndrechtse pit cher, die Juenke op de voet raak te. Eelco Hoeksema was vervol gens goed voor een base hit en bracht daarmee de Amerikaan op drie. Casper van de Toorn's klap werd een vangbal en daar mee de eerste nul. Robert Meij ers kwam door een slecht ver werkte bal van de eerste honk man op twee en Juenke daar door thuis; 2-21. Ook Edwin Nieuwstraten bereikte door een foute aangooi naar de eerste honkman op het tweede honk, Hoeksema en Meijers kwamen hierdoor binnen; 2-23. David Gerkema is de vijfde en laatste Schiedammer die werd geraakt door de Zwijndrechtse werper en mocht zonder te slaan naar één. Door een actie van de korte stop naar het tweede honk ging hij uit. Michel Vervloet bereikte door velderskeus wel het eerste honk. Leslie Gerkema kwam door de fout van de dag van de wel erg zwak spelende tweede honkman op het honk en Nieuwstraten kon voor Schie dam het laatste punt scoren 2- 24. SCHIEDAM Toen Arnoud de Neve en Diaan Vroegh enke le maanden geleden besloten om voor de deur van sport school Fitland Schiedam een beachvolleybaltoernooi te or ganiseren, doopten ze hun strandje in Costa del Spaland. Ze hadden echter nooit durven dromen dat het afgelopen zon dag inderdaad net een echte Spaanse Costa zou worden. Het was prachtig weer en ge huld in bikini's keken de toe schouwers, met de traditionele koelbox onder handbereik, lig gend op hun badlaken naar de verrichtingen van de vele be- achvolleyballers. „Een prachtig gezicht", glunderde Diaan Vroegh, dochter van eigenaar Gerard Vroegh, die met een poedelbadje had gezorgd voor de mogelijkheid om even af te koelen. Bij de bouw van Fitland in Spa land was er achter het gebouw een behoorlijke hoeveelheid zand gestort. Mooi zand om een beachvolleybaltoernooi te organiseren. De belangstelling voor deze zware variant van het gewone volleybal was enorm. Maar liefst 22 teams van vier personen en vijf teams van twee volleyballers uit de hele regio hadden zich ingeschreven. Na de poulewedstrijden moesten de teams zich middels kwart- en halve finales plaatsen voor de eindstrijd. Tussen alle wedstrij den door was er ter afwisseling een demonstratie jeugd-aero- bics. In de finale van de viertallen won Last Minute met 15-13 van Ray Bans, die uiteraard met een ander merk zonnebril len speelden. Bij de duo's ging de winst, een enorme taart in de vorm van een beachvolleybal- veld, naar Chico. Zij wonnen met 15-6 van 99% WE. „Ieder een was na afloop kapot", zei Arnoud de Neve. „Beachvol leybal is door het losse zand veel zwaarder dan normaal vol leybal." Gezien het succes van deze eer ste editie wil Fitland in septem ber weer zo'n toernooi organi seren, alleen dan iets kleiner van opzet. Ook denkt Fitland er aan om een competitie be achvolleybal op te zetten. SCHIEDAM Eindelijk kunnen de spelers van Ursus op vakantie, want pas afgelo pen zondag was voor hen het voetbalseizoen 1996 1997 ten einde. Maar het werd wel een prachtig slot, want in Heinkenszand werden de Schiedammers Nederlands kampioen van de afdelingen. Eerder werd Ursus afdelings kampioen, won het de afde lingsbeker en de Gouden Plak. Daarna werd ook het districtskampioenschap ge wonnen. Samen met drie an dere districtskampioenen (Blauw Geel uit Gronigen, SDZ uit Amsterdam en SCP uit Nijmegen) moest Ursus in Zeeland strijden om de alge mene titel. Na 0-0 tegen Blauw Geel en 2-2 tegen SDZ moest Ursus het in de laatste wedstrijd opnemen tegen SCP. Dit duel wonnen de Schiedammers met 2-0. Dit was voor Ursus voldoende om op doelsaldo Nederlands kampioen te worden. SCHIEDAM Excelsior'20 is na één weekend al weer koploper af in de crickethoofdklasse. De Schiedammers verspeelden de eerste plaats zondag in de topper tegen nummer twee VCC, dat daarmee weer leider is gewor den. VCC batte eerste en kwam tot een relatief mager totaal van 183 voor 8, maar de Schiedam mers kohden dit ogenschijnlijk lage totaal niet maken. Na slechts 146 runs waren de tien Schiedamse wickets gevallen. D2 te mogen spelen. Uit geloofs overtuiging mag hij op zondag niet sporten. Samen met Theo van Meggelen verloor hij echter van het TSN-duo Mare Krom menhoek en Jeroen Malha. In de hoogste categorie bij de dames, B2, won Olivera Jovano- vic met 7-6, 6-2 van Eline Lange- laar (Halfweg). Terwijl de speel ster van Alexandria in haar eigen speelsterkte Cl de finale verloor van Marcia Wingaarden (United Service), 6-3, 7-5. Mi- scha Mannot (Schiebroek) won het herenenkel B2 ten koste van de als eerste geplaatste Robin de Looze (Be Quick), 6-7, 6-1 en 6- 0. Uitslagen Overige uitslagen van de finales: SCHIEDAM Alles wees erop dat Diana van der Nat zondag een titel zou pakken tijdens het open toernooi van haar eigen vereniging. Toch slaagde de tennisster van TSN er niet in het C2 onder deel te winnen. De zege in de finale ging naar de 15-jarige Dorien Nolte; 6-7, 6-0, 6-4. Opvallend genoeg was Nolte in de categorie Dl verliezend finaliste. De 16-jarige speelster van TSN baalde na afloop behoorlijk dat zij tot tweemaal toe zo'n ruime voorsprong had verspeeld. „Ze ker omdat zij nogal lullig speel de, met veel zachte ballen. Ik speel liever lekker strak. Maar ik zal toch ook moeten leren om van dit soort speelsters te win nen", zei Van der Nat, die on langs haar HAVO-diploma haalde. door Dorien Nolte een 4-5 voor sprong nam. „Ik werd steeds onzekerder en dan ga ik lompe dingen doen, zoals onnodig ballen uit of in het net slaan", keek Van der Nat naderhand terug op de eerste set. Tiebreak Toch won Nolte de set niet, want met eindelijk weer eens een goede winner maakte Diana van der Nat 5-5. Om het na een 6-5 voorsprong toch aan te laten ko men op een tiebreak. In de be slissende dertiende game nam ze met 3-0 de leiding, om die gun stige marge daarna weer te ver spelen. Uiteindelijk pakte de TSN-speelster met 7-5 de tiebre ak. In de tweede set was ze daarna totaal van slag, want met 0-6 won Dorien Nolte de set. „Ze speelde toen enorm vast en ik maakte veel fouten", zei het lid van TSN. Pas weer in de derde set hervond Van der Nat, die volgend studiejaar een opleiding aan de PABO gaat volgen, zich zelf. Ze nam wederom een 4-0 voorsprong, met volgens haar eigen zeggen heerlijk tennis. „Ik scoorde toen echt heel veel pun ten." Het ging mis toen het in de vijfde game erg vaak gelijk werd en uiteindelijk Nolte de game pakte, 4-1. Het was het begin van het einde, want de Diana van der Nat maakte geen game meer en verloor met 4-6. „Toch blijft mijn doel voor dit seizoen om Cl te worden", zei Van der Nat. Het open toernooi van ten nisvereniging TSN werd dit jaar zonder één druppel regen afge werkt. Dat maakte de klus er voor de nieuwe wedstrijdleiding, onder leiding van Coen Jansen, een stuk makkelijker op. Het toernooi kon op ontspannen wij ze worden uitgewerkt. De wed strijdleiding kon daarom ook ruimhartig ingaan op het ver zoek van Jos Blom om zaterdag avond al zijn finale herendubbel Diana van der !\at stond in de finale van het DEC2 tweemaal met 4-0 voor, maar ver/oor toch. Roger Bradley wordt door zijn teamgenoten gefeliciteerd nadat hij voor de derde keer dit seizoen tot een century is gekomen. Ditmaal 104 not out. Mede daardoor won Hermes DVS van Rood en wit en staan de Schiedammers inmiddels gedeeld tweede in de hoofdklasse. Ondanks het warme weer werd er zondag in Noord fanatiek gestreden tijdens het eerste heachvolleyhaltoernooi van Fitland. Van der Nat alsnog onderuit HDB2. Jerry de Blok/ Edwin van Doom - Vincent Molema/ Michel van Veen 6-4, 6- 4. GDB2; Jacqueline Esseveld/ Edwin van Doorn - Monique Veldhoven/ Raymond Desjardyn 7-6 (8-6) 6-3. HECI: Rob Hou- dijk (Holy) - Jort van Dongen (Aeolus) 6-4, 7-6. HDC1; Serge van de KruijkMichael MacLennan - Dick van Ham/ Erik van Lunteren 6-3, 6-0. GDCI; Mareva Stee houwer/ Nathan van Rijn - Renée Verha gen/ Robert Meijster 6-3. 4-6. 6-2. DDC1 winnaars poule; Linda Lechle/ Martine Zweep. HEC2; Leon de Laat (TSN) - Wim Verdam (Numansdorp) 6-2. 6-4. HDC2; Fedor Kauffmann/ Paul Zoetmulder - Ivo Boer/ Aiko de Jong 6-4. 6-4. DEDI; Su zanne de Graag (Be Quick) - Dorien Nolte (Berkenrode) 7-5. 7-5. HEDI; Peter Cvetle- ovic (Aeolus) - Marc Krommenhoek (TSN) 6-4. 6-4. HDD1; Jeroen Korf/ Wouter Maas - Paul Hijmans/ Hans Zuyderwijk 7- 6. 6-4. GDD1; Benita en Jasper Schuurman - Joyce Elsinga/ Patrick Elderkamp 6-3. 6- 7. 6-4. DED2 25 Wiskje Langelaar (Harll) - Judith Lieshout (TSN) 6-2. 6-2. HED2 25+ Leon Groenewegen (TSN) - Peter Stad (TSN) 6-3. 6-3. DDD2; Debbie Meijerink/ Nathalie van Riet - Marjolijnen Yvette Schunselaar 6-4. 6-2. GDD2; Gaby Elsinga/ Vincent Kenlie - Alie en Koos Oostveen 3-6, 6-2. 6-1. DED2; Hanneke Zachariasse (VLTC) - Claudia Vermoen (Evergreen) 6-2. 2-6. 6-4. HED2; Peter Cvelleovic (Aeolus) - Jasper Schuurman (TSN) 7-6, 6-2. DDDI winnaars poule; Sylvia Blom en Brenda Deegeling. door ARNE VAN DER ZANDE i

Het Nieuwe Stadsblad | 1996 | | pagina 13