DAMCOi actueel 50r- extra voordeel De mooiste oplossing voor een tekort aan bergruimte. [1 LAAT moSH SCHUIFWANDEN maar schuiven... Uw kastenspecialisi geeft u gratis advies!!! VRAAG NAAR ONS LAMINAAT PARKET aüliookODi BEDIENINGSMAN Deskundige makelaar kent verantwoordelijkheid 5 PEUGEOT mOSH SCHUIFWANDEN merk Hercules, en laat u vrijblijvend adviseren. DONDERDAG 3 OKTOBER 1996 40-481 De Watering Royale terrasappartementen in 3 markante stadsvilla's Schiedam, Nieuwland oordvest Voor weinigen onder ons zal het begrip 'makelaar' voor gefronste wenkbrauwen zor gen. Iedereen zal - desge vraagd - dit beroep onmid dellijk koppelen aan de aan- of verkoop van een eigen wo ning. En dat klopt. Toch blijkt er in de praktijk over de functie van de makelaar nog de nodige 'wild-west verhalen' bestaan. Dat een makelaar in onroerend goed bijvoorbeeld bemiddelt bij de aan- en verkoop van één en hetzelfde huis. Want denkt u zelf: waar of niet waar? Inderdaad, het antwoord is 'niet waar'. Een makelaar in onroe rend goed, zoals wij die vandaag de dag kennen, treedt voor slechts één partij op. Hij kan óf voor een verkoper, óf voor een koper optreden, maar nóóit voor beiden tegelijk. Afhankelijk van de partij die de makelaar 'in huurt' - de verkoper of de ko per - noemen we de makelaar makelaar-verkoper of makelaar koper. De makelaar is dus geen bemiddelaar, maar behartigt de zaken van zijn opdrachtgever. iV: Hoe kbmt het misverstand in de wereld dat de makelaar een tweezijdig bemiddelaar zou zijn? NEFKENS EURODAM BV Wel, oorspronkelijk was dat ook zo. Een makelaar - of die nu be middelde in onroerend goed of, zoals in China, bij huwelijken - bracht twee partijen bij elkaar. Uitgangspunt daarbij was dat twee partijen belang hadden bij de transactie en hij tot een over eenkomst probeerde te komen die overeenstemde met de idee ën van beide partijen. Wanneer de transactie slaagde, ontving de makelaar van beide partijen een bepaald bedrag. Door de jaren heen is de make laar echter meer en meer belan genbehartiger geworden. De tweezijdige courtage is volledig verdwenen. De 'moderne' ma kelaar is bij uitstek degene die weet hoe een huis op de markt gebracht moet worden, hoe er onderhandeld moet worden en vooral wat de spelregels zijn die de overheid heeft vastgesteld bij de verkoop van een onroerende zaak, zoals dat tegenwoordig heet. En door de enorme toename van verschillende hypotheekvormen is een makelaar ook het adres om u te laten informeren over de mogelijkheid van financiering. Een deskundige en erkende ma kelaar zal daarbij niet alleen re kening houden met uw huidige situatie, maar ook - samen met u - op een rijtje zetten hoe u zich op veranderingen in de toekomst kunt voorbereiden. Kortom: voor een deskundig, onafhanke lijk en nuttig advies stapt U naar een makelaar. Heeft ia een tekort aan berg ruimte en kan uw interieur wel een nieuwe impuls gebruiken? Kom dan naar De Qraaf Plafonds Wanden. Onze showroom is één grote inspiratiebron, ld komt er op ideeën. IA ontdekt er vele combinatiemogelijkheden. En u krijgt er deskundig advies. Onze 'Stijl'-kastwandsgstemen worden in eigen huis gemaakt. Op maat. IA heeft keus uit talloze materiaalsoorten eh kleuren. Modern of klassiek. En met de vele accessoires kunt u alles prachtig kwijt in uw 'Stiji-meubei Ervaar het komfort van optimale kastruimte achter een kamerhoge schuifwand. Kastruimte met een indeling naar wens, van wand tot wand en plafond tot vloer, zodat geen centi meter onbenut blijft. Stijlvol afgewerkt met ruimtebesparende schuifdeuren, die geheel naar uw persoonlijke smaak zijn voorzien van L— decoratieve panelen of spiegels. DSH SCHUIFWANDEN, EEN BETAALBARE LUXE Kennisgeving ontwerp-beschikking Rustig wonen aan de rand van het park, nabij het Schiedamse centrum, de uit valswegen en het openbaar vervoer. Uniek gelegen aan het Nieuwlandpark worden momenteel door de Woningstichting Noordvest 3 stadsvilla's met elk 21 appartementen in de huursector gebouwd. Elk appartement omvat een ruime woonkamer met open of gesloten keuken, twee of drie slaapkamers en een badkamer. Het royale balkon op de zonzijde heeft een vrij uitzicht op het park. Op de topetage bevindt zich over de volle breedte van elke stadsvilla een penthouse. Huurprijzen vanaf 1.082.- per maand, excl. serv.kosten. Wilt u één van deze schitterende appartementen huren? Of wilt u meer weten of onze brochure aanvragen? Neem dan con tact op met Woningstichting Noordvest, mevrouw S. van Wagtendonk, Postbus 25, 3100 AA Schiedam, tel. 010-4090533 bakkerijgrondstoffen DAMCO Bakkerijgrondstoffen bv is een belangrijke producent en leverancier van grondstoffen voor de ambachtelijke en industriële brood- en banketbak ker in binnen- en buitenland. Het bedrijf is gevestigd in Vlaardingen en telt ca. 95 medewerkers. Voor de spijsfabriek zoeken wij produktiemedewerkers voor de funktie van: Uw taken zijn: - het bedienen van machines en verpakkingsapparatuur - het toevoegen en mengen van grondstoffen en de verwerking daarvan tot het eindprodukt - het nemen van produktiemonsters - het verpakken van spijs en marsepein - het coderen en palletiseren van verpakkingen In de toekomst zullen vanwege de verdere modernisering van het bedrijf steeds meer werkzaamheden geautomatiseerd worden. Voor u betekent dat, dat naast 'het handwerk' er meer met machines zal worden gewerkt. Daarom gaat onze voorkeur uit naar mensen met belangstelling voor techniek. Wij vragen: een opleiding LTS consumptieve vakken, maar u kunt ook reageren als u graag in de levensmiddelenindustrie aan het werk wilt. U kunt solliciteren door het opvragen van een sollicitatieformulier bij DAMCO Bakkerijgrondstoffen bv (de heer W.Oudshoorn), telefoon 010 - 435 05 22. J Advies zonder valstrik 0 De hedendaagse makelaar is bij uitstek degene die weet hoe een huis op de markt gebracht moet worden Een eigen auto kost elke dag geld. Een ANWB Afroep Auto alleen voor de dagen dat u 'm gebruikt. Dat scheelt al gauw honderden guldens per maand. Als u vóór 1 noveqpber a.s. een vrijblijvende offerte aanvraagt, krijgt u bovendien nog 50,- extra voordeel als u daarna een abonnement sluit. Meer weten? Bel met of ga langs bij: Schiekade 34 R'dam - 010-4661700 Fokkerstraat 576 Schiedam - 010-4622022 M/onen in de stijl die bij m past. WANDSYST u, za 09.00 - 12.30 u. VLAARDINGEN-AMSTERDAM-ZE 1ST Vlaardingen Energieweg 2. Telefoon 010 - 434 71 11. Open: ma t/m do 08.30 - 17.00 u, vrij 08.30 Als doe-het-zelf-pakket of exact voor u op maat gemaakt en geplaatst door: I-I «DOE HET ZELF» Fl vlaardingen Waalstraat 70-74 - Vlaardingen - Tel. 4342373 Provincie Zuid-Holland Wet milieubeheer Onderwerp Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland hebben op 15 april 1996 een aanvraag om vergunning op grond van de Wet milieubeheer ontvangen. Het gaat om een aanvraag van de N.V. Vereenigde Glasfabrieken om een vergunning voor het veranderen van de inrichting voor de productie van verpakkingsglas aan de Buitenhavenweg 114-116 te Schiedam. De verandering betreft de ombouw van stookolie naar aardgas alsmede capaciteitstoename van glasoven 1, het bouwen van een zuurstofscheidings-installatie, het installeren van de aardgasvulstations voor vorkheftrucks, het buiten gebruik stellen van een stookolie-opslagtank alsmede de plaatsing van twee bovengrondse smeerolietanks met een inhoud van 6 m3. Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland hebben'het voornemen de gevraagde vergunning te verlenen. Aan de vergunning zullen voorschriften worden verbonden ter bescherming van het milieu. Inzage U kunt de ontwerp-beschikking, de aanvraag en de overige van belang zijnde stukken van 4 oktober 1996 tot en met 31 oktober 1996 op werkdagen van 08.30 uur tot 16.00 uur op de volgende plaatsen inzien: - het kantoor van de gemeente Schiedam, Emmastraat 1 te Schiedam; - Gemeentewerken Rotterdam, afdeling Milieubeleid Rotterdam, Galvanistraat 15, Europointcomplex, Toren III, kamer 01.54 te Rotterdam; - het kantoor van de DCMR Milieudienst Rijnmond, 's-Gravelandseweg 565 te Schiedam. De stukken kunnen gedurende deze periode ook buiten de kantooruren worden ingezien in het kantoor van de DCMR. Na bovengenoemde periode is inzage van de stukken mogelijk in het kantoor van de DCMR na telefonische afspraak (telefoonnummer: 010 - 4 273 402). Bedenkingen Wanneer u bedenkingen hebt over de inhoud van de ontwerp-beschikking kunt u deze tot en met 31 oktober 1996 schriftelijk kenbaar maken aan Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland, pYa DCMR Milieudienst Rijnmond, Postbus 843, 3100 AV Schiedam. Uw persoonlijke gegevens worden niet bekendgemaakt als u hierom, het liefst in een aparte brief, vraagt. Als u behoefte hebt aan een gedachtenwisseling over het ontwerp van de beschikking kunt u daarom telefonisch bij de DCMR verzoeken. Tijdens deze bijeenkomst kunt u ook mondeling gemotiveerde bedenkingen inbrengen. Een verzoek om een gedachtenwisseling kan gedurende de inzagetermijn worden ingediend, bij voorkeur uiterlijk één week voor het einde van de inzagetermijn. U kunt te zijner tijd alleen beroep tegen de beschikking instellen als u bedenkingen hebt ingebracht tegen de ontwerp-beschikking. Dit is ook mogelijk als u kunt aantonen dat u redelijkerwijs niet verweten kan worden dat u geen bedenkingen hebt ingebracht tegen de ontwerp-beschikking. Inlichtingen Voor informatie over de aanvraag en de ontwerp-beschikking kunt u zich wenden tot de heer E.A. Remmelzwaal van de DCMR, telefoonnummer: 010 - 4 273 361. Voor vragen over de procedure en terinzagelegging en voor kopieën (tegen betaling) van de ter inzage gelegde stukken kunt u contact opnemen met het bureau Registratuur van de DCMR (telefoonnummer: 010 - 4 273 403). Projectnummer: 350047/8

Het Nieuwe Stadsblad | 1996 | | pagina 19