m Wat schuilt er achter de muren van het moderne pand van Hyundai de Pelicar in Schiedam? Volgens directeur Cees van Dun staat de naam Hyundai de Pelicar voor een hecht team enthousiaste mede werkers die maar één ding in gedachten hebben: de klant tevreden maken en houden. In een interview geeft hij zijn visie over klanten, moderne auto's en de kracht van Hyundai de Pelicar. Cees van Dun: "Hyundai de Pelicar in Schiedam is dealer voor Hyundai. Een jong bedrijf, echter wel met vele jaren specifieke Hyundai-ervaring in huis. Het staat natuurlijk wel vast dat ons merk een groot deel van ons succes als autobedrijf verklaart, maar niet helemaal. Wat Hyundai de Pelicar tot een bijzonder bedrijf maakt is zijn klantgerichte opstelling, die over al in het bedrijf en bij iedereen die daar werkt duidelijk merkbaar is. Hyundai de Pelicar staat voor vol ledige mobiliteit: voor alles wat met auto's te maken heeft, recht streeks of zijdelings. Het spreekt vanzelf dat we graag auto's verko pen. Nieuwe personenwagens en bedrijfswagens net zo lief als degelijke occasions. Maar vooral zien we onszelf als een dienstver lenend bedrijf. Een bedrijf dat in alle opzichten achter zijn klanten staat, onder alle omstandigheden. Kijk, en daar hoort ook bij dat we ervoor zorgen dat onze klanten goede auto's kopen. Daarmee begint onze dienstverlening pas. En ook de blijvende vertrouwens relatie met al onze klanten. Wat we allemaal doen en vooral méér doen voor onze klanten, is door slaggevend voor ons succes als autobedrijf. Bij alles wat we doen, denken we vanuit hun belang. We verstaan ons vak. Maar we ver staan in de eerste plaats automo bilisten." Feest De aflevering van uw nieuwe Hyundai of gebruikte auto Een bekend euvel in de autobran che: Met alle egards wordt u omringd ten tijde van de aanschaf. Als het op afleveren aankomt zijn diezelfde egards wel eens ver te zoeken. Op dat probleem wil Cees van Dun graag reage ren: "Bij Hyundai de Pelicar pakken we dat anders aan. Bij ons is de aflevering een feest en wordt u met dezelf de zorg als bij de aan koop ontvangen. Wij zien de aflevering als het eerste contact van een langdurige pretti ge relatie". Trendy Van Dun over het modellengamma van Hyundai: "Onze servi ce is van dezelfde onberispelijke kwali teit als onze auto's. Neem nu de populaire Excel. De huidige, gestroomlijnde versie werd in 1994 geïntroduceerd. Wij leveren de auto als 3-deurs hatch back en als 5-deurs liftback. In alle carrosserievarianten is er keuze uit een 1.3 of 1.5 liter krachtbron. De 1.5 kan worden gekoppeld aan een automatische transmissie. Een stapje hoger in het gamma bevindt zich de Lantra. De Wagon uitvoering is Hyundai's eerste sta tioncar. De auto haakt in op de heersende mode dat een station wagon best trendy mag zijn. De Lantra Wagon is ideaal voor het gezin met oog voor mooie dingen. Afgelopen zomer zag de spectacu laire Coupé het levenslicht. Deze auto is niet de opvolger van de Scoupé, maar een totaal nieuw model dat in een hoger segment opereert." Trots "Op onze werkplaats zijn we even trots als op onze showroom. De werkplaats en het onderdelenma- gazijn zijn eigenlijk het hart van ons bedrijf. Ze zijn belangrijk voor het afleveringsklaar maken van nieuwe auto's en voor het uitvoe ren van deskundig onderhoud, reparaties, algemene periodieke en andere keuringen en het inbou wen van LPG autogasinstallaties. Op onze technische afdelingen mogen we terecht trots zijn. Op onze hypermoderne apparatuur, maar ook op de vakbekwame monteurs. Niemand wil zijn auto langer missen dan strikt nodig is en daar houden wij terdege reke ning mee. Daarom beschikken we over een groot geavanceerd onderdelenmagazijn waarin de voorraad zorgvuldig wordt bijge houden. Mochten reparaties noodgedwongen meer tijd vergen dan u schikt, dan kunnen wij u altijd een vervangende auto ter beschikking stellen tegen een spe ciaal service-tarief. Kortom, het repareren of verzorgen van uw auto is voor ons meer dan het ver vangen van onderdelen." Welkom voor een echte kennismaking Cees van Dun besluit: "U hebt nu een indruk van ons bedrijf. En naar wij hopen ook van de filoso fie van waaruit wij werken. We doen graag meer voor onze klan ten dan strikt genomen van een autobedrijf wordt verwacht. Hoe dat in de praktijk autorijden ple zieriger en voordeliger maakt, kunt u eigenlijk alleen ontdekken als u eens bij ons langskomt. Wij laten u dan graag ons hele bedrijf zien en kennismaken met al onze medewerkers. Het zijn immers de mensen die het 'm doen. De sfeer bepalen en maken dat u en uw auto zich bij ons thuis voelen. Een uitgebreide proefrit in de auto waarop u een oogje heeft, kan trouwens ook altijd. Graag tot ziens bij Hyundai de Pelicar. >'S Z ÊJ l\l BEL /A !\J G M9 J LJ L B B B i L t S L E l\! f\J B G 1/EEL IVW E E B LJ T Hyundai de Pelicar: Hyundai-dealer met een eigen visie

Het Nieuwe Stadsblad | 1997 | | pagina 34