Bloeiende klimmer Tijd voor 't interieur 010-4712280 Albany Zeebries op de bank Eén kopje koffie Blijdorp AUTOMONTEUR Met de juiste Autoplaza, het grootste en gezelligste Autopark van Rotterdam heeft exclusieve Escorts en Mondeo's van enkele maanden jong. MERCURY UNCOLN HYUnOFII VAN DALEN HYPOTHEEKVISIE KUNT U NOG GENOEG TOEKOMSTPLANNEN MAKEN Toenemende leegstand ROTTERDAM Laagjes 4, Telefoon: 010 - 492 77 56 492 77 57 -r v ijzersterke pluspunten: HYPOTHEEK VISIE DONDERDAG 15 AUGUSTUS 1996 33-478 redactie service weekbladen Wegener De trompet- klimmer kleurt de Als u uw vakantie hheeft doorgebracht in zonni ge oorden, is het misschien even wennen om weer thuis te zijn. Maar er is een troost: dit is de periode waarin u volop kunt genieten van klim- heesters met een exotische uitstraling. Door deze heesters een plek in uw tuin te geven, kunt u de vakantiestemming nog even vasthouden. Zo kunt u bijvoorbeeld kiezen voor de trompetklim mer, die eigenlijk thuis hoort in Oost-Azië en Noord- Amerika. Op een warm en zonnig plekje (zuid of zuidwest) zal de bloei in ons klimaat dan ook het rijkst zijn. De trompetklimrper is niet alleen een gezonde groeier, maar heeft ook mooi blad. De cultuurvarië- reiten 'Flamenco' en 'Florida' bloeien fleurig oranje rood, maar er zijn ook geelbloeiende klimmers. Ook 'Madame Galen', een kruisingsvorm met zalmkleuri ge trompetten, is een absolute blikvanger. Als u de Dag van het Wonen, zondag 1 september, gepast wilt doorbrengen, kunt u terecht bij het im posante en gevarieerde meubelaanbod van het In ternationale Meubelbeurs Home Interior '96. De meubelbeurs is zó uitgebreid, dat het verspreid is over twee lokaties; Jaarbeurs Utrecht en het Home Trade Cen ter in Nieuwegein. U wordt met pendelbussen gratis van de ene naar de andere plek vervoerd. Op deze meubelbeurs vindt u, naast heel veel meubelen, ook bijzondere exposities van nieuwe ontwerpen, presentaties, produktoverzichten en evenementen. U kunt van 10.00 tot 17.00 uur op deze meubelbeurs terecht. Beide lokaties kunnen met één kaartje worden bezocht en zo'n kaartje kost 15,-. Kinderen van 4 vin 15 jaar en 65-plussers mogen voor 7,50 naar binnen en kinderen tot 4 jaar kunnen de beurs gratis bezoeken. Garage van Dalen B.V., Hyundai dealer voor Vlaardingen, Maassluis en Maasland, zoekt ter versterking van de werkplaats een zeer gemotiveerde: i.b.v. rijbewijs, diploma automonteur (of studerend hiervoor), goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift. Sollicitaties na telefonische afspraak. Vlaardingen, Buys Ballotlaan 4, tel, 010 - 4348700 Gelieve niet te reageren als u aan een van de eisen niet voldoet. Jaloezieën tot 25% Zomer korting Rolgordijnen tot 20% Zomer Jtorting Nieuw-Nieuw Buitenzonwering (b.g.g. bel gratis: 06-0226222) Albany Nederland: Nautilusstraat 167 Tilburg. Met het 4<open van een huis, houdt de toekomst niet op. Kr zijn vast nog zoveel andere dingen die u wilt doen. Hypotheek Visie beseft dat als geen ander. Daarom krijgt u bij ons een hypo theekadvies dat niet alleen past hij uw inkomen, maar ook bij uw plannen. En we doen dat kosteloos en onafhankelijk. Dus als u hij ons een hypotheek afsluit, dan weet u dat u niet alleen plannen kunt maken, maar ook kunt uitvoeren. Hypotheek Visie Vlaardingen Schiedamseweg 55/2 - Telefoon: 010-2341099 Hypotheek Visie heeft ruim 60 vestigingen door geheel Nederland. Zaterdags en 's avonds op afspraak geopend Sigarettenrook, geurtje van huisdieren en kook- luchtjes kunnen het woongenot behoorlijk beïn vloeden. En aangezien een optimaal woongenot de spil is waar de huidige woontrend om draait, is het niet zo vreemd dat we niet alleen meer waarde hechten aan hoe uw interieur er uitziet, maar ook hoe het ruikt. Geuren bepalen de stemming en inmiddels wordt dit feit al (op kleine schaal) in de detailhandel gebruikt om klanten te 'beïnvloeden' door hun winkel te voor zien van een bepaald luchtje. Een techniek die u ook zelf kunt toepassen. Sinds kort is er namelijk een ap paraatje verkrijgbaar dat etherische oliën verdampt en schadelijke luchtdeeltjes uitschakelt. Dankzij de keuze uit twintig verschillende geuren, kunt u zelf bepalen waar u in uw woonkamer naar toe wilt zweven. Het bos in, naar het strand of een boomgaard...het kan al lemaal. Het apparaat werkt op batterijen en is navul- baar met speciale flesjes met geurvloeistof. Aromator (IBP) We lusten er hier in Nederland wel pap van èn we zijn heel deskundig in het creëren van een goed eindresultaat. Voor veel mensen is koffie méér dan 'een bakkie'. We geven het een smaak je, een presenteren het met iets lekker en we ne men de tijd om er van te genieten. Het is dan ook niet verwonderlijk dat we hoge eisen stellen aan de koffiezetapparaat die we gebruiken. Dat de geur en smaak van koffie zo optimaal mogelijk bewaard moet blijven is tegenwoordig bijvoorbeeld vanzelfsprekend. Ook een goe de thermostaatregeling en een druppelstop is allang niet bij zonder meer. Om zich toch van de rest te onderscheiden, vallen de nieuwe koffiezetters dan ook voornamelijk op door hun vormgeving. De nieuwe generatie is zó mooi, dat de koffiezetter niet eens op een tafel (of bijzettafel) in de woon kamer zou misstaan. Met name het gebruik van chroom, dè trend van nu, geeft de koffiezetter meer het uiterlijk van een woonaccessoire dan van een functioneel keukenapparaat. Classic Café St. Tropez (Prin cess). In Limburg, Zeeland, Groningen en Friesland is men er al aan ge wend, maar in de ver schillende woning marktgebieden van de Randstad moeten ze er toch even aan wennen: de belangstelling voor duurdere huurwonin gen, boven de vrije sec torgrens van 950,-) is behoorlijk gedaald en veroorzaakt een toene mende leegstand. Door de leegstand van zo'n twee procent van de beheerportefeuilie zijn be leggers dan ook zeer terug houdend met huurverho gingen en gaan al geruime tijd niet meer over de maximale huurverhoging. Gemiddeld zijn de huur prijzen bij de grote beleg gers per 1 juli met 3,75 procent gestegen. Ook wordt er in toenemende mate overgegaan tot een produktaanpassing. Zo komen er bijvoorbeeld kleinere units op de huur markt, die ook beter zijn afgewerkt. Om deze huurwoningen beter bij de markt te bren gen, wordt - naast een la gere huurstijging dan maximaal mogelijk is - ook wel gekozen voor een be vriezing van de huur. Inci denteel is zelfs sprake van een huurverlaging. Het massaal verkopen van huurwoningen binnen de vastgoedportefeuille van beleggers gebeurt nog steeds uiterst selectief en in geringe mate (door gaans 1 procent van de to tale portefeuille). De woningen die te koop worden aangeboden, zijn vaak bouwstroomwonin- gen uit de zestiger of ze ventiger jaren. In die ge vallen worden woningen aan zittende huurders ver kocht of wordt de woning - bij verhuizing van de huurder - als een koopwo ning in de markt geplaatst. Dus. zo goed als nieuw. Eigenlijk beter. Deze company cars zijn niet alleen in perfecte staat maar ook messcherp geprijsd. Met kortingen vanaf 5000,- oplopend tot/10.000,-. Ze hebben tevens extra opties, een garantie van 12 maanden en zijn uit voorraad leverbaar. Op het Autoplaza, staan meer dan 150 super occasions van Ford en div. andere merken. Keus genoeg. Natuurlijk zijn de auto's gekeurd en met Bovag garantie. Zelfs tot 36 maanden mogelijk. Er zijn al gekeurde wagens vanaf 7500,-. Kom naar Autoplaza, want buiten al dit moois bieden wij u 'n TOP INRUILPRIJS voor uw huidige auto. Deze pagina werd in opdracht van uw krant vervaardigd door: Reacties op of informatie voor deze pagina toezenden aan: Postbus 1830, 3000 BV Rotterdam Tel. 010-4.699.725. fax. 010-4.699.362 Gratis/vrijblijvend thuis winkelen Gratis meten Gratis montage 100% prijsgarantie 12 maanden volledige garantie Lamellen tot 25% Zomer korting amfillen-zomerprijzen 1996 Breedte „200 201 „350 351 „540 Stof Kunststof 199,- |299r |399>- 249,- |349,- '449,- Knikarmschermen, uitvalschermen, markiezen en sereens, breedte I 400 I 450 1500cm Effen doek I 1230,- 1270,- 1370,- Streep doek 1330,- 1380,-1490,- BEL NU: ma. l/m za. van 9.00 tot 21.00 uur Stijl Kwaliteit in Raamdccoratics jp fcjLroret 4rx k \r>usn f Zo goed als nieuwe Escorts en Mondeo's op Autoplaza Met kortingen tot f 10.000,-

Het Nieuwe Stadsblad | 1996 | | pagina 9