De nieuwe Fiesta nu met Royal Class-aanbiedingen. Vink Sc Evag Autobedrijven BV. Nu met nieuwe bekleding en bumpers in carrosseriekleur. Maak een Royal Class proefrit in uw favoriete Ford en u maakt kans op een nieuwe De nieu we Escort Business f L Edition standaard met o.a.: jan Evertsenweg 6, Industrieterrein Vijf Sluizen, 3115 JA Schiedam.Telefoon 010 - 426 46 90. DONDERDAG 3 APRIL 1997 airconditioning Easy Sound System 3000 T stuurbekrachtiging elektrisch bedienbare ramen vóór centrale portiervergrendeling van binnen uit te ontgrendelen achterklep lampje in sleutel alleen voor Fiesta RS en Ghia 14 inch velgen met 185/55 banden tweede airbag (de eerste is standaard) hoofdsteunen achter unieke Ford startblokkering wagons voor de prijs van een 4-/5-deurs. airbag stuurbekrachtiging centrale portiervergrendeling sportbumpers in carrosseriekleur met mistlampen vóór elektrisch bedienbare ramen vóór toerenteller getint en warmtewerend glas 14 inch wielen met 185/60 banden in 60/40 delen neerklapbare achterbankleuning unieke Ford startblokkering tweede airbag (eerste is standaard) hoofdsteunen achter** airconditioning Easy Sound System 3000 T IGk^ Stap binnen voor uw gratis Royal Class Ticket Wie weet is de gratis Ka, t.w.v. f20.990,-voor u! Maakt u een Royal Class proefrit in de Ford van uw keuze, dan dingt u tevens mee naar één van de vele vorstelijke prijzen uit de Royal Class Prijzenkast. -479 Royal V///// Prijzen zijn incl. B.T.W., excl. kosten rijklaar maken en verwijderingsbijdrage. Afgebeelde lichtmetalen velgen zijn optioneel. Alleen in combinatie met stuurbekrachtiging (standaard op Ghia, 1.8 dieselmotor, 1.4 ZETEC-motor en CTX-automaat)Op Ghia: airco radio 5000T f 1.190,-. **Hoofdsteunen achter niet op Escort Cabriolet. elke twee jaar een nieuwe Ford. Vraag ons naar de exacte voorwaarden. Wijzigingen voorbehouden. V 2725

Het Nieuwe Stadsblad | 1997 | | pagina 6