T I cd etos 505 GEBR.DE BLOCK mm 0,49 0,49 0,79 1,99 8,90 1,89 0,99 1,49 1,89 2,89 1,75 4,55 0,79 0,85 1,79 1,39 34,95 24,95 20,95 27,95 27,95 13,95 20,95 ,e 47,95 Gemeente Schiedam Na Pocahontas nu video's van Asterix en Obelix. Noteer nu om ze deze week al te kopen, onze nieuwe agenda's '97. Kijk in deze advertentie! Retow@t<? Albert Heijn 100 gram 40 ZAV 100 gram 4Q in box /Lf Gall &Gal De Blockshop Agenda's '97 Na Pocahontas nü Asterix en Obelix! GALLGALL AFSCHEIDSRECEPTIE C.G.F. VAN DOORN VERGUNNINGAANVRAAG HORECA LANGE KERKSTRAAT 23A BOUWZAKEN WELSTANDS- EN MONUMENTENCOMMISSIE SCHIEDAM AANLEG TIJDELIJK SLIBDEPOT NABIJ DE KASTEELWEG VOORBEREIDINGSBESLUIT KENNISGEVING WET MILIEUBEHEER KENNISGEVING WET MILIEUBEHEER KENNISGEVING WET MILIEUBEHEER KENNISGEVING WET MILIEUBEHEER ^Uieudienst Rijnrr,0 WOENSDAG 16 OKTOBER 1996 42-441 L Winterpeen kilo Uien kilo Tomaten 500 gram Clauselinas manderijnen AH keukenrol r/\ groen 2 rol If J«/ AH Goudse jonge kaas Boerenwit of bruin Croma AH yorkham ZAV AH siagersachterham Brood, wit, bruin of volkoren,heel 1,59 Hazelnootpasta pot 350 gram Cornflakes pak 375 gram Choco-minibars melkchocolade met caramel, kokos, luchtige vulling of biscuit/caramel zak 300 gram Goudse stroopwafels pak 250 gram Coteaux du Languedoc fles 0,75 liter vafels guedoc Kaaskronkels zak 125 gram Afwas flacon 1 liter Damesverband No-slip pak 20 stuks Rundvlees voor de hond blik 830 gram de hond Etos voordeelzak (in uw brievenbus <|Q 0/ korting op cfg 11/ /O inhoud Alleen deze week! Pampers qq voordeelpak Zi fZ/Z/ Zelfschepdrop a qq 100 gram UfZ/«/ HIEUW etos eigen merk panty 2Q Minikuur 10 bonus Air Miles Tik Tak video -» QQ per stuk f J J Kerstkaarten VIQ Taft styling gel Qr per duo 2e halve prijs Playskool Q qq speelmat I 3 extra babyzegels Bokma jonge jenever G r a t i s zakflacon Goblet jonge jenever a k f I a c o n Mansion House liter Four Roses Whisky Martini 1,5 liter Dujardin Vieux Hennessy Cognac Het unieke van de Blockshop ziin natuurlijk onze Air Miles dus ook op staatsloten, lotto, voetbalkaarten. For ever Friends en boeken Top Tien van Margrietagenda, pennyagenda tot forever friends agenda's vanaf -| 2, 95 Asterix video 3 verschil lende titels *>Q Qr per stuk Asterix stripalbum 30e album "de beproeving van Obelix" g 95 Nougat diverse smaken 4 repen gQQ Chocolade qq Rijstewafels I r UU AANBIEDINGEN GELDIG T/M ZATERDAG 19 OKT DE BLOCK SHOP/PTT Na een dienstverband van 40 |aar bij de gemeente Schiedam, zal de heer C.G.F. van Doorn met ingang van 1 november 1996 gebruik maken van de V.U.T.-regeling. De heer Van Doorn Is bi| de dienst Gemeentewerken werkzaam als stedebouwkundig tekenaar. De afscheidsreceptie zal plaatsvinden op vrijdag 25 oktober 1996 van 16.00 tot 17.15 uur in de aula van het Stedelijk Museum, Hoogstraat 112 te Schiedam. Uw aanwezigheid zal zeer op prijs worden gesteld. Bij de burgemeester is een horecavergunning aangevraagd op grond van arti kel 2.3.2 van de APV Schiedam voor de vestiging van een terras bij het pand Lange Kerkstraat 23A. De gevraagde openingstijden van het terras zijn: maan dag t/m zaterdag van 10.00 tot 22.00 uur. Belanghebbenden kunnen over deze aanvraag hun zienswijze naar voren brengen. Dit kan zowel mondeling als schriftelijk binnen 6 weken. Als u uw mening schriftelijk kenbaar wilt maken dan kunt u dit richten aan de burge meester, Postbus 1501, 3100 EA Schiedam. De aanvraag ligt vanaf 16 oktober 1996, 6 weken ter inzage op bureau Algemene Zaken, 2e etage kantoorgebouw 's Gravelandseweg 567. Geopend op werkdagen van 8.00 tot 15.00 uur en donderdagavond van 17.00 tot 19.00 uur. Voor meer informatie: mevrouw Y. van Batenburg bereikbaar vla telefoonnummer 246 58 06. Belanghebbenden kunnen over het onderstaande nadere informatie verkrijgen bij de hoofdafdeling Bouw- en Woningtoezicht van de dienst Gemeentewerken, 8e etage Stadskantoor, Emmastraat 1, elke morgen van 08.45 -10.30 uur, telefoon: 246 55 11 Voor niet-technische informatie en Inzage in (archlef-)stukken kunt u tot 12,00 uur terecht aan de balie op de 8e etage van het Stadskantoor. Ingekomen bou waan vragen/meldingen: J.J. Krommenhoek Boylestraat 36 a J.H. Nooteboom Schiedamseweg 16 Dienst Educatie Warmoezenlerstraat 36 De Vernieuwde Stad Franklinstraat Ingekomen sloopaanvragen/sloopmeldingen: P. de Jong Anth. Muysstraat 59 a berging bouwen bedrijfspand herbouwen tijdelijk 2 schoollokalen plaatsen woongebouw voor studenten huisvesting bouwen (eerder gepubliceerd 17.07,96) slermantel schoorsteen slopen Verleende bouwvergunningen/meldingen (Incl. datum verlening): (datum verlening: 16-10-96) Rijkswaterstaat terrein nabij Beneluxtunnel D. Seeamber Halleystraat 29 Sint Liduinastlchting Sint Liduinastraat 10 E.M. Richel Nassaulaan 23 i S.G. de Ridder Pruimengaarde 34 A. Versluis Oosterstraat 25 C.R.J. Walson Pieter de Hooghstraat 3 a-b A.J. Noordermeer Laagland 29 tunnel met ondergronds dienst gebouw bouwen woning vergroten verbindingsgang vergroten woning vergroten/berging bouwen dakkapel bouwen voorgevel wijzigen woning verbouwen wonig vergroten Verleende sloopvergunningen/sloopmeldingen (Incl. datum verlening): (datum verlening: 16-10-96) J. v.d. Tempel Zn. b.v. Willem Pijperstraat e.o. asbest verwijderen N.B. Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden tegen een in werking getreden besluit (verleende-/gewelgerde bouwvergun ning) binnen zes weken na de datum van het verlenen/weigeren van de beschikking een gemotiveerd bezwaarschrift bij burgemeester en wethouders Indienen. De volgende plannen zijn geagendeerd voor de openbare vergadering van de Welstands- en Monumentencommissie Schiedam in kamer 5.07 van het Stadskantoor, Emmastraat 1 Datum: 22 oktober 1996 Lavue Beheer b.v, Grote Markt 15,17,19/Schle 19, 21 S. Goossens Middelharnissestraat 20 Restaura b.v. Dwarsstraat 1 - 3 Chris Dijkgraaf Beheer b.v. Regoutstraat 6 bedrijfspanden verbouwen woning verbouwen woning bouwen bedrijfsgebouw verbouwen Belanghebbenden die daar prijs op stellen kunnen in de gelegenheid worden gesteld zich In de vergadering van de commissie te laten horen over voren staande. In dat geval dient u een afspraak te maken over het juiste tijdstip met het secretariaat, telefoonnummer: 246 55 03, De burgemeester maakt bekend dat vrijstelling van het geldende bestem mingsplan 'Woudhoek-Noord 1994' is aangevraagd voor de aanleg van een tijdelijk slibdepot nabij de Kasteelweg. Burgemeester en wethouders overwegen om met gebruikmaking van het bepaalde In artikel 17 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening de gevraagde vrijstelling te verlenen, voor een periode van maximaal 5 jaar. De stukken behorende bij de aanvraag liggen daartoe vanaf 17 oktober 1996 gedurende 14 dagen voor een ieder ter inzage op het Stadskantoor, 12e etage (kamer 12.11), Emmastraat 1 Gedurende deze termijn kan een ieder tegen het voornemen tot het verlenen van een tijdelijke vrijstelling van de bestemmingsplanvoorschriften, schriftelijk bedenkingen indienen bij burgemeester en wethouders (t.a.v. de directeur van de dienst Gemeentewerken, postbus 613100 AA). In het geval er bezwaren tegen dit voornemen worden ingediend, wordt aan reclamanten de gelegenheid geboden hun bezwaren toe te lichten tijdens een hoorzitting op donderdag 31 oktober om 20.00 uur In het gebouw De Boshoek, Bospad 3. Hiervoor zijn eventuele reclamanten bij deze uitgeno digd. Deze avond zal tevens in het teken staan van een gedachtenwissellng in het kader van de Wet milieubeheer. De burgemeester maakt bekend dat de gemeenteraad In zijn vergadering van 23 september 1996 een voorbereidingsbeslult heeft genomen voor de percelen Hof van Spaland 8,10 en 12 alsmede Schiedamseweg 22. Bovengenoemd voorbereidingsbeslult treedt in werking met Ingang van de dag nadat het is gepubliceerd en ligt ter Inzage op het Stadskantoor, Emmastraat 1, kamer 12.11 (12e etage, openingstijden van 8.30 tot 12.30 uur). tfWieudienst Rijn ONTWERP-BESCHIKKING Algemeen Bedrl|ven die nadelige gevolgen voor het milieu en/of overlast (hinder) kunnen veroorzaken, kunnen op grond van de Wet milieubeheer een vergunning nodig hebben. Deze vergunning moet In veel gevallen worden aangevraagd bij de gemeente. De pro cedure voor het behandelen van de aanvraag bestaat uit twee stap pen: het opstellen van een ontwerp van de vergunning (ontwerp beschikking) en vervolgens het verlenen van de vergunning (beschik king). Onderwerp Burgemeester en wethouders van Schiedam hebben op 17 juli 1996 een aanvraag om vergunning op grond van de Wet milieubeheer ont vangen. Het gaat om een aanvraag van de Dienst Gemeente-wer ken om een vergunning voor een termijn van 5 jaar voor het oprichten en in werking hebben van een baggerspecieberging aan de Kasteelweg/Munterstraat ongenummerd te Schiedam. Het betreft een inrichting voor het bergen van baggerspecie klasse 1,2 en 3 afkomstig uit te baggeren watergangen (vijvers, singels en sloten) In de gemeente Schiedam met een maximale bergingscapaciteit van 9900 m3 natte baggerspecie per jaar. Burgemeester en wethouders van Schiedam hebben het voornemen de gevraagde vergunning te verlenen. Aan de vergunning zullen voorschriften worden verbonden ter bescherming van het milieu. Inzage U kunt de ontwerp-beschikking, de aanvraag en de overige van belang zijnde stukken van 16 oktober 1996 tot en met 12 november 1996 op werkdagen van 08.30 uur tot 17.00 uur op de volgende plaat sen inzien: - het kantoor van de DCMR Milieudienst Rijnmond, 's-Gravelandseweg 565 te Schiedam. Na telefonische afspraak kunnen de stukken gedurende deze periode ook buiten kantooruren worden ingezien in het kantoor van de DCMR (telefoonnummer (010) 427 34 02). Na bovengenoemde periode is inzage van de stukken mogelijk in het kantoor van de DCMR. Bedenkingen Wanneer u bedenkingen hebt over de inhoud van de ontwerp beschikking kunt u deze tot en met 12 november 1996 schriftelijk ken baar maken aan burgemeester en wethouders van Schiedam, p/a DCMR Milieudienst Rijnmond, Postbus 843, 3100 AV Schiedam. Uw persoonlijke gegevens worden niet bekendgemaakt als u hierom, bij voorkeur in een aparte brief, vraagt. Op donderdag 31 oktober 1996, aanvang 20.00 uur wordt in Natuurcentrum De Boshoek aan de Churchillweg 52 te Schiedam een gedachtenwissellng gehouden In aanwezigheid van vertegenwoordi gers van de gemeente Schiedam. Ook de aanvrager is uitgenodigd aanwezig te zijn. Tijdens deze bijeenkomst kunt u ook mondeling bedenkingen Inbrengen. U kunt te zijner tijd alleen beroep tegen de beschikking instellen als u bedenkingen hebt ingebracht tegen de ontwerp-beschikking, Dit is ook mogeli|k als u kunt aantonen dat u redelijkerwijs niet verweten kan worden dat u geen bedenkingen hebt ingebracht tegen de ontwerp beschikking. Inlichtingen Voor informatie over de aanvraag en de ontwerp-beschikking kunt u zich wenden tot de heer A.M. de Reuver van de DCMR, telefoonnummer (010) 427 33 40. Voor vragen over de procedure en terlnzagelegglng en voor kopieën (tegen betaling) van de ter Inzage gelegde stukken kunt u contact opnemen met het bureau Registratuur van de DCMR (telefoonnum mer (010) 427 34 02). Projectnummer: 96.29.08 ONTWERP-BESCHIKKING Algemeen Bedrijven die nadelige gevolgen voor het milieu en/of overlast (hin der) kunnen veroorzaken, kunnen op grond van de Wet milieubeheer een vergunning nodig hebben. Deze vergunning moet in veel gevallen worden aangevraagd bij de gemeente. De procedure voor het behandelen van de aanvraag bestaat uit twee stappen: het opstellen van een ontwerp van de vergunning (ontwerp-beschikking) en vervolgens het verlenen van de vergunning (beschikking). ^vtteudienst R|/n np Onderwerp Burgemeester en wethouders van Schiedam hebben op 24 september 1996 een aanvraag om vergunning op grond van de Wet milieube heer ontvangen. Het gaat om een aanvraag van De Twee Vastgoed B.V. om een vergunning voor het oprichten en in werking hebben van een bar/grand-café met dansgelegenheid aan de Appelmarkt 2a, hoek Hoogstraat 99 te Schiedam. Bij de aanvraag is een akoestisch rapport gevoegd met daarbij onder andere een beschrijving van de uitgevoerde akoestische bouwkundi ge maatregelen om aan de gestelde geluidsvoorschriften te kunnen voldoen Burgemeester en wethouders van Schiedam hebben het voornemen de gevraagde vergunning te verlenen. Aan de vergunning zullen voorschriften worden verbonden ter bescherming van het milieu. Inzage U kunt de ontwerp-beschikking, de aanvraag en de overige van belang zijnde stukken van 16 oktober 1996 tot en met 12 november 1996 op werkdagen van 08.30 uur tot 17.00 uur op de volgende plaat sen inzien: - het kantoor van de DCMR Milieudienst Rijnmond, 's-Gravelandseweg 565 te Schiedam. Na telefonische afspraak kunnen de stukken gedurende deze periode ook buiten kantooruren worden ingezien in het kantoor van de DCMR (telefoonnummer (010) 427 34 02). Na bovengenoemde periode is inzage van de stukken mogelijk in het kantoor van de DCMR. Bedenkingen Wanneer u bedenkingen hebt over de inhoud van de ontwerp beschikking kunt u deze tot en met 12 november 1996 schriftelijk ken baar maken aan burgemeester en wethouders van Schiedam, p/a DCMR Milieudienst Rijnmond, Postbus 843, 3100 AV Schiedam. Uw persoonlijke gegevens worden niet bekendgemaakt als u hierom, bij voorkeur In een aparte brief, vraagt. Op maandag 4 november 1996, aanvang 17.00 uur wordt in het kan toor van de DCMR kamer 530 een gedachtenwissellng gehouden in aanwezigheid van vertegenwoordigers van de gemeente Schiedam. Ook de aanvrager Is uitgenodigd aanwezig te zijn. Tijdens deze bijeen komst kunt u ook mondeling bedenkingen inbrengen. U kunt te zijner tijd alleen beroep tegen de beschikking instellen als u bedenkingen hebt ingebracht tegen de ontwerp-beschikking. Dit is ook mogelijk als u kunt aantonen dat u redelijkerwijs niet verweten kan worden dat u geen bedenkingen hebt Ingebracht tegen de ontwerp beschikking. Inlichtingen Voor informatie over de aanvraag en de ontwerp-beschikking kunt u zich wenden tot de heer A.M. de Reuver van de DCMR, telefoonnummer (010) 427 33 40. Voor vragen over de procedure en terinzagelegging en voor kopieën (tegen betaling) van de ter inzage gelegde stukken kunt u contact opnemen met het bureau Registratuur van de DCMR (telefoonnum mer (010) 427 34 02). Projectnummer: 406683 ïAiUeudienst Rijnfttc ONTWERP-BESCHIKKINGEN Algemeen Bedrijven die nadelige gevolgen voor het milieu en/of overlast (hinder) kun nen veroorzaken, kunnen op grond van de Wet milieubeheer een vergunning nodig hebben. Deze vergunning moet In veel gevallen worden aangevraagd bij de gemeente. De procedure voor het behandelen van de aanvraag bestaat uit twee stappen: het opstellen van een ontwerp van de vergun ning (ontwerp-beschikking) en vervolgens het verlenen van de vergunning (beschikking). Onderwerp Burgemeester en wethouders van Schiedam maken bekend de navolgen de aanvragen om vergunning op grond van de Wet milieubeheer te heb ben ontvangen. 1. Op 20 mei 1996 is een aanvraag ontvangen van Vetus Den Ouden N.V. om een vergunning voor het veranderen en in werking hebben van een handelsonderneming in scheepsartikelen aan de Fokkerstraat 571 te Schiedam. (96.21.02) 2. Op 16 november 1995 is een aanvraag ontvangen van Stichting Molen de Vrijheid om een revisievergunning in verband met het veranderen van een ambachtelijk malende wind korenmolen aan de Noordvest 40 te Schiedam.(95.46.22) Burgemeester en wethouders van Schiedam hebben het voornemen de gevraagde vergunningen te verlenen. Aan de vergunningen zullen voor schriften worden verbonden ter bescherming van het milieu. Inzage U kunt de ontwerp-beschikkingen, de aanvragen en de overige van belang zijnde stukken van 16 oktober 1996 tot en met 12 november 1996 op werkdagen van 08.30 uur tot 17.00 uur op de volgende plaatsen inzien: - het kantoor van de DCMR Milieudienst Rijnmond, 's-Gravelandseweg 565 te Schiedam. Na telefonische afspraak kunnen de stukken gedurende deze periode ook buiten kantooruren worden ingezien in het kantoor van de DCMR (tele foonnummer (010) 427 34 02). Na bovengenoemde periode is inzage van de stukken mogelijk in het kan toor van de DCMR. Bedenkingen Wanneer u bedenkingen hebt over de inhoud van een ontwerp-beschik king kunt u deze tot en met 12 november 1996 schriftelijk kenbaar maken aan burgemeester en wethouders van Schiedam, p/a DCMR Milieudienst Rijnmond, Postbus 843, 3100 AV Schiedam. Uw persoonlijke gegevens worden niet bekendgemaakt als u hierom, bij voorkeur in een aparte brief, vraagt. Als u behoefte hebt aan een gedachtenwisseling over de ontwerpen van de beschikkingen kunt u daarom telefonisch bij de DCMR verzoeken, Tijdens deze bijeenkomst kunt u ook mondeling gemotiveerde bedenkin gen inbrengen. Een verzoek om een gedachtenwisseling kan gedurende de inzagetermijn worden ingediend, bij voorkeur uiterlijk één week voor het einde van de Inzagetermijn. U kunt te zijner tijd alleen beroep tegen een beschikking instellen als u bedenkingen hebt ingebracht tegen de desbetreffende ontwerp-beschik king, Dit is ook mogelijk als u kunt aantonen dat u redelijkerwijs niet verwe ten kan worden dat u geen bedenkingen hebt Ingebracht tegen de des betreffende ontwerp-beschikking. Inlichtingen Voor informatie over de aanvragen en de ontwerp-beschikkingen kunt u zich wenden tot de heer A.M. de Reuver van de DCMR, telefoonnummer (010) 427 33 40. Voor vragen over de procedure en terinzagelegging en voor kopieën (tegen betaling) van de ter Inzage gelegde stukken kunt u contact opnemen met het bureau Registratuur van de DCMR (telefoonnummer (010) 427 34 03). Projectnummers: 96.39.01, 95.46.22 ONTWERP-BESCHIKKING ART. 8.24 Algemeen De meeste bedrijven die nadelige gevolgen kunnen hebben voor het milieu en /of overlast (hinder) kunnen veroorzaken, vallen onder de Wet milieubeheer. Voor een groot aantal gevallen betekent dit dat deze bedrij ven een vergunning moeten hebben. Deze vergunning wordt in veel gevallen verleend door de gemeente. Op verzoek van de vergunninghou der kunnen op grond van artikel 8.24 van de Wet milieubeheer de vergun ningvoorschriften van een verleende vergunning worden gewijzigd, aan gevuld of ingetrokken indien deze aanpassingen geen nadelige danwel uitsluitend gunstige gevolgen hebben voor het milieu. De behandeling van deze procedure bestaat uit twee stappen: het opstellen van het ontwerp van de aanpassing van de vergunning (ontwerp-beschikking) en vervol gens het nemen van een besluit ten aanzien van de aanpassing van de vergunning (beschikking). <np Onderwerp Burgemeester en wethouders van Schiedam hebben op 7 december 1995 een verzoek om aanpassing van de vergunningvoorschriften op grond van artikel 8.24 van de Wet milieubeheer ontvangen. Het gaat om een verzoek van W.A. Hoek's Machine- en Zuurstoffabriek voor het aanpassen van de op 20 december 1994 verleende vergunning voor een inrichting voor het keuren en reviseren van gascilinders, het keuren en assembleren van tanks voor gasopslag, het verrichten van onderzoek naar toepassingsmogelijkhe den van cryogene technieken alsmede het houden van hoofdkantoor en rekencentrum aan de Havenstraat 1 tot en met 19 te Schiedam. De aanpassing dan wel wijziging van de voorschriften heeft betrekking op de opslag van lege, niet gereinigde, acetyleencilinders en de opslag van verf als werk- en strategische voorraad. Burgemeester en wethouders van Schiedam hebben het voornemen de vergunning te wijzigen, overeenkomstig het verzoek. Inzage U kunt de ontwerp-beschikking, het verzoek en de overige van belang zijn de stukken van 16 oktober 1996 tot en met 12 november 1996 op werkda gen van 8.30 uur tot 17.00 uur op de volgende plaatsen inzien: - het kantoor van de DCMR Milieudienst Rijnmond, 's-Gravelandseweg 565 te Schiedam. Indien daarom telefonisch wordt verzocht, kunnen de stukken in de bovengenoemde periode ook buiten kantooruren worden ingezien in het kantoor van de DCMR (telefoonnummer (010) 427 34 02). Bedenkingen Wanneer u bedenkingen hebt over de inhoud van de ontwerp-beschik king kunt u deze tot en met het einde van de inzagetermijn schriftelijk ken baar maken aan burgemeester en wethouders van Schiedam, p/a DCMR Milieudienst Rijnmond, Postbus 843, 3100 AV Schiedam. Uw persoonlijke gegevens worden niet bekendgemaakt als u hierom, bij voorkeur in een aparte brief, vraagt. Als u behoefte hebt aan een gedachtenwisseling over het ontwerp van de beschikking kunt u daarom telefonisch bij de DCMR verzoeken. Tijdens deze bijeenkomst kunt u ook mondeling gemotiveerde bedenkingen inbrengen. Een verzoek om een gedachtenwisseling kan gedurende de Inzagetermijn worden ingediend, bij voorkeur uiterlijk één week voor het einde van de inzagetermijn. U kunt te zijner tijd alleen beroep tegen de beschikking instellen als u bedenkingen hebt ingebracht tegen de ontwerp-beschikking. Dit is ook mogelijk als u kunt aantonen dat u redelijkerwijs niet verweten kan worden dat u geen bedenkingen hebt Ingebracht tegen de ontwerp-beschikking. Inlichtingen Voor informatie over het verzoek en de ontwerp-beschikking kunt u zich wenden tot de heer A.M. de Reuver van de DCMR, telefoonnummer (010) 427 33 40. Voor vragen over de procedure en terinzagelegging en voor kopieën (tegen betaling) van de ter inzage gelegde stukken kunt u contact opne men met het bureau Registratuur van de DCMR (telefoonnummer (010) 427 34 03). Projectnummer: 314406 GROENELAAN SCHIEDAM

Het Nieuwe Stadsblad | 1996 | | pagina 2