chetis GEBR.DE BLOCK T 9,90 3,99 9,90 13,95 11,89 20,75 21,45 1,99 17,95 28,95 21,95 26,95 17,95 1,99 1,39 0,95 2,89 14,99 1,00 1,00 37,95 Retoui(Stjte Geme iedam De kinder boekenweek bij de Block- shop wordt een echte heksenketel. Zelfs heksen gaan eenblockje om. Kijk in deze advertentie wat je moet doen. Albert Heijn 10 stuks 09 Brouwers Bier q qq 24 fles «7 Pepsi Cola a aq 1,5 liter i,yy Gal' Gal etos Let op uw brievenbus 10% korting op al uw aankopen De Blockshop Heksenwedstrijd GALL S GALL COMMISSIE-VERGADERING CSR AFGELAST BOUWZAKEN WELSTANDS- EN MONUMENTENCOMMISSIE SCHIEDAM BOUWPLANNEN MONUMENTENVERGUNNING MONUMENTENVERGUNNING BOUWRIJP MAKEN TERREIN NIEUWSTRAAT VERORDENING BINNENTREDEN TER UITVOERING NOODVERORDENINGEN AANPASSING ALGEMENE COMMISSIEVERORDENING BEKENDMAKING BELASTINGVERORDENING VERLEENDE HORECAVERGUNNING SINGEL 120 VERLEENDE HORECAVERGUNNING VAN 'T HOFFPLEIN 11A VERLEENDE HORECAVERGUNNING BROERSVELD 12 TIJDELIJKE BOUWVERGUNNING LANGE NIEUWSTRAAT 175A KENNISGEVING WET MILIEUBEHEER WOENSDAG 2 OKTOBER 1996 40-441 AH Goudse oude kaas kilo AH witte Bolletjes AH Hagelslag 400 gram melk/puur 2,49 Dreft afwas 1 liter Chablis fles Kannis Gunnink snelfilter m qq 500 gram TJZj AH Gelderse Rookworst 250 gram Andrélon shampoo 300 m! L'Oréal kleurshampoo per pak etos Luiers met bon 3.00 korting Kinder CD m qq 'House for Kids' 7 Henkes jonge jenever William Lawson's 70 cl son's Coebergh bessen Voorgebakken stok brood QQ verpakt per stuk I Extra jam aardbeien, abrikozen, kersen of zwarte bessen /-q pot 450 gram I f O 1 Bonus Air Miles Tia Maria Hoppe Vieux Di Saroruio Amaretto +5 Extra Air Miles Players Rum Muesli krokant pak 450 gram Uit de diepvries loempia kip/ham 'JC 175 gram lf<5D Sinaasappelsap pak 1 liter Kroepoek zak100 gram Cashewnoten gezouten zak 200 gram Schuurmiddel vy QQ flacon 500 ml I f 1/7 Inlegkruisjes Q qq pak 30 stuks 1 Libero luiers 1 Extra Superbaby zegel Topwijnen uit de Hele Wereld 6 halen 5 betalen tGratis Wijnbox Het unieke van de Blockshop ziin natuurlijk onze Air Miles dus ook op staatsloten, lotto, voetbalkaarten. For ever Friends en boeken Top Tien Heksendrop zakje Kindersnoep zakje Pocahontas de nieuwste video lieuwste Heksenwedstriid voor alle leeftijden. Maak een heksenmasker waar zelfs heksen van moeten griezelen. Bii inlevering krijgt iedereen een gratis boekenlegger. De winnaars een prachtig kinderboek. Bekendmaking Zaterdag 12 Oktober om 14.00 uur. Het wordt heel griezelig in de Blockshop. Echte heksen woensdag middag 2 Oktober en Zaterdag 5 Oktober. AANBIEDINGEN GELDIG T/M ZATERDAG 8 OKT DE BLOCK SHOP/PTT De vergadering van de raadscommissie voor Cultuur, Sport en Recreatie die stond gepland voor maandag 7 oktober a.s, gaat niet door. Belanghebbenden kunnen over het onderstaande nadere informatie verkrijgen bij de hoofdafdeling bouw- en woningtoezicht van de dienst Gemeentewerken, 8e etage Stadskantoor, Emmastraat 1elke morgen van 08.45 -10.30 uur, telefoon: 2465511 Voor niet-technische informatie en Inzage in (archlef-)stukken kunt u tot 12.00 uur terecht aan de balie op de 8e etage van het Stadskantoor. Ingekomen bouwaanvragen/meldlngen: Salm Bouw- en Aann.bedr. J.A. Boswinkel A.J.M. Sala Koelman Bouw C. Schweigmann R.H. Boon S. Goossens Woningbouwver. S'dam Facilicom Dwarsstraat 1-3 Rietkraag 16 De Velden 12 Stoelenmatterhof 5 Galjoot 15 Basilicumveld 18 Middelharnlssestr. 20 Frans Rietveldpad 2 's-Gravelandseweg 256 Ingekomen sloopaanvragen/sloopmeldingen: Dienst Gemeentewerken Noordmolenstraat 4-6 Rijkswaterstraat Rijksweg 4 (Wilton) Verleende bouwvergunningen: Restaura B.V. L. Raemaekerstr. 1-143 A3 Architecten Potgieterstraat 32a panden verbouwen woning vergroten schutting plaatsen berging bouwen achtergevel wijzigen woning vergroten woning verbouwen bedrijfsgebouw verbouwen verbindingsbrug bouwen woning en bedrijfs ruimte slopen kademuur slopen gevel wijzigen buitenruimte bouwen N.B. Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden tegen een in werking getreden besluit (verleende-/geweigerde bouwvergun ning) binnen zes weken na de datum van het verlenen/weigeren van de beschikking een gemotiveerd bezwaarschrift bij burgemeester en wethouders indienen. De volgende plannen zijn geagendeerd voor de openbare vergadering van de welstands- en monumentencommissie Schiedam in kamer 5.07 van het stadskantoor, Emmastraat 1, Schiedam Datum: 15 oktober 1996 Facilicom R.H. Boon J.A. Boswinkel A.J.M. Sala C. Schweigmann Koelman Bouw Woningbouwvereniging 's-Gravelandseweg 256 Basilicumveld 18 Rietkraag 16 De Velden 12 Galjoot 15 Stoelenmatterhof 5 Frans Rietveldpad 2 verbindingsbrug bouwen woning vergroten woning vergroten schutting plaatsen achtergevel wijzigen berging bouwen bedrijfsruimte en garage verbouwen Belanghebbenden die daar prijs op stellen kunnen In de gelegenheid worden gesteld zich In de vergadering van de commissie te laten horen over voren staande, In dat geval dient u een afspraak te maken over het juiste tijdstip met het secretariaat, telefoonnummer: (010) 246 55 03. VRIJSTELLING EX ARTIKEL 15 WRO De burgemeester maakt bekend, dat vergunning Is aangevraagd voor het realiseren van een dakkapel op de woning Basilicumveld 8 Het bouwplan is in strijd met het vigerend bestemmingsplan "Spaland-west". Het plan wordt daarom tevens gezien als verzoek om vrijstelling ex artikel 15 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening. Burgemeester en wethouders overwegen t.z.t. voor dit plan vrijstelling te verle nen met toepassing van artikel 3 lid 4 van de bestemmingsplanvoorschriften. Vooraf wil het college belanghebbenden in de gelegenheid stellen hun bedenkingen kenbaar te maken. Het plan ligt hiertoe ter Inzage van 3 oktober 1996 t/m 2 november 1996 in het stadskantoor, 8e etage (kamer 8.01), Emmastraat 1 (dagelijks van 08,45 -12.00 uur). Gedurende deze termijn kan een ieder tegen het voornemen tot het verlenen van vergunning bij burgemeester en wethouders schriftelijk en gemotiveerd bedenkingen indienen (t.a.v. de directeur van de dienst Gemeentewerken, Postbus 61, 3100 AB Schiedam). Noordvestsingel 81 De burgemeester maakt bekend dat op 27 september 1996 een vergunning als bedoeld in artikel 6 juncto artikel 7 van de monumentenverordening 1994 is ver leend voor het monument Noordvestsingel 81. Het plan ligt ingaande 3 oktober 1996 gedurende 6 weken voor een ieder ter inzage op het stadskantoor (bouw- en woningtoezicht, 8e etage, Emmastraat 1). Gedurende 6 weken na de datum van verlening kunnen bij burgemeester en wethouders tegen dit plan schriftelijk bezwaren worden ingediend. Schiedam, 2 oktober 1996. De burgemeester. Elzensteeg 4 De burgemeester maakt bekend dat op 30 september 1996 een vergunning als bedoeld in artikel 6 juncto artikel 7 van de monumentenverordening 1994 is ver leend voor het monument Elzensteeg 4 Het plan ligt ingaande 3 oktober 1996 gedurende 6 weken voor een ieder ter inzage op het stadskantoor (bouw- en woningtoezicht, 8e etage, Emmastraat 1). Gedurende 6 weken na de datum van verlening kunnen bij burgemeester en wethouders tegen dit plan schriftelijk bezwaren worden ingediend. Schiedam, 2 oktober 1996. De burgemeester. Binnenkort wordt gestart met een nieuwbouwproject ter plaatse van de Nieuwstraat 1-21Het project betreft de bouw van tien koopappartementen en renovatie ten behoeve van drie koopappartementen. Voorafgaand aan de nieuwbouw wordt het terrein bouwrijp gemaakt en wordt plaatselijk de bodemkwaliteit verbeterd. Op woensdag 2 oktober 1996 wordt door de aannemer gestart met deze werkzaamheden. Naar verwachting zal het bouwrijp maken ca, twee weken in beslag nemen. De werkzaamheden vinden plaats op werkdagen van 7.00 tot 16.00 uur. Vanuit het terrein aan de Nieuwstraat wordt een riool gelegd dat wordt aange sloten op de bestaande riolering In de Nieuwstraat. Hiervoor is het noodzakelijk om de Nieuwstraat met ingang van maandag 7 oktober t/m 9 oktober 1996 wordt afgesloten voor gemotoriseerd verkeer. De omleidingsroutes worden door borden aangegeven. In zijn vergadering van 23 september heeft de gemeenteraad vastge steld de Verordening binnentreden ter uitvoering van noodverorde ningen. Het doel van de verordening Is het mogelijk te maken dat ter uitvoe ring van door de burgemeester vastgestelde noodverordeningen met Inachtneming van de geldende wettelijke bepalingen desnoods tegen de wil van de bewoners kan worden binnengetreden in wonin gen. De verordening treedt In werking op de achtste dag na deze publica tie. Het besluit van de gemeenteraad ligt ter inzage bij het bureau juridi sche zaken 2de etage van het kantoorgebouw 's-Graveland en bij het gemeentelijk Informatiepunt op de 5de etage van het stadskan toor. Schiedam, 9'oktober 1996 In zijn vergadering van 23 september 1996 heeft de gemeenteraad een wijziging vastgesteld van de Algemene commissieverordening. De wijziging betreft een aanpassing van artikel 18 van de verordening aan de bepalingen van het 6 mei 1996 door de gemeenteraad vast gestelde Reglement van Orde van de raad. Het besluit van de gemeenteraad treedt in werking op de achtste dag na deze publicatie. Het besluit van de raad ligt ter inzage bij het bureau juridische zaken 2de etage van het kantoorgebouw 's-Graveland en bij het gemeen telijk informatiepunt op de 5de etage van het stadskantoor. Schiedam 9 oktober 1996 De raad van de gemeente Schiedam heeft op 23 september 1996 vastgesteld de eerste verordening tot wijziging van de legesverorde ning 1996. Dit besluit treedt in werking op de achtste dag na die van de bekend making. De bekendmaking heeft plaatsgevonden door opneming van het besluit in de verzameling Belasting- en retributieverordeningen op 2 oktober 1996, onder inhoudsnummer 17, belasting- en retributie verordeningen 1996. De eerste verordening tot wijziging van de legesverordening 1996 ligt ter inzage in het Gemeentelijk Informatiepunt op de vijfde etage van het Stadskantoor. Een ieder kan op verzoek tegen betaling van een bedrag aan leges een afschrift krijgen van het genoemde besluit. Aan mevrouw S. Ragunath Is een vergunning verleend voor de vesti ging van een afhaalcentrum (rotishop) in het pand Singel 120. Het gaat om een horecavergunning zoals wordt bedoeld In artikel 2.3.2 van de APV Schiedam. De openingstijden van het afhaalcentrum zijn: maandag t/m zondag van 11.00 uur tot 22.00 uur. Er zal geen terras worden geplaatst. Een afschrift van de vergunning ligt zes weken ter inzage op bureau Algemene Zaken, 's-Gravelandseweg 567, geopend op werkdagen van 8.00 uur tot 15.00 uur en donderdagavond van 17.00 uur tot 19.00 uur. De vergunning ligt ook ter inzage in het Gemeentelijk Informatiepunt op de 5e etage van het Stadskantoor, Emmastraat 1, geopend op werkdagen van 8.30 uur tot 17.00 uur. Binnen zes weken, gerekend vanaf 2 oktober 1996, kunt u tegen de horecavergunning een bezwaarschrift indienen. Hieraan zijn geen kos ten verbonden. In het bezwaarschrift moet staan waarom u tegen de horecavergünning bent. Tevens moet u aangeven waarom u vindt dat u rechtstreeks in uw belang getroffen bent. Het bezwaarschrift moet u sturen aan de burgemeester van Schiedam, Postbus 1501, 3100 EA Schiedam. Ondertussen blijft de horecavergunning geldig, Als u vindt dat de ver leende horecavergunning meteen moet worden Ingetrokken dan kunt u daarvoor een verzoek sturen naar de president van de recht bank Rotterdam, t.a.v. de sector bestuursrecht, Postbus 50951, 3007 BM Rotterdam. Voorwaarde hiervoor is wel dat u bij de burgemeester van Schiedam een bezwaarschrift heeft Ingediend. Aan een proce dure bij de rechtbank zijn wel kosten verbonden. Voor meer informatie: buro Algemene Zaken, bereikbaar via telefoon nummer (010) 246 58 10. Aan T.F. Yeung Is een vergunning verleend voor de vestiging van een snackbar/cafetaria in het pand Van 't Hoffplein 11a. Het gaat om een horecavergunning zoals wordt bedoeld In artikel 2.3.2 van de APV Schiedam. De openingstijden van de snackbar/cafetaria zijn: maan dag, dinsdag, woensdag, donderdag en zondag van 10.00 uur tot 24.00 uur, vrijdag en zaterdag van 10.00 uur tot 01.00 uur. Er zal een ter ras worden geplaatst. Het terras zal iedere dag geopend zijn tot 22.00 uur. Een afschrift van de vergunning ligt zes weken ter inzage op bureau Algemene Zaken, 's-Gravelandseweg 567, geopend op werkdagen van 8.00 uur tof 15.00 uur en donderdagavond van 17,00 uur tot 19.00 uur. De vergunning ligt ook ter inzage in het Gemeentelijk Informatiepunt op de 5e etage van het Stadskantoor, Emmastraat 1, geopend op werkdagen van 8.30 uur tot 17.00 uur. Binnen zes weken, gerekend vanaf 2 oktober 1996, kunt u tegen de horecavergunning een bezwaarschrift indienen. Hieraan zijn geen kos ten verbonden. In het bezwaarschrift moet staan waarom u tegen de horecavergunning bent. Tevens moet u aangeven waarom u vindt dat u rechtstreeks in uw belang getroffen bent. Het bezwaarschrift moet u sturen aan de burgemeester van Schiedam, Postbus 1501, 3100 EA Schiedam. Ondertussen blijft de horecavergunning geldig. Als u vindt dat de ver leende horecavergunning meteen moet worden ingetrokken dan kunt u daarvoor een verzoek sturen naar de president van de rechtbank Rotterdam, t.a.v. de sector bestuursrecht, Postbus 50951, 3007 BM Rotterdam. Voorwaarde hiervoor is wel dat u bij de burgemeester van Schiedam een bezwaarschrift heeft ingediend. Aan een procedure bij de rechtbank zijn wel kosten verbonden. Voor meer informatie: buro Algemene Zaken, bereikbaar via telefoon nummer (010) 246 58 10. Aan Hema B.V. is een vergunning verleend voor de vestiging van een kof fieshop/gebakwinkel in het pand Broersveld 12. Het gaat om een horeca vergunning zoals wordt bedoeld in artikel 2.3.2 van de APV Schiedam. De openingstijden van de koffieshop/gebakwinkel zijn: maandag van 11.00 uur tot 17.30 uur, dinsdag, woensdag en vrijdag van 09.00 uur tot 17.30 uur, zaterdag van 09.00 uur tot 17.00 uur en donderdag van 09.00 uur tot 21.00 uur. Er zal een terras worden geplaatst. De openingstijden zijn hetzelfde als voor de inrichting. Een afschrift van de vergunning ligt zes weken ter inzage op bureau Algemene Zaken, 's-Gravelandseweg 567, geopend op werkdagen van 8,00 uur tot 15.00 uur en donderdagavond van 17.00 uur tot 19.00 uur. De vergunning ligt ook ter Inzage in het Gemeentelijk Informatiepunt op de 5e etage van het Stadskantoor, Emmastraat 1, geopend op werkdagen van 8.30 uur tot 17.00 uur. Binnen zes weken, gerekend vanaf 2 oktober 1996, kunt u tegen de hore cavergunning een bezwaarschrift indienen. Hieraan zijn geen kosten ver bonden. In het bezwaarschrift moet staan waarom u tegen de horecaver gunning bent. Tevens moet u aangeven waarom u vindt dat u rechtst reeks in uw belang getroffen bent. Het bezwaarschrift moet u sturen aan de burgemeester van Schiedam, Postbus 1501, 3100 EA Schiedam. Ondertussen blijft de horecavergunning geldig. Als u vindt dat de verleen de horecavergunning meteen moet worden ingetrokken dan kunt u daar voor een verzoek sturen naar de president van de rechtbank Rotterdam, t.a.v. de sector bestuursrecht, Postbus 509513007 BM Rotterdam. Voorwaarde hiervoor is wel dat u bij de burgemeester van Schiedam een bezwaarschrift heeft ingediend, Aan een procedure bij de rechtbank zijn wel kosten verbonden. Voor meer informatie: buro Algemene Zaken, bereikbaar via telefoonnummer (010) 246 58 10. De burgemeester van Schiedam maakt bekend dat het college van bur gemeester en wethouders voornemens is medewerking te verlenen aan een bouwplan op bovengenoemd perceel ten behoeve van het vergro ten van de bedrijfsbebouwing, nadat vooraf van Gedeputeerde Staten de verklaring is ontvangen dat zij tegen het verlenen van de vergunning geen bezwaar hebben. Het bouwplan is in overeenstemming met het geldende bestemmingsplan "Bebouwingsvoorschriften voor de bebouwde kom", daar een bedrijfsvesti ging op dit perceel is toegelaten en het bouwplan voldoet aan de gestel de bebouwingsvoorschriften. Op het perceel Is tot 15 mei 1997 een voorbereidingsbesluit van kracht. De hieruit volgende aanhoudingsplicht voor wat betreft beslissingen omtrent aanvragen bouwvergunning, kan op grond van artikel 50 lid 5 van de Woningwet worden doorbroken. De bouwtekeningen liggen hiertoe vanaf donderdag 3 oktober 1996, gedurende twee weken voor een ieder ter inzage op het Stadskantoor, 12e etage (kamer 12.11), Emmastraat 1 (dagelijks van 08.30 tot 12.30 uur). Gedurende deze termijn kan een ieder tegen het voornemen tot het verle nen van de bouwvergunning schriftelijk bedenkingen indienen bij de direc teur van de dienst Gemeentewerken, postbus 613100 AB Schiedam. DNTWERP-BESCHIKKINGEN GEMEENTE SCHIEDAM Algemeen Bedrijven die nadelige gevolgen voor het milieu en/of overlast (hinder) kun nen veroorzaken, kunnen op grond van de Wet milieubeheer een vergun- ieudienst Rijnrr,0 ning nodig hebben. Deze vergunning moet in veel gevallen worden aangevraagd bij de gemeente. De procedure voor het behandelen van de aanvraag bestaat uit twee stappen: het opstellen van een ontwerp van de vergunning (ontwerp beschikking) en vervolgens het verlenen van de vergunning (beschikking). Onderwerp Burgemeester en wethouders van Schiedam maken bekend de navolgen de aanvragen om vergunning op grond van de Wet milieubeheer te heb ben ontvangen. 1. Op 14 oktober 1994 is een aanvraag ontvangen van Joh's de Kuijper en Zn BV om een revisievergunning voor het veranderen van de distilleerderij aan de Buitenhavenweg 98 te Schiedam (94,41.08). 2. Op 4 april 1996 is een aanvraag ontvangen van S. Günes-Basaran om een vergunning voor hef veranderen van de werking en het in werking hebben van een bakkerij/slagerij met winkel aan de Parkweg 209-211 te Schiedam (96.14.08). De verandering omvat onder andere een uitbreiding van de bakkers-acti viteiten naar de nachtperiode op werkdagen en in de daguren op zon en feestdagen. Burgemeester en wethouders van Schiedam hebben het voornemen de gevraagde vergunningen te verlenen, Aan de vergunningen zullen voor schriften worden verbonden ter bescherming van het milieu. inzoge U kunt de ontwerp-beschikkingen, de aanvragen en de overige van belang zijnde stukken van 2 oktober 1996 tot en met 29 oktober 1996 op werkdagen van 08.30 uur tot 17.00 uur op de volgende plaatsen inzien: - het kantoor van de DCMR Milieudienst Rijnmond, 's-Gravelandseweg 565 te Schiedam. De ontwerp-beschikking, de aanvraag en de overige van belang zijnde stukken met betrekking tot Joh's de Kuijper en Zn BV kunnen tevens wor den ingezien bij Gemeentewerken Rotterdam, afdeling Milieubeleid Rotterdam, Europointcomplex toren III, kamer 01.52, Galvanistraat 15 te Rotterdam. Na telefonische afspraak kunnen de stukken gedurende deze periode ook buiten kantooruren worden ingezien in het kantoor van de DCMR, telefoonnummer (010) 427 34 02. Na bovengenoemde periode is inzage van de stukken mogelijk in het kan toor van de DCMR. Bedenkingen Wanneer u bedenkingen hebt over de inhoud van een ontwerp-beschik king kunt u deze tot en met 29 oktober 1996 schriftelijk kenbaar maken aan burgemeester en wethouders van Schiedam, p/a DCMR Milieudienst Rijnmond, Postbus 843, 3100 AV Schiedam. Uw persoonlijke gegevens worden niet bekendgemaakt als u hierom, bijvoorkeur in een aparte brief, vraagt. Als u behoefte hebt aan een gedachtenwisseling over de ontwerpen van de beschikkingen kunt u daarom telefonisch bij de DCMR verzoeken. Tijden» deze bijeenkomst kunt u ook mondeling gemotiveerde bedenkin gen inbrengen. Een verzoek om een gedachtenwisseling kan gedurende de inzagetermijn worden ingediend, bij voorkeur uiterlijk één week voor het einde van de inzagetermijn. U kunt te zijner tijd alleen beroep tegen een beschikking instellen als u bedenkingen hebt ingebracht tegen de desbetreffende ontwerp-beschik king. Dit is ook mogelijk als u kunt aantonen dat u redelijkerwijs niet verweten kan worden dat u geen bedenkingen hebt ingebracht tegen de desbe treffende ontwerp-beschikking. Inlichtingen Voor Informatie over de aanvragen en de ontwerp-beschikkingen kunt u zich wenden tot de heer A.M. de Reuver van de DCMR, telefoonnummer (010) 427 33 40. Voor vragen over de procedure en terlnzagelegging en voor kopieën (tegen betaling) van de ter inzage gelegde stukken kunt u contact opne men met het bureau Registratuur van de DCMR, telefoonnummer (010) 427 34 02. Projectnummers: 94.41,08 en 96.14,08. Schiedam, 2 oktober 1996 GROENELAAN SCHIEDAM

Het Nieuwe Stadsblad | 1996 | | pagina 2