Generale Bank biedt haar relaties veel gebruiksgemak en aantrekkelijke tarieven I Alle gekheid op een stokje! Wil jij aan het roer bij Zeekadetkorps Schiedam? Geef Liduina een nieuwe eeuw B A' Tuincentrum Vol leringaltijd iets bijzonders! II WOENSDAG 21 MEI 1997 21-453 SCHIEDAM - ledereen die op zoek is naar een betrouwbare bank en uiteindelijk terecht komt bij de Generale Bank aan 's-Gravelandseweg 565, ontdekt snel dat die keuze de juiste was. Voor de Generale Bank - met ruimm 90 kantoren verspreid over Nederland is het vanzelfsprekend dat de dienstverlening optimaal is. "Wij bieden een volledig dienstenpakket dat gericht is op particulieren van de vestiging aan de 's-Gravelandseweg. Generale Rekening Of het nu gaat om verzekeringen, hypotheken, sparen of beleggen wij nemen de tijd om de meest geschikte oplossing voor onze relatie te zoeken. Bovendien wordt met ingang van 20 mei een nieuw product, de zgn. Generale Rekening geïntroduceerd, waarmee sparen, betalen en lenen op één rekening mogelijk wordt", aldus mevrouw De Brieder. Voor personen die voor het eerst van de diensten van de Generale Bank gebruik maken, ligt een cadeau klaar. Dit is het rijk geïllustreerde boek 'Verkennningen door de provinciale landschappen'. De uitgave werd mogelijk gemaakt door de Generale Bank en de actie loopt tot en met 30 juni 1997. Vaste relaties van de bank kunnen eveneens in aanmerking komen voor het gratis boek. De medewerkers vertellen graag (tel. 246 2222) hoe men in het bezit komt van de uitgave. Sinds begin van dit jaar gelden bijzonder aantrekkelijke voorwaarden voor het afsluiten van een hypotheek. In Nederland is het vrij uniek dat men tot 143 procent van de executiewaarde kan gaan, maar bij de Generale Bank is dat mogelijk. Ook personen die een zelfstandig beroep uitoefenen kunnen voor een flexibele en concurrerende hypotheek bij de Generale Bank terecht. Generale Bank 's-Gravelandseweg 565 Postbus 108 3100 AC Schiedam Tel. 010-246 2222 Fax 010-427 04 55 Press Service 0546-576525 Zaterdag 24 mei demonstratie Manden vlechten Rijksstraatweg 11 2645 BR Delfgauw 015 2570625 sAONSN Deze week start de inzamelings-campagne voor restauratie van de Liduina Basiliek. In de brievenbus vindt u 'n enveloppe met daarin een brief, folder en acceptgirokaart. Vul deze in en doe 'm op de post. Hartelijk dank voor uw bijdrage! P. M. Visman, pastoor Heeft u een „Ja/Neen"-sticker op uw brievenbus geplakt, dan ontvangt u niets. Wilt u toch een bijdrage geven? Stort dit bedrag dan op gironummer 26.25.000 ten gunste van „Liduina Basiliek". Of bel 4268228 (Pastorie) 4733996/2465381 (Fondswerving). Per omgaande wordt u informatie met girokaart toegezonden. Dat kan, want daar hebben wij onze vaartuigen tenslotte voor, en we laten graag nieuwe leden los op alles wat bij ons vaart en drijft. Niet direct natuurlijk; we laten je eerst kennis nemen van allerlei zakpn die met varen te maken hebben: hoe maak je een platte knoop, hoe zet je een koers uit, waarom kun je niet tegen de wind in zeilen en wat betekenen al die lichtjes die je 's nachts op schepen ziet? Verder leer je waarom een motorboot motort en een zeilboot niet en waarom een stuurman ook best een meisje kan zijn. Dit alles gebeurt op zaterdagmiddag aan boord van onze grote schepen de Spica en de Van Versendaal. En natuurlijk met de vele kleine motor-, roei- en zeilboten. Daar gaan we vaak mee op kamp, overal in Nederland. Ook bezoeken we maritieme bedrijven, varen we mee met bijzondere schepen en ontmoet je kadetten uit andere landen, in andere landen. Maar het belangrijkste is wel dat we allemaal een leuke tijd hebben. Daarbij maak je dan uiteraard veel vrienden en vriendinnen. Eigenlijk zou je het gewoon zelf mee moeten maken. Wat is het Zeekadetkorps? Het Zeekadetkorps 'Jacob van Heemskerck' te Schiedam bestaat al 46 jaar, het is één van de zestien korpsen die deel uitmaken van Zeekadetkorps Nederland. Het Zeekadet korps is een vereniging voor jongens en meisjes tussen de 11 en 17 jaar die hun vrije tijd zinvol op en om het water willen doorbrengen. De vereniging onderhoudt nauwe contacten met de maritieme wereld, zoals de Koninklijke Marine, de koopvaardij, scheepswerven, enzovoorts. Het doel van het Zeekadetkorps is om de jeugd op en om het water bezig te houden en natuurlijk om veel plezier te hebben! Belangstelling? Vul de bon in of bel voor vrijblijvende informatie. Dan nodigen wij je uit om eens te komen kijken met je ouders en een middag mee te doen; En neem gerust een vriend of vriendin mee! We laten je dan kennis maken met een zaterdagmiddag uit het leven van een zeekadet. Wij hebben onze ligplaats aan de steiger van de HSM, aan de Westfrankelandsedijk (havennummer 528). Deze werf is tijdens onze bijeenkomsten op zaterdag meestal geslotea Als je eens een kijkje wilt komen nemen, is het raadzaam om van te voren even te bellen. Wij zijn bereikbaar via de nummers 010-4732533 of 010-4349716 (alleen 's avonds bereikbaar). In beide gevallen kunt u vragen naar van Ewijk. BON: Ik wil graag meer informatie over Zeekadetkorps Jacob van Heemskerck in Schiedam Naam: Adres: Postcode: Plaats: Telefoonnummer: Deze bon in een gefrankeerde envelop opsturen naar: L.J. van Ewijk, Westvest 159, 3111 BT in Schiedam ADVERTORIAL Voor een fPOKON I gezonde groei van uw bloeiende tuinplanten. 1 liter POKON TERRAS EN BALKON SPAANSE MARGRIET Zo'n bijzondere mand op stok, die u overal zomaar in de grond kunt prikken, gevuld met bloem- en kleurrijke éénjarigen, die zo lekker tang bloeien met z'n allen, en dan zo voordelig? Nee, we houden u niet voor de gek. Nu van 19,95 voor In de volle zon komt deze plant tot volle bloei. In diverse kleuren. Van 5,95 voor incl. een hangplant. Keuze uit 3 soorten. WK 21 Aanbiedingen zijn geldig tot 1 week na verspreiding van dit blad of zolang de voorraad strekt. TUINCINTRUM-DILFT

Het Nieuwe Stadsblad | 1997 | | pagina 5