Goudse Auto arant 1 AUTOSERVICE EIGENRAAM F|i Kijk, befaamde kwaliteit Telefoon 010-476 64 88 VRIJDAG KOOPAVOND Aan de Rotterdamse VOetbalClub Sparta Werden Onlangs de plimenteer de spelers met hun Ik wil de spelers dan ook nog- mooie auto's. Het zijn stuk voor maals veel veilige en prettige kilo- sleutels van 38 nieuwe Volkswagens overhandigd. stuk Volkswagen's die garant meters wensen en natuurlijk staan voor veel komfort, goede goede prestaties in het nieuwe Volkswagen-dealer AutoGarant leverde alle auto's. Onder prestaties en veiligheid. seizoen." (foto's: a. Krijger) andere Ben van Leeuwen van AutoGarant feliciteerde de club met de keuze. "Het gaat hier om verschillende Volkswagens, aangezien de spelers zelf hun keuze kenbaar j; mochten maken." "De één heeft gekozen voor een Polo, de ander voor een Golf en weer een ander wilde graag in een Vento of een Passat rijden. Zo zijn er 38 individuele keuzes gemaakt. De levering vindt plaats in etap pes, aangezien sommige auto's sneller geleverd kunnen worden dan andere. De symbolische over dracht van alle 38 sleutels heeft echter al wel plaatsgevonden, evenals de levering van een groot gedeelte van de auto's." Veiligheid Ben van Leeuwen besluit: "Ik kom- Audi Van Deventerstraat 15, Rotterdam (Grens Schiedam) Snelweg Transport in Schiedam is al ruim 13 1/2 jaar gespeciali seerd in klein en groot vervoer. Van enkele grammen tot 30 ton. Snelweg Transport verricht koeriers- en transportdiensten in bin nen- en buitenland. Het bedrijf is met name actief voor de off shore branche en de petrochemische industrie. Veelvuldig wor den grote lengtes staal vervoerd door Snelweg Transport. Gebeurt dat om wat voor reden dan ook niet, dan kost dat niet zel den veel geld. Zij zoeken een betrouwbare transportpartner, net als wij. Voor Autobedrijf Polderman is het aan één kant een beetje jam mer dat de Toyota's zo betrouw baar zijn, want we komen er daar door zelden. Maar bij de reguliere beurten van onze bedrijfsauto's merken we toch iedere keer weer dat de service zeer goed is en dat Polderman altijd voor ons klaar staat. Dat is een geruststellende gedach te, want een mens weet immers maar nooit!" Dit gebeurt onder andere met behulp van 3 Toyota's Hi-Lux al of niet voorzien van een aanhanger. Staal met een lengte van meer dan dan 7 meter wordt met behulp van vrachtwagens, die Snelweg Transport in eigen beheer heeft, vervoerd. De heer Antonissen, eigenaar, is uiterst tevreden over zijn trans portmiddelen. Op zaterdag 17 augustus jongstleden schafte hij de derde Hi-Lux aan bij Toyota- dealer Polderman in Schiedam. Daarmee is het totaal aantal auto's van Snelweg Transport gekomen op 10. Antonissen weet te vertellen: "De oudste Hi-Lux die momenteel bij ons 'in dienst' is rijdt al 3 jaar probleemloos stad en land af. De auto heeft maar liefst ruim 400.000 kilometer op de teller. En in al die tijd is er nog niemand met een sleutel aan geweest, ja wel voor de gebruikelijke beurten, maar mankementen heeft hij nog tti/, 80 100 7 X 80 140 "40 1 29 3 8 aB 160 180 nooit vertoond. De auto beschikt zelfs nog over de eerste koppeling. Ook de andere Toyota's geven op geen enkel moment aanleiding tot problemen en dat terwijl we ze niet ontzien. Bij het vervoer van produc ten gaan we vaak tot het maximaal toegelaten gewicht. Wanneer we een aanhanger gebruiken, wordt eveneens het maximale trek gewicht benut. De Hi-Lux geeft dan geen krimp." Veel service bij Polderman "Deze Toyota's zijn dus zeer betrouwbaar. En dat is voor ons heel erg belangrijk. Veel grote industriële bedrij ven, waar wij zaken mee doen, verwachten hun pro ducten of onderdelen daar van op tijd in huis te hebben. Natuurlijk bij... Volkswagen sponsort Sparta selectie Volkswagen. Wie anders? m Snelweg Transport vindt betrouwbare partner in Toyota en Polderman ...PEUGEOT 306 XN 1.4 een driedeursuitvoering, van januari '94, in de kleur rood, met Philips radio/cassette, nog maar 19.000 km gereden, nu bij ons 22.000,- Van Reethnvensinnel 194 - Vlaarrlinnen - telefoon 010 - 4.35 79 00

Het Nieuwe Stadsblad | 1996 | | pagina 32