SSs- te 1 wella spray wella HET BOODSCHAPPENSPEL De Boodschappenlijn 06 - 350.220.05 t\IP 3> <D De combinatie van kaas, wijn en druiven koude druivensoep met roomijs Mayo saus van Calvé: lekker èn handig! ÏSKL-probeer Profiteroles van Dolce Italia En de winnaar is... 0 Actie O Suggestie O Meller, het snoepje met de kick van binnen Lotus Comfort Plus pot over NIEUW HUISHOUD TIP NIEUW NIEUW NIEUW WEDSTRIJD UITSLAG ACTIE NIEUW Nieuw Gratis Bonzo Picnic bij Bonzo Diner Totaal in een handomdraai een échte Italiaanse pastamaaltijd op tafel! ACTIE NIEUW BABYLISSI BIG CURLY fcLASSld Meller. The Little Kick inside De nieuwe smoor en Ovenschotels van Honig: Lekker, gezond en zo klaar! Alles wat u wilt weten om goed en voordelig boodschappen te doen. Dat vindt u in De Boodschappen Krant Gebruik het snelle opzoeksysteem. De rode bolletjes staan voor aantrekkelijke voordeel-acties, de blauwe bolletjes voor nieuwe produkten en de gele bolletjes verwijzen naar interessante suggesties. Lavazza. Genieten van échte Italiaanse espresso. Het BoodschappenSpel Mevr. Meyer Wilt ook u een prijswinnaar zijn? Fusjlii iTltuccinc Grand'ltalia HAiüsmy Wella Spray Forte: Extra sterke versteviging, keiharde korting! forte Perfectly You eamm pius GLIATIS 11 \FJll Het Boodschappenspel 1. Koffie, thee, cacao O 2. Koffiecreamer O 3. Melk O 4. Margarine, halvarine O 5. Bak- en braadprodukten O 6. Vis O 7. Kip en gevogelte O 8. Groente/conserven O 9. Brood, beschuit, toast O 10. Broodbeleg O 11- Ontbijtprodukten 12. Pasta O 13. Pastasauzen 14. Snelklaar maaltijden 15. Mayonaise en sauzen O 16. Vla O 17. Slagroom 18. Toetjes O 19. Frisdranken O 20. Vruchtendranken 21. Snoep en chocolade O 22. Drop O 23, Snacks en zoutjes m 24. Toiletpapier en tissues O 25. Schoonmaakmiddelen O 26. Luiers O 27. Waspoeder O 28. Afslankmiddelen O 29. Lichaamsverzorging 30. Haarverzorging O 31. Gezondheid 132. Dierenvoeding Kijk ook naar de BoodschappenBeurs STADSOMROEP OMROEP !OEPA PRESENTATIE: MARTIN RUDELSHEIM A De nieuwe Smoor- en Oven schotels van Honig zijn niet al leen lekker, gezond en snel klaar te maken, u kunt er ook eindeloos mee variëren door zelf de ingrediënten toe te voegen die u lekker vindt. Zo als verschillende soorten verse groenten en vlees. De verras sende en smakelijke schotels van Honig zijn verkrijgbaar in vier smaken: de Smoorschotels Kip-Curry en Kip-Tomaat (beide te be reiden met kip en verse groen ten) en de Ovenschotels Ham- Ei (op basis van eieren) en Provenpaal (ovengerecht met gehakt, aardappel en groenten). tchote' Kaas en wijn is een haast spreekwoordelijke combinatie. Maar ook druiven, en die zijn er nu weer volop, laten zich prima met kaas combineren. Wie kaas en druiven combi neert zoekt natuurlijk naar de smakelijkste combinaties. Ge lukkig kunt u druiven met heel veel soorten kaas combineren. Probeert u maar eens blauw- schimmelkazen als Gorgonzo la, Danish Blue, Roquefort of Castello Blue. Ook witschim- melkazen als Camembert en Brie laten zich prima met drui ven combineren. Houdt u meer van Hollandse kazen? Geen probleem. Vooral de belegen en oudere variëteiten lenen zich uitstekend voor smakelijke combinaties met druiven. Druiven worden vaak als na gerecht uit de hand gegeten. Maar wist u dat u van druiven ook soep kunt maken? De BoodschappenKrant selecteer de voor u het recept voor een bijzonder nagerecht: koude druivensoep met roomijs. Boodschappenlijstje (4 personen): 1 kilo witte druiven zonder pit, 25 gr. witte basterdsuiker, 2 dl. zoete witte wijn, 2 eetle pels sinaasappellikeur, 1/2 liter vanille-roomijs, 1/2 eetl. poedersuiker, 2 takjes verse groene munt. Bereiding: Was de druiven. Houd 12 mooie exemplaren achter voor de garnering. Pu reer de rest in de keukenma chine. Wrijf de druivenpuree door een zeef en voeg er de wijn, likeur en basterdsuiker aan toe. Laat het geheel in de koelkast door en door koud worden. Serveren: Breng de druiven soep op smaak met poedersui ker en schep het over in vier diepe borden. Leg in het mid den van elk bord 1 bolletje ijs. Halveer de achtergehouden druiven en drapeer deze rond het ijs. Garneren met munt blaadjes. Eet smakelijk! BK-38 enlvrant arte!»"'' mmM dog of tosti. Mayo saus b dus|gf^ van zelf maar! Bij een heerlijke maaltijd hoort een lekker toetje. Profiteroles van Dolce Italia bijvoorbeeld. Een origineel Italiaans dessert van soesjes gevuld met banketbak kersroom en bedekt met een overheerlijke chocoladesaus. Van Italiaanse toetjes krijg je nooit genoeg. Daarom heeft Dol ce Italia voor elke maaltijd een an dere heerlijke Tutti Italiani Tira- misü, Cappuccio, Tartufo, Man- dolato en Crema del Principe. Allemaal volgens de traditionele Italiaanse receptuur gemaakt, met de allerbeste ingrediënten. Je zou het hoofdgerecht zó overslaan. De smaken van Dolce Italia Éénmaal geproefd, voor altijd verkocht. Wilt u genieten van een échte Italiaanse espresso, kies dan voor Lavazza. Hèt merk espresso van de Italiaan. Lavazza wordt in Italië gepro duceerd uit zorgvuldig geselec teerde koffiebonen. Sinds kort vindt u Lavazza ook in de Nederlandse supermarkt, in verschillende varianten en ver pakkingen. In het zwarte blik of pak vindt u 250 gram 100% arabi- ca espresso koffie. In het blauwe blik treft u de cafeïne-vrije va riant aan. Lavazza espresso kunt u ook zet ten in een gewoon koffiezetap paraat. Lavazza. Italiaans voor espresso. Hoe gemakkelijk en snel kunt u een prijs winnen bij het Bood- schappenspel? Dat heeft mevr. Meyer uit Hendrik Ido Ambacht inmiddels ontdekt! Dankzij de deelname aan het Boodschappenspel heeft zij de eerste prijs gewonnen en mag nu aan de slag met het Princess Funcooking Pakket. De winnaars van de handige Princess Silent Volume krij gen hun prijs zo snel mogelijk toegezonden. Doe dan mee aan het Bood schappenSpel op deze pagina! Bonzo uüu alumni» aïu .ajliufur.i Bonzo Picnic is een heerlijk en verantwoord tussendoor tje voor uw hond. Picnic is een mals vleesstaafje dat gemaakt is van veel vers vlees. Dat geeft Picnic een lekkere smaak en geur. Ideaal om uw hond ver antwoord te verwennen. Bij voorbeeld op Wereld-dieren dag. Daarom verpakt Bonzo tijdelijk een gratis pakje Bonzo Picnic in de actiezakken Bonzo Diner Totaal. U herkent het actiepak aan de actiesticker. Wees er snel bij, want de actie loopt zolang de voorraad strekt. Bonzo, voor een heel leven lang. Snel een verrukkelijke Italiaan se pastamaaltijd met saus voor één S twee personen op tafel? Grand'ltalia maakt het u makke lijk. Naast Pennette alia medi- terranea en Cnocchetti ai fun- ghi kunt u nu ook nog kiezen uit Fettuccine ai formaggi, Fet- tuccine alia Carbonara en Fu- silli alia toscana. Stuk voor stuk écht Italiaanse pastamaaltijden met een heerlijke authentieke saus. Alle ingrediënten die u no dig heeft zitten er al in. U hoeft de inhoud van het zakje alleen nog maar toe te voegen aan een 1/2 liter kokend water, af en toe te roeren totdat het water verdampt is en u kunt, zonder af te gieten, meteen genieten van een au thentiek Italiaanse pastamaaltijd. Italiaans eten op z'n Italiaans. Door de combinatie van kwali teit en extra sterke versteviging staat Wella Forte sindsjaar en dag garant voor een perfecte fixatie van elk kapsel. Van modern tot klassiek en van chique tot extra vagant. Ontdek het nu zelf, want tijde lijk betaalt u voor 2 bussen wella Spray Forte 400 ml niet fl. 14,90 maar slechts fl. 11,95. Met Wella Forte zit je op rozen. aKtieverX0^ op de Aanaenaam trowbaar^terkls"8"^^ be- deze unieke belofte waar P,US maakt Tot november 1996 is fotus Comfort Plus bovendien extra aan trekkelijk voor u Want dan kunt u spa- ren voor gratis tex tiel. Van zachte washandjes tot sterke thee doeken. Mevr. Meyer - Het Boodschappenspel zet u in het zonnetje. Want iedere beller of in zender met de juiste antwoorden maakt kans op een schitterende Ba- Byliss Mallorca 10-lamps zonne hemel. Bovendien ligt voor iedere honderdste beller of inzender een prachtige Babyliss Big Curl Classic klaar. Babyliss Mallorca 10-lamps zonnehemel Deelname aan het Boodschappenspel is een voudig. Beantwoord onderstaande vragen: 1. Hoe heet het nieuwe snoepje van Van Melle? 2. Wie is de fabrikant van Mayo saus? en bel uw antwoorden door naar: (100 c/m) (U kunt uw antwoorden binnen een minuut inspreken.) Of stuur uw oplossing op een brief kaart (voorzien van uw naam, adres, postcode en woonplaats) naar: Postbus 1980, 5000 BZ Rotterdam De winnaars ontvangen schriftelijk bericht. Meller is een nieuw verrassend snoepje van Van Melie. Eerst ge nietje rustig van een romige laag caramel en dan, plotseling.... proefje échte chocolade. Meller is niet alleen verrassend èn lek ker. Je kunt er ook heerlijk op kauwen zonder dat de caramel aan je tanden blijft kleven. En omdat de chocolade van binnen zit, smelt Meller niet in jaszak of hand. Meller is verpakt in een opval lende, handige rol. De rollen zijn zowel los (fl. 1,10) als in 3- pack (fl. 2,39) te koop. U vindt ze in de supermarkt, benzinesta tion of kantine naast de ver trouwde Van Melle rollen Men- tos en Fruit-tella. EURO V donderdag op Euro 7 om 13.50 uur i T /V O SÜ5 SB ROTTER donderdag en vrijdag op stads-TV Rotterdam donderdag 17.45 en 19.45 uur vrijdag 19.45,20.45 en 21.45 uur ^UTAICHT^ woensdag op Stadsomroep Utrecht vanaf 18.30 uur elk uur t/m 0.30 uur AMERSFOORT foopt /m woensdag op Omroep Amersfoort om 17.00,19.00 en 21.00 uur woensdag, donderdag en vrijdag op AT 5 woensdag 17.45 en 24.00 uur donderdag 17.45 en 0.30 uur vrijdag 17.45 uur

Het Nieuwe Stadsblad | 1996 | | pagina 8