Ecostroom. Schoon en onuitputtelijk. Over 5 maanden verhuizen wij naar dit nieuwe pand bij Woonboulevard Reijerwaard Straluma Meubelen en Verlichting Winkelcentrum Zuidplein Rotterdam tel. 010-4806990 &costro° I Alle bankstellen Alle kleinmeubelen Alle spiegels Alle plafonnières Alle secretaires Alle plafondventilatoren Alle verlichting Alle schemerlampen Alle salontafels Alle eethoeken Alle fauteuils Alle kleinmeubelen Alle dressoirs DONDERDAG 3 OKTOBER 1996 40-479 Het geldt voor de televisie. De wasmachine. De wekker. De elektrische deken. Maar ook voor de straatverlichting. Het vertrektijden bord op het station. De stadionverlichting. Het werkt allemaal op stroom. On zichtbare, altijd aanwezige stroom. En daar staan we maar zelden bij stil. Stroom is er gewoon. Pas als het er niet is, gaan we erover nadenken. Worden we kwaad en zitten met de handen in het haar. Stroom moet worden opgewekt in centrales die werken op kolen, gas of olie. Op den duur raken die bronnen op. Dat gebeurt niet van vandaag op morgen, maar we weten dat het ooit gebeurt. Daarom zijn energiebedrijven al geruime tijd bezig om op een nieuwe manier stroom op te wekken. Daarbij maken zij gebruik van zonlicht, biomassa, waterkracht en vooral van onze Nederlandse wind kracht. De stroom die daarmee opgewekt wordt, noemen we Ecostroom. Deze Ecostroom heeft belangrijke voordelen boven de stroom die nu uit uw stopcontact komt. Ecostroom- is onuitputtelijk. En Ecostroom is vooral daardoor dus niet bij aan het oprukkende broeikaseffect dat klimaatveran deringen veroorzaakt en daarmee de natuur ernstig bedreigt. Daarom staat I het Wereld Natuur Fonds ook achter Ecostroom. Als u bereid bent verder te kijken dan uw leven lang is, kunt u nu al overgaan op Ecostroom. schoon. Bij de opwekking van Ecostroom wordt gebruik gemaakt van natuurlijke bronnen. Daardoor komt er geen C02 vrij. Ecostroom draagt Ecostroom is nog wel duurder dan 'gewone' stroom. Het kost 7,9 cent per kilo wattuur meer. Een kilowattuur kost normaal ongeveer een kwar tje. Dat wordt dus ongeveer drie endertig cent voor Ecostroom. leder afgenomen kilowattuur Ecostroom zal door het energiebedrijf worden omgezet in een nieuw kilowattuur bovenop de al beschikbare schone en groene energie. Uitgebreide informatie over Ecostroom kunt u krijgen als u even onze gratis informatielijn belt: 06-0159. Ecostroom is een nieuw product van uw energiebedrijf. Winkelcentrum Zuidplein 010-48(56990 Rofterdam-; Straluma gaat verhuizen. In het voorjaar van 1997 verlaten we het Zuidplein om een nieuw pand te betrekken bij de Woonboulevard Reijerwaard. Daar krijgt Straluma de beschikking over een showroom met een vloeroppervlak van maar liefst 7500 m2! Dat is 5x zoveel als op het Zuidplein. Vooruitlopend op de verhuizing zijn we begonnen met de totale leegverkoop van de showroom en de magazijnen. Alle showroommodellen en de gehele voorraad verlichting en meu belen - niets uitgezonderd - gaat nu met 20% korting de deur uit. Alle lampen, plafondventilatoren, wandmeubelen, dressoirs, eethoeken, bankstellen, fauteuils, salontafels enzovoorts van de bekende Straluma-kwaliteit zijn nu extra voordelig. En wat plezierig is: alles is direct leverbaar. ^V-VtóV 1 WWF Het Wereld Natuur Fonds staat achter Ecostroom. Onze meubelafdeling bevindt zich op de le etage, boven de verlichtingszaak Over 4 maanden verhuist Straluma Weet u het nog? Straluma geeft 20% korting op alle verlichting en alle meubelen!

Het Nieuwe Stadsblad | 1996 | | pagina 4