Woontrefpunt op*0 MAASDELTA Hellevoetsluis, moderne vestingstad aan het Haringvliet INFORMATIE-BON Vw»o<", 'W&ï'-V &r MAASDELTA Hellevoetsluis, Branding 37 Huurprijs: 809,34 Hellevoetsluis, Ares 41 Verkoopprijs 185.000,-- k.k. Hellevoetsluis, Kosmos 16 Huurprijs 809,34 Hellevoetsluis, Glasblazer 1 Huurprijs 966,66 Hellevoetsluis, Tapijtschelp 71 Huurprijs 891,87 Hellevoetsluis, Karper 13 Huurprijs 916,50 Hellevoetsluis, Kosmos 7 Huurprijs 921,24 Hellevoetsluis, Garnaal 17 Huurprijs 899,98 Hellevoetsluis, Vloedlijn 23 Huurprijs 889,69 Hellevoetsluis, Vaargeul 59 Verkoopprijs 182.500,-- k.k. Woontrefpunt Maasdelta Naam: Adres: i Postcode: Woonplaats: TelefoonJt.Jt Faxnr.: Informatie over: Postbus 281, 3220 AG Hellevoetsluis wvw Kom zelf kijken in Hellevoetsluis en ontdek de vele mogelijkheden die het biedt op het gebied van wonen en recreëren. WEGENER SIJTHOFF WEEKBLADEN DONDERDAG 6 FEBRUARI 1997 6-478 ijn nieuwe huis staat in Hellevoetsluis Een g.oed onderhouden 4 kamer-eengezinswoning, ge legen in de wijk "De Struyten".Binnen loopafstand ligt het gedeeltelijk overdekte winkelcentrum "De Struytse Hoeck", met ruim voldoende aanbod om gezellig een dagje te kunnen winkelen. Voor de dagelijkse bood schappen kunt u terecht bij het, in de directe omgeving gelegen, kleinere buurtwinkelcentrum.De woningen in deze buurt zijn gesitueerd rondom pleintjes en/of perk jes. Verder is de wijk voorzien van het nodige openbaar groen, inclusief diverse wandelpaden. Indeling: een voor-en achtertuin, een woonkamer met een open keuken en drie slaapkamers op de eerste ver dieping.De woning heeft een platdak waardoor er geen zolder aanwezig is. De begane grond is voorzien van warmte-isolatie en dubbele beglazing. De woning kan worden verwarmd door middel van een gasgestookte centrale-verwarmingsinstallatie, gecombineerd met een warm-watervoorziening. Bij de woning behoort een, aan de achterzijde gelegen, losstaande stenen berging. Servicekosten 3,50 SMBWMaSSBIR Een goed onderhouden en ruime 4 kamer-eengezins woning, gelegen in de wijk De KooisteeBinnen loop afstand ligt een plantsoen met onder meer een voetbal en speelveld voor de kinderen. In de nabije omgeving loopt het "Kanaal door Voorne" met vele recreatieve mogelijkheden zoals: vissen en zwemmen in de zomer en 's winters schaatsen. In de wijk zelf zijn diverse speel- gelegenheden voor de kleinere kinderen. Indeling: een voor- en (grote) achtertuin, een ruime woonkamer met een open keuken; op de eerste ver dieping bevinden zich drie slaapkamers en een vaste trap naar de zolder met (berg)ruimte en een mogelijk heid voor een vierde slaapkamer. De begane grond van de woning is voorzien van warmte-isolatie en dubbele beglazing. De woning kan worden verwarmd door mid del van een gasgestookte centrale-verwarmingsinstalla tie, gecombineerd met een warm-watervoorziening. Bij de woning behoort een, aan de voorzijde gelegen, los staande stenen berging met een mogelijkheid tot par keren op eigen terrein. Een goed onderhouden 4 kamer-maisonnettewoning, op de begane grond en gelegen in de wijk "De Kooi stee". De woning is in 1982 gebouwd, op een traditio nele wijze en met gebruik van duurzame materialen. Indeling: een entreehal met een vaste trap naar de bo- venetage en een L-vormige woonkamer met open keu ken. Op de 1e etage bevinden zich 3 slaapkamers, een badkamer met douche en een wasmachine-aansluiting. De woning is voorzien van warmte-isolatie en dubbele beglazing en kan worden verwarmd door middel van een gasgestookte centrale-verwarmingsinstallatie, ge combineerd met een warm-watervoorziening. Bij de wo ning behoort een, in de achtertuin gelegen, losstaande stenen berging. Binnen loopafstand ligt een wandelpark met diverse speelmogelijkheden voor de jeugd, zoals een basketbal- en voetbalveld. De aanwezige vijvers maken het recreatieve gedeelte kompleet. Er is in ruime mate (en dus voldoende) parkeergelegenheid aanwezig. Servicekosten 3,50 Goed onderhouden 4-kamer hoekeengezinswoning met grote tuin aan de zij- en voorkant, gelegen in de wijk "de Kooistee", aan de rand van Hellevoetsluis in een kindvriendelijke omgeving. Op loopafstand bevin den zich lagere scholen, winkels, en een bushalte. Indeling: entreehal met toilet en trap naar de 1e eta ge. Ruime woonkamer met open keuken. Op de 1e eta ge bevinden zich twee slaapkamers, badkamer met dou che en wastafel, en een overloop met vaste trap naar de zolder. Hier bevindt zich een overloop en de 3e slaap kamer. De woning heeft een gasgestookte CV/WW in stallatie en een mechanische ventilatie unit. Tevens is de woning geheel voorzien van dubbele beglazing. Aan de voorzijde van de woning is een stenen berging. Goed onderhouden 4-kamer eengezinswoning gelegen in de wijk "de Kooistee". Ruim opgezette wijk aan de rand van jong bos/park. Een klein winkelcentrum is in de nabije omgeving. Op loopafstand het Haringvliet, met vele mogelijkheden tot recre'ren. De omgeving is re centelijk gerenoveerd. Indeling: entreehal met toilet en trap naar 1e etage. .Woonkamer met open keuken. Op de 1e etage bevin den zich 3 slaapkamers en een badkamer met douche en wastafel, overloop met vaste trap naar zolder. De wo ning heeft een gasgestookte combi CV/WW installatie, en een mechanische ventilatieunit. De woning is geheel voorzien van dubbele beglazing. In de achtertuin staat een losse berging. ligging, groeide Hellevoetsluis in het begin van de 17e eeuw uit tot een be langrijke marinehaven, waar zeehel den als De Ruyter, Tromp en Piet Hein hun thuishaven hadden. De Vesting is het oude stadshart van Hellevoetsluis. Vooral in de zomer maanden vinden hier tal van activitei ten plaats. Eén van de hoogtepunten is het evenement van de jaarlijks te rugkerende Vestingdagen. Dit is het grootste stoomevenement van Neder land, dat ieder jaar weer tienduizen den bezoekers trekt. f ;:S 3 Goed onderhouden 4-kamer eengezinswoning met plat dak in de wijk "de Kooistee", gelegen aan een singel in een rustige omgeving. In de directe omgeving ligt een parkje met diverse speellocaties en recreatieve moge lijkheden. Op loopafstand bevindt zich het overdekte winkelcentrum "de Struytse Hoeck". Indeling: entreehal met toilet en trap naar de Ie eta ge. Woonkamer met open keuken. Op de 1e etage be vinden zich 3 slaapkamers en een badkamer met dou che en 2e toilet. De woning heeft een gasgestookte combi CV/WW installatie, en een mechanische ventila- tie-unit. De gehele woning is voorzien van dubbele be glazing. De berging is inpandig. Een goed onderhouden 4 kamer-eengezinswoning, ge legen in de wijk "De Kooistee". De woning is in 1982 gebouwd, op een traditionele wijze en met gebruik van duurzame materialen. Indeling: een entreehal en een aparte hal met een vaste trap naar de bovenetage en een L-vormige woon kamer met open keuken. Op de 1e etage bevinden zich 3 slaapkamers, een badkamer met douche, een was machine-aansluiting en een vaste trap naar de(berg)zol- der. De begane grond van de woning is voorzien van warmte-isolatie en dubbele beglazing. De woning kan worden verwarmd door middel van een gasgestookte centrale-verwarmingsinstallatie, gecombineerd met een warm-watervoorziening. Bij de woning behoort een, in de achtertuin gelegen, losstaande stenen berging. Bin nen loopafstand ligt een wandelpark met diverse speel mogelijkheden voor de jeugd, zoals een basketbal- en voetbalveld. De aanwezige vijvers maken het recreatie ve gedeelte kompleet. Er is in ruime mate (en dus vol doende) parkeergelegenheid aanwezig. Servicekosten 3,50 Goed onderhouden royale 4-kamer hoekeengezinswo ning met voor-, zij- en achtertuin, gelegen in de wijk "de Kooistee". In de nabije omgeving ligt het buurtwinkel centrum "de Forel", sporthal "de Morgenstont" en di verse lagere scholen. Ook op loopafstand bevindt zich het wandelpark met diverse speel- en recreatiemoge lijkheden. Indeling: entreehal met toilet en trap naar 1 e etage. L- vormige woonkamer met dichte keuken. Op de 1e eta ge bevinden zich 2 slaapkamers, een badkamer met dou che en toilet, en een overloop met vaste trap naar de zolder. Op de zolder is nog een 3e slaapkamer. De wo ning heeft een gasgestookte combi CVA/VW installatie, en is geheel voorzien van dubbele beglazing. In de ach tertuin staat een losse stenen berging. Goed onderhouden 4-kamer eengezinswoning, gele gen in de wijk "de Kooistee". In de nabije omgeving ligt een park met diverse recreatiemogelijkheden. Op loop afstand bevinden zich diverse lagere scholen, winkels, sporthal en bushalte. Indeling: entree met toilet en trap naar 1 e etage. L-vor mige woonkamer met afgesloten keuken. Op de 1 e eta ge bevinden zich 2 slaapkamers, een badkamer met dou che en toilet, en een overloop met vaste trap naar de zolder. Hier bevindt zich nog een overloop en de 3e slaapkamer. De woning heeft een gasgestookte CVA/VW installatie, en een mechanische ventilatie unit. Tevens is de woning geheel voorzien van dubbele beglazing. Aan de achterzijde van de woning staat een losse stenen ber ging. Een ruime en goed onderhouden 4 kamer-eengezins woning, gelegen in de wijk De StruytenBinnen loop afstand ligt "Het Haringvliet" met talloze recreatieve mogelijkheden. De buurt bestaat uit koop- en huurwo ningen. Het in ruime mate aanwezig openbaar groen draagt bij tot het rustige karakter van de buurt. Indeling: een ruime woonkamer met open keuken en een trap, drie ruime slaapkamers en een vaste trap naar een ruime zolder. De begane grond van de woning is voorzien van warmte-isolatie en dubbele beglazing. De woning kan worden verwarmd door middel van een gas gestookte centrale-verwarmingsinstallatie, gecombi neerd met een warm-watervoorziening. Bij de woning behoort een, aan de achterzijde gelegen, losstaande ste nen berging. Bezoekadres tot opening woonwinkel: p/a Brielsestraatweg 3, 3220 BA Hellevoetsluis. Telefoon (0181) 310 122 of (0181) 399 733. Fax (0181)320 081. Openingstijden: ma t/m do 9.00 tot 15.00 uur, vr 9.00 tot 12.00, 18.00 tot 21.00 uur of volgens afspraak. Tevens hebben wij een Info woning aan de Nereus 5 te Hellevoetsluis. Openingstijden: ma t/m vr 14.00 tot 17.00 uur. In de Infowoning verstrekken wij informatie over verhuur en verkoopwoningen en hypotheek adviezen worden door de rabobank verstrekt en kunnen u een zeer aantrekkelijk hypotheekaan bieding doen. Internet: http://www.cwsh.nl E-mailadres info@cwsh.nl Hellevoetsluis is een echt wa tersportcentrum, met 2000 lig plaatsen in vier jachthavens. Het is gelegen dicht bij het strand en de duinen van Voor ne, één van de mooiste duin gebieden van West-Europa. Het verleden van Hellevoetsluis is nauw verbonden met het water. Dankzij de strategische Hellevoetsluis, met ruim 36.000 inwoners de grootste gemeente op Voorne, is een aantrek kelijke woongemeente. Het biedt de bewoner een veelvoud aan voorzieningen. Wij noemen er enkele. Er is een breed aanbod van onderwijs, musea, sportaccommodaties, gezondheidszorg, een bibliotheek, en er zijn uitstekende winkel voorzieningen. Zo telt het unieke, over het Voornse Kanaal gebouwde, winkelcentrum "De Struytse Hoeck", alleen al 120 winkels. In de er onder gelegen ruime parkeer garage kan uiteraard gratis ge parkeerd worden. Binnen de vesting vindt u tal van historische ge bouwen die stuk voor stuk de moeite waard zijn om te bezoeken. Restaurants, eetcafé's en ge zellige terrasjes, Hellevoetsluis heeft het allemaal.

Het Nieuwe Stadsblad | 1997 | | pagina 28