- m-m [3 RENAULT Als extra dienstverlening aan Renault-rijders heeft Renault-dealer Dorzo nu de nieuwe Renault Drive-In Service. Voor kleine reparaties en kleine onderhoudsbeurten die maximaal een uur in beslag nemen, hoeft een klant nu geen afspraak meer te maken. Men kan direct bin nenrijden en wordt meteen geholpen. Tijdens het wachten kan men plaatsnemen en van een lekker kopje koffie genieten. Voor deze snelle dienstverlening is in de werkplaats van Dorzo een speciale werkpost ingericht, met diagnose- en testapparatuur onder handbereik. De Drive-In monteurs hebben een intensieve training gehad om een optimaal serviceniveau te kunnen garanderen. Vooraf wordt door een monteur een duidelijk over zicht gegeven van de kosten met betrekking tot werkzaamheden en onderdelen, zodat de klant niet voor verrassingen komt te staan. Alle reparaties worden verzorgd door Renault-specialisten die gebruik maken van originele Renault-onderdelen. Zowel op de arbeid als op de onderdelen blijft een garantie van 12 maanden gewaarborgd. Volgens Dorzo reageren de klan ten enthousiast op de aangebo den service. "Drive-ln Service werkt drempelverlagend en dat is iets wat door onze klanten bijzon der wordt gewaardeerd." Voor een snelle Drive-in Service kunt u terecht in het nieuwe pand van Dorzo aan de Dr. Moermanlaan te Vlaardingen. <fl§> RENAULT Drive-in Service RENAULT Drive-in Service De klant centraal, de auto optimaal Dr. Moermanlaan ÏOI, 3131 KX Vlaardingen. Tel. (OIO) 248 89 88 EEN EIGEN MANIER VAN LEVEN Hoe belangrijk zijn zaken als topsnelheid, een razendsnel acceleratievermogen en veel motor vermogen? De U.S.-afdeling van Ford heeft met de nieuwe Taurus Sedan en Wagon aan willen tonen dat heel andere waarden een rol van betekenis spelen in het hedendaagse verkeer. Souplesse en trekkracht zijn de toverwoorden die de automobilist naar de US Ford-modellen moeten doen overstappen. Autogids jeed de Taurus Wagon GL en conclu deert: die Amerikanen zijn zo gek nog niet. Succesnummer Het nieuwe Taurus-programma volgt de in 1986 geïntroduceerde modellen op waarvan wereldwijd 5,4 miljoen exemplaren verkocht t werden. De nieuwe Taurus lijn bestaat uit een Sedan en een Wagon die beiden in een GL en een LX ver sie leverbaar zijn. De GL is de instapper, hoewel er van deze term nauwelijks sprake kan zijn. Iedere Taurus heeft standaard twee air bags, cruise control inclusief geheu gen, zijdelingse bescherming van het passagierscompartiment, audio- systeem met cassettespeler en 6 speakers, ABS en elektrisch bedien- bare ramen en buitenspiegels. De A LX voegt daar aan toe: automati sche klimaatregeling, 6-voudig elek trisch verstelbare stoelen, lichtme- talen velgen en automatisch dim mend grootlicht. Motorisch is er keuze uit een 3.0 liter 6-cilinder motor met 16 kleppen in de GL-ver- sie of 24 kleppen in de LX-variant. De motoren bieden een vermogen van 129 en respectievelijk 177 pk. Het laadvermogen van de Wagon bedraagt 1.087 liter. Klap je de bank omlaag, dan is een enorme 2.300 liter beschikbaar. Indrukwekkend De Taurus Wagon is ontegenzegge lijk een imponerende auto om te zien. De vloeiende ronde lijnen en gebogen carrosseriedelen geven de auto een uiterst modern statig uiter lijk. Waar je ook rijdt of parkeert met de 5,07 meter lange auto, je kunt rekenen op bewonderende blikken van omstanders. Da's nog eens wat anders dan rijden met een Duitse of Japanse concurrent, want dan kun je veelal rekenen op jaloer se en afgunstige blikken. De Taurus Wagon oogt sympathiek en dat is een prettige gedachte als je terug komt bij je geparkeerde auto. Het interieur kenmerkt zich door ronde vormen én vooral veel ruimte. Het bekende, typisch Amerikaanse hoe kige design, heeft plaatsgemaakt voor zachte vormen. In het midden van het dashboard bevindt zich een ovaalvormige ruimte waarin zich nagenoeg alle bedieningsknoppen bevinden van de volautomatische elektronische airco, de radio en de ventilatiestromen. Het comfort aan boord staat op een hoog peil. Stoelen, spiegels, ramen voor èn achter en het schuif/kanteldak laten zich elektrisch bedienen. Een toe- renteller is standaard en de kilome terteller geeft zowel de snelheid in miles aan als in kilometers. De 177 pk sterke 3.0 liter 6-cilinder motor heeft een koppel van 250 Nm bij 4.550 toeren per minuut. Hoe geavanceerd de machine is, blijkt uit het feit dat een grote onder houdsbeurt pas plaats hoeft te vin den na 160.000 kilometer. De tus senliggende kleine inspectie kan tot 100.000 kilometer plaatsvinden via een onderhoudscontract. Met de sterke motor wil de Wagon bést vooruit. Bovendien zorgt deze fluis- terstille krachtbron voor een zeer aangenaam reiscomfort. Dat wordt nog eens onderstreept door het geavanceerde onderstel met vóór een onafhankelijke wielophanging volgens het MacPherson principe en achter een Quadralink systeem met MacPherson veerpoten. Een stabilisatiestang voor en achter zorgt ervoor dat de wegligging straffer is dan je van zo'n grote Amerikaan verwacht. Desondanks merk je dat je met een zware auto op pad bent. Met name in korte snelle bochten deint de auto iets te lang na. Mensen die de Taurus Wagon uitsluitend gebruiken om relaxed mee te rijden of om lading mee te vervoeren, zullen op de weg ligging niets aan te merken hebben. Veel ingebouwde veiligheid De Ford Taurus beschikt over een bovenmatig aandeel veiligheids items. Standaard is in het stuurwiel een airbag ingebouwd, terwijl voor de passagier eveneens een full size luchtzak leverbaar is. ABS is standaard op de vier schijfremmen en in de portieren zijn balken gemonteerd om letsel bij een zijde lingse aanrijding te minimaliseren. Het meest prettige gevoel dat de berijder van een Ford Taurus Wagon zal bekruipen, is het feit dat hij naar verwachting een scherpe 67.000,- betaalt voor een aangena me auto met "great qualities". Nu ook Drive-in Service -B m si 8 '18 «SS! rn SS - ,lifH TT, Hl - BINNEN 1 UUR WEER OP WEG DORZO BINNEN 1 UUR WEER OP WEG Great car

Het Nieuwe Stadsblad | 1996 | | pagina 42