V Gemeente Schiedam \W™ U ZOEKT VRIJWILLIGERSWERK? WOENSDAG 13 NOVEMBER 1996 46-451 VERORDENING VOORZIENINGEN HUISVESTING ONDERWIJS BOUWPLAN BURG. VAN HAARENLAAN 871, UITBREIDING/RENOVATIE O.B.S. HET STARTBLOK TIJDELIJKE VRIJSTELLING (ARTIKEL 1 7 WRO) BEKENDMAKING 256E WIJZIGING VERKEERSBESLUIT KENNISGEVING WET MILIEUBEHEER KENNISGEVING WET MILIEUBEHEER KENNISGEVING WET MILIEUBEHEER BOUWZAKEN WET RUIMTELIJKE ORDENING VRIJSTELLING ARTIKEL 18A U hebt wat tijd over, u wilt uw tijd nuttig besteden en betekent graag iets voor anderen? Of u wilt werker varing opdoen en sociale contacten leggen? Zet dan die stap en neem eens con tact op met het Steunpunt Vrijwilligerswerk Schiedam. Daar kunt u alle informatie krijgen over vrijwilligerswerk. Misschien staat er wel iets bij de onderstaande vacatures en kunt u direct aan de slag! met spoed: begeleiders voor zwemmen op maandagavond en woensdagavond; als zich hier geen nieuwe vrijwilligers voor mel den dreigt het wekelijks zwemuur- tje voor veel bejaarden en gehan dicapten verloren te gaan. Ook begeleiders voor het zwemmen van kinderen gezocht vrijwilligers voor de instuif van 4 t/m 11-jarigen, Nederlands en/of Turks sprekend. Bent u enthousiast, creatief of sportief, vindt u het leuk om met kinderen om te gaan, in een team samen te werken en u kunt op woensdag middag? Reageer dan nu! Nederlands/Turks sprekende vrouw voor het mee-organiseren en uitvoeren van allerlei activitei ten voor kinderen en het assisteren en vertalen tijdens bijvoorbeeld naailessen. Het gaat om de woensdag. vrijwilligers gevraagd voor verschillende handwerkactivitei- ten. Op donderdagmiddag. Hebt u zelf creatieve ideeën en wilt u een groepje begeleiden of wilt u eens een spelletjesmiddag orqani- seren dan bent u ook van harte welkom. vrijwilliger voor typewerk van een krantje, dat eens in de twee maanden verschijnt. een juridisch medewerker bij Vluchtelingenwerk voor twee dag delen per week voor het volgen van de asielprocedure, assisteren bij of ondersteunen van het inter view met justitie, houden van een individueel spreekuur vrijwilligers voor introductie- en integratie-activiteiten, meeden ken, -doen en -organiseren van sociaal-culturele activiteiten voor vluchtelingen. chauffeurs voor vervoer en begeleiding naar bijv. een zie kenhuis. De mensen ophalen, wegbrengen, wachten in het zie kenhuis en ze daarna weer naar huis brengen. Steun ling voor één van deze vacatures of wilt u ander vrijwil ligerswerk doen, neem dan gerust contact op met het Steunpunt Vrijwilligerswerk. l"ö C =5 \N \N «Jch i edam De burgemeester maakt bekend dat het college van burgemeester en wet houders met gebruikmaking van de in artikel 13 van het bestemmingsplan Nieuwland 1961 gegeven ontheffingsbevoegdheid, voornemens is medewer king te verlenen aan een bouwplan op bovengenoemd perceel ten behoeve van een uitbreiding cq. renovatie van de openbare basisschool Het Startblok. De bouwtekeningen liggen hiertoe vanaf donderdag 14 november 1996 gedu rende twee weken voor een ieder ter inzage op het Stadskantoor, 12de etage (kamer 12.11), Emmastraat 1 (dagelijks van 8.30 tot 12.30). Gedurende deze termijn kan een ieder tegen het voornemen tot het verlenen van de bouwvergunning schriftelijk bedenkingen indienen bij de directeur van de dienst Gemeentewerken, Postbus 61, 3100 AB Schiedam. De burgemeester maakt bekend dat een tijdelijke vrijstelling van het geldende bestemmingsplan "Groenoord-noord" is gevraagd voor het gebruik van het perceel Johann Straussplein 66 voor het plaatsen van een berging, voor de termijn van maximaal 5 jaar. Burgemeester en wethouders overwegen om met gebruikmaking van het bepaalde in artikel 17 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, de gevraagde vrijstelling te verlenen. Het vrijstellingsverzoek ligt daartoe vanaf 13 november 1996 t/m 27 november 1996 gedurende 14 dagen voor een ieder ter inzage op hef Stadskantoor, 8e etage, Emmastraat 1 Gedurende deze termijn kan een ieder tegen het voornemen tot het verlenen van een tijdelijke vrijstelling van de bestemmingsplanbepalingen bij burgemees ter en wethouders (t.a.v. de directeur van de dienst Gemeentewerken, chef hoofdafdeling bouw- en woningtoezicht, postbus 61, 3100 AB Schiedam) schrif telijke bedenkingen indienen. Burgemeester en wethouders maken bekend, gelet op het bepaalde In artikel 26 BABW, dat zij op 7 november 1996 op basis van artikel 12 BABW in het alge meen belang van het verkeer hebben besloten: 1in de Burg. Honnerlage Gretelaan, voor pand nr 57, twee algemene Inva lidenparkeerplaatsen aan te wijzen door het plaatsen van het bord model E6 bijlage I RVV; 2, de paden aan belde zijden van de Van der Brugghenlaan, tussen de Burg. van Haarenlaan en de Laan van Spieringshoek, aan te wijzen als verplicht fietspad, aan te geven door het bord model G11 bijlage I RVV; 3a. de geslotenverklaring voor alle bestuurders behalve bromfietsers op de parallelweg van de Burg. van Haarenlaan, tussen Dr. Kuljperlaan en Ruys de Beerenbroucklaan, in de richting van de Ruys de Beerenbroucklaan, zodanig te wijzigen dat de maatregel geldt tussen de Dr. Kuijperlaan en de Goeman Borgesiuslaan, aan te geven met de borden model C2, C3 en C4 bijlage I RVV met onderbord; 3b. de geslotenverklaring voor alle bestuurders op de parallelwegen aan de oostzijde van de Burg. van Haarenlaan, tussen de Vlaardlngerdijk en de Ruys de Beerenbroucklaan, in zuidelijke richting, zodanig te wijzigen dat ze geldt op de parallelweg aan de oostzijde van de Burg. van Haarenlaan, tussen de Jan Steenstraat en pand nr 1385; 4. de volgende invalidenparkeerplaatsen in te trekken door het verwijderen van de borden model E6 bijlage I RVV met onderbord: a. Jan Steenstraat: voor pand nr 71 (kenteken: JN-29-HR) b. Warande: voor pand nr 167 (kenteken: LT-XR-59) c. Rotterdamsedijk: voor pand nr 295c (kenteken: DH-JX-47) 5. op de Schiedamseweg, nabij pand nr 41, een algemene Invalidenparkeer plaats aan te wijzen, geldend van ma. t/m vrijdag 8 - 20 uur, door het plaatsen van het bord model E6 bijlage I RVV met onderbord; 6. de voetgangersoversteekplaats in de Zwaluwlaan, direct ten oosten van het Hargpleln, te verplaatsen naar de lokatie, direct ten westen van het Hargplein; 7. de laad- en loshaven op de Lange Haven, westzijde, ter hoogte van pand nr 73, In te trekken door het verwijderen van het bord model E7 bijlage I RVV met onderbord; 8a.de aanwijzing tot voorrangsweg van de Burg. van Haarenlaan, hoofdrij baan en fietspaden, met uitzondering van de kruisingen van deze weg met de 's-Gravelandseweg en de Nw. Damlaan, zodanig te wijzigen dat deze maatregel geldt voor de hoofdrijbanen en fietspaden van de Burg. van Haarenlaan, tussen: - Horvathweg en 's-Gravelandseweg - 's-Gravelandseweg en Nieuwe Damlaan - PJ.Troelstralaan en Vlaardlngerdijk 8b.de kruising van de Burg. van Haarenlaan met de P.J. Troelstralaan aan te wijzen als een verkeersplein met verplichte rijrichting en voorrang voor het verkeer op het verkeersplein, aan te geven door het plaatsen van de bor den model Dl en B6 bijlage I RVV; 8c.de doorgetrokken asstreep op de hoofdrijbaan van de Burg. van Haarenlaan, tussen de Vlaardlngerdijk en de 's-Gravelandseweg, te wijzi gen In een doorgetrokken asstreep op de volgende weggedeelten: - Burg. van Haarenlaan, tussen Vlaardlngerdijk en Dr. Schaepmansingel - Burg, van Haarenlaan, tussen Nieuwe Damlaan en 's-Gravelandseweg 8d. de verplichte rijrichting naar rechts voor bestuurders vanaf de Dr. Schaepmansingel op de kruising met de Burg. van Haarenlaan, In te trek ken door het verwijderen van het bord model D5R bijlage I RVV; 8e.de gesloten verklaring voor alle bestuurders op de verbindingsweg van de Burg. van Haarenlaan naar de S. van Houtenlaan, In de richting van de Burg. van Haarenlaan, in te trekken en de borden model C2 en C3 bijlage I RVV te verwijderen; 9a.op de Marconiweg een wettelijke maximum snelheid van 30 km/uur in te stellen, aan te geven door het plaatsen van de borden model E10(A1) en El 1 (Albijlage I RVV; de inrichting is als volgt: de weg heeft aan weerszijden een verhoogd voetpad; ter hoogte van het pand nr 2 wordt een verkeersdrempel aangebracht; 9b.de voetgangersoversteekplaats op de Marconiweg, ten westen van de Lange Singelstraat, te verwijderen; O.a. op de Swammerdamsingel een wettelijke maximum snelheid van 30 km/uur in te stellen, aan te geven door het plaatsen Van de borden model E10(A1) en El 1 (Albijlage I RVV; de Inrichting is als volgt: de weg heeft aan weerszijden een verhoogd voetpad; de kruisingen met de zijstraten worden als een verhoogd plateau uitgevoerd; 10b. de voorrangskruising Boerhaavelaan - Swammerdamsingel op te heffen door het verwijderen van de borden model B4,B5 en B6 bijlage I RVV; 11. op het Nieuwlandplein, voor pand nr 55, een invalidenparkeerplaats aan te wijzen t.b.v het voertuig met kenteken ZG-90-NP door het plaatsen van het bord model E6 bijlage I RVV met onderbord; Wij wijzen u erop dat u op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht tegen deze besluiten binnen zes weken na datum van deze bekendmaking een gemotiveerd bezwaarschrift bij burgemeester en wethouders kunt indienen, Indiening van een bezwaarschrift schorst niet de werking van het bestreden besluit. Als u dat wilt bereiken, bestaat de mogelijkheid In geval van onverwijl de spoed en gelet op de betrokken belangen, een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening In te dienen bij de president van de Arrondissementsrechtbank, d.t.v. de sector Bestuursrecht, postbus 3981, 3003 BB Rotterdam. Dit besluit is verzonden naar de Rijkswaterstaat, directie Zuid-Holland en diverse belangenorganisaties op het gebied van het verkeer en vervoer. Informatie kan worden ingewonnen bij de heer Braam (tel.nr. 2465404) of de heer Bogerd (tel.nr. 2465616) van de dienst Gemeentewerken. Het besluit kan worden inge zien op het Gemeentelijk Informatiepunt op de 5e etage van het Stadskantoor, gedurende een termijn van 4 weken na datum van deze bekendmaking, ONTWERP-BESCHIKKING Algemeen Bedrijven die nadelige gevolgen voor het milieu en/of overlast (hinder) kun nen veroorzaken, kunnen op grond van de Wet milieubeheer een vergunning nodig hebben. Deze vergunning moet CC In veel gevallen worden aangevraagd bij de gemeente. De procedure voor het behandelen van de aanvraag bestaat uit twee stappen: het opstellen van een ontwerp van de vergun ning (ontwerp-beschlkking) en vervolgens het verlenen van de vergun ning (beschikking). Onderwerp Burgemeester en wethouders van Schiedam hebben op 14 maart 1996 een aanvraag om vergunning op grond van de Wet milieubeheer ont vangen. Het gaat om een aanvraag van Calex B.V. Gloeilampenfabriek om een vergunning voor het veranderen en In werking hebben van een fabriek voor de assemblage van gloeilampen aan de Nieuw- Mathenesserstraat 46 te Schiedam. Burgemeester en wethouders van Schiedam hebben het voornemen de gevraagde vergunning te verlenen. Aan de vergunning zullen voorschrif ten worden verbonden ter bescherming van het milieu. Inzage U kunt de ontwerp-beschikking, de aanvraag en de overige van belang zijnde stukken van 13 november 1996 tot en met 10 december 1996 op werkdagen van 08.30 uur tot 17.00 uur op de volgende plaatsen inzien: - het kantoor van de DCMR Milieudienst Rijnmond, 's-Gravelandseweg 565 te Schiedam. - Gemeentewerken Rotterdam afdeling Milieubeleid Rotterdam Europointcomplex toren III Galvanistraat 15 te Rotterdam. Na telefonische afspraak kunnen de stukken gedurende deze periode ook buiten kantooruren worden ingezien in het kantoor van de DCMR (telefoonnummer (010427 34 02). Na bovengenoemde periode is inzage van de stukken mogelijk in het kantoor van de DCMR. Bedenkingen Wanneer u bedenkingen hebt over de inhoud van de ontwerp-beschik king kunt u deze tot en met 10 december 1996 schriftelijk kenbaar maken aan burgemeester en wethouders van Schiedam, p/a DCMR Milieudienst Rijnmond, Postbus 843, 3100 AV Schiedam. Uw persoonlijke gegevens worden niet bekendgemaakt als u hierom, bij voorkeur in een aparte brief, vraagt. Als u behoefte hebt aan een gedachtewisseling over het ontwerp van de beschikking kunt u daarom telefonisch bij de DCMR verzoeken. Tijdens deze bijeenkomst kunt u ook mondeling gemotiveerde bedenkingen inbrengen. Een verzoek om een gedachtewisseling kan gedurende de inzagetermijn worden Ingediend, bij voorkeur uiterlijk één week voor het einde van de inzagetermijn. U kunt te zijner tijd alleen beroep tegen de beschikking instellen als u bedenkingen hebt ingebracht tegen de ontwerp-beschikking. Dit Is ook mogelijk als u kunt aantonen dat u redelijkerwijs niet verweten kan wor den dat u geen bedenkingen hebt ingebracht tegen de ontwerp beschikking. Inlichtingen Voor Informatie over de aanvraag en de ontwerp-beschikking kunt u zich wenden tot de heer A.M. de Reuver van de DCMR, telefoonnummer (010427 33 40. Voor vragen over de procedure en terlnzagelegglng en voor kopieën (tegen betaling) van de ter inzage gelegde stukken kunt u contact opnemen met het bureau Registratuur van de DCMR (telefoonnummer (010427 34 02). Projectnummer: 96.1112 BESCHIKKING Algemeen Bedrijven die nadelige gevolgen voor het milieu en/of overlast (hinder) kun nen veroorzaken, kunnen op grond van de Wet milieubeheer een vergunning nodig hebben. Deze vergunning moet CC ^^^udienst RTlnn^ in veel gevallen worden aangevraagd bij de gemeente, De procedure voor het behandelen van de aanvraag bestaat uit twee stappen: het opstellen van een ontwerp van de vergun ning (ontwerp-beschikking) en vervolgens het verlenen van de vergun ning (beschikking). Onderwerp Burgemeester en wethouders van Schiedam hebben op 25 maart 1996 een aanvraag om vergunning op grond van de Wet milieubeheer ont vangen. Het gaat om een aanvraag van Muziekschool Annelies om een vergunning voor het oprichten en In werking hebben van een muziek school aan de Oude Maasstraat 13/hoek IJsselmondsestraat te Schiedam. Burgemeester en wethouders van Schiedam hebben op grond van artikel 8.2, 8.8 en 8.10 van de Wet milieubeheer besloten de gevraagde vergun ning te verlenen. Aan de vergunning zijn voorschriften verbonden ter bescherming van het milieu. Naar aanleiding van de ingekomen bedenkingen c.q, adviezen is de inhoud van de beschikking gewijzigd. Inzage U kunt de beschikking, de aanvraag en de overige van belang zijnde stukken van 13 november 1996 tot en met 24 december 1996 op werkda gen van 08.30 uur tot 17.00 uur Inzien in het kantoor van de DCMR Milieudienst Rijnmond, 's-Gravelandseweg 565 te Schiedam. Indien daarom telefonisch wordt verzocht, kunnen de stukken in de bovengenoemde periode ook buiten kantooruren worden ingezien in het kantoor van de DCMR (telefoonnummer (010) 427 34 02). Beroep Binnen zes weken na de begindatum van terinzagelegging van de beschikking kan bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State beroep worden ingesteld door: - degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen de ontwerp beschikking; - de adviseurs die advies hebben uitgebracht over het ontwerp van de beschikking; - degenen die bedenkingen hebben tegen de wijzigingen in de beschik king ten opzichte van de ontwerp-beschikking; - belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet verweten kan worden geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen de ontwerp-beschik king. Het beroepschrift moet worden ingediend bij de Afdeling bestuursrecht spraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag. De beschikking wordt van kracht na afloop van de beroepstermijn, tenzij gedurende die termijn naast een beroepschrift een verzoek om voorlopi ge voorziening is ingediend. Een dergelijk verzoek moet worden inge diend bij de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State. De beschikking wordt niet van kracht voordat op het verzoek is beslist. Indien voor het oprichten van de inrichting tevens een bouwvergunning is vereist, wordt de beschikking niet eerder van kracht dan nadat de gemeente de bouwvergunning heeft verleend. Inlichtingen Voor informatie over de aanvraag en de beschikking kunt u zich wenden tot de heer A.M, de Reuver van de DCMR, telefoonnummer (010) 427 33 40, Voor vragen over de procedure en terin zagelegging en voor kopieën (tegen betaling) van de ter Inzage geleg de stukken kunt u contact opnemen met het bureau Registratuur van de DCMR (telefoonnummer (010)427 34 02). Projectnummer: 96,13.03 ONTWERPBESCHIKKING Algemeen Bedrijven die nadelige gevolgen voor het milieu en/of overlast (hinder) kun nen veroorzaken, kunnen op grond van de Wet milieubeheer een vergun ning nodig hebben. Deze vergunning CC ^^---^Tudienst *7jnm0n(j moet In veel gevallen worden aange vraagd bij de gemeente. De procedure voor het behandelen van de aanvraag bestaat uit twee stappen: het opstellen van een ontwerp van de vergunning (ontwerp-beschikking) en vervolgens het verlenen van de vergunning (beschikking). Onderwerp Burgemeester en wethouders van Schiedam hebben op 23 februari 1996 een aanvraag om vergunning op grond van de Wet milieubeheer ontvangen. Het gaat om een aanvraag van Centrum Vakopleiding Rijnmond om een vergunning voor het veranderen en in werking heb ben van een scholingsinstituut aan de Ringersstraat 21 hoek 's-Gravelandseweg te Schiedam. Burgemeester en wethouders van Schiedam hebben het voornemen de gevraagde vergunning te verlenen, Aan de vergunning zullen voor schriften worden verbonden ter bescherming van het milieu. Inzage U kunt de ontwerp-beschikking, de aanvraag en de overige van belang zijnde stukken van 13 november 1996 tot en met 10 december 1996 op werkdagen van 08.30 uur tot 17.00 uur op de volgende plaatsen inzien: - het kantoor van de DCMR Milieudienst Rijnmond, 's-Gravelandseweg 565 te Schiedam. Na telefonische afspraak kunnen de stukken gedurende deze periode ook buiten kantooruren worden ingezien in het kantoor van de DCMR (telefoonnummer (010) 427 34 02), Na bovengenoemde periode is inzage van de stukken mogelijk in het kantoor van de DCMR. Bedenkingen Wanneer u bedenkingen hebt over de inhoud van de ontwerp-beschik king kunt u deze tot en met 10 december 1996 schriftelijk kenbaar maken aan burgemeester en wethouders van Schiedam, p/a DCMR Milieudienst Rijnmond, Postbus 843, 3100 AV Schiedam. Uw persoonlijke gegevens worden niet bekendgemaakt als u hierom, bij voorkeur in een aparte brief, vraagt. Als u behoefte hebt aan een gedachtewisseling over het ontwerp van de beschikking kunt u daarom telefonisch bij de DCMR verzoeken. Tijdens deze bijeenkomst kunt u ook mondeling gemotiveerde beden kingen inbrengen. Een verzoek om een gedachtewisseling kan gedu rende de inzagetermijn worden ingediend, bij voorkeur uiterlijk één week voor het einde van de inzagetermijn. U kunt te zijner tijd alleen beroep tegen de beschikking instellen als u bedenkingen hebt ingebracht tegen de ontwerp-beschikking. Dit is ook mogelijk als u kunt aantonen dat u redelijkerwijs niet verweten kan wor den dat u geen bedenkingen hebt ingebracht tegen de ontwerp beschikking. Inlichtingen Voor informatie over de aanvraag en de ontwerp-beschikking kunt u zich wenden tot de heer A.M. de Reuver van de DCMR, telefoonnum mer (010) 427 33 40. Voor vragen over de procedure en terinzagelegging en voor kopieën (tegen betaling) van de ter Inzage gelegde stukken kunt u contact opnemen met het bureau Registratuur van de DCMR (telefoonnummer (010) 427 34 02). Projectnummer; 96.09.01 Belanghebbenden kunnen over het onderstaande nadere informatie verkrijgen bij de hoofdafdeling Bouw- en Woningtoezicht van de dienst Gemeentewerken, 8e etage Stadskantoor, Emmastraat 1elke morgen van 08.45 -10.30 uur, telefoon: 2465511. Voor niet-technische informatie en inzage In (archief-)stukken kunt u tot 12.00 uur terecht aan de balie op de 8e etage van het Stadskantoor. Ingekomen bouwaanvragen/meldingen: Fa. Veenman Pallets Kerkweg 94 L.J.M. Peulen Jan Steenstraat 44 a Koelman Bouw Rhoonsestraat 18 b C. Sturm Boerhaavelaan 33 a J. Smit Paulus Potterstraat 14 J.M, van der Knaap Schiedamseweg 63 M.J. Houtbraken Mieriksveld 2 J. Willemse b.v. Rubensplein 16-20 A. Cimtay Westfrankelandsestraat 99 Woningst. Noordvest Johann Straussplein 66 (tijdelijke plaatsing; eerder gepubliceerd 25-09- loods bouwen woning verbouwen dakkapel vergroten voorgevel vervangen gevel wijzigen berging verbouwen dakkapel bouwen winkelpand verbouwen woning vergroten berging bouwen 96) Verleende bouwvergunningen/meldingen (incl. datum verlening); datum verlening (06-11 -96) P.C. Uyterllnde Van Ostadelaan 4 berging bouwen (datum verlening: 08-11-96) J.A, Boswinkel W. van Haften C. Schweigmann B. Bergsen Facilicom E.J. Bouwmeester Rijkswaterstaat Rietkraag 16 De Vlinderhoven 104 Galjoot 15 Mgr. Nolenslaan 516-518 's-Gravelandseweg 256 woning vergroten voorgevel wijzigen achtergevel wijzigen winkelpand verbouwen verbindingsbrug bouwen winkelpand verbouwen Hof van Spaland 18 Rijksweg A4 (Vijfsluizen/Vlaardingerdijk) viaduct bouwen Verleende sloopvergunningen/sloopmeldingen (incl. datum verlening): (datum verlening: 08-11 -96) Geelen Bouwprojecten b.v. Westerkade 2 hoek Nieuwe Haven bedrijfspand slopen Geweigerde bouwvergunningen (incl. datum weigering): (datum weigering: 05-11-96) G. Grund De Akkers 11 berging bouwen (datum weigering: 06-11-96) Maatschap Zeeuw Groeneweg 32 loods herbouwen N.B. Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen belangheb benden tegen een in werking getreden besluit (verleende-/geweigerde bouwvergunning) binnen zes weken na de datum van het verlenen/weigeren van de beschikking een gemotiveerd bezwaarschrift bij burgemeester en wethouders indienen, Burgemeester en wethouders zijn voornemens vrijstelling te verlenen van de strijdigheid met het bestemmingsplan "Spaland-west" voor de bouw plannen De Akkers 13 Tarweakker 17 (berging verbouwen tot serre) (berging bouwen) De bouwplannen ligt ter inzage vanaf 13 november 1996 t/m 27 nove- mer 1996 gedurende twee weken op het Stadskantoor (Bouw- en Woningtoezicht, 8e etage, Emmastraat 1). Belanghebbenden kunnen tegen het verlenen van deze vrijstelling schriftelijk bij burgemeester en wethouders, t.a.v. de chef van voor noemde hoofdafdeling, gedurende de inzagetermijn bedenkingen naar voren brengen. Burgemeester en wethouders maken bekend dat de gemeenteraad in zijn vergadering van 28 okto ber 1996 de Verordening voorzieningen huisvesting onderwijs gemeente Schiedam 1996 hebben vast gesteld. Deze verordening treedt in werking met ingang van 1 januari 1997. De verordening ligt vanaf heden ter inzage bij de dienst Educatie, Piersonstraat 31. Nadere informatie kan worden verkregen bij de heer H.A, Boer van de dienst Educatie (telefoonnummer 2465994). Hebt u belangstel- U bent van harte welkom. Spreekuur op werkdagen van 9.00 - 12.00 uur. Nieuwe Haven 147. Telefoon 246 50 11

Het Nieuwe Stadsblad | 1996 | | pagina 2