5tor ideeën voor in om het huis 1 ComfortHijys DERAG DE BEDDERIJ A Bur««thuys SITUATION 1 INFORMATIEBON KOMFORT „Het Meubelparadijs bv" 24 aprij? i,, Ode aan de keuze. Win- kelend Nederland is meer dan geïnteresseerd in woninginrichting. Een derde van de bevolking van 13 jaar en ouder blijkt continue met aanschafplannen te lopen en wil hiertoe binnen drie maanden overgaan. Dit blijkt uit onderzoek. Gelukkig ondervindt de consument in eerste instantie niets van deze kennis bij de leveran ciers. Wel levert dit een sterke toename op van de keuzemogelijk heden in alle soorten, genres en niet te vergeten winkelmogelijkhe den. Keuze, keuze en nog eens keuze. Wilt u iets anders, dan zijn er tal van specialisten die met hun aanbod Nederland van haar door snee modelinrichtingen kunnen ontdoen. Wars van de massa, zoeken naar anders. Dat is het motto. Oriënteren wordt wetenschap. Geluk kig helpt de media de consument richting te bepalen, onder het mom: 't is tijd voor de nieuwe iD&... ideeën voor in ©om het huis d De Exotische aanbieding van Star Stijlmeubelen b?ic Nu heel goedkoop een echte Pers op de vloer! Komfort Kozijnen voor jaren lange zorgeloze zekerheid Eindelijk een fauteuil die uw dokter voor zou kunnen schrijven. comfortabel en op maat wonen Uitnodiging voor de grote interieur inruil-aktieü! Bij Burchthuys vindt u een grote en gezellige showroom vol met stijl- en sfeervolle woonideeën van de beroemde merken. PERZISCHE TAPIJTEN Slaapvoordeel teneur De grootste collectie meubelen uit Italië, o.a. hoogglans en white-washed. Escargot Meubelparadijs-lijn Postcode:. De opruiming is nog niet voorbij en bij Star Stijlmeubelen kunt u al weer terecht voor de aanbieding van de maand. Een eetkamer (rond) uitgevoerd in Bamboe en te verkrijgen in diverse kleuren zoals: noten, kersen, en vier RAL kleuren met in facet geslepen glas. En dit voor de exotische prijs van 2.995,-. Uiteraard kunt u ook bij Star Stijlmeube len terecht voor modern, ambachtelijk, romantisc h en klassiek. U vindt ons op het bedrijventerrein Westvliet, 1 km voor bij Drievliet. Ruime parkeergelegenheid. Star/Stijlmeubelen Westvlietweg 98 2267 AJ Leidschendam Tel: 070 - 3989778 Derag Perzische Tapijten (niet meer gevestigd op de Bopezem- weg) heeft i.v.m. verhuizing van de Boezemweg naar het filiaal Freericksplaats een te grote voorraad Perzen in alle maten en prijzen. Dus kunt u nu uw droom in vervulling laten gaan, want door gebrek aan ruimte hebben wij nu echte Perzen voor scherpe prijzen! Grijp uw kans! Tot ziens op ons vertrouwde adres: Freericksplaats 9, Rotterdam - Hillegersberg, Tramlijn 4 stopt bijna voor de deur. Rug verstelling Zitlift Fauteuil lift Relax Relax Hoog/ Laag Voor perfecte levering en montage van kunststof-, aluminium en hardhouten kozijnen en deuren. Tevens rolluiken. Isolatieglas, schuifpuien, serres, dakkapellen, binnen- en buitenzonwering. Verder bieden wij u 10 jaar garantie op alle kunststof produkten met een mogelijkheid voor een onderhouds contract. Gaarne maken wij voor u een vrijblijvende offerte aan huis. Wij nodigen u graag uit om een bezoek te brengen aan onze showroom, welke geopend is dagelijks van 9.00 tot 18.00 uur en zaterdag van 10.00 tot 16.00 uur. Speciale aktie tot 31 mei: bij aankoop van een draaikiepraam inzethor gratis! Wolphaertsbocht 276a (hoek Pleinweg) 3081 KR Rotterdam Tel. 010 -486 66 83 Gezond en comfortabel zitten doet u op de fauteuils van Comforthuys. Veel klachten kunt u voorkomen als u zorgt dat u goed zit. Het staat vast dat ongezond zitten veel rugklachten en een gestoorde bloedsomloop veroorzaakt. Dit kunt u nu voorkomen, door de Easy-Sit fauteuil van Comforthuys. Voor iedereen op maat leverbaar. U bent hartelijk welkom in onze showroom, waar wij u in alle rust adviseren. Ophaalservice. Als u geen vervoer heeft, bel dan (010) 456 72 80 en u wordt gratis gehaald en weer thuisgebracht! Rotterdam Alexanderpolder, Henk Speksnijderstraat 8 (naast Burchthuys Interieur) Telefoon: (010) 456 72 80 Vrijdag koopavond, maandag geopend vanaf 13.00 uur De grote jaarlijkse interieur-inruil-aktie bij Burchthuys is weer begonnen. Dit geeft u de mogelijkheid om voor uw meubelen een mooi bedrag terug te ontvangen. Bij aankoop van een bankstel krijgt u bijvoorbeeld 150,- per zitplaats inruil. Dat is dus al vlug 750,-. Wij brengen uw nieuwe meubelen en nemen de oude mee. Voor uw kast, eethoek, salontafel, enz. krijgt u ook een mooie inruilprijs. Kom daarom naar onze schitterende showroom waar de" noten, mahonie, kersen, taxus collecties staan te blinken. Zitmeubelen van beroemde merken zoals Hofstede, Van Manen, Raanhuis, Fromholz, enz. enz. staan klaar voor een Hartelijk Welkom... BURCHTHUYS INTERIEUR BV. Tel. 010-4187700. Geopend: dinsdag t/m zaterdag van 9.30 - 17.30 uur. Sinds 1966 Met een uitgekiende collectie boxsprings en matrassen is "de Bedderij" al meer dan 10 jaar dé specialist op het gebied van slapen, rusten en ont spannen. De Zevenslaper Zodiac boxspringcombinaties, ontworpen door Jan des Bouvrie, voegen daar nog een nieuwe dimensie aan toe: de uit drukking van uw persoonlijke smaak in stijl en ontwerp. Wilt u meer weten over alle mogelijkheden van de Zevenslaper Zodiac collectie, neemt u dan contact op met uw beddenspecialist: de Bedderij. Bergweg Zuid 140 2661 CW Bergschenhoek Tel. 010 - 4522 08 81 Berlagestraat/hoekHenk Speksnijderstraat 4 3067 AC Rotterdam Alexanderpolder (volg borden Lage Land) Tel. 010-4566999 Schitterend te combineren met onze prachtige lederen bankstellen en accessoires in messing en bladgoud. Meubelen met een zeer hoog kwaliteitsniveau en toch een prettige prijsstelling. Frivool en eigenzinnig. Bekleding in stof, in alle kleuren. Gecappitto- neerd. Ook in leer onder de naam Carocol. Poten: hout of alu. Uitvoering: in Linossa stof. diverse kleuren. Een verrassende collectie is uw bezoek meer dan waard. U kunt ook bellen: 010 - 460 43 31De schitterende brochure wordt u dan gratis toegestuurd. Zwart Janstraat 87-91, Rotterdam. Telefoon 010 - 465 95 40. 8 B Y NI P I U S De nieuwe "Meubelparadijs-lijn" zit boordevol met mooie losse idee-meubelen! De wandkast met ovale glasdeur en de charmante rotanfauteuil met gebogen armleuningen verdienen zeker uw aandacht in onze showroom. Kom langs en informeer naar de mogelijkheden! Woninginrichting Henk Struijk jr. Stadionweg 21, Rotterdam. Tel. 010 - 4823160 Woonboulard Vlaardingen, Gerard Burgerlaan 3, 3131 KZ Vlaardingen. Geopend: Maandag 13.00 - 17.30 Di. t/m Do. 9.30 - 17.30 uur Vrijdag 9.30 -21.00 Zaterdag 9.30 - 17.00 uur 1 Wegener sythoff weekbLaden Stuur mij meer informatie over de volgende artikelen: (kruis aan) Naam: B D Adres: Plaats: Inzenden aan: Wegener Sijthoff Weekbladen, afd. promotie, Postbus 1980, 3000 BZ Rotterdam. iD& is een uitgave van Wegener Sijthoff Weekbladen B.V. De volgende pagina verschijnt op 29 mei 1997 in een oplage van 733.000 exemplaren. Reserveren vóór 16 mei bij de Advertentie Afdeling, vragen naar Hans Ivo 010-4699911. Concept vormgeving: Van Stralen Media Service B.V., Rotterdam.

Het Nieuwe Stadsblad | 1997 | | pagina 16