oils 'iiiiii ii "J'j'jS Autobedrijf H. Pennings B.V. Officieel Mazda-dealer voor Schiedam Noordmolenstraat 17, Telefoon: 010-246.42.22 Wie de Noordmolenstraat van Schiedam inrijdt, zal direct ervaren dat hier een van de mooiste Mazda-vestigingen van Nederland is gebouwd. Het betreft het dealerbedrijf van Autobedrijf Pennings, uw officieel Mazda-dealer. Zo n 3 jaar geleden werd de eerste paal geslagen van dit bedrijfspand, destijds een opzet die nog niet eer der in het land was vertoond. Met de bouw van het nieuwe pand voldoet Pennings dan ook ruimschoots aan de nieuwe huisstijl die de Mazda-importeur bij al haar dealerbedrijven doorgevoerd wil zien. :tim 62 Sedi 1.8 LX Op basis 48 maanden en 20.000 kilometer per jaar: 952,88 per maand excl. BTW. De aanpak van Pennings is helemaal gericht op een goede ontvangst van de klant. Ed Kiderlen van Autobedrijf Pennings legt uit waarom de klant zo nadrukkelijk centraal staat bij Know-ftow Autobedrijf Pennings is een bedrijf met een historie. Op 5 mei jl bestond het bedrijf 29 jaar. Er is in die tijd een forse know-how van Mazda opgebouwd. Ed Kiderlen Mazda 121 Hatchback 1.3 LX Op basis 48 maanden en 20.000 kilometer per jaar: 651,12 per maand excl. BTW. Pennings. "Ieder willekeurig merk is in nederland in bijna iedere plaats te koop. Nu zijn er voldoen de redenen om voor een Mazda te kiezen. Maar waarom zou een klant ervoor kiezen om dat juist bij Pennings te doen en niet ergens anders? De reden ligt voor de hand: omdat hij of zij bij Autobedrijf Pennings kan rekenen op een uitstekende behandeling. vertelt: "Wij vinden het belangrijk dat alle service die de klant wenst, geleverd kan worden. Dat begint met het aanbieden van alle nieu we Mazda-modellen in de moder ne showroom. Voor mensen die op zoek zijn naar een goede gebruikte auto is er de steeds wis selende voorraad Kroon Occasions. Als dealerbedrijf kun nen we de automobilist verder Mazda 323 Coupé 1.3 LX Op basis 48 maanden en 20.000 kilometer per jaar: 755,- per maand excl. BTW. Dat begint bij de verwelkoming van de cliënt bij binnenkomst, maar houdt ook verband met de presentatie van Mazda-modellen en de efficiency van de werk plaats." met alle mogelijk zaken van dienst zijn. Zo staan we paraat als het gaat om het inbouwen van o.a. LPG-installaties, airconditionings, alarminstallaties en autotele foons. Alle inbouwhandelingen gebeuren volgens de specificaties van de fabrikant; een goede kwali teit is derhalve gewaarborgd." HP-Lease Het aanbieden van leasemogelijk heden voor zowel de zakelijke als de privé-rijder behoort eveneens tot het servicepakket van Autobedrijf Pennings. Om in te spelen op de regionale behoefte van het midden- en kleinbedrijf heeft Pennings zelfs een eigen lease-maatschappij in beheer, HP- lease. Dit leasebedrijf, dat door Pennings in eigen beheer wordt behartigd, richt zich op kleine en hele kleine maatschappijen. Het volstaat echter in de meeste gevallen om zaken te doen met HP-Lease om de juiste leasevorm te kiezen. Heel nauwkeurig kan de vorm daarvan worden afgestemd op specifieke, persoonlijke wen sen van elke lease-klant afzonder lijk. Ongeacht of het gaat om een meerjaren-contract of short-lease voor één of enkele maanden, alles is mogelijk. Kopen of leasen, zowel zakelijk als privé, rekenen we met plezier voor u uit. Want lease-klanten zijn bij ons net zo welkom en belangrijk als 'gewone' autokopers." gg| v.. ate 3fll Op basis 60 maanden en 20.000 kilometer per jaar: 775,39 per maand excl. BTW. middelgrote bedrijven die opti maal relatiebeheer prefereren. Ed Kiderlen legt desgewenst uit wat HP-Lease voor de klant kan bete kenen. "Zoals u wellicht weet, kie zen steeds meer automobilisten voor autoleasing in plaats van kopen", aldus Kiderlen. HP-Lease kan in eigen beheer leaseprijzen bepalen en bevindt zich daardoor voor de klant in een comfortabele situatie, omdat er in de meeste gevallen Veel flexibeler omgegaan kan worden met leasemogelijkhe den dan bij de grote leasebedrij ven. De klant heeft de offerte bin nen 15 minuten op de fax en kan er op wachten in de showroom. Als de klant dat echter wil, kunnen we de leasemogelijkheden van alle lease-maatschappijen in Nederland aanbieden. Dat wil zeg gen: alle hele grote, maar ook alle Schadeherstel Een ongelukje zit in een klein hoekje. Loopt uw Mazda een deuk je op, dan is het goed te weten dat u terecht kunt bij Autobedrijf Pennings. Deze Mazda-dealer is namelijk ook een Mazda Erkend Schadeherstelbedrijf. "Immers", zo redeneert Ed Kiderlen, "ook in geval van schade heeft de Mazda- rijder recht op de beste service. Dit kwaliteitskeurmerk garandeert de klant dat de reparaties van schade uitgevoerd worden onder zware voorwaarden. De doelstel ling van hét kwaliteitsmerk "Mazda Erkend Schadehersteller" is om naar de klant toe nog meer service te kunnen bieden. De kwa lificatie "Mazda Erkend Schadehersteller" staat o.a. voor deskundig herstel van de schade volgens de normen van de fabri kant met gebruikmaking van origi nele onderdelen. Verder blijft de Mazda-fabrieksgarantie behou den, wordt er gratis een vervan gende Mazda terbeschikking gesteld en geldt er een schriftelij ke garantie op het herstelwerk." Welkom Het voorstellen van het actieve Mazda-dealerbedrijf beperkt zich tot deze pagina. Wanneer u geïn teresseerd bent in een nadere kennismaking met het team van Autobedrijf Pennings of de (Mazda)produkten die het bedrijf voert, dan bent u natuurlijk altijd welkom om een kijkje te komen nemen. Ed Kiderlen besluit: "Als autobedrijf betekenen we graag meer voor de klanten. Alleen op die manier is het ons inziens mogelijk om op goede-basis zaken te gaan doen èn te blijven doen."B >3arts9a Xedai 6 1.6 Op basis 48 maanden en 20.000 kilometer per jaar: 1178,46 per maand excl. BTW. Ml i ||j

Het Nieuwe Stadsblad | 1997 | | pagina 26