AUTO Hl-F CENTRE A Spotlights op de Chrysler Neon! Verkeerspolitie in Jeep Grand Cherokee ƒ1.175,- WÊÊÊÊÊÊ aanbiedingen op lange company cars! COUNTYCAR t&jCHRYSLER OodcjE 24 25 JANUARI ƒ4.000,- voordeel! Binnenkort ziet u de medewer kers van het KLPD, Korps Landelijke Politie Diensten, over de wegen rijden in zes splinternieuwe Jeeps Grand Cherokee 4.0 liter. Deze Jeeps, die zijn uitgerust met een LPG-instal- latie van Prins Autogassystemen en een Middle East Cooling Package vanwege de vaak extreme gebruiksomstandigheden, worden ingezet om voertuigen die na een ongeval niet meer kunnen rijden van de weg af te slepen. Hierdoor onstaat minder kans op file. De Jeeps kunnen sneller ter plaatse zijn dan de bergingsbedrijven. Met de vierwielaandrijving van deze auto's kan onder alle weersomstandig heden hulp verleend worden en de Grand Cherokee kan zelfs moeiteloos door drassige weilanden rijden. Overigens worden de wrakken door de politie- jeeps alleen naar de vluchtstrook gesleept zodat de bergingsdiensten hun werkzaamheden later alsnog kunnen verrichten. Wanneer u op zoek bent naar de laatste nieuwe snufjes om uw auto te verfraaien, dan kunt u zeker niet om Eddy's Auto Hi-fi Centre aan de Gustoweg 55 heen. Het bedrijf timmert al 27 jaar aan de weg en is in de loop der jaren uitgegroeid tot grootste Car Audio-specialist in de regio Rotterdam. Autogids had een gesprek met Eddy Warnaar, eigenaar en oprichter van Eddy's. Eddy Warnaar begon zijn zaak met de verkoop van banden en auto-accessoires. Door de toene mende vraag naar auto-radio's en boxen besloot hij zijn bedrijf daar in te specialiseren. En met succes! Het aanbod bij Eddy's is enorm. U heeft de keuze uit radio's, boxen en versterkers van vijftien uitste kende merken, zoals Clarion, Philips, JVC, Kenwood, Magnat en Sony. "We hebben voor elk wat wils. Naast een aantal dure uitvoe ringen kunnen wij zogeheten star ters ook aan voordelige radio's helpen. Zo hebben wij al een auto radio vanaf f99 - en speakers voor 59,-", vertelt Eddy Warnaar. Natuurlijk zijn de duurdere mer ken massaal vertegenwoordigd, want dat is toch wel de speciali teit van Eddy's. Bij een rondje door de winkel blijkt dat eens te meer. De muren hangen vol met alle soorten en maten boxen en versterkers. Maar ook op het gebied van alarminstallaties, auto telefoons, accessoires en naviga tiesystemen hebben de medewer kers van Eddy's de deskundigheid in huis. Noviteiten "Een van de laatste nieuwe snufjes is bijvoorbeeld het track-back sys teem. Bij dit systeem wordt de auto uitgerust met een zendertje. Wordt de auto gestolen dan is de auto door heel Europa op enkele meters precies te traceren", ver telt Eddy Warnaar. "Een andere nieuweling is de Travel Pilot van Blaupunkt. Dit navigatiesysteem helpt u op een eenvoudige en vei lige manier bij het vinden van de weg. Het is moeilijk om deze sys temen even in twee zinnen uit leg gen. Ik raad iedereen dan ook aan om zelf eens bij ons langs te komen, zodat we een uitgebreide uitleg kunnen geven." Uitbreiding Eddy's Om een groter bereik te bewerk stelligen is per 1 januari een twee de filiaal van Eddy's aan de Kleiweg 176b geopend. Eddy Warnaar: "Ik wilde graag wat meer naar het centrum toe zodat men sen sneller bij ons binnenstappen. In de zeer nabije toekomst wil ik ook graag in Zuid nog een filiaal. Overigens is het voor mensen bui ten Rotterdam heel eenvoudig om van onze diensten gebruik te maken, want wij beschikken over mobiele service. Wij monteren en bouwen in heel Zuid Holland aan huis in." Dat Eddy's uitstekende kwaliteit levert, blijkt wel uit het feit dat het bedrijf SCM-gecertificeerd is. Dit houdt in dat aan de normen van de gezamenlijke verzekerings maatschappijen wordt voldaan. Na de inbouw door Eddy's, ont vangt de cliënt een officieel SCM- certificaat dat als bewijs voor de verzekeringsmaatschappij dient dat de auto daadwerkelijk van een deugdelijk alarm is voorzien. Voordelig Momenteel kunt u bij Eddy's een Clarion radio/cd-speler aanschaf fen voor slechts 499,-, uiteraard compleet gemonteerd. Voor de iets luxere Clarion radio met cd- wisselaar betaalt u 699,-. "Ik kan eigenlijk nog zoveel laten,zien", besluit Eddy Warnaar. "Ons aan bod is gewoon te groot om op te noemen. Zoals ik al eerder zei, het is gewoon veel verstandiger als de lezers van Autogids Zelf eens langskomen. Ons team staat altijd klaar om vragen te beantwoorden of om een geluidsdemonstratie te geven." Gustoweg 55, Rotterdam. Telefoon: OIO - 426 00 92 Officieel dealer voor groot Rotterdam Op vrijdag 24 en zaterdag 25 januari staat de Chrysler Neon centraal bij Countycar Rotterdam. Te zien en te koop zijn diverse HHHHÉl|l||feÉÉÉ|ajjÉiMj^^^^^npv^S nieuuie en gebruikte Neon's. Verder gelden er speciale aan- biedingen op deze company cars: aantrekkelijke zeer jonge auto's met weinig kilometers voor zeer scherpe prijzen. Standaard; luxe Op iedere Chrysler Neon vindt u: krachtige 2.0 liter 16V motor, stuurbekrachtiging, 2 airbags, getint glas, elektrisch verstelbare buitenspiegels, dwarsbalken in de portieren, elektrische romen en een verstelbaar stuurNaÉÉfa Eddy's Auto Hi-fi Centre VAKSPECIALISTEN IN CAR HI-FI, ALARMSYSTEMEN, MOBIELE TELEFONIE EN INBOUW Vrijdagavond koopavond tot 21.00 uur. all you need... Toepad 15, R'dam, AUTOSTRADA (naast v. Brienenoordbrug), tel: 010-4529066

Het Nieuwe Stadsblad | 1997 | | pagina 28